nesto takvo je bilo na plastici ovoj, hocu da vratim to
iznad je cijev, koja bude do 700 stepeni kad radi jbn regeneraciju...
Moderators: _BataZiv_0809, anex
Pretpostavljam da se lamela zagrijala, ali sumnjam da je nešto naročito oštećena. Meni se slično čula kad sam sa Fiestom (1.8D, 60 KS) šlepao nekog malog terenca uz jače brdo. I par puta kod oštrih startova (mladost-ludost). Ni godinama kasnije nisam imao potrebu mijenjati lamelu.Mishelinke wrote: ↑02/03/2023 13:17 Izgleda da sam sa pitanjem pulio temu, pa molim @_BataZiv_0809 da obrise post sa prethodne teme automobilizam-all-about-t125735s50875.html#p18671951.
postavljam pitanje ovdje:
Recite mi ovo. U nedjelju sam zaglavio na Romaniji, kamion se popriječio i nakon što je otklonjen sa ceste, krenuli smo, međutim problem su stvarala auta koja su se zaglavila i morao sam nekoliko puta stati u brdu i krenuti opet. E sad, desilo mi se da sam morao stati zbog jednog auta zaglavljenog, jedva ga obišao, bilo je oko 15 cm snijega na kolovozu (nije prošla nikako grtalica što zbog kamiona, što zbog auta u koloni sa obje strane) i tu sam zaglavio na momenat. Malo nazad, lijevo desno, šlajdraju točkovi, ali ide. Lampica za proklizavanja samo blinka, šlajdra ali ide nekako, plešem zadnjim krajem drama ali izvukoh se nekako. I tako sam vozio nekih 500 metara, i točkovi napokon prestali šlajdrati, ustabililo se auto, uhvatio zamah i lagano drugom iza jednog autobusa, koji mi je služio kao grtalica ispred.
E sad ide poenta. Kako vozim iza tog autobusa, osjetio sam kroz ventialciju smrad kao plastika ili guma da je gorjela (uglavno kao neka paljevina). Ja sad ne znam jesam li mogao od šlajdranja sje*ati lamelu pa da je ona zasmrdila, ili se ona uništi ako se točkovi malo ili nikako ne okreču a ja u brzini i dajem gas (što kod mene tad nije bio slučaj, točkovi su se okretali i to brzo, dok se nisam izvukao)? To je smrdilo dok sam vozio iza autobusa i kasnije prestalo.
Jučer sam polazio na uzbrdici, ubrzavao u drugoj, trećoj i četvrtoj, i nije ništa proklizavalo (da obrtaji rastu ali nema ubrzanja), ali opet mi ta neka šuhva u glavi, da nije lamela zasmrdila pa da je moram mijenjati i može li od toga uopšte to da se to desi, da uništim lamelu zbog šlajdranja u snijegu?
To ti je od autobusa ispred..njegovi izduvni gasovi i ostali smradovi.Mishelinke wrote: ↑02/03/2023 14:39E i ja sam na to pomislio, ali kontam ispod guma snijeg, ne znam kako mogu zasmrditi kad ih snijeg hladi. A da su se brzo okretali točkovi, vala jesu.
Lamela se ugrijala, malo proklizala i zasmrdila, nista strasno.Mishelinke wrote: ↑02/03/2023 13:17 Izgleda da sam sa pitanjem pulio temu, pa molim @_BataZiv_0809 da obrise post sa prethodne teme automobilizam-all-about-t125735s50875.html#p18671951.
postavljam pitanje ovdje:
Recite mi ovo. U nedjelju sam zaglavio na Romaniji, kamion se popriječio i nakon što je otklonjen sa ceste, krenuli smo, međutim problem su stvarala auta koja su se zaglavila i morao sam nekoliko puta stati u brdu i krenuti opet. E sad, desilo mi se da sam morao stati zbog jednog auta zaglavljenog, jedva ga obišao, bilo je oko 15 cm snijega na kolovozu (nije prošla nikako grtalica što zbog kamiona, što zbog auta u koloni sa obje strane) i tu sam zaglavio na momenat. Malo nazad, lijevo desno, šlajdraju točkovi, ali ide. Lampica za proklizavanja samo blinka, šlajdra ali ide nekako, plešem zadnjim krajem drama ali izvukoh se nekako. I tako sam vozio nekih 500 metara, i točkovi napokon prestali šlajdrati, ustabililo se auto, uhvatio zamah i lagano drugom iza jednog autobusa, koji mi je služio kao grtalica ispred.
E sad ide poenta. Kako vozim iza tog autobusa, osjetio sam kroz ventialciju smrad kao plastika ili guma da je gorjela (uglavno kao neka paljevina). Ja sad ne znam jesam li mogao od šlajdranja sje*ati lamelu pa da je ona zasmrdila, ili se ona uništi ako se točkovi malo ili nikako ne okreču a ja u brzini i dajem gas (što kod mene tad nije bio slučaj, točkovi su se okretali i to brzo, dok se nisam izvukao)? To je smrdilo dok sam vozio iza autobusa i kasnije prestalo.
