Varšavskopaktlija, ko je u NATO-u, a ko nije i ne želi biti? Ne žele takvi kao ti i od svog naroda prave političke idiote i sluge tudjih interesa, nije te stid i sram štetočino šovinistička. Velikosrpska lutkice iz butika na koju je nakalemljena ruska uniforma i šinjel.
SDA-All about
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#82576 Re: SDA-All about
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82577 Re: SDA-All about
Da tu sam. Nego nemam ja sta brinuti. To rade ljudi koji zive dole. Kako oni odluce tako ce biti. A po brojkama smo tu negdje. Nekih 340 000 koji zele savez sa Rusijom, Srbijom i Kinom. A na drugoj strani oni koji zele prema EU.halo_ba wrote: ↑19/02/2023 17:07A ti si u Züri?Login77777 wrote: ↑19/02/2023 17:01
Cek on u Austriji?![]()
A ja mislio neki dan kad je rekao da je razocaran trojkom i da je glasao za istu da zivi u BiH.![]()
A ja kontam ti u BiH, kad toliko gines za nju.
Sta kod odluce postujem.
- Tananarive
- Posts: 1597
- Joined: 22/04/2021 14:45
#82578 Re: SDA-All about
Seljanče u Austriji priča u ime bošnjoooka, hahahahaha!!!! Dobro ti je đanbelif i rekao u štalu i čisti đubre. Kao da mi nemamo dovoljno ovdje sda šupčanih priljepaka i brabonjaka.
Last edited by Tananarive on 19/02/2023 18:22, edited 1 time in total.
-
Nisamsdaali
- Posts: 1368
- Joined: 03/10/2022 20:38
#82579 Re: SDA-All about
Izetbegovići - Kadirovi
Hayat - Russia Today
Kome to nije jasno nakon izbora neka prestane pratiti politiku. Čak mislim da je u SDA kao i ostalim nacionalističkim strankama postala čast naći se na crnoj listi USA. Vidjeli smo kako je ismijavaju Bakir i Zahiragić, obojica sigurno ljubomorni na Novalića jer se prvi izborio za nju
Hayat - Russia Today
Kome to nije jasno nakon izbora neka prestane pratiti politiku. Čak mislim da je u SDA kao i ostalim nacionalističkim strankama postala čast naći se na crnoj listi USA. Vidjeli smo kako je ismijavaju Bakir i Zahiragić, obojica sigurno ljubomorni na Novalića jer se prvi izborio za nju
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82580 Re: SDA-All about
Jel i Haris Z. Krenuo u akciju?Čečenski vođa Ramzan Kadirov želi da formira privatnu vojsku kao što je Wagner
- Tananarive
- Posts: 1597
- Joined: 22/04/2021 14:45
#82581 Re: SDA-All about
sjedi i kroz dim nargile konta kako da se prijavi za generala kod ramzanaLogin77777 wrote: ↑19/02/2023 18:25Jel i Haris Z. Krenuo u akciju?Čečenski vođa Ramzan Kadirov želi da formira privatnu vojsku kao što je Wagner
- muha_sa
- Posts: 140457
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#82582 Re: SDA-All about
Kad cujem da obrazovan covjek kaže troduplo odma šaltam na eurosport 
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#82583 Re: SDA-All about
Za vepra jel onaj clanaka treba se srbiji okrenuti ili jos nesto dodatno ima?
Mislim i taj clanak treba sa srbijom, pa kako je ta osmorka mogla izdati tako drzavu i otici sa srbijom
Mislim i taj clanak treba sa srbijom, pa kako je ta osmorka mogla izdati tako drzavu i otici sa srbijom
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
-
Bossona
- Posts: 5896
- Joined: 21/12/2020 03:28
#82586 Re: SDA-All about
Seyfo wrote: ↑19/02/2023 17:16 Zaha sinoć izdominirao, ogolio politiku i smjer u kojem ide SDO. A taj smjer je Rusija, što da ne i Srbija na putu ka Rusiji. Svi su oni wannabe kadirovci,koji će sutra slati svoj narod i svoju mladost da gine za interese Putina,kao što radi Kadirov, kojem su isti ti Rusi zemlju sravnili do temelja a on im sad služi kao bijesan pit bull svome gazdi. Što samo pokazuje nužnost odstranjivanja SDO kriminalne pogane bande, ne samo sad prilikom formiranja vlasti, nego zauvijek. Stoka pokvarena izdajnička pogana
Bakirovci su idelošla braća Kadirovaca.
