I dobro, jel šćera Đasmina onda direktorica hoteeela ili nije ?
Ja zaista očekujem sada da neki (istinski) novinar to konačno istraži i da vidimo tko je lagao , tko je koga blatio !?
.
.
Više je nego očito da se dosta "uglednih" ezdeaovaca itekako boji "gubitka vlasti" , jer bi to u dogledno vrijeme moglo značiti da se počne odistinski "kopati" po njihovim biografijama, školovanjima, bizMisima i slično .... a dalje , zna se šta onda slijedi ...eto da samo počnemo o hanumi glave SDA....sve znate, ne trebam dalje trošiti tastaturu...
Kakva briga za državu , kakva briga za Bošnjake , kakve pichke malterine ...



