Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
DonieBrasco wrote: ↑27/02/2023 21:36
Ako je vjerovati Kurtiju on kaze da je bio spreman danas potpisati, sto samo moze da znaci da Vucic hoce vise od ZSO ili nesto drugo.
Vucic je nadmudrio zapad....Kurti forsira medjusobno priznanje jer smatra da se treba iskoristiti momentum rata u ukrajini...dok zapad se zadovoljava vucicevim obecanjem da nece aktivirat dodika i litijase u CG i da ce odrzat miran balkan....
Vucic samo zeli jedno,a to je kupovina vremena,da sazna ishod ruske agresije,zapad mu je izasao u susret...rahat patnja se nastavlja.
To je izlizana prica, prije svega jako glupa i davno prevaziđena da Vucic kupuje vrijeme i ceka ishod u Ukrajini a istovremeno nadmudrio zapad. Smjesno zaista da ce Rusija preko noci uspjeti u Ukrajini i da nece stati nego dalje ici na naredne drzave, i sta onda ce Srbija da pokrene vlsatitu specijalnu operaciju da vraca Kosovo, RS odjcjepljuje, da se negdje nađe sa rusima na pola puta ?
I sve to ce NATO, USA, zapad samo da gledaju ?
Srbija nema opcih zivotnih zaliha samo za Beograd u trajanju od sedmicu dana a kamoli da krenu u neko ludilo, u ovim mirnim uslovima danas da im EU uvede sankcije i ukine fondove propali bi za mjesec dana. Cime je on nadmudrio zapad, okruzen NATO i EU zemljama, drzava mu 95 % ako ne i vise zivi od EU, NATO, zapadnih fondova, investicija, pomoci. Nije on njima "obecao" mir i stabilnost regiona jer se kao on pita kako ce biti, nego sto tako mora biti.
Jedino mu ostaje nada da ce stranci pogani da prevare Kosovo, albance i naprave jos jednu RS tamo, to je onda rahat patnja i problem regiona za zivota.
Last edited by DonieBrasco on 28/02/2023 09:36, edited 1 time in total.
Kurti je davno rekao da do 1 Marta treba biti prihvacen sporazum...tako se i desilo..vucic ce krenut pricu o ekonomiji ,investicijama da umiri javnost i cekat ce ishod ruske agresije...
Sad dolazi vrijeme dodika i litijasa u CG,njih ce vucic pustit sa lanca da zabave srpsku javnost ne bi li zaboravila izdaju Kosova....
DonieBrasco wrote: ↑28/02/2023 09:34
To je izlizana prica, prije svega jako glupa i davno prevaziđena da Vucic kupuje vrijeme i ceka ishod u Ukrajini a istovremeno nadmudrio zapad. Smjesno zaista da ce Rusija preko noci uspjeti u Ukrajini i da nece stati nego dalje ici na naredne drzave, i sta onda ce Srbija da pokrene vlsatitu specijalnu operaciju da vraca Kosovo, RS odjcjepljuje, da se negdje nađe sa rusima na pola puta ?
I sve to ce NATO, USA, zapad samo da gledaju ?
Srbija nema opcih zivotnih zaliha samo za Beograd u trajanju od sedmicu dana a kamoli da krenu u neko ludilo, u ovim mirnim uslovima danas da im EU uvede sankcije i ukine fondove propali bi za mjesec dana. Cime je on nadmudrio zapad, okruzen NATO i EU zemljama, drzava mu 95 % ako ne i vise zivi od EU, NATO, zapadnih fondova, investicija, pomoci. Nije on njima "obecao" mir i stabilnost regiona jer se kao on pita kako ce biti, nego sto tako mora biti.
Jedino mu ostaje nada da ce stranci pogani da prevare Kosovo, albance i naprave jos jednu RS tamo, to je onda rahat patnja i problem regiona za zivota.
Mah, valja pripremiti javnost u Srbiji za ono sto se ponavlja vec 35 godina, Kosovo je srce Srbije. Sad ce krenuti price o investicijama, brza pruga i sl. i onda ce se lagano provuci i taj potpis, malo ce se ovi radikalni bunit, mozda dobiti i po ledjima, i na kraju babo ruco.
Vučić nije glup. On bi odmah danas priznao Kosovo, uveo sankcije Rusiji i gurao prema EU jer on ima uvid i dobro zna odakle dolazi lova i gdje je bolja perspektiva Srbije, a lova ne dolazi sigurno iz Rusije koja je po BDP-u manja od Italije i još je zaostala zločinačka rupa. Ali ima jedan problem - kako nekom primitivnom desničarskom Srbinu objaviti sve to a da ne bude nereda tamo i da Vučić ostane na vlasti sljedeće izbore. Nemoguća misija, zato Vučić sjedi na deset stolica jer bira između unazađenja Srbije za 20 godina i borbe protiv srpskog mentaliteta koji je takav kakav je.
Prodao je srcr srbije za 600 milja, najs, valja to sada opravdat ogromnoj masi mongoloida koji su zadojeni tom pričom o najskupljoj smrdskoj reči. Mislim da će mu se popularnost zaljuljati gadno. Osim ako kao brat kim debeli II, ne napravi fake tv priloge kako pobjeđuju brazil 7:0 na svjetskom
Ono jest da je pusousni ultimate drama queen, ali vesla na sve strane I jos se drzi na povrsini
A 600 milja je sica sta je sve do sada dobio, da bude faktor mira na balkanu zapadnom, I dobit ce jos sve dok bude imao mogucnosti da u par poteza otvori dva rata u I cg
Dramoserna usnica sa sve većin nosom Pinokia se izlanula i konačno istinu rekao da laže vara i manipulira kupujući vrijeme u isčekivanju rezultata ruske agresije koja je trebala pokoroti Ukrajinu ali su im planove pomrsili ratoborni i nesalomljivi Ukrajinci.