Jučer sam polazio na uzbrdici, ubrzavao u drugoj, trećoj i četvrtoj, i nije ništa proklizavalo (da obrtaji rastu ali nema ubrzanja), ali opet mi ta neka šuhva u glavi, da nije lamela zasmrdila pa da je moram mijenjati i može li od toga uopšte to da se to desi, da uništim lamelu zbog šlajdranja u snijegu?
To se slucajno potrefilo da tad crkneBiBi911 wrote: ↑02/03/2023 15:41 Decki jedno pitanje, drug ima neku C classu 2018god. u njoj je 1.5 dci renooo.
On je u nju nasuo neki jeftini AD Blue I sada stalno pokazuje da je add Blue tank prazan I ako je pun.
Ovlašteni servis trazi promjenu boga oca(rezervar, senzori, neka Pumpe, crijeva sve 4500€) jel imao ko iskustva sa time I kako to bezbolnije rijesit?
Tnx
E hvala puno.
kravamuzara wrote: ↑02/03/2023 15:53To se slucajno potrefilo da tad crkneBiBi911 wrote: ↑02/03/2023 15:41 Decki jedno pitanje, drug ima neku C classu 2018god. u njoj je 1.5 dci renooo.
On je u nju nasuo neki jeftini AD Blue I sada stalno pokazuje da je add Blue tank prazan I ako je pun.
Ovlašteni servis trazi promjenu boga oca(rezervar, senzori, neka Pumpe, crijeva sve 4500€) jel imao ko iskustva sa time I kako to bezbolnije rijesit?
Tnx![]()
To govno crkne nakon par godina i da sipas samo u ovlastenom.
kravamuzara wrote: ↑02/03/2023 16:29 @BiBi911 ja bih prvo probao ispiranje u nekom neovlastenom.
Ali ako je pumpa crkla nema tu pomoci, mislim da nema neoriginalnih dijelova a oni su sami par hiljada eura.
Najbolje softverski off.
Ili se javi bagrameliju pa vidi sta kaze, blize mu je bihac od sarajeva![]()
Ali tesko da ima racuna ici bilo kuda.
Kod tog su ti, kad dodje na red dizne 800-1000 KM.Mishelinke wrote: ↑02/03/2023 18:28 Opet pitanje imam. Jebiga kad sam guska u ovome.
Sad parkiram, auto normalno radi, ne svijetli nista na tabli ali iz auspuha bijeli dim, dvoriste zagadio. Smrdi nekako cudno.
Odmah odem na autoput, reko da vidim hoce li se sta upaliti, ne znam sta mu je, kad on jedno brat bratu 30% bolje ubrzanje, ma ore asfalt. Vratim se dima nema, normalan zvuk isto. Nista ae nije upalilo.
Kad je dim bio, cuo sam neki čudan zvuk, osim zvuka motora, sličan onoj zubarskoj brusilici, nezz kako da opišem.
U pitanju je Ibiza tdi 1.6, 77 kW 2011 godiste.
Zna li neko sta bi moglo biti i trebam li ici na servis da provjere, ili je to nesto normalno?
Kod starog auta Audi A2, 2003 godiste, cim neki dim se pojavi, ode 600 KM iz novcanika glat, pa me sad strah sta je ovome sad.
Molim? Ovo mu sve otišlo ili?Optimist wrote: ↑02/03/2023 18:35Kod tog su ti, kad dodje na red dizne 800-1000 KM.Mishelinke wrote: ↑02/03/2023 18:28 Opet pitanje imam. Jebiga kad sam guska u ovome.
Sad parkiram, auto normalno radi, ne svijetli nista na tabli ali iz auspuha bijeli dim, dvoriste zagadio. Smrdi nekako cudno.
Odmah odem na autoput, reko da vidim hoce li se sta upaliti, ne znam sta mu je, kad on jedno brat bratu 30% bolje ubrzanje, ma ore asfalt. Vratim se dima nema, normalan zvuk isto. Nista ae nije upalilo.
Kad je dim bio, cuo sam neki čudan zvuk, osim zvuka motora, sličan onoj zubarskoj brusilici, nezz kako da opišem.
U pitanju je Ibiza tdi 1.6, 77 kW 2011 godiste.
Zna li neko sta bi moglo biti i trebam li ici na servis da provjere, ili je to nesto normalno?
Kod starog auta Audi A2, 2003 godiste, cim neki dim se pojavi, ode 600 KM iz novcanika glat, pa me sad strah sta je ovome sad.
Egr 650 KM
Kuciste uljnog filtera 250 KM
Dpf off 300 KM