Dešavanja u Srbiji

zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#60151 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

DonieBrasco wrote: 27/02/2023 21:36 Ako je vjerovati Kurtiju on kaze da je bio spreman danas potpisati, sto samo moze da znaci da Vucic hoce vise od ZSO ili nesto drugo.
Vucic je nadmudrio zapad....Kurti forsira medjusobno priznanje jer smatra da se treba iskoristiti momentum rata u ukrajini...dok zapad se zadovoljava vucicevim obecanjem da nece aktivirat dodika i litijase u CG i da ce odrzat miran balkan....

Vucic samo zeli jedno,a to je kupovina vremena,da sazna ishod ruske agresije,zapad mu je izasao u susret...rahat patnja se nastavlja.
DonieBrasco
Posts: 20092
Joined: 31/08/2016 16:09

#60152 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

To je izlizana prica, prije svega jako glupa i davno prevaziđena da Vucic kupuje vrijeme i ceka ishod u Ukrajini a istovremeno nadmudrio zapad. Smjesno zaista da ce Rusija preko noci uspjeti u Ukrajini i da nece stati nego dalje ici na naredne drzave, i sta onda ce Srbija da pokrene vlsatitu specijalnu operaciju da vraca Kosovo, RS odjcjepljuje, da se negdje nađe sa rusima na pola puta ?

I sve to ce NATO, USA, zapad samo da gledaju ?

Srbija nema opcih zivotnih zaliha samo za Beograd u trajanju od sedmicu dana a kamoli da krenu u neko ludilo, u ovim mirnim uslovima danas da im EU uvede sankcije i ukine fondove propali bi za mjesec dana. Cime je on nadmudrio zapad, okruzen NATO i EU zemljama, drzava mu 95 % ako ne i vise zivi od EU, NATO, zapadnih fondova, investicija, pomoci. Nije on njima "obecao" mir i stabilnost regiona jer se kao on pita kako ce biti, nego sto tako mora biti.

Jedino mu ostaje nada da ce stranci pogani da prevare Kosovo, albance i naprave jos jednu RS tamo, to je onda rahat patnja i problem regiona za zivota.
Last edited by DonieBrasco on 28/02/2023 09:36, edited 1 time in total.
breuer
Posts: 7881
Joined: 06/07/2009 15:44

#60153 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by breuer »

ali dobija najviše što se u ovom trenutku i okolnostima može dobiti, u tome se ogleda ta njegova borba...
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#60154 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

Kurti je davno rekao da do 1 Marta treba biti prihvacen sporazum...tako se i desilo..vucic ce krenut pricu o ekonomiji ,investicijama da umiri javnost i cekat ce ishod ruske agresije...

Sad dolazi vrijeme dodika i litijasa u CG,njih ce vucic pustit sa lanca da zabave srpsku javnost ne bi li zaboravila izdaju Kosova....
detroit-mercy
Posts: 16988
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#60155 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by detroit-mercy »

DonieBrasco wrote: 28/02/2023 09:34 To je izlizana prica, prije svega jako glupa i davno prevaziđena da Vucic kupuje vrijeme i ceka ishod u Ukrajini a istovremeno nadmudrio zapad. Smjesno zaista da ce Rusija preko noci uspjeti u Ukrajini i da nece stati nego dalje ici na naredne drzave, i sta onda ce Srbija da pokrene vlsatitu specijalnu operaciju da vraca Kosovo, RS odjcjepljuje, da se negdje nađe sa rusima na pola puta ?

I sve to ce NATO, USA, zapad samo da gledaju ?

Srbija nema opcih zivotnih zaliha samo za Beograd u trajanju od sedmicu dana a kamoli da krenu u neko ludilo, u ovim mirnim uslovima danas da im EU uvede sankcije i ukine fondove propali bi za mjesec dana. Cime je on nadmudrio zapad, okruzen NATO i EU zemljama, drzava mu 95 % ako ne i vise zivi od EU, NATO, zapadnih fondova, investicija, pomoci. Nije on njima "obecao" mir i stabilnost regiona jer se kao on pita kako ce biti, nego sto tako mora biti.

Jedino mu ostaje nada da ce stranci pogani da prevare Kosovo, albance i naprave jos jednu RS tamo, to je onda rahat patnja i problem regiona za zivota.
Mah, valja pripremiti javnost u Srbiji za ono sto se ponavlja vec 35 godina, Kosovo je srce Srbije. Sad ce krenuti price o investicijama, brza pruga i sl. i onda ce se lagano provuci i taj potpis, malo ce se ovi radikalni bunit, mozda dobiti i po ledjima, i na kraju babo ruco.
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#60156 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by NediM17 »

Evo ih picousti upravo priprema na PTC1.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#60157 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by karanana »

hahaha price
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#60158 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by NediM17 »

Ja ludaka mati mila.
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#60159 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by HelaS »

