Dešavanja u Srbiji

User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6552
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#60226 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Tvrtko II Kotromanić »

Peacean wrote: 18/03/2023 11:38
Tvrtko II Kotromanić wrote: 18/03/2023 11:35

:lol:
Dajte i neki taj ZBO u Sandžaku
Kad je bal... :D
A šta ćemo onda sa Mađarima i Rumunima u Vojvodini? Sa Bugarima i Makedoncima? :D
Ma daj sve
Ne zaboravimo ni Rusine gore, ima i nešto Slovaka po Vojvodini, nek bude zajednica slovačkih sela npr
Istok Srbije idemo ZVO za Vlahe
Jesmo li nekoga zaboravili? :D
User avatar
dembele
Posts: 4163
Joined: 19/06/2014 09:15

#60227 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by dembele »

Tvrtko II Kotromanić wrote: 18/03/2023 11:51
Peacean wrote: 18/03/2023 11:38

A šta ćemo onda sa Mađarima i Rumunima u Vojvodini? Sa Bugarima i Makedoncima? :D
Ma daj sve
Ne zaboravimo ni Rusine gore, ima i nešto Slovaka po Vojvodini, nek bude zajednica slovačkih sela npr
Istok Srbije idemo ZVO za Vlahe
Jesmo li nekoga zaboravili? :D
Trebali bi i migranti, gore na granici sa Mađarskom dobiti svoje općine.
User avatar
Peacean
Posts: 9822
Joined: 11/09/2017 11:13
Location: Sarajevo

#60228 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Peacean »

Tvrtko II Kotromanić wrote: 18/03/2023 11:51
Peacean wrote: 18/03/2023 11:38

A šta ćemo onda sa Mađarima i Rumunima u Vojvodini? Sa Bugarima i Makedoncima? :D
Ma daj sve
Ne zaboravimo ni Rusine gore, ima i nešto Slovaka po Vojvodini, nek bude zajednica slovačkih sela npr
Istok Srbije idemo ZVO za Vlahe
Jesmo li nekoga zaboravili? :D
Bilo bi vrijeme da Romi dobiju svoju državu, a kad se već u Srbiji dijeli :lol:
User avatar
emigrazione
Posts: 7793
Joined: 01/09/2010 13:40

#60229 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by emigrazione »


:lol:
Sociolog
Posts: 5763
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#60230 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Sociolog »

Tvrtko II Kotromanić wrote: 18/03/2023 11:51
Peacean wrote: 18/03/2023 11:38

A šta ćemo onda sa Mađarima i Rumunima u Vojvodini? Sa Bugarima i Makedoncima? :D
Ma daj sve
Ne zaboravimo ni Rusine gore, ima i nešto Slovaka po Vojvodini, nek bude zajednica slovačkih sela npr
Istok Srbije idemo ZVO za Vlahe
Jesmo li nekoga zaboravili? :D
Trenutno radim s Slovacima iz Vojvodine, pracam pri Nemocnici..
Nazalost, veci su Srbi od ovih Srba kod nas...nimalo nemaju svoje Ja.

Te manjine iz Vojvodine se masovno iseljavajaju..imas tipova s njemackih prezimenima, rumunskim pa i bunjevaci koji zele da budu veci Srbi od Srba.
DonieBrasco
Posts: 20068
Joined: 31/08/2016 16:09

#60231 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

Sta je to Vucko izjavio da ga potjernica MKS za Putinom ide lose u prllog Srbiji, cega se on sjetio da poveze sa pregovorima. :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140376
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#60232 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by muha_sa »

User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#60233 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Gandalf »

Je li bilo kakvo istorijsko i melodramatično obraćanje pušousnog vojvodlije od jutros. Je li bila kakva xerojska i istorijska pobjeda, pa da otvori onu flašu dunjevače :lol:
User avatar
Haris.ba
Posts: 35278
Joined: 08/09/2005 20:08

#60234 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Haris.ba »

DonieBrasco wrote: 18/03/2023 20:20 Sta je to Vucko izjavio da ga potjernica MKS za Putinom ide lose u prllog Srbiji, cega se on sjetio da poveze sa pregovorima. :lol:
Ko biva ne moze Putin vise da posjeti Srbiju.
Morao bi ga Vucic uhapsiti i izriciti Hagu. :mrgreen:

Samo, kuda bi Putin doletio?

