Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
zigson wrote: ↑17/03/2023 11:07
Mjenjao motor, ubacen isti sa 180k predjenih navodno, dizne, bregasta, hidropod iz mog motora prebaceni ovo ostalo se sasulo i to je razlog zamjene motora jel
Ima 1 problem naime, majstor kaze da provozam dan dva da vidim hoce li se popraviti samo od sebe ako ne, da dodjem, pa da vidi sta bi moglo biti, da li crijevo neko, ventil neki na turbini, itd.
A problem je da ne vuce uopste kao prije, motor radi kao sat, odlicno ubrzava ali nije to to, primjetio sam da je prije kad npr u 2. brzini stisnem pun gas negdje oko 1800 obrtaja odmah skace a sad ide istim tempom do nekih 2800 obrtaja i tek onda "primi taj pun gas".
Takodjer prije 4. Brzina 60 na sat, nekih 1800 obrtaja kada stisnem pun gas odmah ima odziv i pojacava brzinu bilo brdo ili ravnica, sad kad stisnem pun gas prvo se bori nekih 5 sekundi i onda polahko ubrzava, znaci nekih 20x manje nego prije.
Uz sve to ima neki zvuk zujanja/pistanja na vrhu motora (bas gdje je turbina) kad je auto u leru, kao one zujalice za cuke sto se stavljaju protiv buha
Slusao sam turbinu, normalan zvuk ima, motor normalan zvuk ima, jel moguce da nesto nije programirano kako treba ili je bas neko crijevo..
A motor je BLS 1.9 sa 4x4 pogonom (koji valjda nema veze sa motorom)
provjeri ti je li turbina zasarafljenja na izduvnu granu. Nadam se da si stavio nove dihtunge.
zigson wrote: ↑17/03/2023 11:07
Mjenjao motor, ubacen isti sa 180k predjenih navodno, dizne, bregasta, hidropod iz mog motora prebaceni ovo ostalo se sasulo i to je razlog zamjene motora jel
Ima 1 problem naime, majstor kaze da provozam dan dva da vidim hoce li se popraviti samo od sebe ako ne, da dodjem, pa da vidi sta bi moglo biti, da li crijevo neko, ventil neki na turbini, itd.
A problem je da ne vuce uopste kao prije, motor radi kao sat, odlicno ubrzava ali nije to to, primjetio sam da je prije kad npr u 2. brzini stisnem pun gas negdje oko 1800 obrtaja odmah skace a sad ide istim tempom do nekih 2800 obrtaja i tek onda "primi taj pun gas".
Takodjer prije 4. Brzina 60 na sat, nekih 1800 obrtaja kada stisnem pun gas odmah ima odziv i pojacava brzinu bilo brdo ili ravnica, sad kad stisnem pun gas prvo se bori nekih 5 sekundi i onda polahko ubrzava, znaci nekih 20x manje nego prije.
Uz sve to ima neki zvuk zujanja/pistanja na vrhu motora (bas gdje je turbina) kad je auto u leru, kao one zujalice za cuke sto se stavljaju protiv buha
Slusao sam turbinu, normalan zvuk ima, motor normalan zvuk ima, jel moguce da nesto nije programirano kako treba ili je bas neko crijevo..
A motor je BLS 1.9 sa 4x4 pogonom (koji valjda nema veze sa motorom)
provjeri ti je li turbina zasarafljenja na izduvnu granu. Nadam se da si stavio nove dihtunge.
Evo izbaci mi u voznji engine fault workshop i onaj zuti grijac blinka na tabli (12. Diesel Engine Pre-Glow — Solid light: the diesel engine pre-glow is activated; Blinking light: potential diesel engine malfunction.) stisnem gas nece nikako, nema turba, nema vuce nista, kao safe mode, stanem, ugasim upalim, nema greske vuce ok (sa ovim originalnim problemom).
Sutra ide majstoru svakako nego da prijavim
Edit: evo nakon 10 min voznje opet isto. Opet ugasim upalim nema greske. Koji mu je
provjeri ti je li turbina zasarafljenja na izduvnu granu. Nadam se da si stavio nove dihtunge.
