Eto neko te udario u zadnji lijevi blatobran kod štekeQwerty1234 wrote: ↑28/02/2023 01:16 Evo jedna live sa brusa.
https://ibb.co/cQ8RpxG
Cvatro pjehe.
Odo guyit sad ovde, nigdje nikog.
Cao
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
#23501 Re: Dolazi zima - zimske gume
- ElRe
- Posts: 16927
- Joined: 12/12/2011 11:28
#23502 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kumho WP51 je juče bio odličan.
Bio sam zagovornik cjelogodišnjih guma, ali nisam siguran kako bi se cjelogodišnje gume ponašalje na ovakvom snijegu.
Npr ja sam uz blagi uspon iz dvorišta na glavnu ulicu izašao bez problema juče ujutru, mada je sigurno bilo 10ak cm snijega. Vožnja po gradu, Vogošća krug Pretis - Tuhovići, Rajlovac. Sinoć Safeta Zajke neočišćena, bljuzga po cesti, idu bez problema.
Bio sam zagovornik cjelogodišnjih guma, ali nisam siguran kako bi se cjelogodišnje gume ponašalje na ovakvom snijegu.
Npr ja sam uz blagi uspon iz dvorišta na glavnu ulicu izašao bez problema juče ujutru, mada je sigurno bilo 10ak cm snijega. Vožnja po gradu, Vogošća krug Pretis - Tuhovići, Rajlovac. Sinoć Safeta Zajke neočišćena, bljuzga po cesti, idu bez problema.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#23503 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ovo je vlažan i težak snjeg i po njemu mogu i talašika gume.Bitno je samo da pod prednji kraj ne nabiješ masu snjega jer si onda bogin
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23504 Re: Dolazi zima - zimske gume
Mozda je guyio uy auto pa nagnjecioemotivac wrote: ↑28/02/2023 07:26Eto neko te udario u zadnji lijevi blatobran kod štekeQwerty1234 wrote: ↑28/02/2023 01:16 Evo jedna live sa brusa.
https://ibb.co/cQ8RpxG
Cvatro pjehe.
Odo guyit sad ovde, nigdje nikog.
Cao![]()
![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35461
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23505 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pazi da ne naiđe KarabajaQwerty1234 wrote: ↑28/02/2023 01:16 Evo jedna live sa brusa.
https://ibb.co/cQ8RpxG
Cvatro pjehe.
Odo guyit sad ovde, nigdje nikog.
Cao
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#23506 Re: Dolazi zima - zimske gume
+1000 na cijenu, znaci sad je oko nekih 30 hiljadaThrottle wrote: ↑28/02/2023 07:17Nabavi kakve ljepse felgeQwerty1234 wrote: ↑28/02/2023 01:16 Evo jedna live sa brusa.
https://ibb.co/cQ8RpxG
Cvatro pjehe.
Odo guyit sad ovde, nigdje nikog.
Cao![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23507 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kad je 25 s ruznim felgama koliko bi tek bio s dobrim, i 30 je malo 
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23509 Re: Dolazi zima - zimske gume
ovde ce i dvica izac bez problema 
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
#23511 Re: Dolazi zima - zimske gume
Na parkingu, s ledja u zadnju karambolku i nabio maloemotivac wrote: ↑28/02/2023 07:26Eto neko te udario u zadnji lijevi blatobran kod štekeQwerty1234 wrote: ↑28/02/2023 01:16 Evo jedna live sa brusa.
https://ibb.co/cQ8RpxG
Cvatro pjehe.
Odo guyit sad ovde, nigdje nikog.
Cao![]()
![]()
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
#23512 Re: Dolazi zima - zimske gume
Zimski set, samo da su aluminijske i origigi naravno.Throttle wrote: ↑28/02/2023 07:17Nabavi kakve ljepse felgeQwerty1234 wrote: ↑28/02/2023 01:16 Evo jedna live sa brusa.
https://ibb.co/cQ8RpxG
Cvatro pjehe.
Odo guyit sad ovde, nigdje nikog.
Cao![]()
Ljetni je vec druga prica
Bez sprdancije, nije bilo jednostavno.Ima ga dosta, gore je bilo -5 u ovo vrijeme, steglo bas
- mirota
- Posts: 4675
- Joined: 11/01/2018 11:42
#23513 Re: Dolazi zima - zimske gume
nekad se pitam kako bi da je kao zima prije 30 i vise godina, sve neke teorije, sustina je nova guma ili sto novija i cao...lanci i katanci bas kad mora 
- shape of despair
- Posts: 3989
- Joined: 09/04/2008 18:41
#23514 Re: Dolazi zima - zimske gume
sinoc pregazio sa-tz i nazad sa nexenom. u povratku i zastoj bio, pao bor na cestu,cekanj 30 min
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23515 Re: Dolazi zima - zimske gume
I zimi se mora poziratQwerty1234 wrote: ↑28/02/2023 10:25Zimski set, samo da su aluminijske i origigi naravno.
Ljetni je vec druga prica
Bez sprdancije, nije bilo jednostavno.Ima ga dosta, gore je bilo -5 u ovo vrijeme, steglo bas
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
#23516 Re: Dolazi zima - zimske gume
S obzirom da je pola danasnjih vozilica na celicarama zimi (a neki i ljeti) ove felge sa a6 ice su sasvim ok.Throttle wrote: ↑28/02/2023 12:23I zimi se mora poziratQwerty1234 wrote: ↑28/02/2023 10:25
Zimski set, samo da su aluminijske i origigi naravno.
Ljetni je vec druga prica
Bez sprdancije, nije bilo jednostavno.Ima ga dosta, gore je bilo -5 u ovo vrijeme, steglo bas![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23517 Re: Dolazi zima - zimske gume
Samo amurinijum, kakve celicareQwerty1234 wrote: ↑28/02/2023 14:30S obzirom da je pola danasnjih vozilica na celicarama zimi (a neki i ljeti) ove felge sa a6 ice su sasvim ok.![]()
- kabal1337
- Posts: 13448
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23518 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma ako ces da se kurcis od magnezija neke ultra lagane
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- mirota
- Posts: 4675
- Joined: 11/01/2018 11:42
#23520 Re: Dolazi zima - zimske gume
tema nisu felne , nego gume...hvala
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23521 Re: Dolazi zima - zimske gume
treba nam tema Zimske felge 
- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
#23522 Re: Dolazi zima - zimske gume
a gume se nalaze gdje, pa na felgama, logićno, hvalaaa
- mirota
- Posts: 4675
- Joined: 11/01/2018 11:42
#23523 Re: Dolazi zima - zimske gume
znam , ali 10 postova o felnama, malo previse, imate pp pa nasiroko o felgama pisite jedan drugom ili otvorite temu
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#23524 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nek vas qwerty izvede na kafu u svom audiju i pričajte o felNama 
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23525 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pala cijena aVdiji, uletio mu sazad. 
