Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- skrbavi-admin
- Posts: 7109
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#46776 Re: Pitamo Mehanicare ?
sto ti ga zabijo 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#46779 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dobar Zijo, a i dobro te popravio za male parebitanga_sa_otesa wrote: ↑09/05/2023 20:29a znas ga ti,stavljao sam ja sliku ,al ne smijem vise ,sad je presto pit pa se ljuti zbog one slike
ako bude vidio najebo sam....
![]()
Naruci i ovog skrbavog kod Zije dacu ja petaka za njega
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#46780 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kolega tražio amortizere prednje za Clio 4 dci, Kyb, Šandor 114 km/kom, automilovanovic 160 km/kom, kako tolika razlika ? 
- konektovan
- Posts: 51431
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#46783 Re: Pitamo Mehanicare ?
Najpovoljniji Šandor sa 114 KM po komadu. Interauto nema Kyb, sta znam, ako nije neka "kopija" kyb onda mu je to skroz povoljno za razliku od ostalih koji idu do 160 km. Mada sumnjam da Šandor valja kopijekonektovan wrote: ↑10/05/2023 13:44Zato sto svi imaju "svoju" marzu....
Ovaj milovanovic, simimpex , motorex..ista pljacka
Pitaj u interauto Sa
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46784 Re: Pitamo Mehanicare ?
sandor je prva ruka od veleprodaje,nuica npr....mozda ima veliki popust kod nabavke
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#46785 Re: Pitamo Mehanicare ?
Najbolje vidi ko je ovlasteni distributer za KYB npr. pa pitaj kod njih
simimpex - pitaj Aldina
simimpex - pitaj Aldina
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#46786 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima Monroe 82 KM/kom, išao bi na Kyb i odmah i šolje amortizera i aksijalne da je miran.bitanga_sa_otesa wrote: ↑10/05/2023 16:22sandor je prva ruka od veleprodaje,nuica npr....mozda ima veliki popust kod nabavke![]()
Hvala
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#46787 Re: Pitamo Mehanicare ?
Za moje auto najeftinija varijanta bila 168KM po komadu za prednje
I to bez ruku. Dosla me dva amortizera haman 400KM. Nisam ni pogledao koji su. Imaju lafo 3 godine garancije.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
- konektovan
- Posts: 51431
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#46790 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja mogu sva 4 zamjeniti za tu lovu.....
H3bo te azijate..
H3bo te azijate..
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#46791 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma ebat ih. Ne da mi se crnjaciti 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46792 Re: Pitamo Mehanicare ?
@konektovan
mozes za smetljista od amortizera
mozes za smetljista od amortizera
- konektovan
- Posts: 51431
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#46793 Re: Pitamo Mehanicare ?
57 KM kod sandora zadnji, brend bilstein, na akciji bili prosle godine...
Prrdnji su oko stoje...sachs 111 KM, kyb 120 KM,..sve smece
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46794 Re: Pitamo Mehanicare ?
konektovan wrote: ↑10/05/2023 18:2057 KM kod sandora zadnji, brend bilstein, na akciji bili prosle godine...
Prrdnji su oko stoje...sachs 111 KM, kyb 120 KM,..sve smece
65 zadnji i po 140 prednji , sve KYB, bas je skupo za azijata
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#46795 Re: Pitamo Mehanicare ?
Onda je realno da i za clia kyb 114 KM, a ne 160 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46796 Re: Pitamo Mehanicare ?
naravno 
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#46797 Re: Pitamo Mehanicare ?
Evo sad konkretno pitanje za znalce. Radi se o mom Megane 3 1.5dci. Danas mi dolazila zainteresirana musterija i nije bio zadovoljan, konkretno sa stanjem motora. Ja ubijedjen da je auto u super stanju. Upalim auto i covjek odvrnu cep za sipanje ulja i cuje su puf puf i kao puse. Covjek kaze to nije dobro i motor nije najbolji. Ja to nikada nisam ni vidio jer taj cep i ne odvrcem dok motpr radi. Maloprije odem do auta da malo pogledam. Sa skinutim cepom i motorom upaljenim stvarno se cuje puf puf i kao da puse ali kad poklopim dlanom nema nikakvog pritiska da nabija. Na taj otvor ne baca nikakav dim niti na sipku za mjerenje nivoa nema nikakvog dima. Auto inace pali odmah uvijek, ne trosi ulje, apsolutno nikakvog dima ne baca na auspuh, na eko testu su idealna mjerenja, nema nikakvih gresaka, vuce jako lijepo.
Misljenja??? Jel stvarno nesto nije u redu ili...?
Misljenja??? Jel stvarno nesto nije u redu ili...?
Last edited by preludezalude on 10/05/2023 20:44, edited 2 times in total.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46798 Re: Pitamo Mehanicare ?
vidi se da je ta musterija bas znalac neki ....pijaĆar 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46799 Re: Pitamo Mehanicare ?
seronja
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#46800 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako ne baci ulje do plafona kad ga upalis bez cepa onda ne valjapreludezalude wrote: ↑10/05/2023 20:15 Evo sad konkretno pitanje za znalce. Radi se o mom Megane 3 1.5dci. Danas mi dolazila zainteresirana musterija i nije bio zadovoljan, konkretno sa stanjem motora. Ja ubijedjen da je auto u super stanju. Upalim auto i covjek odvrnu cep za sipanje ulja i cuje su puf puf i kao puse. Covjek kaze to nije dobro i motor nije najbolji. Ja to nikada nisam ni vidio jer taj cep i ne odvrcem dok motpr radi. Maloprije odem do auta da malo pogledam. Sa skinutim cepom i motorom upaljenim stvarno se cuje puf puf i kao da puse ali kad poklopim dlanom nema nikakvog pritiska da nabija. Na taj otvor ne baca nikakav dim niti na sipku za mjerenje nivoa nema nikakvog dima. Auto inace pali odmah uvijek, ne trosi ulje, apsolutno nikakvog dima ne baca na auspuh, na eko testu su idealna mjerenja, nema nikakvih gresaka.
Misljenja???

