Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
baja
Posts: 1024
Joined: 23/02/2002 00:00

#3526 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by baja »

Sunnyland...Trebevicka pizza 13KM..suho meso na njoj dođe. može se dvoje fino najesti, za jednu osobu je puno a ja bas mogu pojest :D
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#3527 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by xoklix »

Image


:mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3528 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

baja wrote: 09/05/2023 08:47 Sunnyland...Trebevicka pizza 13KM..suho meso na njoj dođe. može se dvoje fino najesti, za jednu osobu je puno a ja bas mogu pojest :D
Je li jos uvijek koristi svinsku mast k'o i na Nisicima??
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3529 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by bitanga_sa_otesa »

konektovan wrote: 09/05/2023 09:03

Je li jos uvijek koristi svinsku mast k'o i na Nisicima??
mmmmmmmmmmm :D
team87
Posts: 317
Joined: 03/05/2010 14:31

#3530 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by team87 »

restoran Barsa, pizza Barsa, meni najbolja
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#3531 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by HelaS »

xoklix wrote: 09/05/2023 09:00 Image


:mrgreen:
Samo čekam da na pizzi vidim sarmu, grah, punjene paprike, i sl.
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#3532 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by xoklix »

HelaS wrote: 09/05/2023 10:29
xoklix wrote: 09/05/2023 09:00 Image


:mrgreen:
Samo čekam da na pizzi vidim sarmu, grah, punjene paprike, i sl.
Nije loša fakat. Ne volim pizze na fazon mahirove, teško i masno. Ubi stomak poslije. Ova je sa kukuruznim brašnom, taman mozzarele i sosa ispod. Jedino što je skupa , da je barem 5cm veća moglo bi dvoje jesti. Ovako mrka kapa. Možda odem kad mi baš prahne pojest pizzu,a glumim neku dijetu :mrgreen:
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#3533 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by HelaS »

xoklix wrote: 09/05/2023 10:47
HelaS wrote: 09/05/2023 10:29

Samo čekam da na pizzi vidim sarmu, grah, punjene paprike, i sl.
Nije loša fakat. Ne volim pizze na fazon mahirove, teško i masno. Ubi stomak poslije. Ova je sa kukuruznim brašnom, taman mozzarele i sosa ispod. Jedino što je skupa , da je barem 5cm veća moglo bi dvoje jesti. Ovako mrka kapa. Možda odem kad mi baš prahne pojest pizzu,a glumim neku dijetu :mrgreen:
Previše rikole, previše paradajza. Ali, svako ima svoj ukus... :D
sabanss
Posts: 4768
Joined: 13/08/2006 11:20

#3534 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by sabanss »

Nedavno sam čitao dobar odgovor na pitanje kako su Amerikanci debeli od pice a Talijani sa istim nazivom jela su tip-top. Američka (a i naša pizaa) je sa lošim sirom, lošim tijestom, puno kečapa i paradajz sosa sa šećerom. Talijanska je sa svježim paradajzom, svježom mozzarelom, laganim tijestom i dodacima poput rukole i bosiljka. Na kraju čovjek konstatuje da talijanska pizza uopšte nije junk food već uravnotežen obrok sa dobrim omjerom UH/masti i proteina i napravljena da se poslije nje može pojesti i desert :D
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3535 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by laserShow »

xoklix wrote: 09/05/2023 09:00 Image


:mrgreen:
pa ovo je sendvic, vegetarijanski. Koliko rukole, kako to mozete jesti, pitam jer onda rukola preovladava.

Svako ima svoj izbir, u to ne ulazim, samo pitam kako mozete jesti pizzu cij je dominirajuci okus rukola?
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#3536 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by xoklix »

laserShow wrote: 09/05/2023 11:17
xoklix wrote: 09/05/2023 09:00 Image


:mrgreen:
pa ovo je sendvic, vegetarijanski. Koliko rukole, kako to mozete jesti, pitam jer onda rukola preovladava.

Svako ima svoj izbir, u to ne ulazim, samo pitam kako mozete jesti pizzu cij je dominirajuci okus rukola?
Jednostavno odstraniš i ostaviš koliko je dovoljno. Meni najbitniji sir,sos i tijesto.
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3537 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

bitanga_sa_otesa wrote: 09/05/2023 10:24
konektovan wrote: 09/05/2023 09:03

Je li jos uvijek koristi svinsku mast k'o i na Nisicima??
mmmmmmmmmmm :D
Eto,..isti je gazda, sad jos blize na Trebevicu.. :mrgreen:
baja
Posts: 1024
Joined: 23/02/2002 00:00

