SDA-All about

User avatar
kokakolas
Posts: 1475
Joined: 15/03/2008 21:35

#82826 Re: SDA-All about

Post by kokakolas »

Sad ga gledam kod Amira i nakon 30 godina jos uvijek ne mogu vjerovati koliko je covjek potkapacitiran
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 25328
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
Grijem se na: Toplane
Vozim: Peugeot
Contact:

#82827 Re: SDA-All about

Post by teskeredzic_22 »

197 :D
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#82828 Re: SDA-All about

Post by Anquilla »

kokakolas wrote: 23/02/2023 20:24 Sad ga gledam kod Amira i nakon 30 godina jos uvijek ne mogu vjerovati koliko je covjek potkapacitiran
Kako se izvlači za Sebiju i pominjanje Tomašice :run:
Dno dna.

I da, kad reče da nije istina da ostali ne žele da pričaju s njima, pričaju svi osim NiP-a i NS :)
Drago mi je da je neko ostao principijelan.

PS Ako neko, kao ja, nije znao šta znači "bandoglavac", tako se kaže inadžija u Srbiji.
Last edited by Anquilla on 23/02/2023 20:41, edited 1 time in total.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#82829 Re: SDA-All about

Post by Bloo »

PM72 wrote: 23/02/2023 17:59
Blixen wrote: 23/02/2023 17:33

Željko je SDA ejakulat
A Dino SDA podbačaj :-D
Mogli biste biti abortirani obojica.
statixx
Posts: 9802
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#82830 Re: SDA-All about

Post by statixx »

saabsa wrote: 23/02/2023 19:53
statixx wrote: 23/02/2023 17:28 Finansirali mu kampanju, a sinoc Bakir kuka kako je dobio manje glasova od stranke jer je nacuo da su mnogi stariji ljudi glasali tako da dedo glasa za Komsica, a nana za Bakira. Hehe.
Znam da je vama problem pročitati prosto proširenu rečenicu ali probaj opet, možda ti se bar jedna lampica upali pa skontaš o kojoj kampanji se radi...
Ma nije vazno, polako covjece.

Kako god okrenes, odbilo im se o glavu na ovim izborima. Na to sam aludirao.
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#82831 Re: SDA-All about

Post by saabsa »

statixx wrote: 23/02/2023 20:59
saabsa wrote: 23/02/2023 19:53

Znam da je vama problem pročitati prosto proširenu rečenicu ali probaj opet, možda ti se bar jedna lampica upali pa skontaš o kojoj kampanji se radi...
Ma nije vazno, polako covjece.

Kako god okrenes, odbilo im se o glavu na ovim izborima. Na to sam aludirao.
Halali...
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82832 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

Officer Crabtree wrote: 23/02/2023 19:16
Blixen wrote: 23/02/2023 18:46

Dino & Co su unakazili SDA na izborima
Uništili ih
Ogadili im politiku
Željko ejakulat kakav jeste se pridružio zelenim kmerima
Zato je politički mrtav
Pravo su ojađeni.
Uništeni u potpunosti
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#82833 Re: SDA-All about

Post by Officer Crabtree »

Blixen wrote: 23/02/2023 21:15
Officer Crabtree wrote: 23/02/2023 19:16

Pravo su ojađeni.
Uništeni u potpunosti
Nema ih nigdje, počeli se baviti stočarstvom.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82834 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Ironmen wrote: 23/02/2023 18:58
sumirprimus wrote: 23/02/2023 15:27 trenutno poslije vijesti o sebiji sda botovi na malina haparatima :lol:
ovo je udar na drzavu i bosnjake? kvota 1,02 :lol:
Jeli moguce da cemo se ja i ti napokon na jednoj temi na forumu sloziti :D :D

Hoceli Seka sada biti krivicno gonjena i hoceli drzava zatraziti povrat novca od plata i ostalog ??
Seki cemo mi da platimo novu mecku za dusevnu bol koju je pretrpila herojski branec nas narod i drzqvu i to bez diploma
Ona se bolan zrtvovala a mi tako dzukacki grizemo i ne pustmo :lol:
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82835 Re: SDA-All about

Post by pici »

“Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi“, kazao je Izetbegović
Zato masovno djeci daju ime bOkir zbog bOkira.MRŠ.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#82836 Re: SDA-All about

Post by japin_mutapi »

sad moraju izvesti narod na ulicu 😅

kakva ce to biti patetika i glumatanje
nadrealno
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82837 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

Officer Crabtree wrote: 23/02/2023 21:18
Blixen wrote: 23/02/2023 21:15
Uništeni u potpunosti
Nema ih nigdje, počeli se baviti stočarstvom.
mole da udju u vlast
cvile
osmica noga s posla
sepka jos malo pa najveca bruka u istoriji medicine izlazi na vidjelo
bakir u penziji
asim i novalic zavili u crno sve sto su dohvatili

bas su onako napredni :D
User avatar
kokakolas
Posts: 1475
Joined: 15/03/2008 21:35

