SDA-All about

User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#82501 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Jedina dobra stvar ovog privremenog projekta tzv medjunarodne zajednice tj. "trojke" je sto su se u potpunosti razotkrili cvjecari medju Bosnjacima. :thumbup:
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82502 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

Prpa.ba wrote: 19/02/2023 14:13 Jedina dobra stvar ovog privremenog projekta tzv medjunarodne zajednice tj. "trojke" je sto su se u potpunosti razotkrili cvjecari medju Bosnjacima. :thumbup:
Kako zubi? Jel bilo anestezije ili ne?
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82503 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Prpa.ba wrote: 19/02/2023 14:13 Jedina dobra stvar ovog privremenog projekta tzv medjunarodne zajednice tj. "trojke" je sto su se u potpunosti razotkrili cvjecari medju Bosnjacima. :thumbup:
Eno zeli vas Zaha slati u Ukrajinu. Cuvaj se da ne bi forum zamjenio za ratno podrucje. :bih:
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82504 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Truba wrote: 19/02/2023 12:32 Nisu problem generali u ljeto 1992 u nelegalnoj armiji
Ali je problem potpisivanje na sluzbenom pismu bih danas.. prije 1992.
Nije problem cirilica.
Hajde da kazemo da nije ni izjasnjavanje kao Jugosloven.
Ali hrsuzluk i koristenje robovske radne snage... cime ces to opravdati?
Ono, nema veze, ipak je to dobar hrvatski muz.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82505 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Mishelinke wrote: 19/02/2023 14:16
Prpa.ba wrote: 19/02/2023 14:13 Jedina dobra stvar ovog privremenog projekta tzv medjunarodne zajednice tj. "trojke" je sto su se u potpunosti razotkrili cvjecari medju Bosnjacima. :thumbup:
Kako zubi? Jel bilo anestezije ili ne?
Jesi li dobio dvije marke od staraca za danasnju kafu?
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82506 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

konami666 wrote: 19/02/2023 14:01
Fazon je taj sto Hrvati kada odu iz hrvatske, često se i vrate jer su u Schengenu i EU. Koliko samo poznanika radi pola godine iz hrvatske a pola iz Njemačke, Norveške, Švedske, Itd. I svi imaju već ili gledaju da kupe i nekretnine dole. Održavaju kontakt.
Bošnjo kad ode iz Bosne ne vraća se jer mu je ta ista sda ogadila Bosnu i sve vezano sa njom.
Sto UZP-u milo, to im se i snilo. :lol:
Nestaje vas ko nebetonirane obale, ali zloba te goni da to prizeljkujes drugome.
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82507 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Cerić:"Neka Evropa vidi od Putina kako radi".
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#82508 Re: SDA-All about

Post by laik1981 »

giannibelif wrote: 19/02/2023 14:47 Cerić:"Neka Evropa vidi od Putina kako radi".
“Želim zahvaliti ministru Lavrovu na gostoprimstvu, smatram današnje razgovore krupnim doprinosom poboljšanju odnosa i podrškom stabilizaciji prilika u našem regionu i mojoj zemlji BiH. Sretna ste zemlja sa ovakvim ministrom vanjskih poslova”, rekla je Turković.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82509 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

giannibelif wrote: 19/02/2023 14:47 Cerić:"Neka Evropa vidi od Putina kako radi".
Milanović: "Ovo što kao kolektivni Zapad radimo Rusiji je duboko nemoralno"
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82510 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

laik1981 wrote: 19/02/2023 14:49
giannibelif wrote: 19/02/2023 14:47 Cerić:"Neka Evropa vidi od Putina kako radi".
“Želim zahvaliti ministru Lavrovu na gostoprimstvu, smatram današnje razgovore krupnim doprinosom poboljšanju odnosa i podrškom stabilizaciji prilika u našem regionu i mojoj zemlji BiH. Sretna ste zemlja sa ovakvim ministrom vanjskih poslova”, rekla je Turković.
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić rekao je komentarišući aktuelnu krizu u Ukrajini da nema dileme da je Srbija na strani Rusije
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82511 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

