Ma nemaju Cacanke i Madjarice
INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Moderator: anex
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
-
last mohicans
- Posts: 18169
- Joined: 09/08/2012 23:19
#11504 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Zapara mi uši reklama u hrvatskom Kauflandu puter 1,44€
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#11505 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Samo navlakusa, jedan od oprobanih nacina da se musterija namami u prodavnicu na jeftin puter (ili stagod drugo), a iz prodavnice izadje s punim kolicima.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#11506 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Super, a gdje su takve navlakuse u Bingu?
Zasto mi nemamo takvih navlakusa.
Imamo samo sve vece cijene, primjecujem da su pileca prsa opet otisla gore, sad vec ne mozes naci ispod 10 km kilogram, ide i do 12 na rinfuzu.
Zasto mi nemamo takvih navlakusa.
Imamo samo sve vece cijene, primjecujem da su pileca prsa opet otisla gore, sad vec ne mozes naci ispod 10 km kilogram, ide i do 12 na rinfuzu.
- dend
- Posts: 3441
- Joined: 08/10/2018 14:07
#11507 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Pileca prsa ( ne file ) jucer u konzumu vidim ~8KM, madidječak sa šibicama wrote: ↑09/03/2023 17:31 Super, a gdje su takve navlakuse u Bingu?
Zasto mi nemamo takvih navlakusa.
Imamo samo sve vece cijene, primjecujem da su pileca prsa opet otisla gore, sad vec ne mozes naci ispod 10 km kilogram, ide i do 12 na rinfuzu.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#11508 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Sa kostima, da, do nedavno je file rinfuza bio 9 u Hosi, danas vidim vec 12. U Robotu 11, bilo je 8 ipo donedavno.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#11510 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Ovako će nam i lidl isto servirati...
za one koji misle da će cijene biti drastično niže u odnosu na bingo i mercator/konzum.
Sinoć u penny plus dezodorans nivea sve vrste (muški) 9.29 KM
Pored muške rexone 3.85 KM...
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
#11511 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Nivea je ionako smece sto ostavlja bijele tragove
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#11513 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Jedino njega koristim.
Dugo je bio najjftiniji u DM-u.
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#11514 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
6.80 sada...evo ovu sliku sam uzeo od njih i ispod pise cijena
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#11515 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Pravi muškarci koriste OldSpice.
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#11516 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Ja sam koristio dugo old spice bearglove dezodorans antitraspirant, ali već neko vrijeme niko to ne prodaje, samo obični bearglove..meni lično jedan od najboljih ikad dezodoransa. Sad sam na dove invisible dry, loreal carbon protect.
- nepass1
- Posts: 14669
- Joined: 06/07/2017 07:35
#11517 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Samo niveo protect & care. Trcis 10km sav mokar ali ispod pazuha suho 
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#11518 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Meni najbitnija stavka,..da ne smrdiš. 
- Idemedosumom
- Posts: 8284
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#11519 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Ovakav u spreju oko 3,40 KM u Domino Diskontu u Vitezu. Prije je bio 2,70
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
- nepass1
- Posts: 14669
- Joined: 06/07/2017 07:35
#11521 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH

- pepeljara
- Posts: 7347
- Joined: 22/08/2003 00:00
#11522 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
samo alverdeIdemedosumom wrote: ↑10/03/2023 17:29Ovakav u spreju oko 3,40 KM u Domino Diskontu u Vitezu. Prije je bio 2,70![]()
- Idemedosumom
- Posts: 8284
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#11523 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Meni rexona sprej jedan od rijetkih zadrzi ugodan miris sve do sutra ujutro, dakle, 24h. Ne blokira proces perspiracije.
-
Hakiz
- Posts: 48383
- Joined: 30/07/2015 20:01
#11524 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Za to sapun ujutro i vlažne maramice u slučaju nužde u toku dana sasvim dobro služe. A jeftinije je od dezodoransa.
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu



