OLX.BA - sve o tome

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#3751 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by nekome »

Ima li kakvih alternativa...

Joj blama jaro moj...
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3752 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

nekome wrote: 19/02/2023 19:06 Ima li kakvih alternativa...

Joj blama jaro moj...
Ima ali nema raje na njima...slabo se reklamiraju i raja se slabo prebacuju sa olxa.
www.roba.ba
www.lista.ba
User avatar
mirsek
Posts: 12949
Joined: 07/05/2010 15:40

#3753 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mirsek »

-Chesterfield- wrote: 19/02/2023 16:54
mirsek wrote: 19/02/2023 16:20 Gdje se nalazi opcija spasi korisnika, ja nadjem nekog korisnika ali ne vidim opciju da mogu da ga spasim.
Takodjer ne vidim opciju da se npr. auta poredaju po godistu.
ImageImage
Image
Hvala. :thumbup:
Na desktop verziji mora se pritisnuti na srce koje se jedva se vidi gdje je ali radi sto je najvaznije.
Sto se tice godista nisam mislio na filter godina proizvodnje nego na opciju "poredaj po" gdje si prije imao da izaberes "godiste opadajuce" i "godiste rastuce" tako da sam mogao da prvo gledam najmladja auta po starosti a ne nasumice.
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3754 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Ja im poslao upit preko one njihove forme...odgovorili mi generickim mailom.
Usrana govna.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#3755 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by _Reds_ »

Ima li više kredita za olx dostavu ?
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3648
Joined: 22/07/2017 18:36

#3756 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Leopard_SA »

zippoo87 wrote: 19/02/2023 20:41 Ja im poslao upit preko one njihove forme...odgovorili mi generickim mailom.
Usrana govna.
Isto. Reko ne mogu pristupiti accountu, kaze probajte verifikovati broj telefona…
User avatar
sime_cipol
Posts: 23399
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3757 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by sime_cipol »

Dok ovaj popeglaju, dotjeraju taman ce biti vrijeme za novi redizajn :mrgreen:
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3758 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Meni je ovaj sajt trenutno 100% neupotrebljiv.
5 dana niti sam sta prodao,niti sta kupio.
Nema ni oglasa novih,prazno sve.

Ima puno i starijih ljudi koji nisu tehnicki bas potkovani i vjerovatno nisu ni uradili update aplikacije i ne mogu ni uci na svoj account i odustaju od prodaje.
A ovi umjesto da se bar udostoje da odgovore,oni sibaju genericke mailove na svaki upit.
Tacno treba im pozeljeti brzu propast.
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3759 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

Polako gubim zivce
A sta raditi
Ja imam samo 120 130 oglasa
A sta je s likovima sa 5000 10000 oglasa
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#3760 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by _Reds_ »

zippoo87 wrote: 19/02/2023 21:42 Meni je ovaj sajt trenutno 100% neupotrebljiv.
5 dana niti sam sta prodao,niti sta kupio.
Nema ni oglasa novih,prazno sve.

Ima puno i starijih ljudi koji nisu tehnicki bas potkovani i vjerovatno nisu ni uradili update aplikacije i ne mogu ni uci na svoj account i odustaju od prodaje.
A ovi umjesto da se bar udostoje da odgovore,oni sibaju genericke mailove na svaki upit.
Tacno treba im pozeljeti brzu propast.
Telefon im isto ne radi, tj. kad nazoves, kaze automatska sekretarica da se obratiš u pismenoj formi :)
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3761 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

_Reds_ wrote: 19/02/2023 22:04
zippoo87 wrote: 19/02/2023 21:42 Meni je ovaj sajt trenutno 100% neupotrebljiv.
5 dana niti sam sta prodao,niti sta kupio.
Nema ni oglasa novih,prazno sve.

Ima puno i starijih ljudi koji nisu tehnicki bas potkovani i vjerovatno nisu ni uradili update aplikacije i ne mogu ni uci na svoj account i odustaju od prodaje.
A ovi umjesto da se bar udostoje da odgovore,oni sibaju genericke mailove na svaki upit.
Tacno treba im pozeljeti brzu propast.
Telefon im isto ne radi, tj. kad nazoves, kaze automatska sekretarica da se obratiš u pismenoj formi :)
Telefon su ugasili prvi dan odmah...nece gospoda da se smara :-D
tap3ah75
Posts: 7594
Joined: 07/09/2009 14:14

#3762 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tap3ah75 »

User avatar
saiks
Posts: 1196
Joined: 12/11/2013 13:06

#3763 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by saiks »

Nestao mi profil iz 2013 godine jbt,imao 2 i oba koristio i ovog jednog nema
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3764 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

Trazi artikal koji si imao na njemu
Tako sam ja nasao
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3765 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

već mi nedostaju crvene poruke u inboxu :cry: :(
User avatar
VladaFBiH
Posts: 6604
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#3766 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by VladaFBiH »

zippoo87 wrote: 19/02/2023 20:41 Ja im poslao upit preko one njihove forme...odgovorili mi generickim mailom.
Usrana govna.
isto, pitanje je bilo "kako da kupim artikl i razmijenim dojmove ako artikl nema OLX dostave" - nema dugmeta "kupi"!
User avatar
VladaFBiH
Posts: 6604
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#3767 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by VladaFBiH »

made_in_sarajevo wrote: 19/02/2023 09:13 Kad misle sve kategorije vratiti ili npr kad se kuca naziv nekog auta da se ode na kategoriju automobili, a ne da listam kroz kocnice i blatobrane pa naletim na par auta pa opet dijelovi...

Kako sjebati funkcionalnu aplikaciju i web stranicu, daj je bosnjama :mrgreen:
kakve veze s OLX imaju Bošnje osim što ima par uposlenih iz BiH?

nervira me jako ova priča - čak više nije ni smiješno koliko pišamo po sebi...
User avatar
VladaFBiH
Posts: 6604
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#3768 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by VladaFBiH »

probook wrote: 19/02/2023 16:14 Ovo su izbacili opciju “kupi artikal” :-) meni sada nije jasno kako dojmove razmijeniti
a kako ćeš ga kupiti ako nema OLX dostave još bolje pitanje :D

interesantno će biti ako je ukinu jer teško da će dostaviti auto ili stan brzom poštom :D
User avatar
mbenz
Posts: 1019
Joined: 18/06/2013 16:26

#3769 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mbenz »

VladaFBiH wrote: 20/02/2023 09:16
made_in_sarajevo wrote: 19/02/2023 09:13 Kad misle sve kategorije vratiti ili npr kad se kuca naziv nekog auta da se ode na kategoriju automobili, a ne da listam kroz kocnice i blatobrane pa naletim na par auta pa opet dijelovi...

Kako sjebati funkcionalnu aplikaciju i web stranicu, daj je bosnjama :mrgreen:
kakve veze s OLX imaju Bošnje osim što ima par uposlenih iz BiH?

nervira me jako ova priča - čak više nije ni smiješno koliko pišamo po sebi...
off topic.
Jedinstven narod po tome sto tudje postujemo, a svoje ismijavamo.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3770 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by agent_zero »

Jbt moram tražiti po profilu artikal da bih odobrio olx dostavu, a na staroj verziji fino iz notifikacije otvori sve i završiš za minut.

Ne znam jeli iko od vas pisao podršci, ali ja ću im pisati da vrate stari dizajn (iako znam da neće).

I btw, počet ću prijavljivati artikle/korisnike koji korištene artikle tuše pod nove (taman da je artikal dan korišten, korišten je, majka mu stara).
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3648
Joined: 22/07/2017 18:36

#3771 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Leopard_SA »

agent_zero wrote: 20/02/2023 09:43 Jbt moram tražiti po profilu artikal da bih odobrio olx dostavu, a na staroj verziji fino iz notifikacije otvori sve i završiš za minut.

Ne znam jeli iko od vas pisao podršci, ali ja ću im pisati da vrate stari dizajn (iako znam da neće).

I btw, počet ću prijavljivati artikle/korisnike koji korištene artikle tuše pod nove (taman da je artikal dan korišten, korišten je, majka mu stara).
Ja bih ljude koji stave sve slicne modele u naslov da izadju u sto vise pretraga trajno banovao, ali Olx uopste ne radi nista po tom pitanju. I kada se artikal prijavi, nista ne urade

A to da polovno ide pod novo je stara prica. Na Olxu je otprilike sljedece: ako nema znacajnijih ostecenja i tragova koristenja = novo
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#3772 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Romeo 80 »

tap3ah75 wrote: 19/02/2023 23:31 Ne znam ima li ovih sad na olx
https://www.posta.ba/upozorenje-korisni ... platformi/
Ima :D

Sinoc su me smarali, pa sam se malo poigrao s njima. Bilo mi dosadno :D
Image
Image
Image

:evil:
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3773 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

:lol: kako ti se da
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3774 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by agent_zero »

Sad crni labudane i ti tako.
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#3775 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Dope_Man »

Romeo 80 wrote: 20/02/2023 10:15 Sinoc su me smarali, pa sam se malo poigrao s njima. Bilo mi dosadno :D
:evil:
:lol:
Podsjeti me na jednog na youtube sto se tako zajebava sa indijcima :lol:
Post Reply