Jeste pola zgrade bilo iskra delta druga polovina savremena administracija
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46051 Re: Pitamo Mehanicare ?
- skrbavi-admin
- Posts: 7095
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#46052 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote: ↑07/04/2023 08:27Jeste pola zgrade bilo iskra delta druga polovina savremena administracija![]()
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#46053 Re: Pitamo Mehanicare ?
Neko iskusniji,pametniji itd
Na koliko bi se predjenih kilometara nakon jednog obavljenog velikog servisa trebalo ponovo mijenjati vodeny pumpa i sve zajedno sa njom???
Na koliko bi se predjenih kilometara nakon jednog obavljenog velikog servisa trebalo ponovo mijenjati vodeny pumpa i sve zajedno sa njom???
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46054 Re: Pitamo Mehanicare ?
koji auto?vjeshalica wrote: ↑08/04/2023 08:38 Neko iskusniji,pametniji itd
Na koliko bi se predjenih kilometara nakon jednog obavljenog velikog servisa trebalo ponovo mijenjati vodeny pumpa i sve zajedno sa njom???
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#46055 Re: Pitamo Mehanicare ?
Škody rapid limucina ona velika nije ova nova karavan sto je uoblicenabitanga_sa_otesa wrote: ↑08/04/2023 08:39koji auto?vjeshalica wrote: ↑08/04/2023 08:38 Neko iskusniji,pametniji itd
Na koliko bi se predjenih kilometara nakon jednog obavljenog velikog servisa trebalo ponovo mijenjati vodeny pumpa i sve zajedno sa njom???
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46056 Re: Pitamo Mehanicare ?
120.000 ili 5 godinavjeshalica wrote: ↑08/04/2023 09:18
Škody rapid limucina ona velika nije ova nova karavan sto je uoblicena
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46057 Re: Pitamo Mehanicare ?
kakva razlika sa novim nosacem
stari je bio pri kraju, satrala ga graCka voznja i moja ponekad zivlja voznja
stari je bio pri kraju, satrala ga graCka voznja i moja ponekad zivlja voznja
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46058 Re: Pitamo Mehanicare ?
kolko konja si dobio 
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#46059 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jednu sekundu manje 0-100 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46060 Re: Pitamo Mehanicare ?
1.5
nije ba, nema vibracija vise kad ubrzava
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#46061 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bez zajebancije moze se vratiti poneka desetinka na ubrzanjima iz mjesta.
Sa premekanim ili sjebanim nosacem raspe se dosta energije na startu kad se motor pocne koprcati
Ćuneri prvu stvar koju stavljaju na auto je ultra tvrdi nosac, samo sto komfor onda trpi.
Sa premekanim ili sjebanim nosacem raspe se dosta energije na startu kad se motor pocne koprcati
Ćuneri prvu stvar koju stavljaju na auto je ultra tvrdi nosac, samo sto komfor onda trpi.
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#46062 Re: Pitamo Mehanicare ?
preserivaci prvo sto urade je komentarisu po forumu bez da ista probaju
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#46064 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima li ko da ovo radi u BiH?
Edit: Nece da pokaze thumbnail

Edit: Nece da pokaze thumbnail

- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#46065 Re: Pitamo Mehanicare ?
detaileri - i oni sto popravljaju rupe u kozi.
Ne znam zasto ne presvuces volan, ili kupis drugi sigurno ce te jeftinije izaci nego da ides detailerima...
Ne znam zasto ne presvuces volan, ili kupis drugi sigurno ce te jeftinije izaci nego da ides detailerima...
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#46066 Re: Pitamo Mehanicare ?
Prije godinu mijenjao oba prednja ležaja, maloprije za Mostar, čujem zvuk sličan lezaju oko 60 do 80 kmh.
Jel moguće da govno prozuji opet nakon godinu dana jbt
Jel moguće da govno prozuji opet nakon godinu dana jbt
- skrbavi-admin
- Posts: 7095
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#46067 Re: Pitamo Mehanicare ?
ako su stavljeni no-name onda moguce.... ako si spuco u neku rupu - moguce..... obicno ne prozuji odmah ali nakon nekog vremena kad izbije podmazivanje.....
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#46069 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nekako je zvuk konstantan, tako da ne mogu baš skontat koji bi mogao bit, jer ima i po ravnici i krivinama, najviše od 60 do 90kmh, na autoputu 100+ na sat, tišina
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#46070 Re: Pitamo Mehanicare ?
Cini mi se da ja imam zvuk u desnoj krivini i to iskljucivo pri voznji na autoputu. Kad je volan pravo nista se ne cuje.
Jel i to lezaj u pocetnoj fazi zujanja?
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#46071 Re: Pitamo Mehanicare ?
vjerovatno, pregledaj lijevu stranu. Treba brze zavrtit tocak da se cuje
- skrbavi-admin
- Posts: 7095
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#46072 Re: Pitamo Mehanicare ?
u vecini slucajeva se cuje lezaj i kad se digne auto i zavrti tocak.... nekad bude i lufta...
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#46073 Re: Pitamo Mehanicare ?
Morat cu do mehanicara da pogleda. Interesantno da se bas nista ne cuje pri normalnoj voznji. Samo lad motam udesno na autoputu, i kad je pritisak na prednji lijevi tocak.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#46074 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma ležaj...
Meni je problem što je zvuk i po ravnom i u krvini, pa ne mogu skontat koja je strana
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46075 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sta si metno?
