OLX.BA - sve o tome

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5099
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#3926 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by anex »

Image

A cijena trenutna je 20900 KM

:lol:

Dobar trgovac...
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#3927 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Tananarive »

stronghold wrote: 27/02/2023 16:50 E svašta. To mi uvijek sigurica bila,izdvojim sat-dva iza posla da riješim ono što je (u 90% slucajeva) u krivim kategorijama i vazda imam kredita za izdvajanje.
Sad znači kur*ina :lol:
e nek su ga zaćerali cinkarošima to im je veliki plus :D :izet:
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#3928 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Snake Eyes »

anex wrote: 01/03/2023 17:01 Image

A cijena trenutna je 20900 KM

:lol:

Dobar trgovac...
Vrijedi li Ford Kuga 2.0 TDCi 4x4 2010 g toliko?
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3929 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by agent_zero »

Ovo je i dalje strava i užas, ne stižu notifikacije za upite o artiklima, nema profilne slike, sve je nepregledno, glomazno, ružno... stara platforma je svjetlosnim godinama bila ljepša, brža, naprednija, preglednija... nemam riječi za ovo.
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#3930 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bumerangss »

Image

Da ste na vrijeme skupljali imali bi dovoljno :-D
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#3931 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mk ultra »

bumerangss wrote: 01/03/2023 18:25
Spoiler
Show
Image
Da ste na vrijeme skupljali imali bi dovoljno :-D
Tuzibaba po olx :lol:
User avatar
bersK
Posts: 2558
Joined: 11/09/2014 21:30

#3932 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bersK »

Od svih errora ovaj je do sad najjaci:

DOLAZE MI TUDJE PORUKE!
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#3933 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Tananarive »

bersK wrote: 01/03/2023 18:35 Od svih errora ovaj je do sad najjaci:

DOLAZE MI TUDJE PORUKE!
pa moraju da ti dolaze ako neko želi nešto da kupi :lol:
User avatar
bersK
Posts: 2558
Joined: 11/09/2014 21:30

#3934 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bersK »

Tananarive wrote: 01/03/2023 18:36
bersK wrote: 01/03/2023 18:35 Od svih errora ovaj je do sad najjaci:

DOLAZE MI TUDJE PORUKE!
pa moraju da ti dolaze ako neko želi nešto da kupi :lol:
Dosla mi je poruka za artikal koji ja nisam u zivotu prodo na piku. Udjem na notifikaciju, kaze ovaj artikal nije vas..
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#3935 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Tananarive »

bersK wrote: 01/03/2023 18:37
Tananarive wrote: 01/03/2023 18:36

pa moraju da ti dolaze ako neko želi nešto da kupi :lol:
Dosla mi je poruka za artikal koji ja nisam u zivotu prodo na piku. Udjem na notifikaciju, kaze ovaj artikal nije vas..
ama zezam se :kiss:
Oxygenn
Posts: 369
Joined: 07/05/2005 22:34

#3936 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Oxygenn »

Gdje se nalazi opcija da se oglas obnavlja svaki dan, nikakvo izdvajanje u kategoriji i slicno, samo obnova, trazio nisam nasao :-)
maestro_92
Posts: 15
Joined: 23/10/2021 22:29

#3937 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by maestro_92 »

Oxygenn wrote: 01/03/2023 20:31 Gdje se nalazi opcija da se oglas obnavlja svaki dan, nikakvo izdvajanje u kategoriji i slicno, samo obnova, trazio nisam nasao :-)
Ta je opcija izgleda ukinuta
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3938 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

bumerangss wrote: 01/03/2023 18:25 Image

Da ste na vrijeme skupljali imali bi dovoljno :-D
Daj account malo na koristenje ..vratitim ti ga u jos boljem stanju,sa dojmovima ali bez olx kredita :lol: :lol:
Simke98
Posts: 15
Joined: 13/11/2020 18:48

#3939 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Simke98 »

Zasto i dalje nisu popravili statistiku pregleda na artiklu, znaci postavio artikal i izdvojio na 7 dana i na naslovnu stranu a i dalje nmg vidit broj pregleda..........

