Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#43701 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

za suviće su skupe lafetice,selenćići i krajnice ,valja to odryavat jbga :D
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#43702 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

E onda si iza mene vozio. Neka sam debil, ja ona govna prelazim lagano. Ako ti se zuri, idi okolo.
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#43703 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ne znam brate ja sam i sa proslom astrom prelazio sa oko 30 i sa ovom isto prelazim. Svaki dan nekoliko puta, a nekad i desetine puta.
Na prosloj astri mijenjao silent blokove i stabilizatore nekad pred samu prodaju.
Evo ovu vozim 5 i po godina, 75K presao, trap jos ko beton. Nit sta lupka, nit sta kucka.
Ne znam, jedino moze da se zalijeces u trotoar sa 30 na sat pa da se nesto na kraju razvali...
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#43704 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dozer »

Laplace wrote: 06/03/2023 09:05
Dozer wrote: 05/03/2023 22:53
Tada im je sve stalo...dosta toga i otkazano, ali sad sve fercera kao i ranije, normala. Cak mozda i brze nego prije.
Pretpostavio sam. A ti satovi su ionako neki jeftini, po osam dolara a u skladu sa cijenom je i kvalitet (a kod nas na OLX-u isti su oko 50 KM).
Ja sam jednom iz zajebancije kupio taj "Smart Watch" s eBaya, ima tome i 3-4 godine. Vjerovao ili ne, taj sat jos uvijek radi, mjeri puls i pritisak uredno i odstupa mozda 5% od onih rucnih tlakomjera (prikazuje manje), a isto je i sa oksigenom.
Ja mislim da je to sve u par deka, samo sto ovi Samsunzi, Huaweii i ostale marke tu zapravo naplacuju samo ime, dok su komponente u njima u par deka s ovima od 20-30$.
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#43705 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dozer »

emotivac wrote: 06/03/2023 10:52 Još kad ti se međed zalijepi iza na pola metra nema mi ništa draže nego pipnut malo kočnicu, a on begi nešto blica, maše rukama, maši materi svojoj, udari pa ćemo viditi hoćeš se više lijepiti :lol: :lol: 8-)
Ja takvima volim bas zakocit, stati, i cekam da vidim hoce li granas izaci. Naravno, to se ne desi, nego sjedi i ceka da krenem. I nema vise ni grananja, a ni ljepljenja za guzicu.
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#43706 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

basicm wrote: 06/03/2023 12:47 E onda si iza mene vozio. Neka sam debil, ja ona govna prelazim lagano. Ako ti se zuri, idi okolo.
Realno i pošteno.
:thumbup:
User avatar
Laplace
Posts: 14690
Joined: 19/11/2012 18:37

#43707 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

drug_profi wrote: 06/03/2023 11:14 Do 30 km/h su svi sasvim ok za prelazak.
Ako ti je sve na ovjesu ispravno, naravno.

A bukvalno stanu, pa u prvu, pa lagano prednji tockovi, pa privuce zadnje, pa stane, pa lagano zadnje preko.
Prije nekih dvadeset godina se vozio sa kolegom (on vozio svoj auto). Prelazi čovjek ležeći i auto mu se zaustavi na ležećem i krenu nazad. :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#43708 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Laplace wrote: 06/03/2023 15:36
drug_profi wrote: 06/03/2023 11:14 Do 30 km/h su svi sasvim ok za prelazak.
Ako ti je sve na ovjesu ispravno, naravno.

A bukvalno stanu, pa u prvu, pa lagano prednji tockovi, pa privuce zadnje, pa stane, pa lagano zadnje preko.
Prije nekih dvadeset godina se vozio sa kolegom (on vozio svoj auto). Prelazi čovjek ležeći i auto mu se zaustavi na ležećem i krenu nazad. :D
E samo jos to nisam vidio. :lol:
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#43709 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

basicm wrote: 06/03/2023 12:47 E onda si iza mene vozio. Neka sam debil, ja ona govna prelazim lagano. Ako ti se zuri, idi okolo.
Burazeru, jedno je polako
A skroz drugo je stati pa laaaaaagano prelaziti ko da su nagazne mine na cesti>
Svaki dan prodjem pored jedne skole. Stavljena su 3 ona mala policajca. Usporivaci ih neko zove. Vidjao sam visocijih bubuljica. Cooooovjece ono uspori na 10 km/h preko toga.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#43710 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

