Ljetne gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#8276 Re: Ljetne gume
Šta god da uzmeš neš se zajebat samo mojne onih eco verzija
-
tank3
- Posts: 47
- Joined: 14/03/2023 22:08
#8277 Re: Ljetne gume
https://www.ekupi.ba/bs/Auto-i-moto-opr ... K000520471
Ova mi izgleda dobro, ali eto ako ko ima preporuku za neku od navedenih da je bolja od drugih.
Ova mi izgleda dobro, ali eto ako ko ima preporuku za neku od navedenih da je bolja od drugih.
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#8278 Re: Ljetne gume
Dunlop sport je zamaskirana fulda. Ultra contact je eco smece. Primacy 4 je dobar, ali skup. Prostaje ti premium cobtact 6 ili efficient grip performance 2. Ja bih isao na Goodyear, jer je trajniji, ali neces ni s Conti pogrijesiti.tank3 wrote: ↑22/04/2023 12:26 Može li mala pomoć oko izbora ljetnih guma?
Šta je najbolje od ovih ponuđenih:
https://www.ekupi.ba/bs/Auto-i-moto-opr ... K000515502
https://www.ekupi.ba/bs/Auto-i-moto-opr ... K000515797
https://www.ekupi.ba/bs/Auto-i-moto-opr ... K000431404
https://www.ekupi.ba/bs/Auto-i-moto-opr ... K000520471
https://www.ekupi.ba/bs/Auto-i-moto-opr ... K000503860
https://www.ekupi.ba/bs/Auto-i-moto-opr ... K000504561
Prve dvije su dunlop sport, treća Mišelin primacy 4 i naredne tri su continental. premium contact 6 i jedna ultracontact.Zaboravio sam još postaviti goodyear efficient performance 2
https://www.ekupi.ba/bs/Auto-i-moto-opr ... K000515403
Velicina 195/65/15.Cijene su u 10-ak KM.
-
tank3
- Posts: 47
- Joined: 14/03/2023 22:08
#8279 Re: Ljetne gume
Navodno goodyear označena po ADAC testu kao najbolja.
Ima li plastike u njoj
s obzirom da kazu da su dugotrajne.
Michelin primacy 4 ili goodyear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 2?
Prve su 125KM, druge 111 KM.
Velicina 195/65/15.
Ima li plastike u njoj
Michelin primacy 4 ili goodyear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 2?
Prve su 125KM, druge 111 KM.
Velicina 195/65/15.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#8280 Re: Ljetne gume
Ja sam vratio Primacy 4 neki dan.
U prvoj sezoni se fantastično pokazala na autoputu, aquaplaning nepostojeći, užitak za voziti.
Prošlu sezonu najviše loko i malo do mora, tu je svaka haman ista.
U prvoj sezoni se fantastično pokazala na autoputu, aquaplaning nepostojeći, užitak za voziti.
Prošlu sezonu najviše loko i malo do mora, tu je svaka haman ista.
- drug_profi
- Posts: 65405
- Joined: 16/07/2012 16:00
#8281 Re: Ljetne gume
56 maraka razlike za primacy. Vrijedi svake marke.
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
-
miki8
- Posts: 80
- Joined: 18/11/2018 21:55
#8284 Re: Ljetne gume
Mogu se sloziti za Dunlop. Ako ciljas na Dunlop, onda mozes razmatrati i Fulda Sport Control 2
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
tank3
- Posts: 47
- Joined: 14/03/2023 22:08
#8286 Re: Ljetne gume
Šparkase i čini mi se RB, ali nisam siguran da li su gume na sniženju sa RB kreditnom karticom. Nađi nekoga ko ima šparkase karticu, pa mu daš lovu. Tako sam i ja uradio.
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8287 Re: Ljetne gume
Ovi sa ekupi cini mi se, nikad nikakvu akciju sa unicredit nisu imali?!
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#8288 Re: Ljetne gume
Bile su tenekad.. Do duse, slabo u zadnje vrijeme.. Ja sam prije dvije godine uzeo tv preko njih.. Bilo 20% sa unicredit.. Nameracio sam se opet na neke stvari, al nikako da puste kakvu akciju sa uc--konektovan wrote: ↑23/04/2023 15:39 Ovi sa ekupi cini mi se, nikad nikakvu akciju sa unicredit nisu imali?!
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#8289 Re: Ljetne gume
UC ima najlosije ove saradnje/akcije
- -Chesterfield-
- Posts: 6914
- Joined: 04/08/2020 19:22
#8290 Re: Ljetne gume
Da li je ovo dovoljno Nm na golf 5 (alu felge)


Do danas sam pritezao nogom - otprilike


Do danas sam pritezao nogom - otprilike
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#8291 Re: Ljetne gume
Jeste, to je fabricka specifikacija (120Nm)
- -Chesterfield-
- Posts: 6914
- Joined: 04/08/2020 19:22
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#8293 Re: Ljetne gume
Pa seljacki receno, bitno je da taj kraci saraf hvata jedno 4 okretaja. Mislim vozis tako eto par godina, da je htjelo otpast znao bi.
Gurnes saraf kad ti je skinuta felga i vidis koliko navoja ostane, uporedis to sa dubinom na glavcina+ disk ako ces preciznije.
Gurnes saraf kad ti je skinuta felga i vidis koliko navoja ostane, uporedis to sa dubinom na glavcina+ disk ako ces preciznije.
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#8294 Re: Ljetne gume
-Chesterfield- wrote: ↑23/04/2023 17:21Je li dovoljno 2 duža i 3 kraća (od čeličnih felgi) šarafa na alu felge?
Tako već kombinujem haman zadnju godinu - dvije.
Jesi razmisljao o tome da kupis sarafe koji ti trebaju
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#8295 Re: Ljetne gume
samo brezon+matica 
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#8296 Re: Ljetne gume
Na tamicu da.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#8297 Re: Ljetne gume
Jest dok ti ne padne na pamet na izbacis tockove 10tak mm, onda cirkus dok uganjas distancere
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#8299 Re: Ljetne gume
A kamion Mercedes
- -Chesterfield-
- Posts: 6914
- Joined: 04/08/2020 19:22
#8300 Re: Ljetne gume
Prethodnih godina sam pritezao sa 200+ Nm.
Stanem nogom na ključ...