EDIT

Nasao sam fix, ugasio adblock i sad radi....
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3940 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

Image

Tudjman u zemljomorju pardon :mrgreen:

Narucim nesto jucer u 15.00
Vidim jutros da je narudzba kreirana u 3.00 nocu
Vidim gazda se nije ocitovao
Nazovem...kaze nema
Otkaze narudzbu jeste kaze ali ostavi oglas i dalje da stoji :mrgreen:
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3941 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Truba wrote: 02/03/2023 19:15 Image

Tudjman u zemljomorju pardon :mrgreen:

Narucim nesto jucer u 15.00
Vidim jutros da je narudzba kreirana u 3.00 nocu
Vidim gazda se nije ocitovao
Nazovem...kaze nema
Otkaze narudzbu jeste kaze ali ostavi oglas i dalje da stoji :mrgreen:
P to je ona stara sanerska...nema ta ali pogledaj neku drugu,mozda ti se svidi pa kupis :D
Ne vrijedi ni prijavljivati vise,jer olx administracija na godisnjem odmoru od kako su unistili stranicu...sada uzivancija :lol:
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#3942 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by lavic »

Nemoze se vise sacuvat artikl! Fakat su pokvarili stranicu!
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3943 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

lavic wrote: 02/03/2023 19:24 Nemoze se vise sacuvat artikl! Fakat su pokvarili stranicu!
Misliti spasiti pa da ga imas u spasenim artiklima ?
Kliknes na ovo srce u desnom gornjem uglu ,iznad slike.

Ili ako koristis preko aplikacije...vidi koja ti je verzija aplikacije pa updateuj na zadnju ako vec nije.
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3944 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Imam oglasene samsung s20 i s10 i haman pa sve poruke koje sam dobio za njih su zamjena.
Nikada ni za jedan drugi telefon nisam dobio vise poruka za zamjene.
Sta je ovo jbte,gdje su nestali ljudi sa novcem??

Pa da makar nude realnu cijenu u zamjenu,nego svoje smece mi nude 1 za 1 😂😂
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3509
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#3945 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Dupli_skalp »

hajmo ljudi svi zatrpati olx da se vrati stari dizajn.

ja se na ovo nikad neći navići, jer i ono što ima, ne radi kako treba.

jednostavno ova nova stranica je strava i užas!
User avatar
PlusSA
Posts: 4252
Joined: 13/07/2011 16:51

#3946 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by PlusSA »

radi li dostava preko naruci artikal?
prosle sedmice nije prolazilo ništa ili me lik farba :lol:

jel uklonjenja opcija kupi? vidim samo naruci artikal.
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#3947 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Sid the sloth »

Meni fakat ovaj dizajn sve manje lezi sto vise koristim. Ove ikone nekakve mrtve, isto da otvaram stranicu od pogrebnog drusta. I one defaultne profilne slike. Na sta bacise pare, bolje da nista nisu dirali. Onaj stari dizajn je bio katastrofa, i ovaj mi je novi na prvu bio puno bolji ali sad skontam kad otvaram stranicu bas mi nesto ne pase. Nista nije u skladu ni s cim. Kao da su za svaki dio imali posebnog dizajnera i da uopste nisu saradjivali :D
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3948 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Sid the sloth wrote: 03/03/2023 11:53 Meni fakat ovaj dizajn sve manje lezi sto vise koristim. Ove ikone nekakve mrtve, isto da otvaram stranicu od pogrebnog drusta. I one defaultne profilne slike. Na sta bacise pare, bolje da nista nisu dirali. Onaj stari dizajn je bio katastrofa, i ovaj mi je novi na prvu bio puno bolji ali sad skontam kad otvaram stranicu bas mi nesto ne pase. Nista nije u skladu ni s cim. Kao da su za svaki dio imali posebnog dizajnera i da uopste nisu saradjivali :D
Ne lezi ni meni novi dizajn,posebno na desktop verziji.
Ovo zumiranje slika na artiklu im je posebno glupo i ne vidis sliku kako treba dok je ne otvoris skroz.
Kompresija slika je takodjer stavljena na maksimum,pa je sada kvalitet slika OCAJAN.Ja na svaki artikal moram ubaciti dodatni link sa kvalitetnim slikama,da ljudi vide u kakvom je stanju,jer na ovim sa oglasa ne mozes vidjeti nista.
User avatar
M416
Posts: 2751
Joined: 05/11/2014 13:45
Location: AP

#3949 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by M416 »

PlusSA wrote: 03/03/2023 11:42 radi li dostava preko naruci artikal?
prosle sedmice nije prolazilo ništa ili me lik farba :lol:

jel uklonjenja opcija kupi? vidim samo naruci artikal.
Obavio sam jednu prodaju prosle sedmice i kupacu je uredno dostavljeno.Dobio sam 10 kredita,ali narudzba idalje stoji nezavrsena kao da kupac nije primo :-)

Zasada ima samo naruci,a nadati se da ce dodati i kupi artikal da bi kupac mogao dojam ostaviti.
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3950 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Evo jedna i pohvala.
Dosla mi je sada poruka da ferundiraju olx kredite za one koji su izdvajali artikle u periodu od 15.-17.2.2023.
Ja sam izdvajao i dobio sam 100 olx kredita refundacije.
Eto nesto i pohvalno od olxa
Post Reply