Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23401 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

Ateista wrote: 05/02/2023 18:52 Danas prema trebevicu, cesta bas lose ociscena, ali opet se moze proci sa solidnim gumama bez problema, bar sam ja prosao, par auta zaglavilo. Ne kontam na kakvum gumama voze ili su bas toliko neki ljudi smotani, sto uopste idu takvi na planinu...
ne znaju voziti...
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#23402 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by kravamuzara »

Voze se gume iz 2011., imaju profila ali je smjesa dosla na nivo lego kockica.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#23403 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by vjeshalica »

kravamuzara wrote: 05/02/2023 23:35 Voze se gume iz 2011., imaju profila ali je smjesa dosla na nivo lego kockica.
Image
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23404 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Koje zimske gume preporučujete? :mrgreen:
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#23405 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

Michelin primacy 4 s2
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23406 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Eh dobro, visoko vi fala, ne znam radi li koja radnja i vulkanizer danas. 8)
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#23407 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by PM72 »

NediM17 wrote: 26/02/2023 09:47 Eh dobro, visoko vi fala, ne znam radi li koja radnja i vulkanizer danas. 8)
Kad si čeko do sad... :D
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23408 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Pitam za druga.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#23409 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by PM72 »

NediM17 wrote: 26/02/2023 09:59 Pitam za druga.
Ako nisi FGR da letiš na Igman i Bjelašnicu za grada ti je dovoljna Sava
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#23410 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Leon16v »

Cpc 6, samo ti se možda brzo potroše na ovom snijegu
User avatar
Filadendron96
Posts: 711
Joined: 23/02/2019 16:53

#23411 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Filadendron96 »

Ljepota, taman isprobao Hankook WINTER I*CEPT RS 2, i moram priznati da sam zadovoljan. Nisam htio kući da se vratim haha, ali valja se odmoriti.

Image

Image
di_natale
Posts: 232
Joined: 31/03/2014 21:21

#23412 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by di_natale »

:mrgreen:
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#23413 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by EasyMan »

Sava Allweather i danas jako dobra. Bilo brda, bljuzge, krivina, svega pomalo…
player_
Posts: 1326
Joined: 30/11/2013 21:56
Location: Sarajevo

#23414 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by player_ »

Hankook winter icept rs2 i cetvrtu sezonu solidno danas vuce 3 brda uspjesno savladana :D
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23415 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Maloprije čistio auto i piklić na ulazu u garažu, snijeg je mokar i težak naravno, i uz to žut.
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#23416 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by kabal1337 »

EasyMan wrote: 26/02/2023 11:36 Sava Allweather i danas jako dobra. Bilo brda, bljuzge, krivina, svega pomalo…
A koliko su ti je kudili i pricali da nece qrcu valjat
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#23417 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Leon16v »

Image

Na par mjesta u gradu ovako je ostavljeno, ko da retardi upravljaju grtalicama :-)
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23418 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by konektovan »

Meni ona zastita ispod motora spala,..jutros iz noćne krenuo kući, ništa nije ni bilo očišćeno..snijeg mokar, težak, zavuko se đe ne treba... :mrgreen:
Gotovo svaka raskrsnica prije nekih 2 sata je ovako izgledala..
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#23419 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by -Chesterfield- »

konektovan wrote: 26/02/2023 14:44 Meni ona zastita ispod motora spala,..jutros iz noćne krenuo kući, ništa nije ni bilo očišćeno..snijeg mokar, težak, zavuko se đe ne treba... :mrgreen:
Gotovo svaka raskrsnica prije nekih 2 sata je ovako izgledala..
Jesi li išta odspavao na poslu?
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23420 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by konektovan »

-Chesterfield- wrote: 26/02/2023 15:55
konektovan wrote: 26/02/2023 14:44 Meni ona zastita ispod motora spala,..jutros iz noćne krenuo kući, ništa nije ni bilo očišćeno..snijeg mokar, težak, zavuko se đe ne treba... :mrgreen:
Gotovo svaka raskrsnica prije nekih 2 sata je ovako izgledala..
Jesi li išta odspavao na poslu?
Slabo,..ne da šef. :mrgreen:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#23421 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Evolution_IV »

konektovan wrote: 26/02/2023 14:44 Meni ona zastita ispod motora spala,..jutros iz noćne krenuo kući, ništa nije ni bilo očišćeno..snijeg mokar, težak, zavuko se đe ne treba... :mrgreen:
Gotovo svaka raskrsnica prije nekih 2 sata je ovako izgledala..
spala i meni maloprije, povukla za sobom i 2 plastike sa strane(pukle), dabogda da nije i navoje sjebalo za 2 sarafa, 200KM iz dzepa ako nadjem to sve :run:

meni se ne da sa tom plastikom kako sam kupio auto :lol:
Last edited by Evolution_IV on 26/02/2023 16:30, edited 1 time in total.
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23422 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

Ide volvo samo gas, nema kvacilo :mrgreen:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#23423 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by citroen xm »

Ja sam poskidao te plastike ispod motora, svaka zima stvori novi problem na njima. Ko ih jebe, malo bučnije i malo manje aerodinamično, preživjeću.
Seawolf
Posts: 9169
Joined: 14/06/2012 22:59

#23424 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Seawolf »

A da probate s nekim drugim autom?

Meni nije nikad spala za 185.000 km, a po raznim sam se snjegovima vozao.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#23425 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by citroen xm »

Nema potrebe da probavam, sasvim sam zadovoljan onim što mi ovo auto pruža.
Post Reply