Ne pisem toliko po forumu, al dosta toga procitam. Iz tvojih postova se vidi da si svasta nesto pros’o, nisi neki balavac, al se ne mogu oteti utisku da nekad iz svoje licne frustracije pilas naopako.
Nicim izazvan si zalijepio etiketu velikom broju svojih sugradjana samo iz razloga sto se njihov svjetonazor ne poklapa sa tvojim.
Nije ovaj grad i njegovi obicaji i specifikumi postao sa vasim generacijama.
