SDA-All about

giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82576 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

halo_ba wrote: 19/02/2023 17:38
giannibelif wrote: 19/02/2023 17:35
Upaliti će tebe Himars, naše zapadnjačko oružje.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Rumunija zapad?
Varšavskopaktlija, ko je u NATO-u, a ko nije i ne želi biti? Ne žele takvi kao ti i od svog naroda prave političke idiote i sluge tudjih interesa, nije te stid i sram štetočino šovinistička. Velikosrpska lutkice iz butika na koju je nakalemljena ruska uniforma i šinjel.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82577 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

halo_ba wrote: 19/02/2023 17:07
Login77777 wrote: 19/02/2023 17:01

Cek on u Austriji? :shock:
A ja mislio neki dan kad je rekao da je razocaran trojkom i da je glasao za istu da zivi u BiH. :mrgreen:
A ti si u Züri?
A ja kontam ti u BiH, kad toliko gines za nju.
Da tu sam. Nego nemam ja sta brinuti. To rade ljudi koji zive dole. Kako oni odluce tako ce biti. A po brojkama smo tu negdje. Nekih 340 000 koji zele savez sa Rusijom, Srbijom i Kinom. A na drugoj strani oni koji zele prema EU.
Sta kod odluce postujem.
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#82578 Re: SDA-All about

Post by Tananarive »

giannibelif wrote: 19/02/2023 17:14
halo_ba wrote: 19/02/2023 17:06

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SANU slugo, poslat će te ujak Putin na ratište.
Seljanče u Austriji priča u ime bošnjoooka, hahahahaha!!!! Dobro ti je đanbelif i rekao u štalu i čisti đubre. Kao da mi nemamo dovoljno ovdje sda šupčanih priljepaka i brabonjaka. :lol:
Last edited by Tananarive on 19/02/2023 18:22, edited 1 time in total.
Nisamsdaali
Posts: 1368
Joined: 03/10/2022 20:38

#82579 Re: SDA-All about

Post by Nisamsdaali »

Izetbegovići - Kadirovi
Hayat - Russia Today

Kome to nije jasno nakon izbora neka prestane pratiti politiku. Čak mislim da je u SDA kao i ostalim nacionalističkim strankama postala čast naći se na crnoj listi USA. Vidjeli smo kako je ismijavaju Bakir i Zahiragić, obojica sigurno ljubomorni na Novalića jer se prvi izborio za nju
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82580 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Čečenski vođa Ramzan Kadirov želi da formira privatnu vojsku kao što je Wagner
Jel i Haris Z. Krenuo u akciju?
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#82581 Re: SDA-All about

Post by Tananarive »

Login77777 wrote: 19/02/2023 18:25
Čečenski vođa Ramzan Kadirov želi da formira privatnu vojsku kao što je Wagner
Jel i Haris Z. Krenuo u akciju?
sjedi i kroz dim nargile konta kako da se prijavi za generala kod ramzana
User avatar
muha_sa
Posts: 140455
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#82582 Re: SDA-All about

Post by muha_sa »

Kad cujem da obrazovan covjek kaže troduplo odma šaltam na eurosport :D
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#82583 Re: SDA-All about

Post by made_in_sarajevo »

Za vepra jel onaj clanaka treba se srbiji okrenuti ili jos nesto dodatno ima?

Mislim i taj clanak treba sa srbijom, pa kako je ta osmorka mogla izdati tako drzavu i otici sa srbijom :-)
User avatar
rida1976
Posts: 2562
Joined: 25/11/2007 19:43

#82584 Re: SDA-All about

Post by rida1976 »

Прпа брат 🇧🇦❤️🇷🇸
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#82585 Re: SDA-All about

Post by NediM17 »

muha_sa wrote: 19/02/2023 18:28 Kad cujem da obrazovan covjek kaže troduplo odma šaltam na eurosport :D
To ti znaci sesterostruko. :mrgreen:
Bossona
Posts: 5896
Joined: 21/12/2020 03:28

#82586 Re: SDA-All about

Post by Bossona »