A u sustini nikakve veze sa Kosovom
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6552
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#60235 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Tvrtko II Kotromanić »

Sociolog wrote: 18/03/2023 20:15
Tvrtko II Kotromanić wrote: 18/03/2023 11:51

Ma daj sve
Ne zaboravimo ni Rusine gore, ima i nešto Slovaka po Vojvodini, nek bude zajednica slovačkih sela npr
Istok Srbije idemo ZVO za Vlahe
Jesmo li nekoga zaboravili? :D
Trenutno radim s Slovacima iz Vojvodine, pracam pri Nemocnici..
Nazalost, veci su Srbi od ovih Srba kod nas...nimalo nemaju svoje Ja.

Te manjine iz Vojvodine se masovno iseljavajaju..imas tipova s njemackih prezimenima, rumunskim pa i bunjevaci koji zele da budu veci Srbi od Srba.
Jasno.
Al zanimljivo mi je recimo, kako su Mađari izuzetak što se tog nekog nacionalnog garda tiče.
Pričao sam sa par Mađara iz Transilvanije, imam osjećaj da su veći nacionalisti nego neko iz 3. okruga Budima :-)
mishic
Posts: 8406
Joined: 28/04/2011 16:29

#60236 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by mishic »

"Vučićevo obraćanje naciji: Nisam mogao prihvatiti da je Srbija prisilno progonila na Kosovu"

Licemjerstvo identično onome Putinovom i Dodikovom... Granići sa zdravim razumom i pokazuje kako i zašto je moguće činiti zlo od koga se krv u žilama ledi i pred kojim se razum kameni... I kada sa takvima treba dijeliti životni prosto onda se to i ne može zvati životom.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#60237 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Gandalf »

Tragikomično je kada takva moralna nakaza kao pušousni vojvoda kmeči po televizijama, kako je komšiluk okrenut protiv slobodarske srbije i kako tu jadnu srbiju iz čista mira komšije mrze. A i zapad. Obraz mu je ko wc školjka.
saimidin
Posts: 3254
Joined: 20/05/2011 17:53

#60238 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by saimidin »

Taj narod u sr je zaludjen, potpuno indoktrinisan u normalnost cinjenja svima oko sebe najgorih zlocina, a potpuno operisan od prihvatanja bilo kakve krivice za te zlocine, cak suprotno slavi zlocine I zlocince

Nije puno bolje ni u hr, samo je tamo puno vise normalnih ljudi, na zalost takvi su politicka manjina, nebitna i nedovoljna da konacno preokrene drustvo u zapadnoevropski model

Pusousni, milanovic, dodik, covic... su samo umivene verzije tih cudovista, ali I sami kako rece sidran nebitni, jer su samo trenutni izvrsioci planova za stvaranje velikih sr/hr

Njima bi isto lahko bilo pustiti psihopate da prave keraterme, dretelje, ... samo to trenutno nije igra, a malo je falilo da prosle godine krene I to, a ni sada nismo daleko, samo ceksju trenutak nepaznje usa I krecu

Zalosno je koliko je to neshvaceno ozbiljno u :bih:
DonieBrasco
Posts: 20068
Joined: 31/08/2016 16:09

#60239 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

Kurti osmjeh od uha do uha, covjek otvoreno kaze da je on spreman da potpise a Vucko nece, znaci jasno je sve.
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#60240 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by skupljac_zeljeza »

Alek je nosao gajbe u djedovoj prodavnici. Bio vredan.