halo_ba wrote: 19/02/2023 14:51
laik1981 wrote: 19/02/2023 14:49
“Želim zahvaliti ministru Lavrovu na gostoprimstvu, smatram današnje razgovore krupnim doprinosom poboljšanju odnosa i podrškom stabilizaciji prilika u našem regionu i mojoj zemlji BiH. Sretna ste zemlja sa ovakvim ministrom vanjskih poslova”, rekla je Turković.
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić rekao je komentarišući aktuelnu krizu u Ukrajini da nema dileme da je Srbija na strani Rusije
Dobro, i?
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#82512 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

Dakle identični stavovi SDF sa Milanovićem i Dačićem.

:thumbup: :bih: :bih: :bih:
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82513 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

giannibelif wrote: 19/02/2023 14:55
halo_ba wrote: 19/02/2023 14:51

Dobro, i?
Cerić:"Neka Evropa vidi od Putina kako radi".
Dobro, i?
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82514 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

kluz franjo wrote: 19/02/2023 14:56 Dakle identični stavovi SDF sa Milanovićem i Dačićem.

:thumbup: :bih: :bih: :bih:
Ja ne znam sta je s tobom. Cesto se nisam slagao s tobom, ali s enije moglo previdjeti da si pisao korektne i objektivne postove.
Otkako je dosla u pitanje fotelja za NS, ti kao da kopiras trajvantricu...
Jesi li toliko zajedljiv da ne mozes skontati da nisu identicni, vec dijametralno suprotni... dva kraja jednog spektra. I jedni i drugi se nadaju milosti velikog hazjaina. Ne vidis da tvoji hrle u narucje Milanovicevih i Dacicevih marioneta?
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82515 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

halo_ba wrote: 19/02/2023 14:56
giannibelif wrote: 19/02/2023 14:55
Dobro, i?
Cerić:"Neka Evropa vidi od Putina kako radi".
Dobro, i?
Ne znam da je Dačić bio na ovjerenim listama Centralne izborne komisije Bosne i Hercegovine i da su za njega glasali stanovništvo i građanstvo ove države? Mani me tih nevještih pokušaja zamjena teza. Nisam ja konzument Faktora i Stava pa da sam sebi neprijatelj.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#82516 Re: SDA-All about

Post by laik1981 »

halo_ba wrote: 19/02/2023 14:51
laik1981 wrote: 19/02/2023 14:49
“Želim zahvaliti ministru Lavrovu na gostoprimstvu, smatram današnje razgovore krupnim doprinosom poboljšanju odnosa i podrškom stabilizaciji prilika u našem regionu i mojoj zemlji BiH. Sretna ste zemlja sa ovakvim ministrom vanjskih poslova”, rekla je Turković.
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić rekao je komentarišući aktuelnu krizu u Ukrajini da nema dileme da je Srbija na strani Rusije
I ja kazem.. Ista govna..
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82517 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

giannibelif wrote: 19/02/2023 15:00
halo_ba wrote: 19/02/2023 14:56



Dobro, i?
Ne znam da je Dačić bio na ovjerenim listama Centralne izborne komisije Bosne i Hercegovine i da su za njega glasali stanovništvo i građanstvo ove države? Mani me tih nevještih pokušaja zamjena teza. Nisam ja konzument Faktora i Stava pa da sam sebi neprijatelj.
Ti si trol. Ni vise ni manje.
Polovina BiH zona uticaja Dacica i cetnika, a polovina FBiH pod uticajem Milanovica i ustasa.
I ne treba mi osoba sa krizom indentiteta da mi to objasnjava. Usput, za tebe je i Faktor previsok.
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82518 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

