SDA-All about
- drug_profi
- Posts: 65427
- Joined: 16/07/2012 16:00
#82451 Re: SDA-All about
U ovoj sranki šef je glupan parekselans.
Najbolji među njima.
I on i sranka mu valjda misle da će ovo na dobro izać po njih....
Najbolji među njima.
I on i sranka mu valjda misle da će ovo na dobro izać po njih....
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#82452 Re: SDA-All about
Pobjegao, ne javlja se cijeli dan i onda prva rečenica "Neće Bošnjake niko množiti sa nulom". Kakvi mentalni sklopovi..
- pici
- Posts: 46386
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#82453 Re: SDA-All about
Izdri lendo sdOvski gazijo, tako je i bOkir u trezoru izdrzo cetr godine.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#82455 Re: SDA-All about
General nikada nije bježao.giannibelif wrote: ↑16/02/2023 21:31 Pobjegao, ne javlja se cijeli dan i onda prva rečenica "Neće Bošnjake niko množiti sa nulom". Kakvi mentalni sklopovi..
Pitaj vaše koal partnere UZPovce, oni to najbolje znaju
- hepekcina
- Posts: 1802
- Joined: 29/09/2009 12:28
- Location: Mliječni put
#82456 Re: SDA-All about
Izgleda da neće Seku ni Domestosom skinut...što je prava japija, od Poslanika korijenje vuče
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#82457 Re: SDA-All about
Koje moje, pametnice? Jel' bar saftali taj sendvič?Student_u_Ostavci wrote: ↑16/02/2023 21:42General nikada nije bježao.giannibelif wrote: ↑16/02/2023 21:31 Pobjegao, ne javlja se cijeli dan i onda prva rečenica "Neće Bošnjake niko množiti sa nulom". Kakvi mentalni sklopovi..
Pitaj vaše koal partnere UZPovce, oni to najbolje znaju![]()
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82458 Re: SDA-All about
Sendvicari i fildžanisti nikako da shvate da isturanje potrošenih generala u prvi plan nije formula za uspjeh...Prevljak,Tigar,...evo sad i Lendo,bio general i to je dosta. E nije. Skrivanje u podrumu danas je kao neka dobra taktika. Pa nije ni Baketova svaka zlatna,ako se on krio pa uspio ne mora uvijek biti tako. Ha ya
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#82459 Re: SDA-All about
Ti najbolje znaš kakvi su sendvičigiannibelif wrote: ↑16/02/2023 22:02Koje moje, pametnice? Jel' bar saftali taj sendvič?Student_u_Ostavci wrote: ↑16/02/2023 21:42
General nikada nije bježao.
Pitaj vaše koal partnere UZPovce, oni to najbolje znaju![]()
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#82460 Re: SDA-All about
Promašio si i to dobro. Hajde vidi šta ima u podrumu? Jel' voda prokuhala.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82461 Re: SDA-All about
Botine baš imaju zadataka ovih dana. Te hvali LendA, te podržavaj skrivanje u podrumu, te pravdaj sve to ratnim zaslugama.
Neće da može.
Neće da može.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82462 Re: SDA-All about
Zar nije bila prica da sdO nije potpisala „mostarski sporazum“ poznat kao „legitimno predstavljanje“ na SVIM razinama…
A sad ovo…
A sad ovo…
"OHR je dao zeleno svjetlo. Pet najvećih i najuglednijih ambasadora SAD-a, Velike Britanije, OSCE, EU i visoki i predstavnik su bili potpisnici Mostarskog sporazuma sa SDA i HDZ-om , sad se pere jer neće podržati taj Statut i traži ovakve razloge", zaključio je Marić.
-
sajber87
- Posts: 4325
- Joined: 25/07/2008 13:14
#82463 Re: SDA-All about
Cuj ovo a lendo citav svoj politicki zivot proveo u koaliciji sa hdz omStudent_u_Ostavci wrote: ↑16/02/2023 21:42General nikada nije bježao.giannibelif wrote: ↑16/02/2023 21:31 Pobjegao, ne javlja se cijeli dan i onda prva rečenica "Neće Bošnjake niko množiti sa nulom". Kakvi mentalni sklopovi..
