OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#3751 Re: OLX.BA - sve o tome
Ima li kakvih alternativa...
Joj blama jaro moj...
Joj blama jaro moj...
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3752 Re: OLX.BA - sve o tome
Ima ali nema raje na njima...slabo se reklamiraju i raja se slabo prebacuju sa olxa.
www.roba.ba
www.lista.ba
- mirsek
- Posts: 12949
- Joined: 07/05/2010 15:40
#3753 Re: OLX.BA - sve o tome
Hvala.
Na desktop verziji mora se pritisnuti na srce koje se jedva se vidi gdje je ali radi sto je najvaznije.
Sto se tice godista nisam mislio na filter godina proizvodnje nego na opciju "poredaj po" gdje si prije imao da izaberes "godiste opadajuce" i "godiste rastuce" tako da sam mogao da prvo gledam najmladja auta po starosti a ne nasumice.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3754 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja im poslao upit preko one njihove forme...odgovorili mi generickim mailom.
Usrana govna.
Usrana govna.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#3755 Re: OLX.BA - sve o tome
Ima li više kredita za olx dostavu ?
- Leopard_SA
- Posts: 3648
- Joined: 22/07/2017 18:36
- sime_cipol
- Posts: 23399
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3757 Re: OLX.BA - sve o tome
Dok ovaj popeglaju, dotjeraju taman ce biti vrijeme za novi redizajn 
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3758 Re: OLX.BA - sve o tome
Meni je ovaj sajt trenutno 100% neupotrebljiv.
5 dana niti sam sta prodao,niti sta kupio.
Nema ni oglasa novih,prazno sve.
Ima puno i starijih ljudi koji nisu tehnicki bas potkovani i vjerovatno nisu ni uradili update aplikacije i ne mogu ni uci na svoj account i odustaju od prodaje.
A ovi umjesto da se bar udostoje da odgovore,oni sibaju genericke mailove na svaki upit.
Tacno treba im pozeljeti brzu propast.
5 dana niti sam sta prodao,niti sta kupio.
Nema ni oglasa novih,prazno sve.
Ima puno i starijih ljudi koji nisu tehnicki bas potkovani i vjerovatno nisu ni uradili update aplikacije i ne mogu ni uci na svoj account i odustaju od prodaje.
A ovi umjesto da se bar udostoje da odgovore,oni sibaju genericke mailove na svaki upit.
Tacno treba im pozeljeti brzu propast.
- Truba
- Posts: 93799
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3759 Re: OLX.BA - sve o tome
Polako gubim zivce
A sta raditi
Ja imam samo 120 130 oglasa
A sta je s likovima sa 5000 10000 oglasa
A sta raditi
Ja imam samo 120 130 oglasa
A sta je s likovima sa 5000 10000 oglasa
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#3760 Re: OLX.BA - sve o tome
Telefon im isto ne radi, tj. kad nazoves, kaze automatska sekretarica da se obratiš u pismenoj formizippoo87 wrote: ↑19/02/2023 21:42 Meni je ovaj sajt trenutno 100% neupotrebljiv.
5 dana niti sam sta prodao,niti sta kupio.
Nema ni oglasa novih,prazno sve.
Ima puno i starijih ljudi koji nisu tehnicki bas potkovani i vjerovatno nisu ni uradili update aplikacije i ne mogu ni uci na svoj account i odustaju od prodaje.
A ovi umjesto da se bar udostoje da odgovore,oni sibaju genericke mailove na svaki upit.
Tacno treba im pozeljeti brzu propast.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3761 Re: OLX.BA - sve o tome
Telefon su ugasili prvi dan odmah...nece gospoda da se smara_Reds_ wrote: ↑19/02/2023 22:04Telefon im isto ne radi, tj. kad nazoves, kaze automatska sekretarica da se obratiš u pismenoj formizippoo87 wrote: ↑19/02/2023 21:42 Meni je ovaj sajt trenutno 100% neupotrebljiv.
5 dana niti sam sta prodao,niti sta kupio.
Nema ni oglasa novih,prazno sve.
Ima puno i starijih ljudi koji nisu tehnicki bas potkovani i vjerovatno nisu ni uradili update aplikacije i ne mogu ni uci na svoj account i odustaju od prodaje.
A ovi umjesto da se bar udostoje da odgovore,oni sibaju genericke mailove na svaki upit.
