SDA-All about
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#82501 Re: SDA-All about
Jedina dobra stvar ovog privremenog projekta tzv medjunarodne zajednice tj. "trojke" je sto su se u potpunosti razotkrili cvjecari medju Bosnjacima. 
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82504 Re: SDA-All about
Nije problem cirilica.
Hajde da kazemo da nije ni izjasnjavanje kao Jugosloven.
Ali hrsuzluk i koristenje robovske radne snage... cime ces to opravdati?
Ono, nema veze, ipak je to dobar hrvatski muz.
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82505 Re: SDA-All about
Jesi li dobio dvije marke od staraca za danasnju kafu?
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82506 Re: SDA-All about
Sto UZP-u milo, to im se i snilo.konami666 wrote: ↑19/02/2023 14:01
Fazon je taj sto Hrvati kada odu iz hrvatske, često se i vrate jer su u Schengenu i EU. Koliko samo poznanika radi pola godine iz hrvatske a pola iz Njemačke, Norveške, Švedske, Itd. I svi imaju već ili gledaju da kupe i nekretnine dole. Održavaju kontakt.
Bošnjo kad ode iz Bosne ne vraća se jer mu je ta ista sda ogadila Bosnu i sve vezano sa njom.
Nestaje vas ko nebetonirane obale, ali zloba te goni da to prizeljkujes drugome.
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#82507 Re: SDA-All about
Cerić:"Neka Evropa vidi od Putina kako radi".
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#82508 Re: SDA-All about
“Želim zahvaliti ministru Lavrovu na gostoprimstvu, smatram današnje razgovore krupnim doprinosom poboljšanju odnosa i podrškom stabilizaciji prilika u našem regionu i mojoj zemlji BiH. Sretna ste zemlja sa ovakvim ministrom vanjskih poslova”, rekla je Turković.
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82509 Re: SDA-All about
Milanović: "Ovo što kao kolektivni Zapad radimo Rusiji je duboko nemoralno"
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82510 Re: SDA-All about
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić rekao je komentarišući aktuelnu krizu u Ukrajini da nema dileme da je Srbija na strani Rusije
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#82511 Re: SDA-All about
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#82512 Re: SDA-All about
Dakle identični stavovi SDF sa Milanovićem i Dačićem.

-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82513 Re: SDA-All about
Dobro, i?Cerić:"Neka Evropa vidi od Putina kako radi".
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82514 Re: SDA-All about
Ja ne znam sta je s tobom. Cesto se nisam slagao s tobom, ali s enije moglo previdjeti da si pisao korektne i objektivne postove.
Otkako je dosla u pitanje fotelja za NS, ti kao da kopiras trajvantricu...
Jesi li toliko zajedljiv da ne mozes skontati da nisu identicni, vec dijametralno suprotni... dva kraja jednog spektra. I jedni i drugi se nadaju milosti velikog hazjaina. Ne vidis da tvoji hrle u narucje Milanovicevih i Dacicevih marioneta?
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#82515 Re: SDA-All about
Ne znam da je Dačić bio na ovjerenim listama Centralne izborne komisije Bosne i Hercegovine i da su za njega glasali stanovništvo i građanstvo ove države? Mani me tih nevještih pokušaja zamjena teza. Nisam ja konzument Faktora i Stava pa da sam sebi neprijatelj.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#82516 Re: SDA-All about
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82517 Re: SDA-All about
Ti si trol. Ni vise ni manje.giannibelif wrote: ↑19/02/2023 15:00Ne znam da je Dačić bio na ovjerenim listama Centralne izborne komisije Bosne i Hercegovine i da su za njega glasali stanovništvo i građanstvo ove države? Mani me tih nevještih pokušaja zamjena teza. Nisam ja konzument Faktora i Stava pa da sam sebi neprijatelj.
Polovina BiH zona uticaja Dacica i cetnika, a polovina FBiH pod uticajem Milanovica i ustasa.