#3538 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by baja »

konektovan wrote: 09/05/2023 09:03
baja wrote: 09/05/2023 08:47 Sunnyland...Trebevicka pizza 13KM..suho meso na njoj dođe. može se dvoje fino najesti, za jednu osobu je puno a ja bas mogu pojest :D
Je li jos uvijek koristi svinsku mast k'o i na Nisicima??
nije to taj. gornji objekat je taj nišići...
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3539 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

baja wrote: 09/05/2023 11:55
konektovan wrote: 09/05/2023 09:03

Je li jos uvijek koristi svinsku mast k'o i na Nisicima??
nije to taj. gornji objekat je taj nišići...
Pa ima i ovaj " trebevićku" gore....kontam da je on
User avatar
Logovan
Posts: 102743
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3540 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Logovan »

Pizzeria Capri, je li neko bio? :D
User avatar
madesa
Posts: 5557
Joined: 26/07/2013 02:37

#3541 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by madesa »

Logovan wrote: 10/05/2023 15:02 Pizzeria Capri, je li neko bio? :D
beze vala
Nisamsdaali
Posts: 1368
Joined: 03/10/2022 20:38

#3542 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Nisamsdaali »

Ne znam jel do mene il se montana fakat pokvarila, prije korone se vidjelo da ne štede na sastojcima a sad dominira šmek onog biljnog sira. Margarita mi je tamo postala nejestiva zbog tog, kaprićoza OK jer se ne osjeti toliko al za 8 maraka….radije ću uzet Sosse ili u U2 picu sličnog kvaliteta za 3 marke manje
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3543 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by bitanga_sa_otesa »

Nisamsdaali wrote: 10/05/2023 15:13 Ne znam jel do mene il se montana fakat pokvarila, prije korone se vidjelo da ne štede na sastojcima a sad dominira šmek onog biljnog sira. Margarita mi je tamo postala nejestiva zbog tog, kaprićoza OK jer se ne osjeti toliko al za 8 maraka….radije ću uzet Sosse ili u U2 picu sličnog kvaliteta za 3 marke manje
isto sam primijetio da je grohnula ona mala pizza,kad kupis jumbo margaritu ne primijeti se,ali ova mala je bas utanjila...
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#3544 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by wolfie »

Ne vjerujem da ce Montana jos dugo s ovim cijenama, pored nekvaliteta i usluga je losa, Google recenzije pricaju pricu. Dabogda da opstanu na Otoci.
User avatar
donnie_darko
Posts: 1198
Joined: 11/11/2017 22:49

#3545 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by donnie_darko »

Pizza u Waves Restaurant na Ilidzi nelosa pravo! Cijene jos bolje
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3546 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by bitanga_sa_otesa »

donnie_darko wrote: 10/05/2023 16:50 Pizza u Waves Restaurant na Ilidzi nelosa pravo! Cijene jos bolje
ako mislis na pizzeriju iznad amka u otesu, to je odron ...samo je jeftino ,a to nije ni blizu dobrog :run:
User avatar
donnie_darko
Posts: 1198
Joined: 11/11/2017 22:49

#3547 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by donnie_darko »

bitanga_sa_otesa wrote: 10/05/2023 17:12
donnie_darko wrote: 10/05/2023 16:50 Pizza u Waves Restaurant na Ilidzi nelosa pravo! Cijene jos bolje
ako mislis na pizzeriju iznad amka u otesu, to je odron ...samo je jeftino ,a to nije ni blizu dobrog :run:
Ne ne, restoran/kafic Waves, u sklopu onih Sarajevo Waves zgrada ima pizze, rade ih na fazon Napoli pizze.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3548 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by bitanga_sa_otesa »

donnie_darko wrote: 10/05/2023 17:17

Ne ne, restoran/kafic Waves, u sklopu onih Sarajevo Waves zgrada ima pizze, rade ih na fazon Napoli pizze.
koliko znam jedan jedini tu ima ''restoran'' na spratu iznad amkove samoposluge.probao sam tu,rade ih u stilu espero pizze hahha ne znas koja je gora :run:
User avatar
donnie_darko
Posts: 1198
Joined: 11/11/2017 22:49

#3549 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by donnie_darko »

bitanga_sa_otesa wrote: 10/05/2023 17:20
donnie_darko wrote: 10/05/2023 17:17

Ne ne, restoran/kafic Waves, u sklopu onih Sarajevo Waves zgrada ima pizze, rade ih na fazon Napoli pizze.
koliko znam jedan jedini tu ima ''restoran'' na spratu iznad amkove samoposluge.probao sam tu,rade ih u stilu espero pizze hahha ne znas koja je gora :run:
Meni juicer bila top :run:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3550 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by bitanga_sa_otesa »

donnie_darko wrote: 10/05/2023 17:35
Meni juicer bila top :run:
mozda nikad bolju nisi ni probao :lol:
Post Reply