SDA-All about

User avatar
drug_profi
Posts: 65422
Joined: 16/07/2012 16:00

#82451 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

U ovoj sranki šef je glupan parekselans.
Najbolji među njima.
I on i sranka mu valjda misle da će ovo na dobro izać po njih....
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82452 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Pobjegao, ne javlja se cijeli dan i onda prva rečenica "Neće Bošnjake niko množiti sa nulom". Kakvi mentalni sklopovi..
User avatar
pici
Posts: 46386
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82453 Re: SDA-All about

Post by pici »

Izdri lendo sdOvski gazijo, tako je i bOkir u trezoru izdrzo cetr godine.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82454 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

pici wrote: 16/02/2023 21:37 Izdri lendo sdOvski gazijo, tako je i bOkir u trezoru izdrzo cetr godine.
@pici
Ko je sad u podrumu zaduzen za kafu? Tad je bio Fahraon… :izet:
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#82455 Re: SDA-All about

Post by Student_u_Ostavci »

giannibelif wrote: 16/02/2023 21:31 Pobjegao, ne javlja se cijeli dan i onda prva rečenica "Neće Bošnjake niko množiti sa nulom". Kakvi mentalni sklopovi..
General nikada nije bježao.
Pitaj vaše koal partnere UZPovce, oni to najbolje znaju :izet:
User avatar
hepekcina
Posts: 1802
Joined: 29/09/2009 12:28
Location: Mliječni put

#82456 Re: SDA-All about

Post by hepekcina »

Izgleda da neće Seku ni Domestosom skinut...što je prava japija, od Poslanika korijenje vuče
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82457 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Student_u_Ostavci wrote: 16/02/2023 21:42
giannibelif wrote: 16/02/2023 21:31 Pobjegao, ne javlja se cijeli dan i onda prva rečenica "Neće Bošnjake niko množiti sa nulom". Kakvi mentalni sklopovi..
General nikada nije bježao.
Pitaj vaše koal partnere UZPovce, oni to najbolje znaju :izet:
Koje moje, pametnice? Jel' bar saftali taj sendvič?
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82458 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Sendvicari i fildžanisti nikako da shvate da isturanje potrošenih generala u prvi plan nije formula za uspjeh...Prevljak,Tigar,...evo sad i Lendo,bio general i to je dosta. E nije. Skrivanje u podrumu danas je kao neka dobra taktika. Pa nije ni Baketova svaka zlatna,ako se on krio pa uspio ne mora uvijek biti tako. Ha ya
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#82459 Re: SDA-All about

Post by Student_u_Ostavci »

giannibelif wrote: 16/02/2023 22:02
Student_u_Ostavci wrote: 16/02/2023 21:42

General nikada nije bježao.
Pitaj vaše koal partnere UZPovce, oni to najbolje znaju :izet:
Koje moje, pametnice? Jel' bar saftali taj sendvič?
Ti najbolje znaš kakvi su sendviči :izet:
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82460 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Student_u_Ostavci wrote: 16/02/2023 23:00
giannibelif wrote: 16/02/2023 22:02
Koje moje, pametnice? Jel' bar saftali taj sendvič?
Ti najbolje znaš kakvi su sendviči :izet:
Promašio si i to dobro. Hajde vidi šta ima u podrumu? Jel' voda prokuhala.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82461 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Botine baš imaju zadataka ovih dana. Te hvali LendA, te podržavaj skrivanje u podrumu, te pravdaj sve to ratnim zaslugama.
Neće da može.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82462 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Zar nije bila prica da sdO nije potpisala „mostarski sporazum“ poznat kao „legitimno predstavljanje“ na SVIM razinama…

A sad ovo… :izet:
"OHR je dao zeleno svjetlo. Pet najvećih i najuglednijih ambasadora SAD-a, Velike Britanije, OSCE, EU i visoki i predstavnik su bili potpisnici Mostarskog sporazuma sa SDA i HDZ-om , sad se pere jer neće podržati taj Statut i traži ovakve razloge", zaključio je Marić.
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#82463 Re: SDA-All about