I ne treba mi osoba sa krizom indentiteta da mi to objasnjava. Usput, za tebe je i Faktor previsok.
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#82518 Re: SDA-All about
Kakvo krizom identiteta? Moj pradjed je bio oficir francuske vojske, šta je bio tvoj? Šest imena pradjedova i čukun-djedova znam, četvrta sam generacija visokoobrazovanih u redu. Ako krizom identiteta nazivaš to što nisam član jedne od štala tri konstitutivna naroda, to je moja sreća, dar sa neba. Nisam, ali sam dobrodošao svuda među normalnim ljudima. A ti se vrati u štalu, lanac ti je kratak, povrijedit ćeš se.halo_ba wrote: ↑19/02/2023 15:03Ti si trol. Ni vise ni manje.giannibelif wrote: ↑19/02/2023 15:00
Ne znam da je Dačić bio na ovjerenim listama Centralne izborne komisije Bosne i Hercegovine i da su za njega glasali stanovništvo i građanstvo ove države? Mani me tih nevještih pokušaja zamjena teza. Nisam ja konzument Faktora i Stava pa da sam sebi neprijatelj.
Polovina BiH zona uticaja Dacica i cetnika, a polovina FBiH pod uticajem Milanovica i ustasa.
I ne treba mi osoba sa krizom indentiteta da mi to objasnjava. Usput, za tebe je i Faktor previsok.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82519 Re: SDA-All about
SDA je vec stranu odabrala, kod druga im Putina.halo_ba wrote: ↑19/02/2023 15:00Ja ne znam sta je s tobom. Cesto se nisam slagao s tobom, ali s enije moglo previdjeti da si pisao korektne i objektivne postove.
Otkako je dosla u pitanje fotelja za NS, ti kao da kopiras trajvantricu...
Jesi li toliko zajedljiv da ne mozes skontati da nisu identicni, vec dijametralno suprotni... dva kraja jednog spektra. I jedni i drugi se nadaju milosti velikog hazjaina. Ne vidis da tvoji hrle u narucje Milanovicevih i Dacicevih marioneta?
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#82520 Re: SDA-All about
"Moji" nisu ni Cerić, ni Turković, a ni Milanović, ni Stevandić, ni Dačić, a ni Zahiragić.halo_ba wrote: ↑19/02/2023 15:00Ja ne znam sta je s tobom. Cesto se nisam slagao s tobom, ali s enije moglo previdjeti da si pisao korektne i objektivne postove.
Otkako je dosla u pitanje fotelja za NS, ti kao da kopiras trajvantricu...
Jesi li toliko zajedljiv da ne mozes skontati da nisu identicni, vec dijametralno suprotni... dva kraja jednog spektra. I jedni i drugi se nadaju milosti velikog hazjaina. Ne vidis da tvoji hrle u narucje Milanovicevih i Dacicevih marioneta?
Niko od tih koje se ti citirao sa "dijametralno različitim" stavovima glede "razumjevanja i prijateljstva na istoku".
Što se tiče fotelja NS... daj šta daš. Svaka fotelja u evropskoj BiH iz koje se izbace ovi tvoji citirani "istočnjaci" je zauhar.
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82521 Re: SDA-All about
Brzo si zaboravio ono sto se te naucile francuske guvernante.giannibelif wrote: ↑19/02/2023 15:09Kakvo krizom identiteta? Moj pradjed je bio oficir francuske vojske, šta je bio tvoj? Šest imena pradjedova i čukun-djedova znam, četvrta sam generacija visokoobrazovanih u redu. Ako krizom identiteta nazivaš to što nisam član jedne od štala tri konstitutivna naroda, to je moja sreća, dar sa neba. Nisam, ali sam dobrodošao svuda među normalnim ljudima. A ti se vrati u štalu, lanac ti je kratak, povrijedit ćeš se.
Dovoljna je bila jedna rijec, pa da ispliva avlijaner ispod uglacane fasade.
