Imaju jedan mali kružni tok i uče kandidate da stanu prije njega, prva brzina, i onda da krenu, bilo koga u kt ili ne
Al' ne pretjerujem sa ovim jednocifrenim...
Moderators: _BataZiv_0809, anex
Imaju jedan mali kružni tok i uče kandidate da stanu prije njega, prva brzina, i onda da krenu, bilo koga u kt ili ne
Otkad u Lukavcu ima kružni tok? Toga se ne sjećam. Doduše, kako rekoh: nisam tamo vozio više od deset godina.
KAd meni tako stanu , meni je najbitnije da na vrijeme krene da ne blokira moje kretanje na vrijeme. Parola snadji se, kad svi znamo da ima mnogo onih koji spavaju na semaforima pa umjesto 7-8 prodju 3-4 auta. Parola ne stvaraj guzvu.
jbt i na forumu nema vise sanse supljirat odma video dokaz ide
jucer sam pratio jednog brudu sta radi na semaforu.otvori viber i drugi chat odozgo otvori ,pogleda pa se vrati,pa peti odozgo,pa zatvori ,a niko mu nije pisao.onda messenger isto tako random chatove otvara zatvara
bitanga_sa_otesa wrote: ↑10/05/2023 16:19jucer sam pratio jednog brudu sta radi na semaforu.otvori viber i drugi chat odozgo otvori ,pogleda pa se vrati,pa peti odozgo,pa zatvori ,a niko mu nije pisao.onda messenger isto tako random chatove otvara zatvarakontam sta radi debil ,a garant mu dosadno...ne zna sta ce od sebe...ocekuje vaznu poruku
onda otvori fb pa malo lista pa se opet vrati na viber i opet onaj chat drugi odozgo otvori,ja i ovaj kolega smo umrli od smijeha
![]()
![]()
![]()