SDA-All about

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83455
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#82701 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

U prevodu nemojte mi bjezat s teme, ali ezdea bot mozak ne teska dijagnoza
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82702 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

N1 je za prosječni SDA-ovski mozak jedan veliki mentalni zid i nepremostiva barijera čak i sa ovakvim vidno klonulim Zukićem koji nije ono što je bio iz nekog razloga.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#82703 Re: SDA-All about

Post by meridiyan »

giannibelif wrote: 22/02/2023 21:41 N1 je za prosječni SDA-ovski mozak jedan veliki mentalni zid i nepremostiva barijera čak i sa ovakvim vidno klonulim Zukićem koji nije ono što je bio iz nekog razloga.
:thumbup: ;-)
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17048
Joined: 27/04/2021 22:52

#82704 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

meridiyan wrote: 22/02/2023 21:29 :lol: :lol:

Image

ti od ovakvih tipova prenosis tweetove i očekujes neko da te ozbiljno shvati :zoka: :zoka:
User avatar
hepekcina
Posts: 1802
Joined: 29/09/2009 12:28
Location: Mliječni put

#82705 Re: SDA-All about

Post by hepekcina »

neki dan sam čuo da Seka što sa fakulteta, što sa KCUS-a, što iz SKS nabere cca 27.000 KM mjesečnice

i ne čudi me onda što Bake more da živi od skromne penzije

ps

mogu li se odnekud iz Porezne jal PIO-a izvuć ovi podaci?
geoxx
Posts: 2493
Joined: 08/08/2015 23:39

#82706 Re: SDA-All about

Post by geoxx »

Uporedimo to s fudbalom. Imate tim koji tri puta na nacionalnom prvenstvu pobjeđuje, prvak je iz godine u godinu. Unatoč strašnom napadu SDA pobjeđivala. I sljedeći na toj listi nije ni blizu po broju poena. I sada mi trebamo da se povučemo”.
:|
Kako kreativna analogija. Naprosto odise inteligencijom.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#82707 Re: SDA-All about

Post by Officer Crabtree »

geoxx wrote: 22/02/2023 21:53
Uporedimo to s fudbalom. Imate tim koji tri puta na nacionalnom prvenstvu pobjeđuje, prvak je iz godine u godinu. Unatoč strašnom napadu SDA pobjeđivala. I sljedeći na toj listi nije ni blizu po broju poena. I sada mi trebamo da se povučemo”.
:|
Kako kreativna analogija. Naprosto odise inteligencijom.
Puno je analogija imao večeras, neke njive, parking mjesta...

Kad je rekao da se u ulici mora parkirati na parking mjesta, a ne gdje ko hoće, očekivao sam da Zukić kaže a na trotoar pred butikom...

Al ga je dočekao na ono "Ja, i?" :)
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#82708 Re: SDA-All about

Post by meridiyan »

tramvajtrojka wrote: 22/02/2023 21:51
meridiyan wrote: 22/02/2023 21:29 :lol: :lol:


ti od ovakvih tipova prenosis tweetove i očekujes neko da te ozbiljno shvati :zoka: :zoka:
Sta fali tipu? I sta je pogresno napisao?
Ne hvali tvoje UZP-ovce i strateskog partnera ,negatora genocida Dodika? Daj otkaci.
Last edited by meridiyan on 22/02/2023 22:11, edited 1 time in total.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#82709 Re: SDA-All about

Post by Styling »

dembele wrote: 22/02/2023 21:13 Ja vrlo skromno živim :lol:
….u svojoj raskošnoj vili na Poljinama vozeći se u službenim automobilima :skoljka:
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#82710 Re: SDA-All about

Post by NediM17 »

A dinokiJo domazet. :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83455
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#82711 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

Spoiler
Show
tramvajtrojka wrote: 22/02/2023 21:51
meridiyan wrote: 22/02/2023 21:29 :lol: :lol:

Image

ti od ovakvih tipova prenosis tweetove i očekujes neko da te ozbiljno shvati :zoka: :zoka:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17048
Joined: 27/04/2021 22:52

#82712 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

_BataZiv_0809 wrote: 22/02/2023 22:15
Spoiler
Show
tramvajtrojka wrote: 22/02/2023 21:51

Image

ti od ovakvih tipova prenosis tweetove i očekujes neko da te ozbiljno shvati :zoka: :zoka:
pa to su ti izvori i narativ koji šire ko ne zna opus ovih likova rekao bi vidi iole normalan lik , a kad se zagrebe ispod površine :run:
last mohicans
Posts: 18239
Joined: 09/08/2012 23:19

#82713 Re: SDA-All about

Post by last mohicans »

Treba reis izdati fetvu da sljedecu dzumu ide sergija za naše privatnika Rahmana (Bakira), duša naša penzionerska. Je li se okanio službenog vozila i pratnje budzetskih para ili se jadnik voza u hanuminoj mečki? Do pola sam pregledao, nisam mogao više. Lik je u nekom paralelnom svijetu, totalno isključen iz bilo kakvog kritičkog razmišljanja. On duboko vjeruje da ne griješi, da to drugi rade, samo to ne uviđaju. Dok su braco i seka na čelu, samo mogu još više potonuti i ta stranka u dogledno vrijeme nema šanse za rehabilitaciju i vraćanje na kolosijek koji su barem 90tih držali koliko toliko. Nevjerovatan lik, kaže ne govori on Lendi šta da radi, onaj konjina na hayatu pola istih stvari izrekao.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#82714 Re: SDA-All about

