nasao sam plastiku, al sjebana, na 3 mjesta 3 razlicita sarafa(ako se jedan zalomio unutra, nikad je vise montirat necu) i samo ptice znaju koje su zabice bile na mjestima, karina jedna velika
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23426 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
-
Seawolf
- Posts: 9168
- Joined: 14/06/2012 22:59
#23428 Re: Dolazi zima - zimske gume
Hajde, bolan, biće to sve O.K.Evolution_IV wrote: ↑26/02/2023 17:01nasao sam plastiku, al sjebana, na 3 mjesta 3 razlicita sarafa(ako se jedan zalomio unutra, nikad je vise montirat necu) i samo ptice znaju koje su zabice bile na mjestima, karina jedna velika![]()
Samo se nemoj sekirat'.
Biće u životu i plastika i auta.
-
Seawolf
- Posts: 9168
- Joined: 14/06/2012 22:59
#23429 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sad je prilika za udarit' na Dalmaciju i vratiti je unutar historijskih granica.
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23430 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sad il' nikad, sjurit' se preko Velebita.
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#23431 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma slabo ja slusam forumske demagoge
Kupovacu svake druge zime po dvije nove gume naprijed, nadam se da ce valjati
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23432 Re: Dolazi zima - zimske gume
Boj ne bije svijetlo oružje već boj bije srce u junaka. 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23434 Re: Dolazi zima - zimske gume
Zavrni je rigips sarafima pa nece spast
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23435 Re: Dolazi zima - zimske gume
Tablu lima, iskroji i zanituj. 
-
Brus Lee
- Posts: 882
- Joined: 01/10/2010 19:35
#23436 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sada ce ti blato i prljavstina ulaziti u motor + kamencici ispod tockova. Moze nastati milionska steta.Evolution_IV wrote: ↑26/02/2023 17:49jedva sam je nasao i sad je unistena, 100KM + ruku dao i sad opet sranje, jos gore![]()
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23439 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vala je zavalio k'o '84. pred Olimpijadu.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23440 Re: Dolazi zima - zimske gume
Bas kako plastike otpadaju? Na obicni snijeg ili neki udarci? Meni su palstike samo majstori unistavali.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- mirota
- Posts: 4676
- Joined: 11/01/2018 11:42
#23443 Re: Dolazi zima - zimske gume
oko 17 cas prosao neociscen Rogoj, 3 auta stoje ukopana, ide Kuga 4x4 ko po suvom...naprijed 3. sezona Nokian, pozadi nove Riken
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23444 Re: Dolazi zima - zimske gume
Viatti Brina 3-ca zima im, brda bez problema
fwd
Nigdje zagino nisam sa njima zato su i ostale.
fwd
Nigdje zagino nisam sa njima zato su i ostale.
-
ucenik1234
- Posts: 1191
- Joined: 06/11/2012 22:10
#23445 Re: Dolazi zima - zimske gume
ako ovako nastavi sutra ce trebat 20min cistit auto, jebeno bas
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23446 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sutra ce biti kriticno uopce izaci sa parkinga jer je sve natrpano. Jedino se uzdat u 31E. 
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23448 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja se evo premisljam SX 4x4 ili gradski prevoz.
Al' vidjecemo, jutro je pametnije.
Al' vidjecemo, jutro je pametnije.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23449 Re: Dolazi zima - zimske gume
Yebeno ce biti izaci sa parkinga,ostalo nece biti problem.
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23450 Re: Dolazi zima - zimske gume
Mene vise brine parking na poslu je li ociscen.
Auto je u podzemnoj garazi, doduse ima krivina na izlazu iz garaze i piklic do ceste, ali nadam se da to ne bi trebao biti problem u lock modu 4x4 i iskljucenim ESP-om sa Mickom alpin 6.
Auto je u podzemnoj garazi, doduse ima krivina na izlazu iz garaze i piklic do ceste, ali nadam se da to ne bi trebao biti problem u lock modu 4x4 i iskljucenim ESP-om sa Mickom alpin 6.