halo_ba wrote: 19/02/2023 15:03
giannibelif wrote: 19/02/2023 15:00

Ne znam da je Dačić bio na ovjerenim listama Centralne izborne komisije Bosne i Hercegovine i da su za njega glasali stanovništvo i građanstvo ove države? Mani me tih nevještih pokušaja zamjena teza. Nisam ja konzument Faktora i Stava pa da sam sebi neprijatelj.
Ti si trol. Ni vise ni manje.
Polovina BiH zona uticaja Dacica i cetnika, a polovina FBiH pod uticajem Milanovica i ustasa.
I ne treba mi osoba sa krizom indentiteta da mi to objasnjava. Usput, za tebe je i Faktor previsok.
Kakvo krizom identiteta? Moj pradjed je bio oficir francuske vojske, šta je bio tvoj? Šest imena pradjedova i čukun-djedova znam, četvrta sam generacija visokoobrazovanih u redu. Ako krizom identiteta nazivaš to što nisam član jedne od štala tri konstitutivna naroda, to je moja sreća, dar sa neba. Nisam, ali sam dobrodošao svuda među normalnim ljudima. A ti se vrati u štalu, lanac ti je kratak, povrijedit ćeš se.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82519 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

halo_ba wrote: 19/02/2023 15:00
kluz franjo wrote: 19/02/2023 14:56 Dakle identični stavovi SDF sa Milanovićem i Dačićem.

:thumbup: :bih: :bih: :bih:
Ja ne znam sta je s tobom. Cesto se nisam slagao s tobom, ali s enije moglo previdjeti da si pisao korektne i objektivne postove.
Otkako je dosla u pitanje fotelja za NS, ti kao da kopiras trajvantricu...
Jesi li toliko zajedljiv da ne mozes skontati da nisu identicni, vec dijametralno suprotni... dva kraja jednog spektra. I jedni i drugi se nadaju milosti velikog hazjaina. Ne vidis da tvoji hrle u narucje Milanovicevih i Dacicevih marioneta?
SDA je vec stranu odabrala, kod druga im Putina. 🇷🇺

kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#82520 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

halo_ba wrote: 19/02/2023 15:00
kluz franjo wrote: 19/02/2023 14:56 Dakle identični stavovi SDF sa Milanovićem i Dačićem.

:thumbup: :bih: :bih: :bih:
Ja ne znam sta je s tobom. Cesto se nisam slagao s tobom, ali s enije moglo previdjeti da si pisao korektne i objektivne postove.
Otkako je dosla u pitanje fotelja za NS, ti kao da kopiras trajvantricu...
Jesi li toliko zajedljiv da ne mozes skontati da nisu identicni, vec dijametralno suprotni... dva kraja jednog spektra. I jedni i drugi se nadaju milosti velikog hazjaina. Ne vidis da tvoji hrle u narucje Milanovicevih i Dacicevih marioneta?
"Moji" nisu ni Cerić, ni Turković, a ni Milanović, ni Stevandić, ni Dačić, a ni Zahiragić.
Niko od tih koje se ti citirao sa "dijametralno različitim" stavovima glede "razumjevanja i prijateljstva na istoku".

Što se tiče fotelja NS... daj šta daš. Svaka fotelja u evropskoj BiH iz koje se izbace ovi tvoji citirani "istočnjaci" je zauhar.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82521 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

giannibelif wrote: 19/02/2023 15:09
halo_ba wrote: 19/02/2023 15:03

Ti si trol. Ni vise ni manje.
Polovina BiH zona uticaja Dacica i cetnika, a polovina FBiH pod uticajem Milanovica i ustasa.
I ne treba mi osoba sa krizom indentiteta da mi to objasnjava. Usput, za tebe je i Faktor previsok.
Kakvo krizom identiteta? Moj pradjed je bio oficir francuske vojske, šta je bio tvoj? Šest imena pradjedova i čukun-djedova znam, četvrta sam generacija visokoobrazovanih u redu. Ako krizom identiteta nazivaš to što nisam član jedne od štala tri konstitutivna naroda, to je moja sreća, dar sa neba. Nisam, ali sam dobrodošao svuda među normalnim ljudima. A ti se vrati u štalu, lanac ti je kratak, povrijedit ćeš se.
Brzo si zaboravio ono sto se te naucile francuske guvernante. :wink:
Dovoljna je bila jedna rijec, pa da ispliva avlijaner ispod uglacane fasade.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82522 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