NediM17 wrote: 28/02/2023 21:48 Ja ludaka mati mila.
Vučić se zahvalio Evropskoj uniji i istakao da je 600 miliona eura najveći bespovratni iznos koji je Srbija dobila.
Eto "ludaka", "a ti se Muzafere, kupaj..." :-)
kobe_meh
Posts: 205
Joined: 04/01/2017 15:25

#60160 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by kobe_meh »

Vučić nije glup. On bi odmah danas priznao Kosovo, uveo sankcije Rusiji i gurao prema EU jer on ima uvid i dobro zna odakle dolazi lova i gdje je bolja perspektiva Srbije, a lova ne dolazi sigurno iz Rusije koja je po BDP-u manja od Italije i još je zaostala zločinačka rupa. Ali ima jedan problem - kako nekom primitivnom desničarskom Srbinu objaviti sve to a da ne bude nereda tamo i da Vučić ostane na vlasti sljedeće izbore. Nemoguća misija, zato Vučić sjedi na deset stolica jer bira između unazađenja Srbije za 20 godina i borbe protiv srpskog mentaliteta koji je takav kakav je.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#60161 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Gandalf »

Dajte klipove da se smijemo, smijemo, smijemoooooooooooooooooooooooo
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#60162 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Gandalf »

Prodao je srcr srbije za 600 milja, najs, valja to sada opravdat ogromnoj masi mongoloida koji su zadojeni tom pričom o najskupljoj smrdskoj reči. Mislim da će mu se popularnost zaljuljati gadno. Osim ako kao brat kim debeli II, ne napravi fake tv priloge kako pobjeđuju brazil 7:0 na svjetskom
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#60163 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by NediM17 »

Evo ga opet crta na tabli.
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#60164 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by escobar__ »

Nemamo se mi tu šta smijat, mi tapkamo u mjestu dok se ovaj četnički moron zajebava s EU i SAD i to i preko naših leđa.
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#60165 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by NediM17 »

HelaS wrote: 28/02/2023 21:50
NediM17 wrote: 28/02/2023 21:48 Ja ludaka mati mila.
Vučić se zahvalio Evropskoj uniji i istakao da je 600 miliona eura najveći bespovratni iznos koji je Srbija dobila.
Eto "ludaka", "a ti se Muzafere, kupaj..." :-)
Dace i nama kad se mile "otcepi". :mrgreen:
I jos toliko kad se HB reinkarnira.
DonieBrasco
Posts: 20092
Joined: 31/08/2016 16:09

#60166 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

Vučić o uvođenju sankcija Rusiji: "Neće meni niko da određuje kako da se ponašam"
UŽIVO Vučić: "Dok sam predsednik neću potpisati priznanje"
:lol:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#60167 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by GandalfSivi »

Da sumiramo Vucicev pristup sporazumu:

- Nece odbiti jer to bi znacilo sankcije
- Nece prihvatiti jer bi to znacilo Kosovo u UN-u
- Ne moze pregovarati jer je uzmi ili ostavi

I onda jos napadne voditelja zasto ima zacudjenu facu :lol: :lol:
saimidin
Posts: 3254
Joined: 20/05/2011 17:53

#60168 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by saimidin »

Ono jest da je pusousni ultimate drama queen, ali vesla na sve strane I jos se drzi na povrsini

A 600 milja je sica sta je sve do sada dobio, da bude faktor mira na balkanu zapadnom, I dobit ce jos sve dok bude imao mogucnosti da u par poteza otvori dva rata u :bih: I cg

Ali on je samo za mir I da sr pobijedi, u "miru" :-)

Matere mu se na :izet: u miru
User avatar
muha_sa
Posts: 140445
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#60170 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by muha_sa »

DonieBrasco
Posts: 20092
Joined: 31/08/2016 16:09

#60171 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

Srpska mornarica patrolira obalama sjeverne Afrike i vodi racuna o migrantima. :lol:
Bossona
Posts: 5896
Joined: 21/12/2020 03:28

#60172 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Bossona »


Dramoserna usnica sa sve većin nosom Pinokia se izlanula i konačno istinu rekao da laže vara i manipulira kupujući vrijeme u isčekivanju rezultata ruske agresije koja je trebala pokoroti Ukrajinu ali su im planove pomrsili ratoborni i nesalomljivi Ukrajinci.



SSSS Samo Sankcije Srbiju Smiruju.
zilog
Posts: 9066
Joined: 06/03/2009 11:19

#60173 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zilog »

GandalfSivi wrote: 01/03/2023 01:17 Da sumiramo Vucicev pristup sporazumu:

- Nece odbiti jer to bi znacilo sankcije
- Nece prihvatiti jer bi to znacilo Kosovo u UN-u
- Ne moze pregovarati jer je uzmi ili ostavi

I onda jos napadne voditelja zasto ima zacudjenu facu :lol: :lol:
Kako bi dobio na vremenu, bacice ovaj sporazum na referendum... :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 140445
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#60174 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by muha_sa »

Bossona
Posts: 5896
Joined: 21/12/2020 03:28

#60175 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Bossona »



Malorusko SvetoSavlje u zagrljaju sa ruSSističko hegemonističkim.
Post Reply