SDA-All about
- kokakolas
- Posts: 1475
- Joined: 15/03/2008 21:35
#82826 Re: SDA-All about
Sad ga gledam kod Amira i nakon 30 godina jos uvijek ne mogu vjerovati koliko je covjek potkapacitiran
- teskeredzic_22
- Posts: 25328
- Joined: 12/07/2021 15:41
- Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
- Grijem se na: Toplane
- Vozim: Peugeot
- Contact:
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#82828 Re: SDA-All about
Kako se izvlači za Sebiju i pominjanje Tomašice
Dno dna.
I da, kad reče da nije istina da ostali ne žele da pričaju s njima, pričaju svi osim NiP-a i NS
Drago mi je da je neko ostao principijelan.
PS Ako neko, kao ja, nije znao šta znači "bandoglavac", tako se kaže inadžija u Srbiji.
Last edited by Anquilla on 23/02/2023 20:41, edited 1 time in total.
-
statixx
- Posts: 9802
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#82830 Re: SDA-All about
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
#82831 Re: SDA-All about
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82832 Re: SDA-All about
Uništeni u potpunosti
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#82833 Re: SDA-All about
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82834 Re: SDA-All about
Seki cemo mi da platimo novu mecku za dusevnu bol koju je pretrpila herojski branec nas narod i drzqvu i to bez diplomaIronmen wrote: ↑23/02/2023 18:58Jeli moguce da cemo se ja i ti napokon na jednoj temi na forumu slozitisumirprimus wrote: ↑23/02/2023 15:27 trenutno poslije vijesti o sebiji sda botovi na malina haparatima![]()
ovo je udar na drzavu i bosnjake? kvota 1,02![]()
![]()
![]()
Hoceli Seka sada biti krivicno gonjena i hoceli drzava zatraziti povrat novca od plata i ostalog ??
Ona se bolan zrtvovala a mi tako dzukacki grizemo i ne pustmo
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#82835 Re: SDA-All about
Zato masovno djeci daju ime bOkir zbog bOkira.MRŠ.“Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi“, kazao je Izetbegović
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#82836 Re: SDA-All about
sad moraju izvesti narod na ulicu 
kakva ce to biti patetika i glumatanje
nadrealno
kakva ce to biti patetika i glumatanje
nadrealno
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82837 Re: SDA-All about
mole da udju u vlast
cvile
osmica noga s posla
sepka jos malo pa najveca bruka u istoriji medicine izlazi na vidjelo
bakir u penziji
asim i novalic zavili u crno sve sto su dohvatili
bas su onako napredni
- kokakolas
- Posts: 1475
- Joined: 15/03/2008 21:35
#82838 Re: SDA-All about
Siguran sam da ce bistroumni Zahiragic revitalizirati stranku u potpunosti. SDA ce zablistati u punom sjaju kad se okrene Rusiji i Iranu
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#82840 Re: SDA-All about
-
Isaiah4110
- Posts: 602
- Joined: 01/05/2020 11:59
#82842 Re: SDA-All about
Dio defektnosti, nesposobnosti i debilizma SDA stranke i njihovih ljudi moze se vidjeti i u radu BH poste, za proucavanja su...
-
doktor78
- Posts: 3939
- Joined: 14/09/2006 11:02
#82843 Re: SDA-All about
Emir Imamović:
Nova državna, te vrlo vjerovatno i buduća federalna vlast, skrojene su, da se ne lažemo, u Ambasadi SAD-a i Uredu Visokog predstavnika. To što je SDA tamo otpisana, ne znači da godinama nije bila upisana na listu saveznika. A to što u Ulici Mehmeda Spahe nisu skontali kako ni Ambasada SAD-a, ni OHR, ni NATO, ni EU ne postoje da bi ispunjavali njihove nerealne želje i tako otplaćivali nekakav moralni dug zbog manjka angažmana tokom rata, nije do Bruxellesa ili Washingtona, Berlina ili Pariza, već isključivo do Stranke demokratske akcije koja je iz faze kukanja na stranim jezicima prešla u fazu prijetnji koje služe tek tome da oni što su pogurali Konakovića, sačuvali Dodika i prihvatili Čovića budu sigurni da nisu pogriješili.