#82838 Re: SDA-All about

Post by kokakolas »

Blixen wrote: 24/02/2023 08:18
Officer Crabtree wrote: 23/02/2023 21:18

Nema ih nigdje, počeli se baviti stočarstvom.
mole da udju u vlast
cvile
osmica noga s posla
sepka jos malo pa najveca bruka u istoriji medicine izlazi na vidjelo
bakir u penziji
asim i novalic zavili u crno sve sto su dohvatili

bas su onako napredni :D
Siguran sam da ce bistroumni Zahiragic revitalizirati stranku u potpunosti. SDA ce zablistati u punom sjaju kad se okrene Rusiji i Iranu :thumbup:
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82839 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

...
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#82840 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

kokakolas wrote: 24/02/2023 10:15
Blixen wrote: 24/02/2023 08:18

mole da udju u vlast
cvile
osmica noga s posla
sepka jos malo pa najveca bruka u istoriji medicine izlazi na vidjelo
bakir u penziji
asim i novalic zavili u crno sve sto su dohvatili

bas su onako napredni :D
Siguran sam da ce bistroumni Zahiragic revitalizirati stranku u potpunosti. SDA ce zablistati u punom sjaju kad se okrene Rusiji i Iranu :thumbup:
Pa jel "Z" ili nije?
User avatar
kokakolas
Posts: 1475
Joined: 15/03/2008 21:35

#82841 Re: SDA-All about

Post by kokakolas »

PM72 wrote: 24/02/2023 11:17
kokakolas wrote: 24/02/2023 10:15

Siguran sam da ce bistroumni Zahiragic revitalizirati stranku u potpunosti. SDA ce zablistati u punom sjaju kad se okrene Rusiji i Iranu :thumbup:
Pa jel "Z" ili nije?
:lol: :bih:
Isaiah4110
Posts: 602
Joined: 01/05/2020 11:59

#82842 Re: SDA-All about

Post by Isaiah4110 »

Dio defektnosti, nesposobnosti i debilizma SDA stranke i njihovih ljudi moze se vidjeti i u radu BH poste, za proucavanja su...
doktor78
Posts: 3939
Joined: 14/09/2006 11:02

#82843 Re: SDA-All about

Post by doktor78 »

Emir Imamović:
Nova državna, te vrlo vjerovatno i buduća federalna vlast, skrojene su, da se ne lažemo, u Ambasadi SAD-a i Uredu Visokog predstavnika. To što je SDA tamo otpisana, ne znači da godinama nije bila upisana na listu saveznika. A to što u Ulici Mehmeda Spahe nisu skontali kako ni Ambasada SAD-a, ni OHR, ni NATO, ni EU ne postoje da bi ispunjavali njihove nerealne želje i tako otplaćivali nekakav moralni dug zbog manjka angažmana tokom rata, nije do Bruxellesa ili Washingtona, Berlina ili Pariza, već isključivo do Stranke demokratske akcije koja je iz faze kukanja na stranim jezicima prešla u fazu prijetnji koje služe tek tome da oni što su pogurali Konakovića, sačuvali Dodika i prihvatili Čovića budu sigurni da nisu pogriješili.

Godinama su se u SDA folirali da ne shvataju da se ne može u isto vrijeme imati neograničenu američku i općenito zapadnu podršku, te služiti Erdoganu kao karaula, primati predstavnike Muslimanskog bratstva u službene, srdačne i prijateljske posjete, ugošćavati diplomate iranskog teističkog gulaga, zagovarati poništavanje Dejtonskog sporazuma i, da šteta bude veća, kreirati društvenu klimu u kojoj su svi jednaki samo ako nisu liberali, ateisti, komunisti, pripadnici rodnih manjina… Sada, kada je faktura ispostavljena, ta politička organizacija komotno može birati između dalje izolacije – na čemu i Zahiragić predano radi – i ozbiljnog, unutarstranačkog restarta koji podrazumijeva dubinske promjene i agende i kadrova.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#82844 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

doktor78 wrote: 24/02/2023 12:44 Emir Imamović:
Nova državna, te vrlo vjerovatno i buduća federalna vlast, skrojene su, da se ne lažemo, u Ambasadi SAD-a i Uredu Visokog predstavnika. To što je SDA tamo otpisana, ne znači da godinama nije bila upisana na listu saveznika. A to što u Ulici Mehmeda Spahe nisu skontali kako ni Ambasada SAD-a, ni OHR, ni NATO, ni EU ne postoje da bi ispunjavali njihove nerealne želje i tako otplaćivali nekakav moralni dug zbog manjka angažmana tokom rata, nije do Bruxellesa ili Washingtona, Berlina ili Pariza, već isključivo do Stranke demokratske akcije koja je iz faze kukanja na stranim jezicima prešla u fazu prijetnji koje služe tek tome da oni što su pogurali Konakovića, sačuvali Dodika i prihvatili Čovića budu sigurni da nisu pogriješili.

