OLX.BA - sve o tome

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3801 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

dojadilo vam kukat
il je proradilo

sta je ono dostupno odmah :D
:mrgreen: oce li stati u kraj levatima koji nude a nemaju na stanju
zippoo87
Posts: 19655
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3802 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Olx je totalno urusen i sada barem znamo da se ovo zadugo nece popraviti.Ne treba vise kukati,nego traziti alternative za prodaju i nova trzista.
Za ovih 8 dana 2-3 puta sam izdvajao artikal po odlicnoj cijeni,dobio 2 poruke za zamjenu...pregleda na artiklima 5 puta manje nego prije bez izdvajanja.
Dakle nema vise ljudi na stranici a bez ljudi nema ni trgovine.
Upravo se desilo kako sam i predvidio prije nekih mjesec dana,kada sam pisao da se bojim da novim promjenama ne shebu potpuno stranicu,samo sto nisam bas mislio da ce je totalno unistiti u tehnickom smislu...vise sam mislio da ce poskupiti usluge.
A mogli su jednostavno vratiti staru stranicu prvi dan i ovu novu verziju testirati jos ali zasto jednostavno kod nas,kada mozes unistiti nesto sto je radilo.
Ne daj boze da u BiH neko prizna vlastitu gresku i ispravi je.
User avatar
M416
Posts: 2751
Joined: 05/11/2014 13:45
Location: AP

#3803 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by M416 »

Pregledi nisu tacni jer jedno pokazuje na webu,a drugo na app.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#3804 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by noviclan »

zippoo87 wrote: 21/02/2023 14:08 Olx je totalno urusen i sada barem znamo da se ovo zadugo nece popraviti.Ne treba vise kukati,nego traziti alternative za prodaju i nova trzista.
Za ovih 8 dana 2-3 puta sam izdvajao artikal po odlicnoj cijeni,dobio 2 poruke za zamjenu...pregleda na artiklima 5 puta manje nego prije bez izdvajanja.
Dakle nema vise ljudi na stranici a bez ljudi nema ni trgovine.
Upravo se desilo kako sam i predvidio prije nekih mjesec dana,kada sam pisao da se bojim da novim promjenama ne shebu potpuno stranicu,samo sto nisam bas mislio da ce je totalno unistiti u tehnickom smislu...vise sam mislio da ce poskupiti usluge.
A mogli su jednostavno vratiti staru stranicu prvi dan i ovu novu verziju testirati jos ali zasto jednostavno kod nas,kada mozes unistiti nesto sto je radilo.
Ne daj boze da u BiH neko prizna vlastitu gresku i ispravi je.
Pa mogul' strucnjaci vratiti staru verziju
User avatar
Gusar-from-Riga
Posts: 622
Joined: 11/06/2020 18:04

#3805 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Gusar-from-Riga »

Sr*** od aplikacije. Sta je ovo sporo ovako :roll: ne znam fakat sto su dirali staru verziju za klasu i ljepsa i bolja od ove.
User avatar
asMir11
Posts: 113
Joined: 31/08/2009 09:20
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3806 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by asMir11 »

Nova stranica i aplikacija su još uvijek loše. Korisnička podrška se ne javlja na telefon, samo automatski odgovor da se za probleme piše upit. :-)
Ali zato mi prodaja ide, u dva dana 5 narudžbi preko olx brze pošte. :lol:
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#3807 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by nekome »

noviclan wrote: 21/02/2023 18:59
zippoo87 wrote: 21/02/2023 14:08 Olx je totalno urusen i sada barem znamo da se ovo zadugo nece popraviti.Ne treba vise kukati,nego traziti alternative za prodaju i nova trzista.
Za ovih 8 dana 2-3 puta sam izdvajao artikal po odlicnoj cijeni,dobio 2 poruke za zamjenu...pregleda na artiklima 5 puta manje nego prije bez izdvajanja.
Dakle nema vise ljudi na stranici a bez ljudi nema ni trgovine.
Upravo se desilo kako sam i predvidio prije nekih mjesec dana,kada sam pisao da se bojim da novim promjenama ne shebu potpuno stranicu,samo sto nisam bas mislio da ce je totalno unistiti u tehnickom smislu...vise sam mislio da ce poskupiti usluge.
A mogli su jednostavno vratiti staru stranicu prvi dan i ovu novu verziju testirati jos ali zasto jednostavno kod nas,kada mozes unistiti nesto sto je radilo.
Ne daj boze da u BiH neko prizna vlastitu gresku i ispravi je.
Pa mogul' strucnjaci vratiti staru verziju
Znas ono kad useres nesta kod roditelja pa da oni ne bi vidjeli i skontali koliko si zasro nekako to sklepas i zalijepis nadajuci se da nece primjetiti o cemu se tacno radi...