Seyfo wrote: 19/02/2023 17:16 Zaha sinoć izdominirao, ogolio politiku i smjer u kojem ide SDO. A taj smjer je Rusija, što da ne i Srbija na putu ka Rusiji. Svi su oni wannabe kadirovci,koji će sutra slati svoj narod i svoju mladost da gine za interese Putina,kao što radi Kadirov, kojem su isti ti Rusi zemlju sravnili do temelja a on im sad služi kao bijesan pit bull svome gazdi. Što samo pokazuje nužnost odstranjivanja SDO kriminalne pogane bande, ne samo sad prilikom formiranja vlasti, nego zauvijek. Stoka pokvarena izdajnička pogana


Bakirovci su idelošla braća Kadirovaca.
Što su Kadirovci Čečenima to su Izetbegović Bakir i njegovi Bakirovci sluge svojih gospodara doevedeni od strane dželata da im služe.


Image


Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je u Bratuncu da će se založiti da parlament Republike Srpske poništi i odbaci izvještaj Vlade Republike Srpske od prije nekoliko godina o Srebrenici.
Dodik, koji prisustvuje pomenu srpskim žrtvama stradalim u srednjem Podrinju, istakao je da će pozvati predstavnike svih političkih partija da to učine.
On je upitao zašto danas u Bratuncu nije bilo britanskog, njemačkog ili američkog ambasadora na mjestu gdje je srpska bol. Istovremeno je pohvalio ruskog ambasadora Ivancova. Ambasador Petar Ivancov se ponašao nediplomatski na ovom skupu, naročito prilikom skandaloznog govora Milorada Dodika. Dok je Dodik prijetio i širio mržnju, Ivancov se smješakao i aplaudiro. Pogledajte na snimku ispod kako ambasador Ivancov aplaudira Miloradu Dodiku dok govori da Srbi imaju dvije države – veliku Srbiju i veliku Republiku Srpsku.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82587 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Login77777 wrote: 19/02/2023 17:51
halo_ba wrote: 19/02/2023 17:07

A ti si u Züri?
A ja kontam ti u BiH, kad toliko gines za nju.
Da tu sam. Nego nemam ja sta brinuti. To rade ljudi koji zive dole. Kako oni odluce tako ce biti. A po brojkama smo tu negdje. Nekih 340 000 koji zele savez sa Rusijom, Srbijom i Kinom. A na drugoj strani oni koji zele prema EU.
Sta kod odluce postujem.
I ja takodje.
Ako odluce da poklone BiH hrvatima i srbima, ja postujem.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#82588 Re: SDA-All about

Post by Styling »

halo_ba wrote: 19/02/2023 16:38
Styling wrote: 19/02/2023 16:23

Da bi dobacio do Srbije mora preko Banja Luke. Da li je Zaha bio u Banja Luci ijednom u svom životu i zašto nije?
Ne moze doci na red od Dine koji ide u "sluzbenu posetu". :wink:
Ne kontam. Kakvu službenu posjetu? Ili si i ti od onih koji BL smatraju inostranstvom.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82589 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Styling wrote: 19/02/2023 19:16
halo_ba wrote: 19/02/2023 16:38

Ne moze doci na red od Dine koji ide u "sluzbenu posetu". :wink:
Ne kontam. Kakvu službenu posjetu? Ili si i ti od onih koji BL smatraju inostranstvom.
Njemu je sve u BiH inostranstvo. :mrgreen:
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82590 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Styling wrote: 19/02/2023 19:16
halo_ba wrote: 19/02/2023 16:38

Ne moze doci na red od Dine koji ide u "sluzbenu posetu". :wink:
Ne kontam. Kakvu službenu posjetu? Ili si i ti od onih koji BL smatraju inostranstvom.
Kako je ja vidim ne tangira nikoga. Ali Dino je vidi kao Kings Landing.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82591 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Login77777 wrote: 19/02/2023 19:20
Styling wrote: 19/02/2023 19:16

Ne kontam. Kakvu službenu posjetu? Ili si i ti od onih koji BL smatraju inostranstvom.
Njemu je sve u BiH inostranstvo. :mrgreen:
Kaze Atif iz Svicarske.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#82592 Re: SDA-All about

