SDA-All about

howdy
Posts: 3606
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#82351 Re: SDA-All about

Post by howdy »

Prpa.ba wrote: 14/02/2023 23:05 De jos malo islamofobije umotane u celofan kritike SDA.. :mrgreen:
svakakve gluposti se danas nazivaju islamofobijom
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#82352 Re: SDA-All about

Post by skafiskafsnjak »

Prpa.ba wrote: 14/02/2023 23:05 De jos malo islamofobije umotane u celofan kritike SDA.. :mrgreen:
Jos malo sve protiv SDa ce biti islamofobija :D
Jadni ste
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#82353 Re: SDA-All about

Post by Styling »

propojeilijas wrote: 14/02/2023 18:41
Logovan wrote: 14/02/2023 09:32
Sve po zakonu, pa kako, pa po zakonu.
hoce li onaj njen otvorit bordel u hotelima
U dva hotela, to se već zove franšiza :lol: :lol:
User avatar
dembele
Posts: 4211
Joined: 19/06/2014 09:15

#82354 Re: SDA-All about

Post by dembele »

Bolje da je direktorica hotela, nego da se drogira, pa jel'?
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#82355 Re: SDA-All about

Post by mayab »

dembele wrote: 15/02/2023 06:47 Bolje da je direktorica hotela, nego da se drogira, pa jel'?
:lol: :lol: :lol: :thumbup:

a uz to, bolje nekome od povjerenja, najbolje famEliji dati da ti vodi brigu o krvavo stečenoj imovini ,payel.....
User avatar
rida1976
Posts: 2562
Joined: 25/11/2007 19:43

#82356 Re: SDA-All about

Post by rida1976 »

Dobra ideja je ovo za seriju da recimo Hadzihafizbeg narkomancina i alkos snimi nesto tipa “Porodica” ili “Poljine” (Yellowstone)
Škobo Habu
Posts: 9799
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#82357 Re: SDA-All about

Post by Škobo Habu »

Prpa.ba wrote: 14/02/2023 18:25 Steta sto neki od visprenijih komentatora neospornog SDA kriminala ne doprinesu vise na temi ipak im blizeg HDZ-a.. :mrgreen:

NiP kao zamjensku opciju HDZ-u ipak necu komentarisati, oni tek grade svoj sistem, za sad su uspjeli doci do otudjivanja televizora i namjestanja tendera ekipi sa fejsbuk komentara.. :mrgreen:
Trebaće NiP-u barem stoljeće da stvori jednog Brankovića, koji je za svog mandata rastjerao na desetine hiljada uposlenih u tzv. državnih firmi po Sloveniji, Hrvatskoj, Njemačkoj i dalje, većinom demobilisanih boraca koji su iz rovova izašli direktno u porušene i hladne fabrike, da bi ga kao takvog Izetbegović uzeo sebi za savjetnika i reaktivirao ga kao sposobnog i odgovornog.

Bitan je selam i džamija u kojoj se klanja džuma kao svojevrsna lozinka.

:mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82358 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Chmoljo wrote: 14/02/2023 21:31
costacurta wrote: 14/02/2023 19:16 Na današnjoj sjednici Vlada TK je, prije svega radi osiguranja finansijskih sredstava za nabavku linearnog akceleratora za potrebe JZU UKC Tuzla, ali i drugih naknadno iskazanih potreba, utvrdila prijedlog Izmjena i dopuna Budžeta Tuzlanskog kantona za 2023. godinu

Nači dvije god laprdaju o linearnom akceleratoru.
Dvije godine onkološki bolesnici idu na zračenje u Sa, Ze i BL. I danas su, na sjednici usvojili REBALANSOM. Znači iako se priča dvije godine oni nisu bili u stanju da odobre novac prvobitno planiranim budžetom. Toliko ih zaboli qurac. Toliko je hadaljska vlada na čelu sa Irfanom sposobna. Pa to je te usvojeno, sad ide tender, pa žalbe, pa rokovi znači konpreživi i doživi da se ozrači na LINEARNOM AKCELERATORU na UKC Tuzla treba se smatrati sretnikom.
Pored kceleratora i Liftove su spominjali kao PRIORITET A koji su propali, ima 15god kako trebaju restauraciju. Sad je aktuelno samo akcelertor. Taman ebeš lift. Ugradićemo čekrk i sajlom podizat pacijente.