Hocu da kazem, ne.
User avatar
gentoo
Posts: 4588
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#3808 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by gentoo »

Ako cemo realno.. OLX pa i ranije PIK i Derneci itd.. nikad nisu ni radili kako treba i stalno su imali nekih problema. Nova verzija je vjerovatno uslovljena od strane vlasnika "grupacije", nije samo jasno zasto su i dalje svi odvojeni.. zasto gazde ne uzmu i rade sve sa neke "centralne" lokacije, zasto uopste imaju ista i ikog (osim marketinga i prodaje) u BIH. :-)
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#3809 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bumerangss »

Olx je neupotrebljiv :!:

Prije 3 dana objavio oglas i 0 pregleda

Prijavio preko 20 nepravilnosti i ni jednog kredita a znam da je bilo za prijave :D

Katastrofa :!:
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#3810 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Dope_Man »

gentoo wrote: 21/02/2023 22:12 Ako cemo realno.. OLX pa i ranije PIK i Derneci itd.. nikad nisu ni radili kako treba i stalno su imali nekih problema. Nova verzija je vjerovatno uslovljena od strane vlasnika "grupacije", nije samo jasno zasto su i dalje svi odvojeni.. zasto gazde ne uzmu i rade sve sa neke "centralne" lokacije, zasto uopste imaju ista i ikog (osim marketinga i prodaje) u BIH. :-)
Drasticno razlicite baze podataka, da se razvija samo jedan app centralno i sve zemlje ga koriste bi znacilo da svaka zemlja mora mijenjati svoj backend kako bi se mogao nakaciti na app ili ti ga frontend, a to je oun klinac posla.

Mozda oni front i jesu dobili od centrale, al ga nisu jos nakacili kako treba a pustili, i dobijemo ovo sto smo dobili gdje 90% opcija ne radi jer ne prica ni sa cim.
User avatar
doox
Posts: 916
Joined: 30/04/2010 08:35

#3811 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by doox »

Jutros je bio neki update aplikacije od 7mb. Nešto su popravili
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#3812 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tap3ah75 »

Kad odem browserom na stranicu ne prikazuje mi obavijest ni ništa ako imam novu poruku.
Nego baš moram otvoriti poruke pa vidjeti ima li koja nova.
Je li ovo do mene ili je i kod vas tako?
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3813 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

da... i kod mene je tako
mada nisam mjerodavan jer sam dobio samo jednu poruku :D ili dvije
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#3814 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by shandrprcSA »

vraceni spaseni korisnici
User avatar
M416
Posts: 2751
Joined: 05/11/2014 13:45
Location: AP

#3815 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by M416 »

shandrprcSA wrote: 22/02/2023 09:36 vraceni spaseni korisnici
Kod mene nisu svi vraceni,ali vecina jeste.
User avatar
Darh Wader
Posts: 448
Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico

#3816 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Darh Wader »

Nakon 6 updatea i dalje ne radi pretraga.Ovo pokazuje da uopšte ne znaju šta rade.Možda je ovo i kraj stranice.
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#3817 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tap3ah75 »

Truba wrote: 22/02/2023 09:23 da... i kod mene je tako
mada nisam mjerodavan jer sam dobio samo jednu poruku :D ili dvije
Sad ću ti ja poslati - pa provjeri
:lol:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#3818 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by insaneinthebrain »

i dalje nema spasenih korisnika :roll:
User avatar
Darh Wader
Posts: 448
Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico

#3819 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Darh Wader »

Baš su profesionalni raji brišu komentare na FB valjda im neugodno čitati kritike.Ali je neugodno i ljudima koji su platili oglase a ne mogu normalno koristiti app već sedam dana.

Sramota.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#3820 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by laik1981 »

insaneinthebrain wrote: 22/02/2023 10:12 i dalje nema spasenih korisnika :roll:
Al zato kod mene imaju spaseni proizvodi koje sam obrisao prije tri godine :lol:
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2545
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#3821 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by cenecimoveocino »

I dalje nema spasenih korisnika
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#3822 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by insaneinthebrain »

laik1981 wrote: 22/02/2023 10:15
insaneinthebrain wrote: 22/02/2023 10:12 i dalje nema spasenih korisnika :roll:
Al zato kod mene imaju spaseni proizvodi koje sam obrisao prije tri godine :lol:
toga ima na bacanje :izet: :zzzz:
sarajevo-x.com
Posts: 860
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#3823 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by sarajevo-x.com »

Gori ste vi sto im besplatno testirate stranicu i saljete prijedloge i sugestije :skoljka:
Pa ce oni kada sve poprave iz zahvalnosti poskupiti usluge :mrgreen:
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#3824 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Dope_Man »

sarajevo-x.com wrote: 22/02/2023 12:17 Gori ste vi sto im besplatno testirate stranicu i saljete prijedloge i sugestije :skoljka:
Pa ce oni kada sve poprave iz zahvalnosti poskupiti usluge :mrgreen:
Rekoh ja na pocetku ovog debakla jednom forumasu -- ako nisi placen da budes njihov QA, nemoj biti njihov QA :mrgreen:
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3648
Joined: 22/07/2017 18:36

#3825 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Leopard_SA »

I dalje nemam pristup accountu :lol:
Post Reply