A koe majstor ako se smije znatiQwerty1234 wrote: ↑11/03/2023 15:21Ma sve ce biti odradjeno kako treba.
Reko sam pare su nebitne, hocu sve da je po PSU i novo.
Od majstora pravo kod Aldina na spuru i to je to.
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#45601 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
#45602 Re: Pitamo Mehanicare ?
Emir Zorlak, dugogodisnji majstor pa sef servisa u Asi, vec 5-6 god samostalni majstor.zigson wrote: ↑11/03/2023 15:23A koe majstor ako se smije znatiQwerty1234 wrote: ↑11/03/2023 15:21
Ma sve ce biti odradjeno kako treba.
Reko sam pare su nebitne, hocu sve da je po PSU i novo.
Od majstora pravo kod Aldina na spuru i to je to.
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#45603 Re: Pitamo Mehanicare ?
30 KM je ta cijev polovna i odg. sa 1.2 TDI CFWA. Ako budes morao novo, donji dio ne moras kupovat jer je neprobojan
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
#45604 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nasao sam ih u Ilmi obije, ali ako bude trebalo vjrv cemo na novo.Premium auto, premium odrzavanje jel
@kabal1337 hvala tebi druze na svajetima
Last edited by Qwerty1234 on 11/03/2023 15:35, edited 1 time in total.
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#45605 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma kakva Ilma, prokurcili se lupaju cijene. Radije kupi U Porscheu nego kod njih.Qwerty1234 wrote: ↑11/03/2023 15:32Nasao sam ih u Ilmi obije, ali ako bude trebalo vjrv cemo na novo.Premium auto, premium odrzavanje jel![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#45606 Re: Pitamo Mehanicare ?
stoposto, nisu normalnikabal1337 wrote: ↑11/03/2023 15:33Ma kakva Ilma, prokurcili se lupaju cijene. Radije kupi U Porscheu nego kod njih.Qwerty1234 wrote: ↑11/03/2023 15:32
Nasao sam ih u Ilmi obije, ali ako bude trebalo vjrv cemo na novo.Premium auto, premium odrzavanje jel![]()
-
IstinitaPoruka
- Posts: 417
- Joined: 06/10/2015 14:27
#45607 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sem Porschea u Sa, gdje se još može dobiti ponuda za dijelove za auto?
- konektovan
- Posts: 51408
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#45608 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima i jedan A6 allroad isto cucnuo u zadnjem dijelu, ali se vozi... 
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#45609 Re: Pitamo Mehanicare ?
kakve dijelove? Karoserijske iliIstinitaPoruka wrote: ↑12/03/2023 02:32 Sem Porschea u Sa, gdje se još može dobiti ponuda za dijelove za auto?
- skrbavi-admin
- Posts: 7106
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#45610 Re: Pitamo Mehanicare ?
pomiješo si drogu u heroin pogrešan PDFkonektovan wrote: ↑12/03/2023 10:04 Ima i jedan A6 allroad isto cucnuo u zadnjem dijelu, ali se vozi...![]()
- konektovan
- Posts: 51408
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#45611 Re: Pitamo Mehanicare ?
Noćna smjena je čudo neviđeno.skrbavi-admin wrote: ↑12/03/2023 10:22pomiješo si drogu u heroin pogrešan PDFkonektovan wrote: ↑12/03/2023 10:04 Ima i jedan A6 allroad isto cucnuo u zadnjem dijelu, ali se vozi...![]()
-
DylanD
- Posts: 173
- Joined: 02/04/2017 21:04
#45612 Re: Pitamo Mehanicare ?
Znam da je nedjelja, ali ako ima ko da potvrdi.
Mijenjao sam bakrene podloške ( koliko se sjecam na Bospumpi) prije dvije godine na w124. Opet mi curi nafta, i majstor mi reče da to zna često otići? Sjeca li se neko od starije raje da li je to istina? I
moze li se to samostalno zamjeniti, jer koliko sam čitao nije toliko komplikovano samo se grana treba skinuti.
Hvala.
Mijenjao sam bakrene podloške ( koliko se sjecam na Bospumpi) prije dvije godine na w124. Opet mi curi nafta, i majstor mi reče da to zna često otići? Sjeca li se neko od starije raje da li je to istina? I
moze li se to samostalno zamjeniti, jer koliko sam čitao nije toliko komplikovano samo se grana treba skinuti.
Hvala.
- skrbavi-admin
- Posts: 7106
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#45613 Re: Pitamo Mehanicare ?
e da si stavio titanijumske bilo bi bolje - vako mrka kapa
-
DylanD
- Posts: 173
- Joined: 02/04/2017 21:04
#45614 Re: Pitamo Mehanicare ?
Podloske su kupljene u oficijelnom servisu.
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#45615 Re: Pitamo Mehanicare ?
Proslo ljeto sam po Tuzli vidjao jedan CLS koji je naprijed bio cucnuo a vozao se. Ljudi ne znaju da tada kompresor trpi jer radi gotovo non stop a predvidjen je da radi 30 sec.konektovan wrote: ↑12/03/2023 10:04 Ima i jedan A6 allroad isto cucnuo u zadnjem dijelu, ali se vozi...![]()
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#45616 Re: Pitamo Mehanicare ?
Tu je ocigledno i kompresor ispustio dusu.preludezalude wrote: ↑12/03/2023 16:44Proslo ljeto sam po Tuzli vidjao jedan CLS koji je naprijed bio cucnuo a vozao se. Ljudi ne znaju da tada kompresor trpi jer radi gotovo non stop a predvidjen je da radi 30 sec.konektovan wrote: ↑12/03/2023 10:04 Ima i jedan A6 allroad isto cucnuo u zadnjem dijelu, ali se vozi...![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#45617 Re: Pitamo Mehanicare ?
Presao oko 500km sa textar+ diskovima i trw plocicama, nista ne trese vise i rekao bi da trw bolje grize nego jurid plocice koje sam prije imao pogotovo kad se silazi sa autoputa, skripe nema isto 
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#45618 Re: Pitamo Mehanicare ?
nema ni kod mene nikakve buke sa brembo diskovima i bosch plocicama. Sve odlicno funkcionise
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
profatr
- Posts: 508
- Joined: 23/07/2016 07:01
#45621 Re: Pitamo Mehanicare ?
Trw su mekše, dobro koče, štede diskove ali malo više praše.Evolution_IV wrote: ↑12/03/2023 18:05 Presao oko 500km sa textar+ diskovima i trw plocicama, nista ne trese vise i rekao bi da trw bolje grize nego jurid plocice koje sam prije imao pogotovo kad se silazi sa autoputa, skripe nema isto![]()
-
IstinitaPoruka
- Posts: 417
- Joined: 06/10/2015 14:27
#45622 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da, karoserijskekabal1337 wrote: ↑12/03/2023 10:05kakve dijelove? Karoserijske iliIstinitaPoruka wrote: ↑12/03/2023 02:32 Sem Porschea u Sa, gdje se još može dobiti ponuda za dijelove za auto?
- ElRe
- Posts: 16905
- Joined: 12/12/2011 11:28
- ElRe
- Posts: 16905
- Joined: 12/12/2011 11:28
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#45625 Re: Pitamo Mehanicare ?
A i taj motorsex moze jeftinije
