svakakve gluposti se danas nazivaju islamofobijom
SDA-All about
-
howdy
- Posts: 3606
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#82353 Re: SDA-All about
U dva hotela, to se već zove franšiza
- dembele
- Posts: 4214
- Joined: 19/06/2014 09:15
#82354 Re: SDA-All about
Bolje da je direktorica hotela, nego da se drogira, pa jel'?
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
- rida1976
- Posts: 2562
- Joined: 25/11/2007 19:43
#82356 Re: SDA-All about
Dobra ideja je ovo za seriju da recimo Hadzihafizbeg narkomancina i alkos snimi nesto tipa “Porodica” ili “Poljine” (Yellowstone)
-
Škobo Habu
- Posts: 9804
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#82357 Re: SDA-All about
Trebaće NiP-u barem stoljeće da stvori jednog Brankovića, koji je za svog mandata rastjerao na desetine hiljada uposlenih u tzv. državnih firmi po Sloveniji, Hrvatskoj, Njemačkoj i dalje, većinom demobilisanih boraca koji su iz rovova izašli direktno u porušene i hladne fabrike, da bi ga kao takvog Izetbegović uzeo sebi za savjetnika i reaktivirao ga kao sposobnog i odgovornog.Prpa.ba wrote: ↑14/02/2023 18:25 Steta sto neki od visprenijih komentatora neospornog SDA kriminala ne doprinesu vise na temi ipak im blizeg HDZ-a..
NiP kao zamjensku opciju HDZ-u ipak necu komentarisati, oni tek grade svoj sistem, za sad su uspjeli doci do otudjivanja televizora i namjestanja tendera ekipi sa fejsbuk komentara..![]()
Bitan je selam i džamija u kojoj se klanja džuma kao svojevrsna lozinka.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82358 Re: SDA-All about
glavni lik iz sda na podrucju tk je baketov covjek od povjerenjaChmoljo wrote: ↑14/02/2023 21:31biće dok se sarajevu dodatno smanji pondercostacurta wrote: ↑14/02/2023 19:16 Na današnjoj sjednici Vlada TK je, prije svega radi osiguranja finansijskih sredstava za nabavku linearnog akceleratora za potrebe JZU UKC Tuzla, ali i drugih naknadno iskazanih potreba, utvrdila prijedlog Izmjena i dopuna Budžeta Tuzlanskog kantona za 2023. godinu
Nači dvije god laprdaju o linearnom akceleratoru.
Dvije godine onkološki bolesnici idu na zračenje u Sa, Ze i BL. I danas su, na sjednici usvojili REBALANSOM. Znači iako se priča dvije godine oni nisu bili u stanju da odobre novac prvobitno planiranim budžetom. Toliko ih zaboli qurac. Toliko je hadaljska vlada na čelu sa Irfanom sposobna. Pa to je te usvojeno, sad ide tender, pa žalbe, pa rokovi znači konpreživi i doživi da se ozrači na LINEARNOM AKCELERATORU na UKC Tuzla treba se smatrati sretnikom.
Pored kceleratora i Liftove su spominjali kao PRIORITET A koji su propali, ima 15god kako trebaju restauraciju. Sad je aktuelno samo akcelertor. Taman ebeš lift. Ugradićemo čekrk i sajlom podizat pacijente.
Da se napomene,
UKCom vedri i oblači SDA.
Selam![]()
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82359 Re: SDA-All about
iskreno to skretanje teme i price na hdz ne pije vode, nije nas hdz ebavo oljacko i namjsto tendere zadnjih 28 godina nego sda sa svojim satelitima po potrebi od szbih do df. bijes, prijezir gadjenje i fokus su na najvecim dusmanima i neprjateljima ovog naroda i drzave. sdaovcima i njihovim kvislinzima.Prpa.ba wrote: ↑14/02/2023 18:25 Steta sto neki od visprenijih komentatora neospornog SDA kriminala ne doprinesu vise na temi ipak im blizeg HDZ-a..
