Licemjerna, 30. godina je tu zna sve sta se desava najuzi je krug stranke, da je dobila poziciju i jos para - svega ostalog, sutila bi i bila dio tog zla idalje.sehohari wrote: ↑19/05/2023 20:42 Vidi se da joj je ipak glavni razlog za odlazak to što nije dobila poziciju.
Doduše, to i jeste opravdan razlog kada te neko izostavi radi tipova poput Zahiragića, a ti obrazovana pravnica koju je Alija na lični zahtjev doveo u stranku.
Sve što je rekla danas je tužna realnost stranke koja je vodila ovaj napaćeni narod tri decenije.
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
-
DonieBrasco
- Posts: 20084
- Joined: 31/08/2016 16:09
#5276 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5277 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Komplet NIP su takvi.
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#5278 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
ne znam sta je rekla al da dadnem komentar
mescini neostvarene zelje ? jebga, nemere svako bit bitan cimbenik. al da je bljutav osjecaj da nosas kamenje godinama i na kraju nemeres makar sepet(ic) ponijet kuci kao mali znak zahvalnosti
ni medalje, ni diplome, nis. jebo taku stranku
doduse u mene u selu se kae 's kim si naki si' al morebidne seljani grijese, sta zanju seljani
doduse u mene u selu se kae 's kim si naki si' al morebidne seljani grijese, sta zanju seljani
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#5279 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
on gay a stranka mu se bori protiv parade,koji apsurd
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5280 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Alma Čolo respekt.
Sve ono sto sda nije
Sve ono sto sda nije
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#5281 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
kod današnjih desničara je sve fejk osim mastrubiranja naroda
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#5282 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
vara te večerašnja slatkorječivost...onaj je sve što jeste SDA bila ovih 30 godina
običan skup uhljeba i lažnjaka koji se profine samo kad im se izmakne budžet ispod prstića
dok su prstići na budžetu bili samo se smješkala i šutila
a živi bili pa vidili.....eto je ko sutra u NiP-u u epizodi Almin povratak na budžet
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5283 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Jasni je meni sve, nego lijepo je slusati.JoseMujica wrote: ↑19/05/2023 21:00vara te večerašnja slatkorječivost...onaj je sve što jeste SDA bila ovih 30 godina
običan skup uhljeba i lažnjaka koji se profine samo kad im se izmakne budžet ispod prstića
dok su prstići na budžetu bili samo se smješkala i šutila
a živi bili pa vidili.....eto je ko sutra u NiP-u u epizodi Almin povratak na budžet![]()
Mi crveni ovo nismo imali prilku cesto ovako nesto slusati zadnjoh 20 39 godina
Ko sad se sjecam , kad je neko reko pravicemo mi sulju od blata nakon smrti sda lidera tihica
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#5284 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
da da da...eno i Šemso Bonaparta Tihićevac postadesumirprimus wrote: ↑19/05/2023 21:02Jasni je meni sve, nego lijepo je slusati.JoseMujica wrote: ↑19/05/2023 21:00
vara te večerašnja slatkorječivost...onaj je sve što jeste SDA bila ovih 30 godina
običan skup uhljeba i lažnjaka koji se profine samo kad im se izmakne budžet ispod prstića
dok su prstići na budžetu bili samo se smješkala i šutila
a živi bili pa vidili.....eto je ko sutra u NiP-u u epizodi Almin povratak na budžet![]()
Mi crveni ovo nismo imali prilku cesto ovako nesto slusati zadnjoh 20 39 godina![]()
Ko sad se sjecam , kad je neko reko pravicemo mi sulju od blata nakon smrti sda lidera tihica
ista mu priča
A sve ovo što je Alma pričala mi na forumu tabirili godinama...ovo je samo potvrda iznutra
-
izvrsni direktor
- Posts: 14712
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#5285 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Za sta respekt jbt place zena sto nije uhljebljena nigdje kao zadnjih 30 godina sto je bila
-
DonieBrasco
- Posts: 20084
- Joined: 31/08/2016 16:09
#5286 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Sramota blago receno i opet ce na drzavne jasle, na grbacu građana.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#5287 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
da. nisam je gledo kod nenada ali sam je ranije danas gledo na n1. upravo place i kuka sto nije uhljebljena i zato i napusta. kao moze ona na biro tri godine do penzije, moze radit nesto u struci pomalo. i kao nije sda zvala ljude koji su ostali bez posla, za nju nije problem nego mnogo ljudi ode na biro....odron.
