Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#43701 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
za suviće su skupe lafetice,selenćići i krajnice ,valja to odryavat jbga 
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#43702 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E onda si iza mene vozio. Neka sam debil, ja ona govna prelazim lagano. Ako ti se zuri, idi okolo.
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#43703 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne znam brate ja sam i sa proslom astrom prelazio sa oko 30 i sa ovom isto prelazim. Svaki dan nekoliko puta, a nekad i desetine puta.
Na prosloj astri mijenjao silent blokove i stabilizatore nekad pred samu prodaju.
Evo ovu vozim 5 i po godina, 75K presao, trap jos ko beton. Nit sta lupka, nit sta kucka.
Ne znam, jedino moze da se zalijeces u trotoar sa 30 na sat pa da se nesto na kraju razvali...
Na prosloj astri mijenjao silent blokove i stabilizatore nekad pred samu prodaju.
Evo ovu vozim 5 i po godina, 75K presao, trap jos ko beton. Nit sta lupka, nit sta kucka.
Ne znam, jedino moze da se zalijeces u trotoar sa 30 na sat pa da se nesto na kraju razvali...
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#43704 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja sam jednom iz zajebancije kupio taj "Smart Watch" s eBaya, ima tome i 3-4 godine. Vjerovao ili ne, taj sat jos uvijek radi, mjeri puls i pritisak uredno i odstupa mozda 5% od onih rucnih tlakomjera (prikazuje manje), a isto je i sa oksigenom.
Ja mislim da je to sve u par deka, samo sto ovi Samsunzi, Huaweii i ostale marke tu zapravo naplacuju samo ime, dok su komponente u njima u par deka s ovima od 20-30$.
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#43705 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja takvima volim bas zakocit, stati, i cekam da vidim hoce li granas izaci. Naravno, to se ne desi, nego sjedi i ceka da krenem. I nema vise ni grananja, a ni ljepljenja za guzicu.
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
- Laplace
- Posts: 14690
- Joined: 19/11/2012 18:37
#43707 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Prije nekih dvadeset godina se vozio sa kolegom (on vozio svoj auto). Prelazi čovjek ležeći i auto mu se zaustavi na ležećem i krenu nazad.drug_profi wrote: ↑06/03/2023 11:14 Do 30 km/h su svi sasvim ok za prelazak.
Ako ti je sve na ovjesu ispravno, naravno.
A bukvalno stanu, pa u prvu, pa lagano prednji tockovi, pa privuce zadnje, pa stane, pa lagano zadnje preko.
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#43708 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E samo jos to nisam vidio.Laplace wrote: ↑06/03/2023 15:36Prije nekih dvadeset godina se vozio sa kolegom (on vozio svoj auto). Prelazi čovjek ležeći i auto mu se zaustavi na ležećem i krenu nazad.drug_profi wrote: ↑06/03/2023 11:14 Do 30 km/h su svi sasvim ok za prelazak.
Ako ti je sve na ovjesu ispravno, naravno.
A bukvalno stanu, pa u prvu, pa lagano prednji tockovi, pa privuce zadnje, pa stane, pa lagano zadnje preko.![]()
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#43709 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Burazeru, jedno je polako
A skroz drugo je stati pa laaaaaagano prelaziti ko da su nagazne mine na cesti>
Svaki dan prodjem pored jedne skole. Stavljena su 3 ona mala policajca. Usporivaci ih neko zove. Vidjao sam visocijih bubuljica. Cooooovjece ono uspori na 10 km/h preko toga.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#43710 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E sad vam ne bih mogao reci jel to polako i skroz polako, ali je uglavnom polako. Ne valja zuriti nigdje.
- konektovan
- Posts: 51417
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#43711 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zavisi kakav je ležeći,..nisu svi istih dimenzija.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#43712 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja isto lagano prelazim, ko vas hebe, sto niste krenuli ranije 
- Ateista
- Posts: 51678
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#43713 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#43714 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako ko vozi od forumasa neko sklopotalo od toyote sa 1 auspuhom na desnoj strani i galerijom na krovu i koje brunda samo da zna kod rtv da sam skontao odmah da hoce da obidje kolonu na semaforu kroz traku za desno, i da sam ga mogao natjerati na trotoar ali nisam samo sam ga malo trznuo i pustio 
- Ateista
- Posts: 51678
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#43715 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ni to nije niko sa foruma, ovdje se se voze samo njemacki premijumi. 
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#43716 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To nisu istine
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#43717 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da nije dozer? 
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#43718 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da je dozer zar mislite da bih imao muda to uraditi?
Umalo se ne nasadi na trotoar od gledanja u retrovizor hocu li mu naglo startati ili ga pustiti
Umalo se ne nasadi na trotoar od gledanja u retrovizor hocu li mu naglo startati ili ga pustiti
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#43719 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Znaci ti si sa "oker zutim" gnojfom. 
- konektovan
- Posts: 51417
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#43720 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Toyote voze intelektualci i članovi kruga 99, sumnjam da je to neko od njih. 
-
sahbazzz
- Posts: 1086
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43721 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nerviraju me vozaci Centrotransa, frajer ide ispred mene i hladno stade u traci za skretanje na C. Vili, ni zmigavca nit kog vraga, putnici izlaze na skretanju. Obidjem ga kad vidim lola prica na telefon, pa koji k.urac...
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#43722 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jesu se razbahatili, jos krenu 3 busa za redom i haos naprave u traci.
Al šuti, mogli bi dobit degenek
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#43723 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa sto si vozio pravo u traci koja moze ocito samo lijevo
-
sahbazzz
- Posts: 1086
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43724 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne kontam sta je pisac htio reci
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