Tacno treba im pozeljeti brzu propast.![]()
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3762 Re: OLX.BA - sve o tome
Ne znam ima li ovih sad na olx
https://www.posta.ba/upozorenje-korisni ... platformi/
https://www.posta.ba/upozorenje-korisni ... platformi/
- saiks
- Posts: 1196
- Joined: 12/11/2013 13:06
#3763 Re: OLX.BA - sve o tome
Nestao mi profil iz 2013 godine jbt,imao 2 i oba koristio i ovog jednog nema
- Truba
- Posts: 93799
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3764 Re: OLX.BA - sve o tome
Trazi artikal koji si imao na njemu
Tako sam ja nasao
Tako sam ja nasao
- Truba
- Posts: 93799
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3765 Re: OLX.BA - sve o tome
već mi nedostaju crvene poruke u inboxu

- VladaFBiH
- Posts: 6604
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
- VladaFBiH
- Posts: 6604
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
#3767 Re: OLX.BA - sve o tome
kakve veze s OLX imaju Bošnje osim što ima par uposlenih iz BiH?made_in_sarajevo wrote: ↑19/02/2023 09:13 Kad misle sve kategorije vratiti ili npr kad se kuca naziv nekog auta da se ode na kategoriju automobili, a ne da listam kroz kocnice i blatobrane pa naletim na par auta pa opet dijelovi...
Kako sjebati funkcionalnu aplikaciju i web stranicu, daj je bosnjama![]()
nervira me jako ova priča - čak više nije ni smiješno koliko pišamo po sebi...
- VladaFBiH
- Posts: 6604
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
- mbenz
- Posts: 1019
- Joined: 18/06/2013 16:26
#3769 Re: OLX.BA - sve o tome
off topic.VladaFBiH wrote: ↑20/02/2023 09:16kakve veze s OLX imaju Bošnje osim što ima par uposlenih iz BiH?made_in_sarajevo wrote: ↑19/02/2023 09:13 Kad misle sve kategorije vratiti ili npr kad se kuca naziv nekog auta da se ode na kategoriju automobili, a ne da listam kroz kocnice i blatobrane pa naletim na par auta pa opet dijelovi...
Kako sjebati funkcionalnu aplikaciju i web stranicu, daj je bosnjama![]()
nervira me jako ova priča - čak više nije ni smiješno koliko pišamo po sebi...
Jedinstven narod po tome sto tudje postujemo, a svoje ismijavamo.
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#3770 Re: OLX.BA - sve o tome
Jbt moram tražiti po profilu artikal da bih odobrio olx dostavu, a na staroj verziji fino iz notifikacije otvori sve i završiš za minut.
Ne znam jeli iko od vas pisao podršci, ali ja ću im pisati da vrate stari dizajn (iako znam da neće).
I btw, počet ću prijavljivati artikle/korisnike koji korištene artikle tuše pod nove (taman da je artikal dan korišten, korišten je, majka mu stara).
Ne znam jeli iko od vas pisao podršci, ali ja ću im pisati da vrate stari dizajn (iako znam da neće).
I btw, počet ću prijavljivati artikle/korisnike koji korištene artikle tuše pod nove (taman da je artikal dan korišten, korišten je, majka mu stara).
- Leopard_SA
- Posts: 3648
- Joined: 22/07/2017 18:36
#3771 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja bih ljude koji stave sve slicne modele u naslov da izadju u sto vise pretraga trajno banovao, ali Olx uopste ne radi nista po tom pitanju. I kada se artikal prijavi, nista ne uradeagent_zero wrote: ↑20/02/2023 09:43 Jbt moram tražiti po profilu artikal da bih odobrio olx dostavu, a na staroj verziji fino iz notifikacije otvori sve i završiš za minut.
Ne znam jeli iko od vas pisao podršci, ali ja ću im pisati da vrate stari dizajn (iako znam da neće).
I btw, počet ću prijavljivati artikle/korisnike koji korištene artikle tuše pod nove (taman da je artikal dan korišten, korišten je, majka mu stara).
A to da polovno ide pod novo je stara prica. Na Olxu je otprilike sljedece: ako nema znacajnijih ostecenja i tragova koristenja = novo
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#3772 Re: OLX.BA - sve o tome
Imatap3ah75 wrote: ↑19/02/2023 23:31 Ne znam ima li ovih sad na olx
https://www.posta.ba/upozorenje-korisni ... platformi/
Sinoc su me smarali, pa sam se malo poigrao s njima. Bilo mi dosadno



- Truba
- Posts: 93799
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3773 Re: OLX.BA - sve o tome
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#3774 Re: OLX.BA - sve o tome
Sad crni labudane i ti tako.
- Dope_Man
- Posts: 8021
- Joined: 03/06/2016 16:31