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82522 Re: SDA-All about
Ja se ne nadam fotelji, pa mi je svejedno hoce li biti izbaceni ili ne.kluz franjo wrote: ↑19/02/2023 15:11"Moji" nisu ni Cerić, ni Turković, a ni Milanović, ni Stevandić, ni Dačić, a ni Zahiragić.halo_ba wrote: ↑19/02/2023 15:00
Ja ne znam sta je s tobom. Cesto se nisam slagao s tobom, ali s enije moglo previdjeti da si pisao korektne i objektivne postove.
Otkako je dosla u pitanje fotelja za NS, ti kao da kopiras trajvantricu...
Jesi li toliko zajedljiv da ne mozes skontati da nisu identicni, vec dijametralno suprotni... dva kraja jednog spektra. I jedni i drugi se nadaju milosti velikog hazjaina. Ne vidis da tvoji hrle u narucje Milanovicevih i Dacicevih marioneta?
Niko od tih koje se ti citirao sa "dijametralno različitim" stavovima glede "razumjevanja i prijateljstva na istoku".
Što se tiče fotelja NS... daj šta daš. Svaka fotelja u evropskoj BiH iz koje se izbace ovi tvoji citirani "istočnjaci" je zauhar.
Zapravo, godinama sam glasao za to da budu izbaceni, ali vidim da tvoji spremnije nude dupe nego onomad SDA.
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#82523 Re: SDA-All about
Volio bi ti da budeš dan u mojoj koži. Možda se mi trebati neko za krečenje garaže uskoro.halo_ba wrote: ↑19/02/2023 15:17Brzo si zaboravio ono sto se te naucile francuske guvernante.giannibelif wrote: ↑19/02/2023 15:09
Kakvo krizom identiteta? Moj pradjed je bio oficir francuske vojske, šta je bio tvoj? Šest imena pradjedova i čukun-djedova znam, četvrta sam generacija visokoobrazovanih u redu. Ako krizom identiteta nazivaš to što nisam član jedne od štala tri konstitutivna naroda, to je moja sreća, dar sa neba. Nisam, ali sam dobrodošao svuda među normalnim ljudima. A ti se vrati u štalu, lanac ti je kratak, povrijedit ćeš se.![]()
Dovoljna je bila jedna rijec, pa da ispliva avlijaner ispod uglacane fasade.
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82524 Re: SDA-All about
Vidim, demokrata i intelektualac jedna kroz jedan.giannibelif wrote: ↑19/02/2023 15:21Volio bi ti da budeš dan u mojoj koži. Možda se mi trebati neko za krečenje garaže uskoro.
Sta ce mi tvoja koza, da testiram lijek za svrab?
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#82525 Re: SDA-All about
Licemjerna gamad nastavljaju da bezočno lažu i podvaljuju svoje bljuvotine i spinove.
Kada Konaković kaže da moramo graditi bolje odnose sa Srbima, to je dobro i to je zaokret od radikalne SDA politike.
Kada Zahiragić kaže da sa Srbima možemo graditi bolje odnose, to je radikalizam.
Macron danas izjavi da ne želi propast Rusije, da će nastaviti saradnju sa Rusijom jer mora. Niko ništa. To nije radikalizam.
Šolc kaže da se sa Rusijom NIKADA ne smiju prekinuti svi odnosi, ništa, to nije radikalizam.
Pitanje za licemjernu gamad: Koja je najniža granica licemjernosti do koje možete ići?
Kada Konaković kaže da moramo graditi bolje odnose sa Srbima, to je dobro i to je zaokret od radikalne SDA politike.
Kada Zahiragić kaže da sa Srbima možemo graditi bolje odnose, to je radikalizam.
Macron danas izjavi da ne želi propast Rusije, da će nastaviti saradnju sa Rusijom jer mora. Niko ništa. To nije radikalizam.
Šolc kaže da se sa Rusijom NIKADA ne smiju prekinuti svi odnosi, ništa, to nije radikalizam.
Pitanje za licemjernu gamad: Koja je najniža granica licemjernosti do koje možete ići?
