Fejk slika, gore piše yokohama, a treba nexen, jbggg
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#46601 Re: Pitamo Mehanicare ?
- SmoLe
- Posts: 4882
- Joined: 16/01/2014 13:16
#46602 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koje ulje izabrati za Audija A3 8pa 1.6 tdi 2011 godiste?
Kakva su Shell ulja?
Kakva su Shell ulja?
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#46603 Re: Pitamo Mehanicare ?
Čija je dužnost da provjeri pristisak u gumama prije špure, vozačeva ili majstorska?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46604 Re: Pitamo Mehanicare ?
pa valjda majstorova ,nemere se stimat spura ako je ispuhala guma ili auto nakrivljen
bice pogresno ocitanje ....
bice pogresno ocitanje ....
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#46605 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pitam jer meni niko nikada ni na jednoj špuri nije provjeravao prEtesak u gumama.

- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
-
Tesnjak_91
- Posts: 163
- Joined: 27/11/2021 09:01
#46607 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jel ko od vas koristio Motip (ili neki drugi) sprej za farbanje farova, planiram zadnje štopke potamniti, pa me zanimaju iskustva.
Znam da bi folija vjerovatno bila bolje rješenje međutim sam se ne bih upuštao u to, ovo sa lakom mi djeluje dosta lakše.
Znam da bi folija vjerovatno bila bolje rješenje međutim sam se ne bih upuštao u to, ovo sa lakom mi djeluje dosta lakše.
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#46608 Re: Pitamo Mehanicare ?
Smije li se to tako...Tesnjak_91 wrote: ↑29/04/2023 13:29 Jel ko od vas koristio Motip (ili neki drugi) sprej za farbanje farova, planiram zadnje štopke potamniti, pa me zanimaju iskustva.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#46609 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sta's to radit rodjo samo najlonku navuces prekoTesnjak_91 wrote: ↑29/04/2023 13:29 Jel ko od vas koristio Motip (ili neki drugi) sprej za farbanje farova, planiram zadnje štopke potamniti, pa me zanimaju iskustva.
Znam da bi folija vjerovatno bila bolje rješenje međutim sam se ne bih upuštao u to, ovo sa lakom mi djeluje dosta lakše.![]()

- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
#46610 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koristio ja, nije to to. Ostavljalo mi je mat, a nije mi se to sviđalo. Najbolje folija, nije to toliko ni teško, pogotovo ako možeš, skini ih vani i lako ćeš ih odraditi, ima na YT dosta DIY.Tesnjak_91 wrote: ↑29/04/2023 13:29 Jel ko od vas koristio Motip (ili neki drugi) sprej za farbanje farova, planiram zadnje štopke potamniti, pa me zanimaju iskustva.
Znam da bi folija vjerovatno bila bolje rješenje međutim sam se ne bih upuštao u to, ovo sa lakom mi djeluje dosta lakše.![]()
P.S i ja sam iz Tešnja, imaš dsades-a, al' dere sa cijenama hahahaha
-
Tesnjak_91
- Posts: 163
- Joined: 27/11/2021 09:01
#46611 Re: Pitamo Mehanicare ?
@HelaS Nisam nigdje vidio da se ne smije, doduše nisam provjeravao ZOBS, viđam dosta auta sa tim toniranim štopkama, i nisam čuo da je neko imao problema (svakako ne planiram to full zacrniti da utiče na vidljivost).
@bordo gandalf nije loša ideja
@bordo gandalf nije loša ideja
-
Tesnjak_91
- Posts: 163
- Joined: 27/11/2021 09:01
#46612 Re: Pitamo Mehanicare ?
Radio mi je Adem stakla, čovjek je profi, al' lakše doć na red za operaciju srca nego njemu na folije (pogotovo za nešto manje, i pogotovo sad u ovom toplijem periodu). Što se deranja tiče, koliko znam nije aman puno skuplji od nekih što to na "crno" rade.emotivac wrote: ↑29/04/2023 13:40Koristio ja, nije to to. Ostavljalo mi je mat, a nije mi se to sviđalo. Najbolje folija, nije to toliko ni teško, pogotovo ako možeš, skini ih vani i lako ćeš ih odraditi, ima na YT dosta DIY.Tesnjak_91 wrote: ↑29/04/2023 13:29 Jel ko od vas koristio Motip (ili neki drugi) sprej za farbanje farova, planiram zadnje štopke potamniti, pa me zanimaju iskustva.
Znam da bi folija vjerovatno bila bolje rješenje međutim sam se ne bih upuštao u to, ovo sa lakom mi djeluje dosta lakše.![]()
P.S i ja sam iz Tešnja, imaš dsades-a, al' dere sa cijenama hahahaha![]()
![]()
De mi reci samo, nema problema sa skidanjem tog laka poslije, u slučaju da nisam zadovoljan?
- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
#46613 Re: Pitamo Mehanicare ?
Adem je gigant što se tiče toga, prije je bio dosta jeftiniji dok je radio u Bukvi. Imaš onog u Tesliću nije loš, a nije daleko.Tesnjak_91 wrote: ↑29/04/2023 13:45Radio mi je Adem stakla, čovjek je profi, al' lakše doć na red za operaciju srca nego njemu na folije (pogotovo za nešto manje, i pogotovo sad u ovom toplijem periodu). Što se deranja tiče, koliko znam nije aman puno skuplji od nekih što to na "crno" rade.![]()
De mi reci samo, nema problema sa skidanjem tog laka poslije, u slučaju da nisam zadovoljan?
Što se tiče skidanja, mislim da sam ja razređivačem skidao to, nisam siguran kojim, nitro ili uljani, probaj na nečemu ako možeš da ne bi zafrk'o far, davno sam ja to radio
- skrbavi-admin
- Posts: 7106
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#46614 Re: Pitamo Mehanicare ?
- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
- mist
- Posts: 2182
- Joined: 22/08/2011 19:02
- Location: tu iza coska
#46617 Re: Pitamo Mehanicare ?
Doticni ima kanal na YT,prednje krilo dobro,sajtna losa...emotivac wrote: ↑29/04/2023 15:49 https://www.google.com/search?q=auto+ot ... e&ie=UTF-8
Čitajte recenzije i odgovore![]()
![]()
![]()
![]()
-
Tesnjak_91
- Posts: 163
- Joined: 27/11/2021 09:01
#46618 Re: Pitamo Mehanicare ?
Znaš kako, može mu se. Kad pogledaš auta koja sad radi, potražnja diktira cijenu. Čovjek je stekao sad neko ime, ima iskustvo, poznanstva, vozni park na kojem on radi i kojem je radio je multimilionski, tako da..emotivac wrote: ↑29/04/2023 13:49Adem je gigant što se tiče toga, prije je bio dosta jeftiniji dok je radio u Bukvi. Imaš onog u Tesliću nije loš, a nije daleko.Tesnjak_91 wrote: ↑29/04/2023 13:45
Radio mi je Adem stakla, čovjek je profi, al' lakše doć na red za operaciju srca nego njemu na folije (pogotovo za nešto manje, i pogotovo sad u ovom toplijem periodu). Što se deranja tiče, koliko znam nije aman puno skuplji od nekih što to na "crno" rade.![]()
De mi reci samo, nema problema sa skidanjem tog laka poslije, u slučaju da nisam zadovoljan?
Što se tiče skidanja, mislim da sam ja razređivačem skidao to, nisam siguran kojim, nitro ili uljani, probaj na nečemu ako možeš da ne bi zafrk'o far, davno sam ja to radio![]()
Uvijek ima jeftinije, damo nerijetko to zna prisjesti. Mislim da ću pokušati sa ovim lakom pa ću vidjet na šta će ličiti.
Last edited by Tesnjak_91 on 29/04/2023 16:33, edited 1 time in total.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#46619 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hahah, Kidi zglajzo
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#46620 Re: Pitamo Mehanicare ?
Tako je, nagib tocka ne moze biti tacno ocitanbitanga_sa_otesa wrote: ↑29/04/2023 11:38 pa valjda majstorova ,nemere se stimat spura ako je ispuhala guma ili auto nakrivljen![]()
bice pogresno ocitanje ....
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#46621 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
Peryton_
- Posts: 1241
- Joined: 04/11/2011 21:23
- Location: Tuzla
#46622 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jedno pitanjce ako je neko upućen?
Koliko košta okvirno prekidač za podizače stakala, onaj u vozačevim vratima za Octaviu 2018god. Koliko je novi a koliko je polovan?
Jutros sam primijetio da prekidač za vozačevo staklo moram pritisnuti jako dole da bi se isto otvorilo, tj. nema onog 'klik' zvuka.
Izvadio sam prekidač i vratio ponovo (bošnjo style) ali naravno opet isto sve.
Zvao sam par auto otpada, slao im slike ali nemaju odgovarajuci.
Da li je plug n play ako slucajno nadjem polovan ili treba kakvo programiranje?
I zadnje pitanje naravno, ima li ko viska prekidac?
Edit.: pitao sam i za prekidac od Passata i Golfa, isti su, rekli da ne garantuju da ce raditi
Koliko košta okvirno prekidač za podizače stakala, onaj u vozačevim vratima za Octaviu 2018god. Koliko je novi a koliko je polovan?
Jutros sam primijetio da prekidač za vozačevo staklo moram pritisnuti jako dole da bi se isto otvorilo, tj. nema onog 'klik' zvuka.
Izvadio sam prekidač i vratio ponovo (bošnjo style) ali naravno opet isto sve.
Zvao sam par auto otpada, slao im slike ali nemaju odgovarajuci.
Da li je plug n play ako slucajno nadjem polovan ili treba kakvo programiranje?
I zadnje pitanje naravno, ima li ko viska prekidac?
Edit.: pitao sam i za prekidac od Passata i Golfa, isti su, rekli da ne garantuju da ce raditi
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46623 Re: Pitamo Mehanicare ?
ja sam nacuo da je oo 900 maraka u asi .
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#46624 Re: Pitamo Mehanicare ?
~80-90 KM porschePeryton_ wrote: ↑30/04/2023 15:33 Jedno pitanjce ako je neko upućen?
Koliko košta okvirno prekidač za podizače stakala, onaj u vozačevim vratima za Octaviu 2018god. Koliko je novi a koliko je polovan?
Jutros sam primijetio da prekidač za vozačevo staklo moram pritisnuti jako dole da bi se isto otvorilo, tj. nema onog 'klik' zvuka.
Izvadio sam prekidač i vratio ponovo (bošnjo style) ali naravno opet isto sve.
Zvao sam par auto otpada, slao im slike ali nemaju odgovarajuci.
Da li je plug n play ako slucajno nadjem polovan ili treba kakvo programiranje?
I zadnje pitanje naravno, ima li ko viska prekidac?
Edit.: pitao sam i za prekidac od Passata i Golfa, isti su, rekli da ne garantuju da ce raditi![]()
5E0 959 857
Last edited by kabal1337 on 30/04/2023 15:57, edited 1 time in total.
-
Peryton_
- Posts: 1241
- Joined: 04/11/2011 21:23
- Location: Tuzla
#46625 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dobar pokušaj. Mozemo se dogovoriti za tu cijenu ali bez jedne nule

