OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
- sime_cipol
- Posts: 23422
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3526 Re: OLX.BA - sve o tome
Uzeli milione u zadnjih godinu dana, mogli su NASU angazovati da im napravi novi, oni naprave sprdacinu.
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
-
Luxor-Concorde
- Posts: 213
- Joined: 31/10/2014 15:18
#3528 Re: OLX.BA - sve o tome
Developere i menadzment koji je ovo napravio - STRELJATI!
- Dupli_skalp
- Posts: 3509
- Joined: 05/08/2008 13:14
- Location: pleme Šavašavaha
#3529 Re: OLX.BA - sve o tome
klix portal dnevno objavljuje svakojake gluposti i nebitne članke, a dva dana slova nisu napisali za ovaj fijasko sa najvećim be-ha online oglasnikom.
strašno.
strašno.
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#3530 Re: OLX.BA - sve o tome
Ima jedna prednost, kad klikneš na artikal na naslovnoj strani taj artikal se zapravo otvori, što ranije nije bio slučaj.
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#3531 Re: OLX.BA - sve o tome
Koliko se sjecam, isti je vlasnik klitorixa i market.ba koji je bio konkurencija pik-u, tako da je to vjerovatno razlog zasto ne zele da reklamiraju pik, a cak i losa reklama oko ovog fijaska je opet reklama.
-
filipinho89
- Posts: 1
- Joined: 22/04/2022 15:23
#3532 Re: OLX.BA - sve o tome
...
Last edited by filipinho89 on 02/02/2024 14:58, edited 1 time in total.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#3533 Re: OLX.BA - sve o tome
Fakat ciganluk. Dobit im je milionska i oni se kockaju sa cijelim biznisom da bi ušićarili na dev/QA.
- Truba
- Posts: 93841
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3534 Re: OLX.BA - sve o tome
jel iko zvao za ove mladje accounte kada će se moći ući
blokirana mi je milijunska roba na oglasima

blokirana mi je milijunska roba na oglasima
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
- Truba
- Posts: 93841
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3536 Re: OLX.BA - sve o tome
tu su artikli
ali ne mogu pristupiti accountu
da zovem?
2 mjeseca sam radio na novom acountu
tu su na jednom PRESKUPI proizvodi za originalni account
te PREJEFTINI proizvodi takodjer za oba accounta
40 oglasa s finim fotografijama
možda ljudi šalju poruke a ja ne mogu pristupiti
AL U PANJEVIMA
ali ne mogu pristupiti accountu
da zovem?
2 mjeseca sam radio na novom acountu
tu su na jednom PRESKUPI proizvodi za originalni account
te PREJEFTINI proizvodi takodjer za oba accounta
40 oglasa s finim fotografijama
možda ljudi šalju poruke a ja ne mogu pristupiti
AL U PANJEVIMA
-
Isaiah4110
- Posts: 602
- Joined: 01/05/2020 11:59
#3537 Re: OLX.BA - sve o tome
Ukoliko prilikom objave oglasa na desktop verziji dodate vise od 3 slike, objava nece proci...naknadno ubacivanje slika nije moguce jer pise da je prekoracen limit od 25 slika...takav je slucaj kod mene, par puta testirano...
-
zippoo87
- Posts: 19661
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3538 Re: OLX.BA - sve o tome
I danas sve po starom...ne radi nista 

Evo ne mogu editovati oglas i promijeniti cijenu sa aplikacije.
Kakvi panjevi rade na razvoju i "unapredjenjima"...ovo samo u BiH ima,ovoliki amaterizam.
I da li neko zna da li ce vratiti formatiranje slova i stil...ili ce ostati samo obicna slova,kako je sada.
Ocajno,ocajno sta su pustili kao zavrsen posao a ovo alfa faza
Evo ne mogu editovati oglas i promijeniti cijenu sa aplikacije.
Kakvi panjevi rade na razvoju i "unapredjenjima"...ovo samo u BiH ima,ovoliki amaterizam.
I da li neko zna da li ce vratiti formatiranje slova i stil...ili ce ostati samo obicna slova,kako je sada.
Ocajno,ocajno sta su pustili kao zavrsen posao a ovo alfa faza
- manuchao91
- Posts: 1794
- Joined: 14/01/2019 20:28
- Location: Tenerife ,Spain
#3539 Re: OLX.BA - sve o tome
sačekajmo par dana tek je jučer stranica puštena ,norlmano da ima bugova i svega ,znam da ljudi rade preko olx ali nece nikome posao propasti zbog dva dana.Od ponedjeljka ce biti sve normalno
- Truba
- Posts: 93841
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3540 Re: OLX.BA - sve o tome
zvao sam ne primaju pozive snimljen govor
samo pisani upiti
samo pisani upiti
- Truba
- Posts: 93841
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3541 Re: OLX.BA - sve o tome
ma drugi dan već je okmanuchao91 wrote: ↑16/02/2023 12:05 sačekajmo par dana tek je jučer stranica puštena ,norlmano da ima bugova i svega ,znam da ljudi rade preko olx ali nece nikome posao propasti zbog dva dana.Od ponedjeljka ce biti sve normalno
biće ovo dobro
ali već žalim za dojmovima i za crvenim proukama u inbox
- M416
- Posts: 2751
- Joined: 05/11/2014 13:45
- Location: AP
#3542 Re: OLX.BA - sve o tome
Za nepovjerovati znaci sjedili su danima i smisljali kao opaliti korisnike po uzima za dojmove ili nisu uradili kompletan backup korisnickih podataka pa se sada pravdaju na taj nacin.Nadam se da ce propasti jer vec vidim neke najave OLX shopova da imaju namjeru da se prebace na druge kupoprodajne platforme.

- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3543 Re: OLX.BA - sve o tome
U kojem je olx rasulu...
U aplikaciji mi pise nick a onda ispise da nisam prijavljen. Aktivacija i zadnja aktivnost profila mi je i dalje 1. januar 1970.
U aplikaciji mi pise nick a onda ispise da nisam prijavljen. Aktivacija i zadnja aktivnost profila mi je i dalje 1. januar 1970.
- SmokingMan
- Posts: 22598
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3544 Re: OLX.BA - sve o tome
Koliko je bio bolji prethodni dizajn, ovo je meni sada nepregledno, i nekako kao da se web dizajner i nije trudio nešto naročito.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#3545 Re: OLX.BA - sve o tome
Kada hocu da se prijavim, izbaci mi poruku da su podaci koje sam unio neispravni ili u pogresnom formatu. Da li ovo znaci da sam izgubio account zauvjek ili da ce to ispeglati uskoro?
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#3546 Re: OLX.BA - sve o tome
NIje izgubljen
Sve OK samo što imaju još uvijek problema
Sve OK samo što imaju još uvijek problema
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
- Dope_Man
- Posts: 8021
- Joined: 03/06/2016 16:31
- Truba
- Posts: 93841
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3549 Re: OLX.BA - sve o tome
isto meni ali za novi accountLeopard_SA wrote: ↑16/02/2023 13:00 Kada hocu da se prijavim, izbaci mi poruku da su podaci koje sam unio neispravni ili u pogresnom formatu. Da li ovo znaci da sam izgubio account zauvjek ili da ce to ispeglati uskoro?
kad si se registirao?
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36