Što su Kadirovci Čečenima to su Izetbegović Bakir i njegovi Bakirovci sluge svojih gospodara doevedeni od strane dželata da im služe.

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je u Bratuncu da će se založiti da parlament Republike Srpske poništi i odbaci izvještaj Vlade Republike Srpske od prije nekoliko godina o Srebrenici.
Dodik, koji prisustvuje pomenu srpskim žrtvama stradalim u srednjem Podrinju, istakao je da će pozvati predstavnike svih političkih partija da to učine.
On je upitao zašto danas u Bratuncu nije bilo britanskog, njemačkog ili američkog ambasadora na mjestu gdje je srpska bol. Istovremeno je pohvalio ruskog ambasadora Ivancova. Ambasador Petar Ivancov se ponašao nediplomatski na ovom skupu, naročito prilikom skandaloznog govora Milorada Dodika. Dok je Dodik prijetio i širio mržnju, Ivancov se smješakao i aplaudiro. Pogledajte na snimku ispod kako ambasador Ivancov aplaudira Miloradu Dodiku dok govori da Srbi imaju dvije države – veliku Srbiju i veliku Republiku Srpsku.
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82587 Re: SDA-All about
I ja takodje.Login77777 wrote: ↑19/02/2023 17:51Da tu sam. Nego nemam ja sta brinuti. To rade ljudi koji zive dole. Kako oni odluce tako ce biti. A po brojkama smo tu negdje. Nekih 340 000 koji zele savez sa Rusijom, Srbijom i Kinom. A na drugoj strani oni koji zele prema EU.
Sta kod odluce postujem.
Ako odluce da poklone BiH hrvatima i srbima, ja postujem.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#82588 Re: SDA-All about
Ne kontam. Kakvu službenu posjetu? Ili si i ti od onih koji BL smatraju inostranstvom.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82591 Re: SDA-All about
Kaze Atif iz Svicarske.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82593 Re: SDA-All about
Bogami, slabo remember. Prije dan-dva Dodik opet srao po BiH, a na ovom forumu su mjesecima ponavljali onaj video u kojem Covic kaze da je krajnji cilj HNS treci entitet.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82594 Re: SDA-All about
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82595 Re: SDA-All about
A ja sam je biva rusio?
Imas li mrvu obraza, jebo ti ga ja?
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#82596 Re: SDA-All about
Pričat će šta žele i kad žele, zabraniti ne možeš. Kao što ne možeš zabraniti Zahiragiću da valaj gluposti , a nimtebi d aga podržavaš. Demokratija. Tražili ste, gledajte.
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
#82597 Re: SDA-All about
Molim te pripazi na rječnik.made_in_sarajevo wrote: ↑19/02/2023 18:29 Za vepra jel onaj clanaka treba se srbiji okrenuti ili jos nesto dodatno ima?
Mislim i taj clanak treba sa srbijom, pa kako je ta osmorka mogla izdati tako drzavu i otici sa srbijom![]()
Uvaženi zastupnik dipl. pravnik Haris gospodin Zahiragić.
Svi bi mi voljeli da smo Haris. Mlad, elokventan, obrazovan, uspješan, moralan, i nadasve lijep.
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82598 Re: SDA-All about
Super, onda bar da se ne lazemo. Nema relax, nema novih sagovornika.
Kako ce onda nova vlada promijeniti bilo sta?
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82599 Re: SDA-All about
Pocistio sam te. Sta cu sad?Tananarive wrote: ↑19/02/2023 18:13Seljanče u Austriji priča u ime bošnjoooka, hahahahaha!!!! Dobro ti je đanbelif i rekao u štalu i čisti đubre. Kao da mi nemamo dovoljno ovdje sda šupčanih priljepaka i brabonjaka.![]()
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#82600 Re: SDA-All about
Dakle ovo sad trebaekspolatisat maksimalno. Za svaki njihov povik izdaja - nabiti im ovo na nos, jer vece izdaje od toga nema.izvrsni direktor wrote: ↑19/02/2023 13:08 Znaci clan predsjednistva sda je za zblizavanje sa zlocinackom rusijom, koja inace pruza najvecu podrsku srbiji i dodiku u blokiranju drzave.
Sad je jasno da sastanak sa irancima nije bio slucajan i bez plana.