Post by Bloo »

last mohicans wrote: 22/02/2023 22:17 Treba reis izdati fetvu da sljedecu dzumu ide sergija za naše privatnika Rahmana (Bakira), duša naša penzionerska. Je li se okanio službenog vozila i pratnje budzetskih para ili se jadnik voza u hanuminoj mečki? Do pola sam pregledao, nisam mogao više. Lik je u nekom paralelnom svijetu, totalno isključen iz bilo kakvog kritičkog razmišljanja. On duboko vjeruje da ne griješi, da to drugi rade, samo to ne uviđaju. Dok su braco i seka na čelu, samo mogu još više potonuti i ta stranka u dogledno vrijeme nema šanse za rehabilitaciju i vraćanje na kolosijek koji su barem 90tih držali koliko toliko. Nevjerovatan lik, kaže ne govori on Lendi šta da radi, onaj konjina na hayatu pola istih stvari izrekao.
aBd, insallah...
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#82715 Re: SDA-All about

Post by meridiyan »

Spoiler
Show
_BataZiv_0809 wrote: 22/02/2023 22:15
Od koga je, dobro je. Cuj, Alia :lol:

User avatar
enko 1964
Posts: 1386
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#82716 Re: SDA-All about

Post by enko 1964 »

:run: Kako ga uopšte možete gledati?
Čovjek u životu nije izgovorio smislenu rečenicu. Bolje bi bilo da pošalje ženu.
Ko je dovede u emisiju, može reklamni prostor prodavati kao na superbowlu.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17048
Joined: 27/04/2021 22:52

#82717 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

Bloo wrote: 22/02/2023 22:22
last mohicans wrote: 22/02/2023 22:17 Treba reis izdati fetvu da sljedecu dzumu ide sergija za naše privatnika Rahmana (Bakira), duša naša penzionerska. Je li se okanio službenog vozila i pratnje budzetskih para ili se jadnik voza u hanuminoj mečki? Do pola sam pregledao, nisam mogao više. Lik je u nekom paralelnom svijetu, totalno isključen iz bilo kakvog kritičkog razmišljanja. On duboko vjeruje da ne griješi, da to drugi rade, samo to ne uviđaju. Dok su braco i seka na čelu, samo mogu još više potonuti i ta stranka u dogledno vrijeme nema šanse za rehabilitaciju i vraćanje na kolosijek koji su barem 90tih držali koliko toliko. Nevjerovatan lik, kaže ne govori on Lendi šta da radi, onaj konjina na hayatu pola istih stvari izrekao.
aBd, insallah...
ne treba reis ima dovoljno kandidata na nasem forumu da pogura bakira , kad su mogli hamzu gurati mogu i bakira ista suplja je u pitanju :mrgreen: :mrgreen: :lol:

nek ovo @pici vidi ima da on sam daje dvije stoje mjesecno
Last edited by tramvajtrojka on 22/02/2023 22:46, edited 1 time in total.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#82718 Re: SDA-All about

Post by problemnatravunu »

Image
User avatar
pici
Posts: 46371
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82719 Re: SDA-All about

Post by pici »



Image
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#82720 Re: SDA-All about

Post by ZoomZoomKiwi »

pici wrote: 22/02/2023 22:58

Image
Ovaj debil baš sere po ljudima.

Tačno za pravo glasa treba uzeti da je prag IQmin=110, ne bi ga ovaj dobio nikad. Lako je nad glupanima upravljat’.
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#82721 Re: SDA-All about

Post by mirsek »

Jedan od boljih intervjua Bakira, voditelj bio vrlo provokativan, tendeciozan ali se Bakir dobro nosio sa tim prozivanjima.
Sad treba detaljno provjeriti da li mu je kcerka stvarno direktorica hotela u SCC-u , eto prilike protivnicima da dokazu da je ocigledno slagao.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82722 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

To Bake seri nam se po glavi kad smo toliko glupi. Sto ne bi,kad možeš . Pa jel
Tango556
Posts: 298
Joined: 02/09/2021 16:27

#82723 Re: SDA-All about

Post by Tango556 »

Bake kao i uvijek , dokazuje da nije najbistriji , nista pametno nije rekao, floskuletine i lazi kao i uvijek.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#82724 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

pici wrote: 22/02/2023 22:58
Spoiler
Show
Image
Pjehe je lagano, kao i svaki penzioner sa Poljina do Pionirske. A onda gradskim prijevozom do studija N1.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82725 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Zna on onda red vožnje GRAS-ovog kombija na pamet,da ga pitaš u po noći. To je pitanje koje je trebalo da dobije,kao i kojim konkursom je Jasmina došla na direktorsku poziciju.
Post Reply