kluz franjo wrote: 19/02/2023 15:11
halo_ba wrote: 19/02/2023 15:00

Ja ne znam sta je s tobom. Cesto se nisam slagao s tobom, ali s enije moglo previdjeti da si pisao korektne i objektivne postove.
Otkako je dosla u pitanje fotelja za NS, ti kao da kopiras trajvantricu...
Jesi li toliko zajedljiv da ne mozes skontati da nisu identicni, vec dijametralno suprotni... dva kraja jednog spektra. I jedni i drugi se nadaju milosti velikog hazjaina. Ne vidis da tvoji hrle u narucje Milanovicevih i Dacicevih marioneta?
"Moji" nisu ni Cerić, ni Turković, a ni Milanović, ni Stevandić, ni Dačić, a ni Zahiragić.
Niko od tih koje se ti citirao sa "dijametralno različitim" stavovima glede "razumjevanja i prijateljstva na istoku".

Što se tiče fotelja NS... daj šta daš. Svaka fotelja u evropskoj BiH iz koje se izbace ovi tvoji citirani "istočnjaci" je zauhar.
Ja se ne nadam fotelji, pa mi je svejedno hoce li biti izbaceni ili ne.
Zapravo, godinama sam glasao za to da budu izbaceni, ali vidim da tvoji spremnije nude dupe nego onomad SDA.
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82523 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

halo_ba wrote: 19/02/2023 15:17
giannibelif wrote: 19/02/2023 15:09
Kakvo krizom identiteta? Moj pradjed je bio oficir francuske vojske, šta je bio tvoj? Šest imena pradjedova i čukun-djedova znam, četvrta sam generacija visokoobrazovanih u redu. Ako krizom identiteta nazivaš to što nisam član jedne od štala tri konstitutivna naroda, to je moja sreća, dar sa neba. Nisam, ali sam dobrodošao svuda među normalnim ljudima. A ti se vrati u štalu, lanac ti je kratak, povrijedit ćeš se.
Brzo si zaboravio ono sto se te naucile francuske guvernante. :wink:
Dovoljna je bila jedna rijec, pa da ispliva avlijaner ispod uglacane fasade.
Volio bi ti da budeš dan u mojoj koži. Možda se mi trebati neko za krečenje garaže uskoro.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82524 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

giannibelif wrote: 19/02/2023 15:21
halo_ba wrote: 19/02/2023 15:17

Brzo si zaboravio ono sto se te naucile francuske guvernante. :wink:
Dovoljna je bila jedna rijec, pa da ispliva avlijaner ispod uglacane fasade.
Volio bi ti da budeš dan u mojoj koži. Možda se mi trebati neko za krečenje garaže uskoro.
Vidim, demokrata i intelektualac jedna kroz jedan. :lol: :lol: :lol:
Sta ce mi tvoja koza, da testiram lijek za svrab?
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#82525 Re: SDA-All about

Post by Student_u_Ostavci »

Licemjerna gamad nastavljaju da bezočno lažu i podvaljuju svoje bljuvotine i spinove.

Kada Konaković kaže da moramo graditi bolje odnose sa Srbima, to je dobro i to je zaokret od radikalne SDA politike.
Kada Zahiragić kaže da sa Srbima možemo graditi bolje odnose, to je radikalizam.

Macron danas izjavi da ne želi propast Rusije, da će nastaviti saradnju sa Rusijom jer mora. Niko ništa. To nije radikalizam.

Šolc kaže da se sa Rusijom NIKADA ne smiju prekinuti svi odnosi, ništa, to nije radikalizam.

Pitanje za licemjernu gamad: Koja je najniža granica licemjernosti do koje možete ići?
Post Reply