u pravu su sda-ovci. ova bi kod kifle uskocila sutra da je zovne. pa taman i da kifla izgubi iduce izbore, njoj neko uhljebljenje 3 godine, taman do penzije
u pravu su sda-ovci. ova bi kod kifle uskocila sutra da je zovne. pa taman i da kifla izgubi iduce izbore, njoj neko uhljebljenje 3 godine, taman do penzije
Last edited by karanana on 19/05/2023 21:11, edited 1 time in total.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5288 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Opet lijepo ke to cuti iznutra. Pogotvu onaj sarkazam, ubila se za forumaJoseMujica wrote: ↑19/05/2023 21:06da da da...eno i Šemso Bonaparta Tihićevac postadesumirprimus wrote: ↑19/05/2023 21:02
Jasni je meni sve, nego lijepo je slusati.
Mi crveni ovo nismo imali prilku cesto ovako nesto slusati zadnjoh 20 39 godina![]()
Ko sad se sjecam , kad je neko reko pravicemo mi sulju od blata nakon smrti sda lidera tihica![]()
ista mu priča
A sve ovo što je Alma pričala mi na forumu tabirili godinama...ovo je samo potvrda iznutra
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5289 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Bogme dobro je ocrnila sda i fino pricala.karanana wrote: ↑19/05/2023 21:09 da. nisam je gledo kod nenada ali sam je ranije danas gledo na n1. upravo place i kuka sto nije uhljebljena i zato i napusta. kao moze ona na biro tri godine do penzije, moze radit nesto u struci pomalo. i kao nije sda zvala ljude koji su ostali bez posla, za nju nije problem nego mnogo ljudi ode na biro....odron.
u pravu su sda-ovci. ova bi kod kifle uskocila sutra da je zovne. pa taman i da kifla izgubi iduce izbore, njoj neko uhljebljenje 3 godine, taman do penzije
Krscanski je prastati ko se pokaje
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#5290 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
jebote Sumi zvučiš ko gospođa Ministarka Sanja V.sumirprimus wrote: ↑19/05/2023 21:12Bogme dobro je ocrnila sda i fino pricala.karanana wrote: ↑19/05/2023 21:09 da. nisam je gledo kod nenada ali sam je ranije danas gledo na n1. upravo place i kuka sto nije uhljebljena i zato i napusta. kao moze ona na biro tri godine do penzije, moze radit nesto u struci pomalo. i kao nije sda zvala ljude koji su ostali bez posla, za nju nije problem nego mnogo ljudi ode na biro....odron.
u pravu su sda-ovci. ova bi kod kifle uskocila sutra da je zovne. pa taman i da kifla izgubi iduce izbore, njoj neko uhljebljenje 3 godine, taman do penzije
Krscanski je prastati ko se pokaje![]()
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5291 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ono kuzis stari
pu
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#5292 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
jebemti, uskoro ce bit dogadzaj kad se neko uclani u ezdeja. da makar neku ravnotezu odrze
dze ides bejundha 
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#5293 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Nije se ona toliko ni prodavala, koliko je Senad to isforsirao, a ona se maksimalno otvorila kao da je na kafi sa jaranicom 
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5294 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ma ona ima pos'o u Telekomu.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5295 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Top je ona njih popljivala iznutra, a do njih je, ako je sta slagala znali bi
kme kme
Sebijasda kme jedna zena dosla him gla ve
Sebijasda kme jedna zena dosla him gla ve
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#5297 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
a dze ides moj kvo vadise, stono bi reko ... aristotel ? 
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#5298 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Seka je Trojanska kobila unutar SDAsumirprimus wrote: ↑19/05/2023 21:21 Top je ona njih popljivala iznutra, a do njih je, ako je sta slagala znali bikme kme
Sebijasda kme jedna zena dosla him gla ve
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5299 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ona im je glave i doslaJoseMujica wrote: ↑19/05/2023 21:28Seka je Trojanska kobila unutar SDAsumirprimus wrote: ↑19/05/2023 21:21 Top je ona njih popljivala iznutra, a do njih je, ako je sta slagala znali bikme kme
Sebijasda kme jedna zena dosla him gla ve![]()
Umjesto da se primirila i zadiviljila prosjekom
Zamis sad hard core sdaovce i misli jebte fakat
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#5300 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
A zamisli tek scenu sutra kad srenu Baketa kako će ga gledatsumirprimus wrote: ↑19/05/2023 21:29Ona im je glave i dosla
Umjesto da se primirila i zadiviljila prosjekom
Zamis sad hard core sdaovce i misli jebte fakat![]()
a do juče svršavali kad ga vide