Godinama su se u SDA folirali da ne shvataju da se ne može u isto vrijeme imati neograničenu američku i općenito zapadnu podršku, te služiti Erdoganu kao karaula, primati predstavnike Muslimanskog bratstva u službene, srdačne i prijateljske posjete, ugošćavati diplomate iranskog teističkog gulaga, zagovarati poništavanje Dejtonskog sporazuma i, da šteta bude veća, kreirati društvenu klimu u kojoj su svi jednaki samo ako nisu liberali, ateisti, komunisti, pripadnici rodnih manjina… Sada, kada je faktura ispostavljena, ta politička organizacija komotno može birati između dalje izolacije – na čemu i Zahiragić predano radi – i ozbiljnog, unutarstranačkog restarta koji podrazumijeva dubinske promjene i agende i kadrova.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#82844 Re: SDA-All about
ni dodati ni oduzeti.doktor78 wrote: ↑24/02/2023 12:44 Emir Imamović:Nova državna, te vrlo vjerovatno i buduća federalna vlast, skrojene su, da se ne lažemo, u Ambasadi SAD-a i Uredu Visokog predstavnika. To što je SDA tamo otpisana, ne znači da godinama nije bila upisana na listu saveznika. A to što u Ulici Mehmeda Spahe nisu skontali kako ni Ambasada SAD-a, ni OHR, ni NATO, ni EU ne postoje da bi ispunjavali njihove nerealne želje i tako otplaćivali nekakav moralni dug zbog manjka angažmana tokom rata, nije do Bruxellesa ili Washingtona, Berlina ili Pariza, već isključivo do Stranke demokratske akcije koja je iz faze kukanja na stranim jezicima prešla u fazu prijetnji koje služe tek tome da oni što su pogurali Konakovića, sačuvali Dodika i prihvatili Čovića budu sigurni da nisu pogriješili.
Godinama su se u SDA folirali da ne shvataju da se ne može u isto vrijeme imati neograničenu američku i općenito zapadnu podršku, te služiti Erdoganu kao karaula, primati predstavnike Muslimanskog bratstva u službene, srdačne i prijateljske posjete, ugošćavati diplomate iranskog teističkog gulaga, zagovarati poništavanje Dejtonskog sporazuma i, da šteta bude veća, kreirati društvenu klimu u kojoj su svi jednaki samo ako nisu liberali, ateisti, komunisti, pripadnici rodnih manjina… Sada, kada je faktura ispostavljena, ta politička organizacija komotno može birati između dalje izolacije – na čemu i Zahiragić predano radi – i ozbiljnog, unutarstranačkog restarta koji podrazumijeva dubinske promjene i agende i kadrova.
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#82845 Re: SDA-All about
Nemaju ovi šanse za bilo kakav reset. Jedini reset je gašenje jer ovakva kakva je stranka, kadrovski nema snage ni bilo kakve prilike za to. Ko će je resetovati i preuzeti? Predaleko je ovo otišlo u pogrešnom smjeru, svi krediti na Zapadu su evidentno potrošeni kao i strpljenje.
-
mishic
- Posts: 8406
- Joined: 28/04/2011 16:29
#82846 Re: SDA-All about
Situacija u državi je sve teža i teža. SDA svoju odgovornost za novonastalo stanje ne može odbaciti. Ali SDA bi se mogla riješiti Bakira i Sebije ako uopšte želi preživjeti i opstati. Neshvatljivo je da nekada ovako moćna stranka sebi može dopustiti da izda državu, narod i sve ono što je nekada imenovala kao svoj stranački program i platformu. I povrh toga da sve što je bilo pozitivno u radu ove stranke žrtvuje i omrzne velikoj većini građana koji su dugi niz godina glasali za ovu stranku i ono što je ona i deklarativno i praktično zastupala.
Bakir sve to sahranjuje sve žešće i energičnije a ostali šute.
Bakir sve to sahranjuje sve žešće i energičnije a ostali šute.
- dembele
- Posts: 4184
- Joined: 19/06/2014 09:15
#82847 Re: SDA-All about
Zaboravili ste uvaženog SDA ekonomskog stručnjaka i bivšeg direktora UIO- Kemu Čauševića.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82848 Re: SDA-All about

Imamo i mi bika za utrku
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#82849 Re: SDA-All about
nikad sda nije bilo briga ni za narod ni za drzavu (osim kao izvor para)mishic wrote: ↑24/02/2023 20:15 Situacija u državi je sve teža i teža. SDA svoju odgovornost za novonastalo stanje ne može odbaciti. Ali SDA bi se mogla riješiti Bakira i Sebije ako uopšte želi preživjeti i opstati. Neshvatljivo je da nekada ovako moćna stranka sebi može dopustiti da izda državu, narod i sve ono što je nekada imenovala kao svoj stranački program i platformu. I povrh toga da sve što je bilo pozitivno u radu ove stranke žrtvuje i omrzne velikoj većini građana koji su dugi niz godina glasali za ovu stranku i ono što je ona i deklarativno i praktično zastupala.
Bakir sve to sahranjuje sve žešće i energičnije a ostali šute.
jos uoci rata je alija pokazao prioritete kad je prekidao sjednice vlade na kojim se raspravljalo hoce li biti rata da pere noge u wc-u skupstine, sve sa zatvorskim trabantima
tad je postavljena hijerarhija prioriteta sda, koja i danas vrijedi - vjera i liicna gujica
drzava i narod su samo sredstva da to ostvare
drzava je unistena zbog interesa ivz i sda, stvoreno je drustvo nejednakih u kojem povlasteni pojedinci imaju dozvole i sudova i vjerskih autoriteta da kradu
ne znam zasto iko spominje reset sda?
nema reseta, stranka sa svim simbolima i clanovima treba da nestane zauvijek
treba reset normalnog drustva da se ponisti 30 godina unazadjivanja pod sda
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#82850 Re: SDA-All about
U SDA je trenutno igra sve ili ništa. Krenu li u reset propast će skroz.