Pitaj vaše koal partnere UZPovce, oni to najbolje znaju![]()
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#82464 Re: SDA-All about
'ta će jadan kad nije imao izbora. Valjalo je guzove uparkirati u vlast u SBKsajber87 wrote: ↑17/02/2023 09:40Cuj ovo a lendo citav svoj politicki zivot proveo u koaliciji sa hdz omStudent_u_Ostavci wrote: ↑16/02/2023 21:42
General nikada nije bježao.
Pitaj vaše koal partnere UZPovce, oni to najbolje znaju![]()
![]()
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#82465 Re: SDA-All about
SDA se sjeti rata sa HVOom samo kada nisu u koaliciji sa HDZom.
dakle 30ak godina parcijalne amnezije...
dakle 30ak godina parcijalne amnezije...
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82466 Re: SDA-All about
najveci licimuri su ovi iz sda. selektivno i hinjski lagat vlastiti narod zarad licnog interesa i niceg drugog to je strahobalno kako jos uvijek imaju podrsku istog tog polusvijeta 
-
sajber87
- Posts: 4325
- Joined: 25/07/2008 13:14
#82467 Re: SDA-All about
Igraju na kartu neznanja ljudi, kupovine sto vise medija novinara i veoma agresivne medijske manipulacije i lazi. Poznat recept iz autokratija i diktatura. Prvi potez svih diktatura i autokratija je stavljanje sape na medije i kontinuirano ispiranje mozga ljudima. Zlosumirprimus wrote: ↑17/02/2023 09:53 najveci licimuri su ovi iz sda. selektivno i hinjski lagat vlastiti narod zarad licnog interesa i niceg drugog to je strahobalno kako jos uvijek imaju podrsku istog tog polusvijeta![]()
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#82468 Re: SDA-All about
Evo vam prilike da sa novim koalicion partnerima konacno zaprimite hrvatsku dalekoglednicu u Herc... ovaj, Bosni i Hercegovini, pa da i vi medijski, cuj mene medjedski, uspostavite diktaturu. Misli, ako imas 70% glasackog tijela u svojim sapama, to je haman demokratija.sajber87 wrote: ↑17/02/2023 09:59Igraju na kartu neznanja ljudi, kupovine sto vise medija novinara i veoma agresivne medijske manipulacije i lazi. Poznat recept iz autokratija i diktatura. Prvi potez svih diktatura i autokratija je stavljanje sape na medije i kontinuirano ispiranje mozga ljudima. Zlosumirprimus wrote: ↑17/02/2023 09:53 najveci licimuri su ovi iz sda. selektivno i hinjski lagat vlastiti narod zarad licnog interesa i niceg drugog to je strahobalno kako jos uvijek imaju podrsku istog tog polusvijeta![]()
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82469 Re: SDA-All about
joj price ko mi ba? razumijes ti da je veci dio upravo bosnjacke populacije protiv sda? a pogotovu bracnog para izetbegovic , i sto vise isticete taj klan sa isturenim odjeljenjem ala cakijas dia i slicni jos su prezreniji u narodu.
naravno, ima masa onih koji se koriste o isti rezim, sigurno glasacko tijelo. a ima i polusvijeta, jer da nema imali bi drzavu dosad. zar ne.
ta suplja o hdzu i sndsu ustasama i cetnicima vise ne prlazi, najveci dumani su u nasim redovima, oni koji 30 godina glodju sa racuna svih nas. prvo oni pa sve ostalo...
naravno, ima masa onih koji se koriste o isti rezim, sigurno glasacko tijelo. a ima i polusvijeta, jer da nema imali bi drzavu dosad. zar ne.
ta suplja o hdzu i sndsu ustasama i cetnicima vise ne prlazi, najveci dumani su u nasim redovima, oni koji 30 godina glodju sa racuna svih nas. prvo oni pa sve ostalo...
