SDA-All about

User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#82726 Re: SDA-All about

Post by problemnatravunu »

Seyfo wrote: 23/02/2023 00:53 Zna on onda red vožnje GRAS-ovog kombija na pamet,da ga pitaš u po noći. To je pitanje koje je trebalo da dobije,kao i kojim konkursom je Jasmina došla na direktorsku poziciju.
I dobro, jel šćera Đasmina onda direktorica hoteeela ili nije ?
Ja zaista očekujem sada da neki (istinski) novinar to konačno istraži i da vidimo tko je lagao , tko je koga blatio !?
.
.
Više je nego očito da se dosta "uglednih" ezdeaovaca itekako boji "gubitka vlasti" , jer bi to u dogledno vrijeme moglo značiti da se počne odistinski "kopati" po njihovim biografijama, školovanjima, bizMisima i slično .... a dalje , zna se šta onda slijedi ...eto da samo počnemo o hanumi glave SDA....sve znate, ne trebam dalje trošiti tastaturu...
Kakva briga za državu , kakva briga za Bošnjake , kakve pichke malterine ...
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#82727 Re: SDA-All about

Post by noviclan »

kluz franjo wrote: 22/02/2023 23:54
pici wrote: 22/02/2023 22:58
Spoiler
Show
Image
Pjehe je lagano, kao i svaki penzioner sa Poljina do Pionirske. A onda gradskim prijevozom do studija N1.
Mozda ga je sekaca "razvukla" sa MBom
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#82728 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

_BataZiv_0809 wrote: 22/02/2023 21:19 Na Sjebijonoj odbrani doktorata su zene plakale :lol: :lol: :lol:
Ahahahaha, lažeš!?!?!? Jel moguće da je to rekao!? :-D

Ojjj, ma nema šanse da ću pogledati emisiju, hahaha, iznervirat ću se samo tako.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82729 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

tramvajtrojka wrote: 22/02/2023 21:51
meridiyan wrote: 22/02/2023 21:29 :lol: :lol:
Spoiler
Show
Spoiler
Show
Image
[/spoiler]

ti od ovakvih tipova prenosis tweetove i očekujes neko da te ozbiljno shvati :zoka: :zoka:
Ovaj Nedim sigurno nije skroz 100%. Nema sanse. Kompletan tviter nalog mu samo o ovoj temi. Neka se majstori sto idu po misljenje kod Nedima sami zapitaju.
Sta je Yasmin na facebooku to je Nedimaga na tviteru.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82730 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

Jebo sve svoje pogano, laživo

Ovaj se zajebava sa narodom, u oči laže i još sarkastičnim tonom provocira :-x :-x :-x

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... iju-838400
Bakir Izetbegović: Penzioner sam od prije dva dana, vrlo skromno živim... - Govorio je o supruzi Sebiji, kćerki Jasmini, Al Shiddiju...


Da Bog da svi koji sada nemaju i koji su zbog tebe i tvoje politike došli na ivicu gladi i istrebljenja, živjeli tako skromno kao ti i tvoja gazdarica.

Amin
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#82731 Re: SDA-All about

Post by Truba »

Gledam ovu trasu sto je sda napravila potez muzej scc tramvaj
Toliko rupa vec otislo ona guma sto razdvaja sine i asfalt
Uzas
tap3ah75
Posts: 7595
Joined: 07/09/2009 14:14

#82732 Re: SDA-All about

Post by tap3ah75 »

Nisam gledao ali ke li sad njega novinar pusti da ispriča kako je skroman i to je to.
Gdje je sad rešetanje? Da Bakir pocrveni ... pobjegne iz studija? Ima li toga?

To je ta režimska N1 .... kad sam ja to govorio za njih.
User avatar
rida1976
Posts: 2562
Joined: 25/11/2007 19:43

#82733 Re: SDA-All about

Post by rida1976 »

mirsek wrote: 22/02/2023 23:12 Jedan od boljih intervjua Bakira, voditelj bio vrlo provokativan, tendeciozan ali se Bakir dobro nosio sa tim prozivanjima.
Sad treba detaljno provjeriti da li mu je kcerka stvarno direktorica hotela u SCC-u , eto prilike protivnicima da dokazu da je ocigledno slagao.
Тако је Мирсек брате, не дамо нашег Бакира
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#82734 Re: SDA-All about

