sta li nam je sa cuhalterom, jel se vratio na poso?
SDA-All about
- drug_profi
- Posts: 65432
- Joined: 16/07/2012 16:00
#82177 Re: SDA-All about
Ako se nije znalo cija je Al Shidi group...valjda je sad jasno.mirza_15 wrote: ↑13/02/2023 22:52 https://www.klix.ba/biznis/privreda/jas ... /230213193
A vi kako ste?
Ko sto je i jasno da je Rastoder po svemu sudeci preuzeo tudju krivicu.
- sime_cipol
- Posts: 23422
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#82178 Re: SDA-All about
Trud te se, rad te se
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#82179 Re: SDA-All about
Ne znaju kupiti ni diplomu, ne znaju ni sakriti pranje para, ko nas je kleo nije nas stedio. 
- GandalfSivi
- Posts: 22783
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#82180 Re: SDA-All about
Malo li je vreca zlata…
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#82181 Re: SDA-All about
Sha kaje bOkir ima nasljedjen stan i auto.PiČkali vam materina pokvarena lopovska.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#82182 Re: SDA-All about
jel na konkursu izabrana?
dostavila CV?
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
-
ragib
- Posts: 3293
- Joined: 03/05/2002 00:00
- Contact:
#82184 Re: SDA-All about
Koja budala bi ovo dvoje postavila za rukovodioce hotela.
-
tindbe
- Posts: 1358
- Joined: 04/02/2020 20:46
#82185 Re: SDA-All about
Pokupila djeva iskustva, sad ćemo imati vrhunske bordele u srcu glavnog grada i države.

- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
- GandalfSivi
- Posts: 22783
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#82188 Re: SDA-All about
ma imali su štelu, samo se nadaju da je dovoljno jaka da se i zaposle zastalno u hotelu. 
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#82189 Re: SDA-All about
Sve su to degenerici koji zavise od roditelja, rijetki su od svoje djece napravili sposobne ljude, cim krenu da krepavaju đavo će doći po svoje
- drug_profi
- Posts: 65432
- Joined: 16/07/2012 16:00
#82190 Re: SDA-All about
Od kopir mašine kad krene onda će nešto biti od čovjeka...a ne odmah direktor nečega..
- Billy The Pljuc
- Posts: 4073
- Joined: 06/02/2015 07:59
- Location: Odakle sam bio više nisam...
#82191 Re: SDA-All about
A ono generalno, pošto se radi o privatnoj prćiji bezbeli da tamo može biti direktorom bilo ko koga gUzda odredi. Ne treba sitničariti, nećemo sad o kompetencijama i zakonskim okvirima, to je njima njihova borba dala.
Svega mi, ja vama ne mogu opisati svoj ponos kad skontam kakvo smo mi samo vrelo uspješnih mladih ljudi, nadasve pametnih i sposobnih, ono - "svjetsko a naše".
Al' u kurcu, isključivo u SDA stvarnosti se može desiti da mediokriteti isplivaju i zajašu, i šta sad ovi "pravobranitelji" mogu i napisati braneći ovo zlo u vidu SDA, ah da, sad će oni naći primjer onih anamo koji su isti ili gori od ovih SDA perjanica.
I da ne bude da ja imam neštA protivu mlade dame ili ovog RASTafarijanca, mislim imam al' o tome drugom prilikom, gUzda je za zatvora, odakle mu, bezbeli ostalo iza babe rahmetli ili su on i hanuma odvajali od usta pa iz straha da bi im neko neštA mogao reći to se sakrilo iza nakih poslovnih partnera k'o fol i grupacija.
Rečem ja vami davno, nema šanse da ovdje bude bolje dok neko ne zaplati a pošto je haman pa sigurno da se kod nas nikad neće pojaviti korektivni organ, koji bi bio i kadija i krvnik u jednom, ostaje nam rahat patnja u iščekivanju da se pojavi dešavanje naroda koje se takođe neće nikada desiti i/ili dok svi ne pokrepamo a što je i najizglednije.
Nas ne da je pojeo kriminal i korupcija, satrali su nas do te mjere da se nikad oporaviti nećemo.
Fala SDA, dao bog pa vam svima za lijekova trebalo.
Svega mi, ja vama ne mogu opisati svoj ponos kad skontam kakvo smo mi samo vrelo uspješnih mladih ljudi, nadasve pametnih i sposobnih, ono - "svjetsko a naše".
