FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
DonieBrasco
Posts: 20084
Joined: 31/08/2016 16:09

#5276 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by DonieBrasco »

sehohari wrote: 19/05/2023 20:42 Vidi se da joj je ipak glavni razlog za odlazak to što nije dobila poziciju.

Doduše, to i jeste opravdan razlog kada te neko izostavi radi tipova poput Zahiragića, a ti obrazovana pravnica koju je Alija na lični zahtjev doveo u stranku.

Sve što je rekla danas je tužna realnost stranke koja je vodila ovaj napaćeni narod tri decenije.
Licemjerna, 30. godina je tu zna sve sta se desava najuzi je krug stranke, da je dobila poziciju i jos para - svega ostalog, sutila bi i bila dio tog zla idalje.
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#5277 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by NediM17 »

Komplet NIP su takvi.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3981
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#5278 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by RtrnOfSalisbury »

ne znam sta je rekla al da dadnem komentar :D mescini neostvarene zelje ? jebga, nemere svako bit bitan cimbenik. al da je bljutav osjecaj da nosas kamenje godinama i na kraju nemeres makar sepet(ic) ponijet kuci kao mali znak zahvalnosti :wink: ni medalje, ni diplome, nis. jebo taku stranku
doduse u mene u selu se kae 's kim si naki si' al morebidne seljani grijese, sta zanju seljani
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#5279 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zbunjola71sa »

JoseMujica wrote: 19/05/2023 20:42

gey je to dok mu je politika draža od čoke :lol:
on gay a stranka mu se bori protiv parade,koji apsurd :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5280 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

Alma Čolo respekt.
Sve ono sto sda nije
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#5281 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by JoseMujica »

zbunjola71sa wrote: 19/05/2023 20:53
JoseMujica wrote: 19/05/2023 20:42

gey je to dok mu je politika draža od čoke :lol:
on gay a stranka mu se bori protiv parade,koji apsurd :D
kod današnjih desničara je sve fejk osim mastrubiranja naroda
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#5282 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by JoseMujica »

sumirprimus wrote: 19/05/2023 20:54 Alma Čolo respekt.
Sve ono sto sda nije
vara te večerašnja slatkorječivost...onaj je sve što jeste SDA bila ovih 30 godina

običan skup uhljeba i lažnjaka koji se profine samo kad im se izmakne budžet ispod prstića

dok su prstići na budžetu bili samo se smješkala i šutila

a živi bili pa vidili.....eto je ko sutra u NiP-u u epizodi Almin povratak na budžet :roll:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5283 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

JoseMujica wrote: 19/05/2023 21:00
sumirprimus wrote: 19/05/2023 20:54 Alma Čolo respekt.
Sve ono sto sda nije
vara te večerašnja slatkorječivost...onaj je sve što jeste SDA bila ovih 30 godina

običan skup uhljeba i lažnjaka koji se profine samo kad im se izmakne budžet ispod prstića

dok su prstići na budžetu bili samo se smješkala i šutila

a živi bili pa vidili.....eto je ko sutra u NiP-u u epizodi Almin povratak na budžet :roll:
Jasni je meni sve, nego lijepo je slusati.
Mi crveni ovo nismo imali prilku cesto ovako nesto slusati zadnjoh 20 39 godina :mrgreen:
Ko sad se sjecam , kad je neko reko pravicemo mi sulju od blata nakon smrti sda lidera tihica
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#5284 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by JoseMujica »

sumirprimus wrote: 19/05/2023 21:02
JoseMujica wrote: 19/05/2023 21:00

vara te večerašnja slatkorječivost...onaj je sve što jeste SDA bila ovih 30 godina

običan skup uhljeba i lažnjaka koji se profine samo kad im se izmakne budžet ispod prstića

dok su prstići na budžetu bili samo se smješkala i šutila

a živi bili pa vidili.....eto je ko sutra u NiP-u u epizodi Almin povratak na budžet :roll:
Jasni je meni sve, nego lijepo je slusati.
Mi crveni ovo nismo imali prilku cesto ovako nesto slusati zadnjoh 20 39 godina :mrgreen:
Ko sad se sjecam , kad je neko reko pravicemo mi sulju od blata nakon smrti sda lidera tihica
da da da...eno i Šemso Bonaparta Tihićevac postade :lol:

ista mu priča

A sve ovo što je Alma pričala mi na forumu tabirili godinama...ovo je samo potvrda iznutra
izvrsni direktor
Posts: 14712
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#5285 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by izvrsni direktor »

sumirprimus wrote: 19/05/2023 20:54 Alma Čolo respekt.
Sve ono sto sda nije
Za sta respekt jbt place zena sto nije uhljebljena nigdje kao zadnjih 30 godina sto je bila
DonieBrasco
Posts: 20084
Joined: 31/08/2016 16:09

#5286 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by DonieBrasco »

Sramota blago receno i opet ce na drzavne jasle, na grbacu građana.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#5287 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

da. nisam je gledo kod nenada ali sam je ranije danas gledo na n1. upravo place i kuka sto nije uhljebljena i zato i napusta. kao moze ona na biro tri godine do penzije, moze radit nesto u struci pomalo. i kao nije sda zvala ljude koji su ostali bez posla, za nju nije problem nego mnogo ljudi ode na biro....odron.