Evo izbaci mi u voznji engine fault workshop i onaj zuti grijac blinka na tabli (12. Diesel Engine Pre-Glow — Solid light: the diesel engine pre-glow is activated; Blinking light: potential diesel engine malfunction.) stisnem gas nece nikako, nema turba, nema vuce nista, kao safe mode, stanem, ugasim upalim, nema greske vuce ok (sa ovim originalnim problemom).
Sutra ide majstoru svakako nego da prijavim
Edit: evo nakon 10 min voznje opet isto. Opet ugasim upalim nema greske. Koji mu je
imas li od koga posudit barem MAF senzor - od nekog slicnog auta - da probas
ili iskopcaj MAF senzor samo radi kratkorocnog testa da vidis je l on jebe stvar.....
EDIT sad sam se jos neceg sjetio
je l ti taj majstor pogledo medjuhladnjak zraka je l i njega zamijenio sa starog motora - zna se nafilovat smeca od ulja u njemu bude ko katran.....
uglavnom sto kae bitanga - jebo ti naftarice - kad te pocnu jebavat - nemos nadoc na problem
provjeri ti je li turbina zasarafljenja na izduvnu granu. Nadam se da si stavio nove dihtunge.
Evo izbaci mi u voznji engine fault workshop i onaj zuti grijac blinka na tabli (12. Diesel Engine Pre-Glow — Solid light: the diesel engine pre-glow is activated; Blinking light: potential diesel engine malfunction.) stisnem gas nece nikako, nema turba, nema vuce nista, kao safe mode, stanem, ugasim upalim, nema greske vuce ok (sa ovim originalnim problemom).
Sutra ide majstoru svakako nego da prijavim
Edit: evo nakon 10 min voznje opet isto. Opet ugasim upalim nema greske. Koji mu je
moras na dijagnostiku, neki od senzora vjerovatno, map, maf, n75, dozer
Evo izbaci mi u voznji engine fault workshop i onaj zuti grijac blinka na tabli (12. Diesel Engine Pre-Glow — Solid light: the diesel engine pre-glow is activated; Blinking light: potential diesel engine malfunction.) stisnem gas nece nikako, nema turba, nema vuce nista, kao safe mode, stanem, ugasim upalim, nema greske vuce ok (sa ovim originalnim problemom).
Sutra ide majstoru svakako nego da prijavim
Edit: evo nakon 10 min voznje opet isto. Opet ugasim upalim nema greske. Koji mu je
imas li od koga posudit barem MAF senzor - od nekog slicnog auta - da probas
ili iskopcaj MAF senzor samo radi kratkorocnog testa da vidis je l on jebe stvar.....
EDIT sad sam se jos neceg sjetio
je l ti taj majstor pogledo medjuhladnjak zraka je l i njega zamijenio sa starog motora - zna se nafilovat smeca od ulja u njemu bude ko katran.....
uglavnom sto kae bitanga - jebo ti naftarice - kad te pocnu jebavat - nemos nadoc na problem
E ne znam ne pitah ga.. jutros bio nesto zajebaje dzek za dijagnostiku mora ga prepakovati pa cu tek u ponedjeljak otici.. kaze oko turba je neki senzor vjerovatno ili nesto.
U medjuvremenu opet safe mod, upalim ugasim ok sve (sa onim originalnim problemom logicno) samo sto je check engine sad ostao upaljen
Zapalicu i sebe i auto
skrbavi-admin wrote: ↑16/03/2023 12:23
jarane ja drame jel 2 crtice ip 3 crtice ako je tri crtice nije dobro ako je 4 nije dobro a ako je 1.5 crtica ni tad nije dobro..... kakav OKP jebo te hljeb.
A jbg ovo je sve prebaceno sa mog motora na kojem je sve funkcionisalo, opet kontam da nisu neko crijevo ili senzor ustekali kako treba.. nista do ponedjeljka
A jbg ovo je sve prebaceno sa mog motora na kojem je sve funkcionisalo, opet kontam da nisu neko crijevo ili senzor ustekali kako treba.. nista do ponedjeljka
Hvala
ma bitno da nemas mehanickih kvarova, tipa da ne valja motor ili da zvizdi turbo, ostalo se moze rjesiti za ok novce...