NiP kao zamjensku opciju HDZ-u ipak necu komentarisati, oni tek grade svoj sistem, za sad su uspjeli doci do otudjivanja televizora i namjestanja tendera ekipi sa fejsbuk komentara..![]()
- Tananarive
- Posts: 1597
- Joined: 22/04/2021 14:45
#82360 Re: SDA-All about
- Porodice Foht
- Posts: 3718
- Joined: 14/01/2019 04:56
#82361 Re: SDA-All about
To je teska laz. Ne salju nista odavno, izuzev projekata koji su zajednicki, gdje ima holandskih udruzenja i NGO, poput gradnje u MC (spomen soba, audio i video arhiva i slucno). To mi nedavno pricao civjek iz MC Potocari. Prosla su ta vremena.scarface32 wrote: ↑14/02/2023 19:41I dalje salju.To im je u budzetu drzave. Nije smjesno.Student_u_Ostavci wrote: ↑14/02/2023 13:37
Šta, i dalje nam šalju? Jesmo prebacili 14 milijardi ili?![]()
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82362 Re: SDA-All about
btw slazu li se golos, pezic i kompancija sa ovim
- Tananarive
- Posts: 1597
- Joined: 22/04/2021 14:45
- tramvajtrojka
- Posts: 17056
- Joined: 27/04/2021 22:52
#82365 Re: SDA-All about
pa hoce reci ce na ljulji selam , na stolu bujrum
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82366 Re: SDA-All about
a vincek? kako opravdat vincek? mozda je bezalkholno ko i pivo 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82367 Re: SDA-All about
nego draga braco i sestre da li smo spremni za jos jednu oslobadjajucu presudu?
jer ipak narod najbolje zna!

jer ipak narod najbolje zna!
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#82368 Re: SDA-All about
Nista drugo i ne ocekujem. Bilo kakav drugi ishod bi uzrokovao veliko razocarenje u dosljednost pravosudnih institucijasumirprimus wrote: ↑15/02/2023 10:24 nego draga braco i sestre da li smo spremni za jos jednu oslobadjajucu presudu?
jer ipak narod najbolje zna!![]()
![]()
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82369 Re: SDA-All about
hoce li i tada biti krivi hdz i nip? 
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#82370 Re: SDA-All about
A šta drugo da odlući Perić Branko nego oslobađajuću za ove junake.sumirprimus wrote: ↑15/02/2023 10:24 nego draga braco i sestre da li smo spremni za jos jednu oslobadjajucu presudu?
jer ipak narod najbolje zna!![]()
![]()
BTW vraća li se u tom slučaju direktor Solak na poziciju koja je kao stvorena za njegov briljantni um kao i nevjerovatne fizičke predizpozicije i koja mu je nepravedno uskraćena ??
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82371 Re: SDA-All about
i za to su krivi kifla, nip, sdp, ns, fgr i hdz!splinter wrote: ↑15/02/2023 10:36A šta drugo da odlući Perić Branko nego oslobađajuću za ove junake.sumirprimus wrote: ↑15/02/2023 10:24 nego draga braco i sestre da li smo spremni za jos jednu oslobadjajucu presudu?
jer ipak narod najbolje zna!![]()
![]()
BTW vraća li se u tom slučaju direktor Solak na poziciju koja je kao stvorena za njegov briljantni um kao i nevjerovatne fizičke predizpozicije i koja mu je nepravedno uskraćena ??
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#82372 Re: SDA-All about
Pravosudje u ovoj drzavi postoji samo za sitnu buraniju.. Nece sudije osudjivati vlasnike sudova, a ni tuzioci se nece muciti da kvalitetno vode slucajeve protiv svojih sefova..
U ovoj drzavi se protiv mafije vode procesi da bi ih se oslobodilo odgovornosti, a ne da bi im se dokazala krivica za krivicna djela..
U ovoj drzavi se protiv mafije vode procesi da bi ih se oslobodilo odgovornosti, a ne da bi im se dokazala krivica za krivicna djela..
- tramvajtrojka
- Posts: 17056
- Joined: 27/04/2021 22:52
#82373 Re: SDA-All about
ima li kakav clan porodice Izetbegović il neki Jasminin momak da je pravnik i da odmah postane glavni sudija
drzava za minderase
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#82374 Re: SDA-All about
Sreća naša pa je Sebija rodila jedno žensko ...jebeš Sjevernu Koreju šta bi bila Bosna da imaju muških nasljednika.Ispuha im loza...tramvajtrojka wrote: ↑15/02/2023 10:47ima li kakav clan porodice Izetbegović il neki Jasminin momak da je pravnik i da odmah postane glavni sudija![]()
![]()
drzava za minderase![]()
- GandalfSivi
- Posts: 22785
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#82375 Re: SDA-All about
Jebote, o tome nisam ni razmisljao. Brrrr, horor…PM72 wrote: ↑15/02/2023 10:51Sreća naša pa je Sebija rodila jedno žensko ...jebeš Sjevernu Koreju šta bi bila Bosna da imaju muških nasljednika.Ispuha im loza...tramvajtrojka wrote: ↑15/02/2023 10:47
ima li kakav clan porodice Izetbegović il neki Jasminin momak da je pravnik i da odmah postane glavni sudija![]()
![]()
drzava za minderase![]()