Post by Styling »

halo_ba wrote: 19/02/2023 19:21
Styling wrote: 19/02/2023 19:16

Ne kontam. Kakvu službenu posjetu? Ili si i ti od onih koji BL smatraju inostranstvom.
Kako je ja vidim ne tangira nikoga. Ali Dino je vidi kao Kings Landing.
North is strong. North remembers.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82593 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Styling wrote: 19/02/2023 19:21
halo_ba wrote: 19/02/2023 19:21

Kako je ja vidim ne tangira nikoga. Ali Dino je vidi kao Kings Landing.
North is strong. North remembers.
Bogami, slabo remember. Prije dan-dva Dodik opet srao po BiH, a na ovom forumu su mjesecima ponavljali onaj video u kojem Covic kaze da je krajnji cilj HNS treci entitet.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82594 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

halo_ba wrote: 19/02/2023 19:21
Login77777 wrote: 19/02/2023 19:20
Njemu je sve u BiH inostranstvo. :mrgreen:
Kaze Atif iz Svicarske.
Atif je barem nije rusio i onda otisao pravac Österreich. :thumbup:
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82595 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Login77777 wrote: 19/02/2023 19:25
halo_ba wrote: 19/02/2023 19:21

Kaze Atif iz Svicarske.
Atif je barem nije rusio i onda otisao pravac Österreich. :thumbup:
A ja sam je biva rusio?
Imas li mrvu obraza, jebo ti ga ja?
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#82596 Re: SDA-All about

Post by Styling »

halo_ba wrote: 19/02/2023 19:24
Styling wrote: 19/02/2023 19:21

North is strong. North remembers.
Bogami, slabo remember. Prije dan-dva Dodik opet srao po BiH, a na ovom forumu su mjesecima ponavljali onaj video u kojem Covic kaze da je krajnji cilj HNS treci entitet.
Pričat će šta žele i kad žele, zabraniti ne možeš. Kao što ne možeš zabraniti Zahiragiću da valaj gluposti , a nimtebi d aga podržavaš. Demokratija. Tražili ste, gledajte.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82597 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

made_in_sarajevo wrote: 19/02/2023 18:29 Za vepra jel onaj clanaka treba se srbiji okrenuti ili jos nesto dodatno ima?

Mislim i taj clanak treba sa srbijom, pa kako je ta osmorka mogla izdati tako drzavu i otici sa srbijom :-)
Molim te pripazi na rječnik.

Uvaženi zastupnik dipl. pravnik Haris gospodin Zahiragić.

Svi bi mi voljeli da smo Haris. Mlad, elokventan, obrazovan, uspješan, moralan, i nadasve lijep.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82598 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Styling wrote: 19/02/2023 19:26
halo_ba wrote: 19/02/2023 19:24

Bogami, slabo remember. Prije dan-dva Dodik opet srao po BiH, a na ovom forumu su mjesecima ponavljali onaj video u kojem Covic kaze da je krajnji cilj HNS treci entitet.
Pričat će šta žele i kad žele, zabraniti ne možeš. Kao što ne možeš zabraniti Zahiragiću da valaj gluposti , a nimtebi d aga podržavaš. Demokratija. Tražili ste, gledajte.
Super, onda bar da se ne lazemo. Nema relax, nema novih sagovornika.
Kako ce onda nova vlada promijeniti bilo sta?
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82599 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Tananarive wrote: 19/02/2023 18:13
giannibelif wrote: 19/02/2023 17:14
SANU slugo, poslat će te ujak Putin na ratište.
Seljanče u Austriji priča u ime bošnjoooka, hahahahaha!!!! Dobro ti je đanbelif i rekao u štalu i čisti đubre. Kao da mi nemamo dovoljno ovdje sda šupčanih priljepaka i brabonjaka. :lol:
Pocistio sam te. Sta cu sad?
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#82600 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

izvrsni direktor wrote: 19/02/2023 13:08 Znaci clan predsjednistva sda je za zblizavanje sa zlocinackom rusijom, koja inace pruza najvecu podrsku srbiji i dodiku u blokiranju drzave.
Sad je jasno da sastanak sa irancima nije bio slucajan i bez plana.
Dakle ovo sad trebaekspolatisat maksimalno. Za svaki njihov povik izdaja - nabiti im ovo na nos, jer vece izdaje od toga nema.
Post Reply