Post by mirsek »

rida1976 wrote: 23/02/2023 08:22
mirsek wrote: 22/02/2023 23:12 Jedan od boljih intervjua Bakira, voditelj bio vrlo provokativan, tendeciozan ali se Bakir dobro nosio sa tim prozivanjima.
Sad treba detaljno provjeriti da li mu je kcerka stvarno direktorica hotela u SCC-u , eto prilike protivnicima da dokazu da je ocigledno slagao.
Тако је Мирсек брате, не дамо нашег Бакира
Ne damo Bosnu i Hercegovinu, i ravnopravnost svih gradjana, pa taman da nam jedini saveznik u svijetu bude Sjeverne Koreja. :bih:
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#82735 Re: SDA-All about

Post by mirsek »

tap3ah75 wrote: 23/02/2023 08:10 Nisam gledao ali ke li sad njega novinar pusti da ispriča kako je skroman i to je to.
Gdje je sad rešetanje? Da Bakir pocrveni ... pobjegne iz studija? Ima li toga?

To je ta režimska N1 .... kad sam ja to govorio za njih.
Kako nema, pa ubio ga je novinar sa pitanjima, ali je zanmljivo da je Bakir odgovorio na sva sporna pitanja, od blokiranja vlasti, revizije, radikalizacije, Sebijine diplome, Al Sidija, kcerke kao direktorice hotela u SCC-u..
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#82736 Re: SDA-All about

Post by mirsek »

The BEN10 wrote: 23/02/2023 07:38
_BataZiv_0809 wrote: 22/02/2023 21:19 Na Sjebijonoj odbrani doktorata su zene plakale :lol: :lol: :lol:
Ahahahaha, lažeš!?!?!? Jel moguće da je to rekao!? :-D

Ojjj, ma nema šanse da ću pogledati emisiju, hahaha, iznervirat ću se samo tako.
Na predivne rijeci hvale Dr Kurjaka na odbrani Sebijinog doktorata su zene plakale a onda taj isti Kurjak se odjednom ne sjeca da je bio na odbrani istog doktorata, to je Bakir rekao.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#82737 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

mirsek wrote: 23/02/2023 08:51
tap3ah75 wrote: 23/02/2023 08:10 Nisam gledao ali ke li sad njega novinar pusti da ispriča kako je skroman i to je to.
Gdje je sad rešetanje? Da Bakir pocrveni ... pobjegne iz studija? Ima li toga?

To je ta režimska N1 .... kad sam ja to govorio za njih.
Kako nema, pa ubio ga je novinar sa pitanjima, ali je zanmljivo da je Bakir odgovorio na sva sporna pitanja, od blokiranja vlasti, revizije, radikalizacije, Sebijine diplome, Al Sidija, kcerke kao direktorice hotela u SCC-u..
Ja stvarno ne znam šta imate protiv Bakira? Skroman,uljudan,penzioner,nema auto,vozača,tjelohranitelja,bio borac-ranjavan u odbrani grada...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83455
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#82738 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

The BEN10 wrote: 23/02/2023 07:38
_BataZiv_0809 wrote: 22/02/2023 21:19 Na Sjebijonoj odbrani doktorata su zene plakale :lol: :lol: :lol:
Ahahahaha, lažeš!?!?!? Jel moguće da je to rekao!? :-D

Ojjj, ma nema šanse da ću pogledati emisiju, hahaha, iznervirat ću se samo tako.
Fakat to rekao. Odavno ga neko nije raskovao ovako.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#82739 Re: SDA-All about

Post by Styling »

_BataZiv_0809 wrote: 23/02/2023 09:40
The BEN10 wrote: 23/02/2023 07:38

Ahahahaha, lažeš!?!?!? Jel moguće da je to rekao!? :-D

Ojjj, ma nema šanse da ću pogledati emisiju, hahaha, iznervirat ću se samo tako.
Fakat to rekao. Odavno ga neko nije raskovao ovako.
Ovo je vec dijagnoza. Tezeg oblika.
User avatar
dembele
Posts: 4203
Joined: 19/06/2014 09:15

#82740 Re: SDA-All about

Post by dembele »

Pa kako ne pustiti suzu na ovakvu doktorsku disertaciju?