Post by sajber87 »

Student_u_Ostavci wrote: 16/02/2023 21:42
giannibelif wrote: 16/02/2023 21:31 Pobjegao, ne javlja se cijeli dan i onda prva rečenica "Neće Bošnjake niko množiti sa nulom". Kakvi mentalni sklopovi..
General nikada nije bježao.
Pitaj vaše koal partnere UZPovce, oni to najbolje znaju :izet:
Cuj ovo a lendo citav svoj politicki zivot proveo u koaliciji sa hdz om :lol:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#82464 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

sajber87 wrote: 17/02/2023 09:40
Student_u_Ostavci wrote: 16/02/2023 21:42

General nikada nije bježao.
Pitaj vaše koal partnere UZPovce, oni to najbolje znaju :izet:
Cuj ovo a lendo citav svoj politicki zivot proveo u koaliciji sa hdz om :lol:
'ta će jadan kad nije imao izbora. Valjalo je guzove uparkirati u vlast u SBK :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#82465 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

SDA se sjeti rata sa HVOom samo kada nisu u koaliciji sa HDZom.

dakle 30ak godina parcijalne amnezije...
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82466 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

najveci licimuri su ovi iz sda. selektivno i hinjski lagat vlastiti narod zarad licnog interesa i niceg drugog to je strahobalno kako jos uvijek imaju podrsku istog tog polusvijeta :-)
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#82467 Re: SDA-All about

Post by sajber87 »

sumirprimus wrote: 17/02/2023 09:53 najveci licimuri su ovi iz sda. selektivno i hinjski lagat vlastiti narod zarad licnog interesa i niceg drugog to je strahobalno kako jos uvijek imaju podrsku istog tog polusvijeta :-)
Igraju na kartu neznanja ljudi, kupovine sto vise medija novinara i veoma agresivne medijske manipulacije i lazi. Poznat recept iz autokratija i diktatura. Prvi potez svih diktatura i autokratija je stavljanje sape na medije i kontinuirano ispiranje mozga ljudima. Zlo
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82468 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

sajber87 wrote: 17/02/2023 09:59
sumirprimus wrote: 17/02/2023 09:53 najveci licimuri su ovi iz sda. selektivno i hinjski lagat vlastiti narod zarad licnog interesa i niceg drugog to je strahobalno kako jos uvijek imaju podrsku istog tog polusvijeta :-)
Igraju na kartu neznanja ljudi, kupovine sto vise medija novinara i veoma agresivne medijske manipulacije i lazi. Poznat recept iz autokratija i diktatura. Prvi potez svih diktatura i autokratija je stavljanje sape na medije i kontinuirano ispiranje mozga ljudima. Zlo
Evo vam prilike da sa novim koalicion partnerima konacno zaprimite hrvatsku dalekoglednicu u Herc... ovaj, Bosni i Hercegovini, pa da i vi medijski, cuj mene medjedski, uspostavite diktaturu. Misli, ako imas 70% glasackog tijela u svojim sapama, to je haman demokratija.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82469 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

joj price ko mi ba? razumijes ti da je veci dio upravo bosnjacke populacije protiv sda? a pogotovu bracnog para izetbegovic , i sto vise isticete taj klan sa isturenim odjeljenjem ala cakijas dia i slicni jos su prezreniji u narodu.
naravno, ima masa onih koji se koriste o isti rezim, sigurno glasacko tijelo. a ima i polusvijeta, jer da nema imali bi drzavu dosad. zar ne.
ta suplja o hdzu i sndsu ustasama i cetnicima vise ne prlazi, najveci dumani su u nasim redovima, oni koji 30 godina glodju sa racuna svih nas. prvo oni pa sve ostalo...
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#82470 Re: SDA-All about

