SDA-All about

Locki
Posts: 18
Joined: 24/08/2006 19:40

#82176 Re: SDA-All about

Post by Locki »

Seyfo wrote: 13/02/2023 22:57 Pa vidjećemo kako vode hotele,ha ya. Ako opet ode pod ključ, slabo vode. A zetovi jesu probrani,nema šta. Gligor pa onaj svodnik pa ovaj...hmm
sta li nam je sa cuhalterom, jel se vratio na poso?
User avatar
drug_profi
Posts: 65436
Joined: 16/07/2012 16:00

#82177 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Ako se nije znalo cija je Al Shidi group...valjda je sad jasno.
Ko sto je i jasno da je Rastoder po svemu sudeci preuzeo tudju krivicu.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23422
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#82178 Re: SDA-All about

Post by sime_cipol »

Trud te se, rad te se
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#82179 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Ne znaju kupiti ni diplomu, ne znaju ni sakriti pranje para, ko nas je kleo nije nas stedio. :run:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22785
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#82180 Re: SDA-All about

Post by GandalfSivi »

Malo li je vreca zlata…
User avatar
pici
Posts: 46392
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82181 Re: SDA-All about

Post by pici »

Sha kaje bOkir ima nasljedjen stan i auto.PiČkali vam materina pokvarena lopovska.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#82182 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jel na konkursu izabrana?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dostavila CV?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#82183 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

Prpa.ba wrote: 13/02/2023 23:12 Ne znaju kupiti ni diplomu, ne znaju ni sakriti pranje para, ko nas je kleo nije nas stedio. :run:
možda i znaju, ali što bi? od koga? od armije plaćenih i neplaćenih botova koji će nas ubijediti u jasmininu kompetentnost?
ragib
Posts: 3293
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#82184 Re: SDA-All about

Post by ragib »

Koja budala bi ovo dvoje postavila za rukovodioce hotela.
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#82185 Re: SDA-All about

Post by tindbe »

Pokupila djeva iskustva, sad ćemo imati vrhunske bordele u srcu glavnog grada i države. 8-) 8-) 8-)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#82186 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

ragib wrote: 14/02/2023 00:14 Koja budala bi ovo dvoje postavila za rukovodioce hotela.
možda su na stručnom osposobljavanju bez zasnivanja radnog odnosa?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22785
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#82187 Re: SDA-All about

Post by GandalfSivi »

Chmoljo wrote: 14/02/2023 00:30
ragib wrote: 14/02/2023 00:14 Koja budala bi ovo dvoje postavila za rukovodioce hotela.
možda su na stručnom osposobljavanju bez zasnivanja radnog odnosa?
Preko studentske sluzbe? :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#82188 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

ma imali su štelu, samo se nadaju da je dovoljno jaka da se i zaposle zastalno u hotelu. :D
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#82189 Re: SDA-All about

Post by emigrazione »

Sve su to degenerici koji zavise od roditelja, rijetki su od svoje djece napravili sposobne ljude, cim krenu da krepavaju đavo će doći po svoje
User avatar
drug_profi
Posts: 65436
Joined: 16/07/2012 16:00

#82190 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Od kopir mašine kad krene onda će nešto biti od čovjeka...a ne odmah direktor nečega..
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4073
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#82191 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

A ono generalno, pošto se radi o privatnoj prćiji bezbeli da tamo može biti direktorom bilo ko koga gUzda odredi. Ne treba sitničariti, nećemo sad o kompetencijama i zakonskim okvirima, to je njima njihova borba dala.

Svega mi, ja vama ne mogu opisati svoj ponos kad skontam kakvo smo mi samo vrelo uspješnih mladih ljudi, nadasve pametnih i sposobnih, ono - "svjetsko a naše".

Al' u kurcu, isključivo u SDA stvarnosti se može desiti da mediokriteti isplivaju i zajašu, i šta sad ovi "pravobranitelji" mogu i napisati braneći ovo zlo u vidu SDA, ah da, sad će oni naći primjer onih anamo koji su isti ili gori od ovih SDA perjanica.