"Operativna histeroskopija u liječenju intrauterinih nenormalnosti kao faktora bračne neplodnosti"



Image
User avatar
klixoris
Posts: 6396
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#82741 Re: SDA-All about

Post by klixoris »

_BataZiv_0809 wrote: 23/02/2023 09:40
The BEN10 wrote: 23/02/2023 07:38

Ahahahaha, lažeš!?!?!? Jel moguće da je to rekao!? :-D

Ojjj, ma nema šanse da ću pogledati emisiju, hahaha, iznervirat ću se samo tako.
Fakat to rekao. Odavno ga neko nije raskovao ovako.
Plac i histerija na odbrani jednaka koncertu Elvisa Presleya :D
statixx
Posts: 9819
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#82742 Re: SDA-All about

Post by statixx »

Samo relaksirano, budimo dobre komsije.
GRADONAČELNIK KADRIĆ ŠIROKE RUKE: Za koncert Ace Lukasa i prateći dernek 100.000 KM

Brčko distrikt platiće 100.000 maraka za koncert narodnjačke zvijezde iz Srbije Ace Lukasa i prateći dernek za dan Distrikta 7. marta ove godine.

Navedeno je ovo u javnom pozivu (tenderu) koji je raspisan 14. februara kao „nabavka usluga za potrebe Kancelarije gradonačelnika Eseda Kadrića”.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#82743 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

mirsek wrote: 23/02/2023 08:54
The BEN10 wrote: 23/02/2023 07:38 Ahahahaha, lažeš!?!?!? Jel moguće da je to rekao!? :-D

Ojjj, ma nema šanse da ću pogledati emisiju, hahaha, iznervirat ću se samo tako.
Na predivne rijeci hvale Dr Kurjaka na odbrani Sebijinog doktorata su zene plakale a onda taj isti Kurjak se odjednom ne sjeca da je bio na odbrani istog doktorata, to je Bakir rekao.
Čekaj, govorimo o doktoratu kojeg je branila studentica koja nema regularno završen postdiplomski? :-D
O dužini specijalizacije manjoj od zakonom propisanog roka, kao i prosjeku dotične, da ovog puta ne govorimo. Jel...
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82744 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

dembele wrote: 23/02/2023 09:56 Pa kako ne pustiti suzu na ovakvu doktorsku disertaciju?

"Operativna histeroskopija u liječenju intrauterinih nenormalnosti kao faktora bračne neplodnosti"



Image
A čuj "bračne neplodnosti" :lol:

Jebem ga u struku i nauku, ko joj odobri ovakav naslov teme.

Kakva je razlika neplodnosti u braku i izvan braka? Sperma u braku jača? Jajnici ćešće ovuliraju u braku?

E jesmo papci kad smo dozvolili da nas ovakvi liječe. Ništa od nje nisu bolji ni ti mentori. Sve je to u 5 deka.
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#82745 Re: SDA-All about

Post by Truba »

redovan seks
želja za potomstvom
nemijenjanje partnera 3 4 5 godina

nikad nisam čuo za tinejdzersku neplodnost niti djevojačku niti apsolventsku
:mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82746 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Mishelinke wrote: 23/02/2023 08:02 Jebo sve svoje pogano, laživo

Ovaj se zajebava sa narodom, u oči laže i još sarkastičnim tonom provocira :-x :-x :-x

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... iju-838400
Bakir Izetbegović: Penzioner sam od prije dva dana, vrlo skromno živim... - Govorio je o supruzi Sebiji, kćerki Jasmini, Al Shiddiju...


Da Bog da svi koji sada nemaju i koji su zbog tebe i tvoje politike došli na ivicu gladi i istrebljenja, živjeli tako skromno kao ti i tvoja gazdarica.

Amin
Image

ljigava, pogana, kriminalna, lazovcina jedna, futa, smecar jedan, gnjida. izdajnik.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82747 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

_BataZiv_0809 wrote: 22/02/2023 21:19 Na Sjebijonoj odbrani doktorata su zene plakale :lol: :lol: :lol:
mozda od spoznaje da ce ih takva neznalica lijeciti
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82748 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

PM72 wrote: 23/02/2023 09:06 Ja stvarno ne znam šta imate protiv Bakira? bio borac-ranjavan u odbrani grada...
bilo na TV-u :D
breuer
Posts: 7881
Joined: 06/07/2009 15:44

#82749 Re: SDA-All about

Post by breuer »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
MMM1977
Posts: 6702
Joined: 15/07/2009 12:56

#82750 Re: SDA-All about

Post by MMM1977 »

Prvo su nam pišali po glavi a sad direktno u usta. Ali, na njihovu radost, i ostali budu dosta slični čim se dokopaju vlasti.
Post Reply