Post by agent_zero »

sumirprimus wrote: 17/02/2023 12:38 joj price ko mi ba? razumijes ti da je veci dio upravo bosnjacke populacije protiv sda? a pogotovu bracnog para izetbegovic , i sto vise isticete taj klan sa isturenim odjeljenjem ala cakijas dia i slicni jos su prezreniji u narodu.
naravno, ima masa onih koji se koriste o isti rezim, sigurno glasacko tijelo. a ima i polusvijeta, jer da nema imali bi drzavu dosad. zar ne.
ta suplja o hdzu i sndsu ustasama i cetnicima vise ne prlazi, najveci dumani su u nasim redovima, oni koji 30 godina glodju sa racuna svih nas. prvo oni pa sve ostalo...
Ne razumiju oni to ni da im nacrtaš.

Zato se ne treba ni truditi, nego raditi svoj posao da se zločinačka organizacija trajno onesposobi. ;-)
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82471 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Džaba, oni misle da je sav narod baš toliko glup i ispranih mozgova.
Misle da će Bake, Sebija, Dia, Ćakijaš i ostali opskurrni likovi oduševiti naord koji će , ako treba, spontano dići revoluciju i sve poravnati njima u korist.
Ali eeee.....Neće da može.

Džaba im i da pojačaju sendviče.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#82472 Re: SDA-All about

Post by Student_u_Ostavci »

sumirprimus wrote: 17/02/2023 12:38 joj price ko mi ba? razumijes ti da je veci dio upravo bosnjacke populacije protiv sda? a pogotovu bracnog para izetbegovic , i sto vise isticete taj klan sa isturenim odjeljenjem ala cakijas dia i slicni jos su prezreniji u narodu.
naravno, ima masa onih koji se koriste o isti rezim, sigurno glasacko tijelo. a ima i polusvijeta, jer da nema imali bi drzavu dosad. zar ne.
ta suplja o hdzu i sndsu ustasama i cetnicima vise ne prlazi, najveci dumani su u nasim redovima, oni koji 30 godina glodju sa racuna svih nas. prvo oni pa sve ostalo...
350 hiljada glasača je protiv ove tvoje nebule. Sve čakijaši i polusvijet. Za razliku od tebe, svršenika Sorbone. :lol:
Shodno tome, sve ispod prve napisane rečenice je potpuno besmisleno i čitati.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82473 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Pa ima polusvijeta, na žalost, u većem procentu.
Da nije tako, ne bi Avaz bio najčitaniji, SDA uzimala izbore zadnjih 30 g, Zvezde grandam najgledanije i najplaćenije našim parama, zemlja bila svake godine više uništena
To je žalosna realnost.
Last edited by Seyfo on 17/02/2023 13:46, edited 1 time in total.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82474 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Student_u_Ostavci wrote: 17/02/2023 13:44
sumirprimus wrote: 17/02/2023 12:38 joj price ko mi ba? razumijes ti da je veci dio upravo bosnjacke populacije protiv sda? a pogotovu bracnog para izetbegovic , i sto vise isticete taj klan sa isturenim odjeljenjem ala cakijas dia i slicni jos su prezreniji u narodu.
naravno, ima masa onih koji se koriste o isti rezim, sigurno glasacko tijelo. a ima i polusvijeta, jer da nema imali bi drzavu dosad. zar ne.
ta suplja o hdzu i sndsu ustasama i cetnicima vise ne prlazi, najveci dumani su u nasim redovima, oni koji 30 godina glodju sa racuna svih nas. prvo oni pa sve ostalo...
350 hiljada glasača je protiv ove tvoje nebule. Sve čakijaši i polusvijet. Za razliku od tebe, svršenika Sorbone. :lol:
Shodno tome, sve ispod prve napisane rečenice je potpuno besmisleno i čitati.
@BHCluster sta ovaj sdO glasac vas svrstava u sdO… :lol:
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#82475 Re: SDA-All about

Post by Student_u_Ostavci »

Dijasporac, ja se vodim vašom logikom da je SDA=DF. Jeste svi vi iz diaspore malo spori ili si samo ti takav?
Post Reply