Ako je Helez pomogao Aleku da napravi kuću onda se Dodik zeznuo kada je izjavio da Helez nikada nije vidio Vučića.


User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#60241 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by skupljac_zeljeza »

DonieBrasco
Posts: 20068
Joined: 31/08/2016 16:09

#60242 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

Tragikomicno ce biti ako zapad prevesla albance i uvali im RS na Kosovu, to ce zaista biti licemjere samo takvo.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#60243 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by meridiyan »

4 godine :?: :?:

Bossona
Posts: 5896
Joined: 21/12/2020 03:28

#60244 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Bossona »



Sludadžijski manipulant :-D
noviforumas
Posts: 3187
Joined: 12/08/2016 22:28

#60245 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by noviforumas »

Amerika ce sve uraditi da zadovolji fasiste istocno od Drine, i apsolutno nista sto Vucic uradi ne moze to promijeniti. Dapace, sto ih Vucko vise odbija, to ga intenzivnije zele.
:thumbup:

User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#60246 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Gandalf »

Zapadne slunte su samo aliju mogle na nešto natjerat
User avatar
PreWiBa
Posts: 12958
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
Grijem se na: Plin i centralno
Horoskop: Lav
Contact:

#60247 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by PreWiBa »

Gandalf wrote: 20/03/2023 09:57 Zapadne slunte su samo aliju mogle na nešto natjerat
Oni i ne pokušavaju natjerati Vučića da potpiše, već Kurtija.
User avatar
escobar__
Posts: 9981
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#60248 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by escobar__ »

noviforumas wrote: 20/03/2023 07:49 Amerika ce sve uraditi da zadovolji fasiste istocno od Drine, i apsolutno nista sto Vucic uradi ne moze to promijeniti. Dapace, sto ih Vucko vise odbija, to ga intenzivnije zele.
:thumbup:

:lol: :lol:

Tačno se lik zajebava s njima.
Bossona
Posts: 5896
Joined: 21/12/2020 03:28

#60249 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Bossona »


Image
Image
mishic
Posts: 8406
Joined: 28/04/2011 16:29

#60250 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by mishic »

"Vučić: Srbija neće priznati Kosovo, niti njihovo članstvo u UN-u"

Zamajavanje međunarodne zajednice je jedina konstanta srbijanske politike na kojoj Vučić ustrajava. I što je još gore, kada god on tu međunarodnu zajednicu povuče za nos oni to nagrade i naprave neki ustupak toj politici. I to traje decenijama.

Poruka koju ovakvim ponašanjem šalje međunarodna zajednica više je nego jasna. Drčnim, osornim, prevrtljivim i drskim se daju ustupci a onima koji su poslušni, čine ustupke i prave kompromise neprekidno se traži još, oduzima im se i nameće šta god kome naumpadne.

Ova politika zapadnih zemalja na čelu sa SAD do sada je desetinama puta činila ustupke Srbiji i Srbima, išla je čak dotle da nagradi genocid, da zažmiri na neimplementaciju Dejtonskog sporazuma, ogluši se o sklanjanje i sakrivanje ratnih zločinaca, toleriše negiranje genocida i prijetnji i ucjena secesijom, slavljenjem i veličanjem svega onoga što što je rezultat genocida, zločina, pljačke, rušenja, paljenja i razaranja koja su i u Hrvatskoj i u BiH i na Kosovu počinili jedni te isti.

Ovaj novi "prst u oko" toj bezobraznoj politici i popustljivosti međunarodne zajednice je taman ono što ona i zaslužuje ali je ujedno poruka i svima drugima, a Vučić i Dodik su očiti primjeri, ta tu politiku, njene promotore i aktere treba potpuno ignorisati, igrati se s njima, ne uzimati ih za ozbiljno i insistirati na zaštiti svoga interesa na štetu i uštrb međunarodnpg prava i principa na kojima ono počiva.
Post Reply