u pravu su sda-ovci. ova bi kod kifle uskocila sutra da je zovne. pa taman i da kifla izgubi iduce izbore, njoj neko uhljebljenje 3 godine, taman do penzije
Last edited by karanana on 19/05/2023 21:11, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5288 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

JoseMujica wrote: 19/05/2023 21:06
sumirprimus wrote: 19/05/2023 21:02
Jasni je meni sve, nego lijepo je slusati.
Mi crveni ovo nismo imali prilku cesto ovako nesto slusati zadnjoh 20 39 godina :mrgreen:
Ko sad se sjecam , kad je neko reko pravicemo mi sulju od blata nakon smrti sda lidera tihica
da da da...eno i Šemso Bonaparta Tihićevac postade :lol:

ista mu priča

A sve ovo što je Alma pričala mi na forumu tabirili godinama...ovo je samo potvrda iznutra
Opet lijepo ke to cuti iznutra. Pogotvu onaj sarkazam, ubila se za foruma :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5289 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

karanana wrote: 19/05/2023 21:09 da. nisam je gledo kod nenada ali sam je ranije danas gledo na n1. upravo place i kuka sto nije uhljebljena i zato i napusta. kao moze ona na biro tri godine do penzije, moze radit nesto u struci pomalo. i kao nije sda zvala ljude koji su ostali bez posla, za nju nije problem nego mnogo ljudi ode na biro....odron.

u pravu su sda-ovci. ova bi kod kifle uskocila sutra da je zovne. pa taman i da kifla izgubi iduce izbore, njoj neko uhljebljenje 3 godine, taman do penzije
Bogme dobro je ocrnila sda i fino pricala.
Krscanski je prastati ko se pokaje :zzzz:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#5290 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by JoseMujica »

sumirprimus wrote: 19/05/2023 21:12
karanana wrote: 19/05/2023 21:09 da. nisam je gledo kod nenada ali sam je ranije danas gledo na n1. upravo place i kuka sto nije uhljebljena i zato i napusta. kao moze ona na biro tri godine do penzije, moze radit nesto u struci pomalo. i kao nije sda zvala ljude koji su ostali bez posla, za nju nije problem nego mnogo ljudi ode na biro....odron.

u pravu su sda-ovci. ova bi kod kifle uskocila sutra da je zovne. pa taman i da kifla izgubi iduce izbore, njoj neko uhljebljenje 3 godine, taman do penzije
Bogme dobro je ocrnila sda i fino pricala.
Krscanski je prastati ko se pokaje :zzzz:
jebote Sumi zvučiš ko gospođa Ministarka Sanja V. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5291 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

Ono kuzis stari :lol: pu
RtrnOfSalisbury
Posts: 3981
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#5292 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by RtrnOfSalisbury »

jebemti, uskoro ce bit dogadzaj kad se neko uclani u ezdeja. da makar neku ravnotezu odrze :run: dze ides bejundha :arrow:
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#5293 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

Nije se ona toliko ni prodavala, koliko je Senad to isforsirao, a ona se maksimalno otvorila kao da je na kafi sa jaranicom :mrgreen:
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#5294 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by NediM17 »

Ma ona ima pos'o u Telekomu.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5295 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

Top je ona njih popljivala iznutra, a do njih je, ako je sta slagala znali bi :mrgreen: kme kme
Sebijasda kme jedna zena dosla him gla ve
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#5296 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zbunjola71sa »

NediM17 wrote: 19/05/2023 21:20 Ma ona ima pos'o u Telekomu.
vakih u Telecomu na izvoz,nemojte Boga vam
RtrnOfSalisbury
Posts: 3981
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#5297 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by RtrnOfSalisbury »

a dze ides moj kvo vadise, stono bi reko ... aristotel ? :bih:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#5298 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by JoseMujica »

sumirprimus wrote: 19/05/2023 21:21 Top je ona njih popljivala iznutra, a do njih je, ako je sta slagala znali bi :mrgreen: kme kme
Sebijasda kme jedna zena dosla him gla ve
Seka je Trojanska kobila unutar SDA :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5299 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

JoseMujica wrote: 19/05/2023 21:28
sumirprimus wrote: 19/05/2023 21:21 Top je ona njih popljivala iznutra, a do njih je, ako je sta slagala znali bi :mrgreen: kme kme
Sebijasda kme jedna zena dosla him gla ve
Seka je Trojanska kobila unutar SDA :lol:
Ona im je glave i dosla

Umjesto da se primirila i zadiviljila prosjekom :oops:
Zamis sad hard core sdaovce i misli jebte fakat :lol:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#5300 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by JoseMujica »

sumirprimus wrote: 19/05/2023 21:29
JoseMujica wrote: 19/05/2023 21:28

Seka je Trojanska kobila unutar SDA :lol:
Ona im je glave i dosla

Umjesto da se primirila i zadiviljila prosjekom :oops:
Zamis sad hard core sdaovce i misli jebte fakat :lol:
A zamisli tek scenu sutra kad srenu Baketa kako će ga gledat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a do juče svršavali kad ga vide :roll:
Locked