Da se napomene,
UKCom vedri i oblači SDA.

Selam
biće dok se sarajevu dodatno smanji ponder :lol:
glavni lik iz sda na podrucju tk je baketov covjek od povjerenja :chmoljava:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82359 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Prpa.ba wrote: 14/02/2023 18:25 Steta sto neki od visprenijih komentatora neospornog SDA kriminala ne doprinesu vise na temi ipak im blizeg HDZ-a.. :mrgreen:

NiP kao zamjensku opciju HDZ-u ipak necu komentarisati, oni tek grade svoj sistem, za sad su uspjeli doci do otudjivanja televizora i namjestanja tendera ekipi sa fejsbuk komentara.. :mrgreen:
iskreno to skretanje teme i price na hdz ne pije vode, nije nas hdz ebavo oljacko i namjsto tendere zadnjih 28 godina nego sda sa svojim satelitima po potrebi od szbih do df. bijes, prijezir gadjenje i fokus su na najvecim dusmanima i neprjateljima ovog naroda i drzave. sdaovcima i njihovim kvislinzima.
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#82360 Re: SDA-All about

Post by Tananarive »

Logovan wrote: 14/02/2023 19:14
GandalfSivi wrote: 14/02/2023 18:42

Nije vise njen, prati malo, jebem mu misa :D
Možda su ostali u dobrim odnosima pa otvori. :mrgreen:
ako otvori eto nje ima ko i raditi :izet:
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3718
Joined: 14/01/2019 04:56

#82361 Re: SDA-All about

Post by Porodice Foht »

scarface32 wrote: 14/02/2023 19:41
Student_u_Ostavci wrote: 14/02/2023 13:37

Šta, i dalje nam šalju? Jesmo prebacili 14 milijardi ili? :lol:
I dalje salju.To im je u budzetu drzave. Nije smjesno.
To je teska laz. Ne salju nista odavno, izuzev projekata koji su zajednicki, gdje ima holandskih udruzenja i NGO, poput gradnje u MC (spomen soba, audio i video arhiva i slucno). To mi nedavno pricao civjek iz MC Potocari. Prosla su ta vremena.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82362 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Image

:lol:
btw slazu li se golos, pezic i kompancija sa ovim :oops:
breuer
Posts: 7882
Joined: 06/07/2009 15:44

#82363 Re: SDA-All about

Post by breuer »

novotarija :lol:
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#82364 Re: SDA-All about

Post by Tananarive »

howdy wrote: 15/02/2023 01:16
Prpa.ba wrote: 14/02/2023 23:05 De jos malo islamofobije umotane u celofan kritike SDA.. :mrgreen:
svakakve gluposti se danas nazivaju islamofobijom

jel islam alje istruhlog i kirbasov islam, hajd ne sramoti se hadalju "islamski"
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17055
Joined: 27/04/2021 22:52

#82365 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

sumirprimus wrote: 15/02/2023 08:37 Image

:lol:
btw slazu li se golos, pezic i kompancija sa ovim :oops:
pa hoce reci ce na ljulji selam , na stolu bujrum :mrgreen: :mrgreen: , a i zena nije sama pored nje je njezin hairlija :lol: :lol: tako da brige o odlasku zene same do zenice su nepotrebne.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82366 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

a vincek? kako opravdat vincek? mozda je bezalkholno ko i pivo :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82367 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

nego draga braco i sestre da li smo spremni za jos jednu oslobadjajucu presudu?
jer ipak narod najbolje zna! :kiss: :bih:
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#82368 Re: SDA-All about