I da ne bude da ja imam neštA protivu mlade dame ili ovog RASTafarijanca, mislim imam al' o tome drugom prilikom, gUzda je za zatvora, odakle mu, bezbeli ostalo iza babe rahmetli ili su on i hanuma odvajali od usta pa iz straha da bi im neko neštA mogao reći to se sakrilo iza nakih poslovnih partnera k'o fol i grupacija.

Rečem ja vami davno, nema šanse da ovdje bude bolje dok neko ne zaplati a pošto je haman pa sigurno da se kod nas nikad neće pojaviti korektivni organ, koji bi bio i kadija i krvnik u jednom, ostaje nam rahat patnja u iščekivanju da se pojavi dešavanje naroda koje se takođe neće nikada desiti i/ili dok svi ne pokrepamo a što je i najizglednije.

Nas ne da je pojeo kriminal i korupcija, satrali su nas do te mjere da se nikad oporaviti nećemo.

Fala SDA, dao bog pa vam svima za lijekova trebalo.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#82192 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Privatna firma moze staviti i majmuna za direktora. Ovdje se samo postavlja pitanje motivacije, zasto bi vlasnik postavio nekoga bez ikakvog iskustva u toj bransi da vodi multimilionski posao. Osim ako joj nije caca rodjeni :mrgreen:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4073
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#82193 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Mog'o je vala i hanumi otvoriti kak'u bolnicu kol'ko su se nakrali, da onako uspješna i stručna napravi kakav bosanski Mayo a po čemu bi i ona i mi s njom postali svjetski poznati.

Al' jok, lakše je iskoristiti priliku da zajaše i uspostavi diktaturu na KCUS-u.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82194 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Hoce @Prpa.ba barem za portira staviti? :lol:
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#82195 Re: SDA-All about

Post by Styling »

Login77777 wrote: 14/02/2023 05:36 Hoce @Prpa.ba barem za portira staviti? :lol:
On će biti šef sale. Baš se trudio zadnjih mjeseci da zasluži njihovu milost. :lol:
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#82196 Re: SDA-All about

Post by joint union »

Svim postenim SDA-ovcima sretno ustolicenje princeze.
Konacno smo docekali da se postavljaju sposobni a ne podobni.
konami666
Posts: 3697
Joined: 11/05/2015 21:57

#82197 Re: SDA-All about

Post by konami666 »

Meni nije jasno kako prosječni glasač sda od 1991 pa do danas ustaje ujutro iz kreveta, sprema se za posao i ide raditi za 6 stoja čitavih mjesec dana dok zna da u isto vrijeme otac samostalne države u kojoj živi je maznuo toliko para da mu je loza obezbijeđena generacijama u budućnosti, da su mu sin i njegova žena u toj državi vlasnik i sudova i bolnica, života i smrti, te naposljetku do unuke koja je sad dobila te novce u ruku, prenoseći ga sa generacije na generaciju, taj novac koji je pretpostavljam bio namjenjen onima kojima je bio najpotrebniji.
I ko zna koliko još generacija je obezbijedeno tim novcem.
Kažete oteto prokleto jel? Nešto ne vidim da im ista fali.
Kažete za lijekova im trebalo? Oni se liječe po privatnim bolnicama u Austriji.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#82198 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Styling wrote: 14/02/2023 06:46
Login77777 wrote: 14/02/2023 05:36 Hoce @Prpa.ba barem za portira staviti? :lol:
On će biti šef sale. Baš se trudio zadnjih mjeseci da zasluži njihovu milost. :lol:
Nisu ni vasi prvaci nista drugaciji od Bakira i Jasmine, samo nisu imali prilike raditi sa donacijama. :thumbup:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#82199 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

ultima_palabra wrote: 14/02/2023 03:38 Privatna firma moze staviti i majmuna za direktora. Ovdje se samo postavlja pitanje motivacije, zasto bi vlasnik postavio nekoga bez ikakvog iskustva u toj bransi da vodi multimilionski posao. Osim ako joj nije caca rodjeni :mrgreen:
:D
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#82200 Re: SDA-All about

Post by carobnjak_N »

Sad se više ni ne krije ono što svi znaju. Koliko još imaju nekretnina što se ne zna...
Ali ipak je morbidno da ovog ubicu Rastodera postavljaju tu. Valjda što je muž nastradale u Nipu.
Post Reply