Godinama su se u SDA folirali da ne shvataju da se ne može u isto vrijeme imati neograničenu američku i općenito zapadnu podršku, te služiti Erdoganu kao karaula, primati predstavnike Muslimanskog bratstva u službene, srdačne i prijateljske posjete, ugošćavati diplomate iranskog teističkog gulaga, zagovarati poništavanje Dejtonskog sporazuma i, da šteta bude veća, kreirati društvenu klimu u kojoj su svi jednaki samo ako nisu liberali, ateisti, komunisti, pripadnici rodnih manjina… Sada, kada je faktura ispostavljena, ta politička organizacija komotno može birati između dalje izolacije – na čemu i Zahiragić predano radi – i ozbiljnog, unutarstranačkog restarta koji podrazumijeva dubinske promjene i agende i kadrova.
ni dodati ni oduzeti.
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82845 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Nemaju ovi šanse za bilo kakav reset. Jedini reset je gašenje jer ovakva kakva je stranka, kadrovski nema snage ni bilo kakve prilike za to. Ko će je resetovati i preuzeti? Predaleko je ovo otišlo u pogrešnom smjeru, svi krediti na Zapadu su evidentno potrošeni kao i strpljenje.
mishic
Posts: 8406
Joined: 28/04/2011 16:29

#82846 Re: SDA-All about

Post by mishic »

Situacija u državi je sve teža i teža. SDA svoju odgovornost za novonastalo stanje ne može odbaciti. Ali SDA bi se mogla riješiti Bakira i Sebije ako uopšte želi preživjeti i opstati. Neshvatljivo je da nekada ovako moćna stranka sebi može dopustiti da izda državu, narod i sve ono što je nekada imenovala kao svoj stranački program i platformu. I povrh toga da sve što je bilo pozitivno u radu ove stranke žrtvuje i omrzne velikoj većini građana koji su dugi niz godina glasali za ovu stranku i ono što je ona i deklarativno i praktično zastupala.

Bakir sve to sahranjuje sve žešće i energičnije a ostali šute.
User avatar
dembele
Posts: 4184
Joined: 19/06/2014 09:15

#82847 Re: SDA-All about

Post by dembele »

Blixen wrote: 24/02/2023 08:18
Officer Crabtree wrote: 23/02/2023 21:18

Nema ih nigdje, počeli se baviti stočarstvom.
mole da udju u vlast
cvile
osmica noga s posla
sepka jos malo pa najveca bruka u istoriji medicine izlazi na vidjelo
bakir u penziji
asim i novalic zavili u crno sve sto su dohvatili

bas su onako napredni :D
Zaboravili ste uvaženog SDA ekonomskog stručnjaka i bivšeg direktora UIO- Kemu Čauševića.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82848 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Image

Imamo i mi bika za utrku :oops:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#82849 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

mishic wrote: 24/02/2023 20:15 Situacija u državi je sve teža i teža. SDA svoju odgovornost za novonastalo stanje ne može odbaciti. Ali SDA bi se mogla riješiti Bakira i Sebije ako uopšte želi preživjeti i opstati. Neshvatljivo je da nekada ovako moćna stranka sebi može dopustiti da izda državu, narod i sve ono što je nekada imenovala kao svoj stranački program i platformu. I povrh toga da sve što je bilo pozitivno u radu ove stranke žrtvuje i omrzne velikoj većini građana koji su dugi niz godina glasali za ovu stranku i ono što je ona i deklarativno i praktično zastupala.

Bakir sve to sahranjuje sve žešće i energičnije a ostali šute.
nikad sda nije bilo briga ni za narod ni za drzavu (osim kao izvor para)

jos uoci rata je alija pokazao prioritete kad je prekidao sjednice vlade na kojim se raspravljalo hoce li biti rata da pere noge u wc-u skupstine, sve sa zatvorskim trabantima

tad je postavljena hijerarhija prioriteta sda, koja i danas vrijedi - vjera i liicna gujica
drzava i narod su samo sredstva da to ostvare

drzava je unistena zbog interesa ivz i sda, stvoreno je drustvo nejednakih u kojem povlasteni pojedinci imaju dozvole i sudova i vjerskih autoriteta da kradu

ne znam zasto iko spominje reset sda? :cry: :? :skoljka: :run:
nema reseta, stranka sa svim simbolima i clanovima treba da nestane zauvijek


treba reset normalnog drustva da se ponisti 30 godina unazadjivanja pod sda
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#82850 Re: SDA-All about

Post by Styling »

U SDA je trenutno igra sve ili ništa. Krenu li u reset propast će skroz.
Post Reply