Post by Styling »

sumirprimus wrote: 15/02/2023 10:24 nego draga braco i sestre da li smo spremni za jos jednu oslobadjajucu presudu?
jer ipak narod najbolje zna! :kiss: :bih:
Nista drugo i ne ocekujem. Bilo kakav drugi ishod bi uzrokovao veliko razocarenje u dosljednost pravosudnih institucija :run:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82369 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

hoce li i tada biti krivi hdz i nip? :zzzz:
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#82370 Re: SDA-All about

Post by splinter »

sumirprimus wrote: 15/02/2023 10:24 nego draga braco i sestre da li smo spremni za jos jednu oslobadjajucu presudu?
jer ipak narod najbolje zna! :kiss: :bih:
A šta drugo da odlući Perić Branko nego oslobađajuću za ove junake.
BTW vraća li se u tom slučaju direktor Solak na poziciju koja je kao stvorena za njegov briljantni um kao i nevjerovatne fizičke predizpozicije i koja mu je nepravedno uskraćena ??
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82371 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

splinter wrote: 15/02/2023 10:36
sumirprimus wrote: 15/02/2023 10:24 nego draga braco i sestre da li smo spremni za jos jednu oslobadjajucu presudu?
jer ipak narod najbolje zna! :kiss: :bih:
A šta drugo da odlući Perić Branko nego oslobađajuću za ove junake.
BTW vraća li se u tom slučaju direktor Solak na poziciju koja je kao stvorena za njegov briljantni um kao i nevjerovatne fizičke predizpozicije i koja mu je nepravedno uskraćena ??
i za to su krivi kifla, nip, sdp, ns, fgr i hdz! :lol:
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#82372 Re: SDA-All about

Post by laik1981 »

Pravosudje u ovoj drzavi postoji samo za sitnu buraniju.. Nece sudije osudjivati vlasnike sudova, a ni tuzioci se nece muciti da kvalitetno vode slucajeve protiv svojih sefova..

U ovoj drzavi se protiv mafije vode procesi da bi ih se oslobodilo odgovornosti, a ne da bi im se dokazala krivica za krivicna djela..
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17055
Joined: 27/04/2021 22:52

#82373 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

laik1981 wrote: 15/02/2023 10:43 Pravosudje u ovoj drzavi postoji samo za sitnu buraniju.. Nece sudije osudjivati vlasnike sudova, a ni tuzioci se nece muciti da kvalitetno vode slucajeve protiv svojih sefova..
ima li kakav clan porodice Izetbegović il neki Jasminin momak da je pravnik i da odmah postane glavni sudija :lol: :lol:

drzava za minderase :skoljka:
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#82374 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

tramvajtrojka wrote: 15/02/2023 10:47
laik1981 wrote: 15/02/2023 10:43 Pravosudje u ovoj drzavi postoji samo za sitnu buraniju.. Nece sudije osudjivati vlasnike sudova, a ni tuzioci se nece muciti da kvalitetno vode slucajeve protiv svojih sefova..
ima li kakav clan porodice Izetbegović il neki Jasminin momak da je pravnik i da odmah postane glavni sudija :lol: :lol:

drzava za minderase :skoljka:
Sreća naša pa je Sebija rodila jedno žensko ...jebeš Sjevernu Koreju šta bi bila Bosna da imaju muških nasljednika.Ispuha im loza...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22782
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#82375 Re: SDA-All about

Post by GandalfSivi »

PM72 wrote: 15/02/2023 10:51
tramvajtrojka wrote: 15/02/2023 10:47

ima li kakav clan porodice Izetbegović il neki Jasminin momak da je pravnik i da odmah postane glavni sudija :lol: :lol:

drzava za minderase :skoljka:
Sreća naša pa je Sebija rodila jedno žensko ...jebeš Sjevernu Koreju šta bi bila Bosna da imaju muških nasljednika.Ispuha im loza...
Jebote, o tome nisam ni razmisljao. Brrrr, horor…
Post Reply