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#82470 Re: SDA-All about
Ne razumiju oni to ni da im nacrtaš.sumirprimus wrote: ↑17/02/2023 12:38 joj price ko mi ba? razumijes ti da je veci dio upravo bosnjacke populacije protiv sda? a pogotovu bracnog para izetbegovic , i sto vise isticete taj klan sa isturenim odjeljenjem ala cakijas dia i slicni jos su prezreniji u narodu.
naravno, ima masa onih koji se koriste o isti rezim, sigurno glasacko tijelo. a ima i polusvijeta, jer da nema imali bi drzavu dosad. zar ne.
ta suplja o hdzu i sndsu ustasama i cetnicima vise ne prlazi, najveci dumani su u nasim redovima, oni koji 30 godina glodju sa racuna svih nas. prvo oni pa sve ostalo...
Zato se ne treba ni truditi, nego raditi svoj posao da se zločinačka organizacija trajno onesposobi.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82471 Re: SDA-All about
Džaba, oni misle da je sav narod baš toliko glup i ispranih mozgova.
Misle da će Bake, Sebija, Dia, Ćakijaš i ostali opskurrni likovi oduševiti naord koji će , ako treba, spontano dići revoluciju i sve poravnati njima u korist.
Ali eeee.....Neće da može.
Džaba im i da pojačaju sendviče.
Misle da će Bake, Sebija, Dia, Ćakijaš i ostali opskurrni likovi oduševiti naord koji će , ako treba, spontano dići revoluciju i sve poravnati njima u korist.
Ali eeee.....Neće da može.
Džaba im i da pojačaju sendviče.
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#82472 Re: SDA-All about
350 hiljada glasača je protiv ove tvoje nebule. Sve čakijaši i polusvijet. Za razliku od tebe, svršenika Sorbone.sumirprimus wrote: ↑17/02/2023 12:38 joj price ko mi ba? razumijes ti da je veci dio upravo bosnjacke populacije protiv sda? a pogotovu bracnog para izetbegovic , i sto vise isticete taj klan sa isturenim odjeljenjem ala cakijas dia i slicni jos su prezreniji u narodu.
naravno, ima masa onih koji se koriste o isti rezim, sigurno glasacko tijelo. a ima i polusvijeta, jer da nema imali bi drzavu dosad. zar ne.
ta suplja o hdzu i sndsu ustasama i cetnicima vise ne prlazi, najveci dumani su u nasim redovima, oni koji 30 godina glodju sa racuna svih nas. prvo oni pa sve ostalo...
Shodno tome, sve ispod prve napisane rečenice je potpuno besmisleno i čitati.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82473 Re: SDA-All about
Pa ima polusvijeta, na žalost, u većem procentu.
Da nije tako, ne bi Avaz bio najčitaniji, SDA uzimala izbore zadnjih 30 g, Zvezde grandam najgledanije i najplaćenije našim parama, zemlja bila svake godine više uništena
To je žalosna realnost.
Da nije tako, ne bi Avaz bio najčitaniji, SDA uzimala izbore zadnjih 30 g, Zvezde grandam najgledanije i najplaćenije našim parama, zemlja bila svake godine više uništena
To je žalosna realnost.
Last edited by Seyfo on 17/02/2023 13:46, edited 1 time in total.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82474 Re: SDA-All about
@BHCluster sta ovaj sdO glasac vas svrstava u sdO…Student_u_Ostavci wrote: ↑17/02/2023 13:44350 hiljada glasača je protiv ove tvoje nebule. Sve čakijaši i polusvijet. Za razliku od tebe, svršenika Sorbone.sumirprimus wrote: ↑17/02/2023 12:38 joj price ko mi ba? razumijes ti da je veci dio upravo bosnjacke populacije protiv sda? a pogotovu bracnog para izetbegovic , i sto vise isticete taj klan sa isturenim odjeljenjem ala cakijas dia i slicni jos su prezreniji u narodu.
naravno, ima masa onih koji se koriste o isti rezim, sigurno glasacko tijelo. a ima i polusvijeta, jer da nema imali bi drzavu dosad. zar ne.
ta suplja o hdzu i sndsu ustasama i cetnicima vise ne prlazi, najveci dumani su u nasim redovima, oni koji 30 godina glodju sa racuna svih nas. prvo oni pa sve ostalo...![]()
Shodno tome, sve ispod prve napisane rečenice je potpuno besmisleno i čitati.
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#82475 Re: SDA-All about
Dijasporac, ja se vodim vašom logikom da je SDA=DF. Jeste svi vi iz diaspore malo spori ili si samo ti takav?