E sad vam ne bih mogao reci jel to polako i skroz polako, ali je uglavnom polako. Ne valja zuriti nigdje.
User avatar
konektovan
Posts: 51427
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#43711 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Zavisi kakav je ležeći,..nisu svi istih dimenzija.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#43712 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Ja isto lagano prelazim, ko vas hebe, sto niste krenuli ranije :lol:
User avatar
Ateista
Posts: 51681
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#43713 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

konektovan wrote: 06/03/2023 18:07 Zavisi kakav je ležeći,..nisu svi istih dimenzija.
:thumbup: To je kljucno, ima ih da skoro i ne treba usporiti, a ima i onih na kojim moras skoro stati.
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#43714 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

Ako ko vozi od forumasa neko sklopotalo od toyote sa 1 auspuhom na desnoj strani i galerijom na krovu i koje brunda samo da zna kod rtv da sam skontao odmah da hoce da obidje kolonu na semaforu kroz traku za desno, i da sam ga mogao natjerati na trotoar ali nisam samo sam ga malo trznuo i pustio :lol:
User avatar
Ateista
Posts: 51681
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#43715 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Ni to nije niko sa foruma, ovdje se se voze samo njemacki premijumi. :D
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#43716 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

To nisu istine
NediM17
Posts: 26445
Joined: 05/11/2009 11:49

#43717 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Da nije dozer? :run:
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#43718 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

Da je dozer zar mislite da bih imao muda to uraditi? :lol:
Umalo se ne nasadi na trotoar od gledanja u retrovizor hocu li mu naglo startati ili ga pustiti :lol:
NediM17
Posts: 26445
Joined: 05/11/2009 11:49

#43719 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Znaci ti si sa "oker zutim" gnojfom. :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51427
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#43720 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Toyote voze intelektualci i članovi kruga 99, sumnjam da je to neko od njih. :mrgreen:
sahbazzz
Posts: 1086
Joined: 19/07/2020 12:27

#43721 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sahbazzz »

Nerviraju me vozaci Centrotransa, frajer ide ispred mene i hladno stade u traci za skretanje na C. Vili, ni zmigavca nit kog vraga, putnici izlaze na skretanju. Obidjem ga kad vidim lola prica na telefon, pa koji k.urac...
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#43722 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Leon16v »

sahbazzz wrote: 07/03/2023 21:03 Nerviraju me vozaci Centrotransa, frajer ide ispred mene i hladno stade u traci za skretanje na C. Vili, ni zmigavca nit kog vraga, putnici izlaze na skretanju. Obidjem ga kad vidim lola prica na telefon, pa koji k.urac...
Jesu se razbahatili, jos krenu 3 busa za redom i haos naprave u traci.

Al šuti, mogli bi dobit degenek :lol:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#43723 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

sahbazzz wrote: 07/03/2023 21:03 Nerviraju me vozaci Centrotransa, frajer ide ispred mene i hladno stade u traci za skretanje na C. Vili, ni zmigavca nit kog vraga, putnici izlaze na skretanju. Obidjem ga kad vidim lola prica na telefon, pa koji k.urac...
Pa sto si vozio pravo u traci koja moze ocito samo lijevo :lol:
sahbazzz
Posts: 1086
Joined: 19/07/2020 12:27

#43724 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sahbazzz »

vjeshalica wrote: 07/03/2023 22:31
sahbazzz wrote: 07/03/2023 21:03 Nerviraju me vozaci Centrotransa, frajer ide ispred mene i hladno stade u traci za skretanje na C. Vili, ni zmigavca nit kog vraga, putnici izlaze na skretanju. Obidjem ga kad vidim lola prica na telefon, pa koji k.urac...
Pa sto si vozio pravo u traci koja moze ocito samo lijevo :lol:
Ne kontam sta je pisac htio reci :?:
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#43725 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dozer »

NediM17 wrote: 07/03/2023 19:24 Da nije dozer? :run:
Nije. Dozer nije papak koji zaobilazi kolone ili vozila u odvojnoj traci, i gura ljude po cesti. Osim ako bas ne zasluze guranje.
Post Reply