OLX.BA - sve o tome

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
sime_cipol
Posts: 23422
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3526 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by sime_cipol »

Uzeli milione u zadnjih godinu dana, mogli su NASU angazovati da im napravi novi, oni naprave sprdacinu.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#3527 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by SanskiBiser »

sarajevo-x.com wrote: 16/02/2023 10:48 Jao sto gori tema :lol:
Image

:thumbup:
Luxor-Concorde
Posts: 213
Joined: 31/10/2014 15:18

#3528 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Luxor-Concorde »

Developere i menadzment koji je ovo napravio - STRELJATI!
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3509
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#3529 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Dupli_skalp »

klix portal dnevno objavljuje svakojake gluposti i nebitne članke, a dva dana slova nisu napisali za ovaj fijasko sa najvećim be-ha online oglasnikom.

strašno.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#3530 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Leverage »

Ima jedna prednost, kad klikneš na artikal na naslovnoj strani taj artikal se zapravo otvori, što ranije nije bio slučaj.
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#3531 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Ateista »

eyesburn wrote: 16/02/2023 11:14 klix portal dnevno objavljuje svakojake gluposti i nebitne članke, a dva dana slova nisu napisali za ovaj fijasko sa najvećim be-ha online oglasnikom.

strašno.
Koliko se sjecam, isti je vlasnik klitorixa i market.ba koji je bio konkurencija pik-u, tako da je to vjerovatno razlog zasto ne zele da reklamiraju pik, a cak i losa reklama oko ovog fijaska je opet reklama.
filipinho89
Posts: 1
Joined: 22/04/2022 15:23

#3532 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by filipinho89 »

...
Last edited by filipinho89 on 02/02/2024 14:58, edited 1 time in total.
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3533 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by n+1 »

Fakat ciganluk. Dobit im je milionska i oni se kockaju sa cijelim biznisom da bi ušićarili na dev/QA.
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3534 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

jel iko zvao za ove mladje accounte kada će se moći ući
blokirana mi je milijunska roba na oglasima
:D
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#3535 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by splinter »

Truba wrote: 16/02/2023 11:43 jel iko zvao za ove mladje accounte kada će se moći ući
blokirana mi je milijunska roba na oglasima
:D
I meni je višemilionska ali nema fajde, srećom pa imam stariji account. Ovaj novi rikavela moj Labudane.
A ljudi plaču za robom.
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3536 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

tu su artikli
ali ne mogu pristupiti accountu
da zovem?

2 mjeseca sam radio na novom acountu
tu su na jednom PRESKUPI proizvodi za originalni account
te PREJEFTINI proizvodi takodjer za oba accounta :D

40 oglasa s finim fotografijama :cry: :cry: :cry:
možda ljudi šalju poruke a ja ne mogu pristupiti

AL U PANJEVIMA :lol:
Isaiah4110
Posts: 602
Joined: 01/05/2020 11:59

#3537 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Isaiah4110 »

Ukoliko prilikom objave oglasa na desktop verziji dodate vise od 3 slike, objava nece proci...naknadno ubacivanje slika nije moguce jer pise da je prekoracen limit od 25 slika...takav je slucaj kod mene, par puta testirano...
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3538 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

I danas sve po starom...ne radi nista 😂😂
Evo ne mogu editovati oglas i promijeniti cijenu sa aplikacije.
Kakvi panjevi rade na razvoju i "unapredjenjima"...ovo samo u BiH ima,ovoliki amaterizam.

I da li neko zna da li ce vratiti formatiranje slova i stil...ili ce ostati samo obicna slova,kako je sada.
Ocajno,ocajno sta su pustili kao zavrsen posao a ovo alfa faza
User avatar
manuchao91
Posts: 1794
Joined: 14/01/2019 20:28
Location: Tenerife ,Spain

#3539 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by manuchao91 »

sačekajmo par dana tek je jučer stranica puštena ,norlmano da ima bugova i svega ,znam da ljudi rade preko olx ali nece nikome posao propasti zbog dva dana.Od ponedjeljka ce biti sve normalno
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3540 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

zvao sam ne primaju pozive snimljen govor
samo pisani upiti
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3541 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

manuchao91 wrote: 16/02/2023 12:05 sačekajmo par dana tek je jučer stranica puštena ,norlmano da ima bugova i svega ,znam da ljudi rade preko olx ali nece nikome posao propasti zbog dva dana.Od ponedjeljka ce biti sve normalno
ma drugi dan već je ok
biće ovo dobro
ali već žalim za dojmovima i za crvenim proukama u inbox
User avatar
M416
Posts: 2751
Joined: 05/11/2014 13:45
Location: AP

#3542 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by M416 »

laserShow wrote: 16/02/2023 09:40 Danas su mi odg, dojmove vise ne prikazuju koje si dobio kao kupac, a kredit ce refundirati nakon zavrsetka radova, sta god to znacilo :evil:
Za nepovjerovati znaci sjedili su danima i smisljali kao opaliti korisnike po uzima za dojmove ili nisu uradili kompletan backup korisnickih podataka pa se sada pravdaju na taj nacin.Nadam se da ce propasti jer vec vidim neke najave OLX shopova da imaju namjeru da se prebace na druge kupoprodajne platforme.

Image
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3543 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by MTV »

U kojem je olx rasulu...
U aplikaciji mi pise nick a onda ispise da nisam prijavljen. Aktivacija i zadnja aktivnost profila mi je i dalje 1. januar 1970. 🤣
User avatar
SmokingMan
Posts: 22597
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3544 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by SmokingMan »

Koliko je bio bolji prethodni dizajn, ovo je meni sada nepregledno, i nekako kao da se web dizajner i nije trudio nešto naročito.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#3545 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Leopard_SA »

Kada hocu da se prijavim, izbaci mi poruku da su podaci koje sam unio neispravni ili u pogresnom formatu. Da li ovo znaci da sam izgubio account zauvjek ili da ce to ispeglati uskoro?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#3546 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by anex »

NIje izgubljen
Sve OK samo što imaju još uvijek problema
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#3547 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Leopard_SA »

anex wrote: 16/02/2023 13:06 NIje izgubljen
Sve OK samo što imaju još uvijek problema
Hvala :thumbup:
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#3548 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Dope_Man »

eyesburn wrote: 16/02/2023 11:14 klix portal dnevno objavljuje svakojake gluposti i nebitne članke, a dva dana slova nisu napisali za ovaj fijasko sa najvećim be-ha online oglasnikom.

strašno.
Al zato su spomenuli neku ofajlu iz Hrvatske kako se slika za instagram po Jahorini il gdje vec :D
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3549 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

Leopard_SA wrote: 16/02/2023 13:00 Kada hocu da se prijavim, izbaci mi poruku da su podaci koje sam unio neispravni ili u pogresnom formatu. Da li ovo znaci da sam izgubio account zauvjek ili da ce to ispeglati uskoro?
isto meni ali za novi account
kad si se registirao?
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#3550 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Leopard_SA »

Truba wrote: 16/02/2023 13:38 isto meni ali za novi account
kad si se registirao?
2021, ali nisam siguran koji mjesec
Post Reply