Al' u kurcu, isključivo u SDA stvarnosti se može desiti da mediokriteti isplivaju i zajašu, i šta sad ovi "pravobranitelji" mogu i napisati braneći ovo zlo u vidu SDA, ah da, sad će oni naći primjer onih anamo koji su isti ili gori od ovih SDA perjanica.
I da ne bude da ja imam neštA protivu mlade dame ili ovog RASTafarijanca, mislim imam al' o tome drugom prilikom, gUzda je za zatvora, odakle mu, bezbeli ostalo iza babe rahmetli ili su on i hanuma odvajali od usta pa iz straha da bi im neko neštA mogao reći to se sakrilo iza nakih poslovnih partnera k'o fol i grupacija.
Rečem ja vami davno, nema šanse da ovdje bude bolje dok neko ne zaplati a pošto je haman pa sigurno da se kod nas nikad neće pojaviti korektivni organ, koji bi bio i kadija i krvnik u jednom, ostaje nam rahat patnja u iščekivanju da se pojavi dešavanje naroda koje se takođe neće nikada desiti i/ili dok svi ne pokrepamo a što je i najizglednije.
Nas ne da je pojeo kriminal i korupcija, satrali su nas do te mjere da se nikad oporaviti nećemo.
Fala SDA, dao bog pa vam svima za lijekova trebalo.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#82192 Re: SDA-All about
Privatna firma moze staviti i majmuna za direktora. Ovdje se samo postavlja pitanje motivacije, zasto bi vlasnik postavio nekoga bez ikakvog iskustva u toj bransi da vodi multimilionski posao. Osim ako joj nije caca rodjeni 
- Billy The Pljuc
- Posts: 4073
- Joined: 06/02/2015 07:59
- Location: Odakle sam bio više nisam...
#82193 Re: SDA-All about
Mog'o je vala i hanumi otvoriti kak'u bolnicu kol'ko su se nakrali, da onako uspješna i stručna napravi kakav bosanski Mayo a po čemu bi i ona i mi s njom postali svjetski poznati.
Al' jok, lakše je iskoristiti priliku da zajaše i uspostavi diktaturu na KCUS-u.
Al' jok, lakše je iskoristiti priliku da zajaše i uspostavi diktaturu na KCUS-u.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82194 Re: SDA-All about
Hoce @Prpa.ba barem za portira staviti? 
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#82195 Re: SDA-All about
On će biti šef sale. Baš se trudio zadnjih mjeseci da zasluži njihovu milost.
- joint union
- Posts: 3004
- Joined: 31/01/2006 09:54
#82196 Re: SDA-All about
Svim postenim SDA-ovcima sretno ustolicenje princeze.
Konacno smo docekali da se postavljaju sposobni a ne podobni.
Konacno smo docekali da se postavljaju sposobni a ne podobni.
-
konami666
- Posts: 3697
- Joined: 11/05/2015 21:57
#82197 Re: SDA-All about
Meni nije jasno kako prosječni glasač sda od 1991 pa do danas ustaje ujutro iz kreveta, sprema se za posao i ide raditi za 6 stoja čitavih mjesec dana dok zna da u isto vrijeme otac samostalne države u kojoj živi je maznuo toliko para da mu je loza obezbijeđena generacijama u budućnosti, da su mu sin i njegova žena u toj državi vlasnik i sudova i bolnica, života i smrti, te naposljetku do unuke koja je sad dobila te novce u ruku, prenoseći ga sa generacije na generaciju, taj novac koji je pretpostavljam bio namjenjen onima kojima je bio najpotrebniji.
I ko zna koliko još generacija je obezbijedeno tim novcem.
Kažete oteto prokleto jel? Nešto ne vidim da im ista fali.
Kažete za lijekova im trebalo? Oni se liječe po privatnim bolnicama u Austriji.
I ko zna koliko još generacija je obezbijedeno tim novcem.
Kažete oteto prokleto jel? Nešto ne vidim da im ista fali.
Kažete za lijekova im trebalo? Oni se liječe po privatnim bolnicama u Austriji.
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#82198 Re: SDA-All about
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#82199 Re: SDA-All about
ultima_palabra wrote: ↑14/02/2023 03:38 Privatna firma moze staviti i majmuna za direktora. Ovdje se samo postavlja pitanje motivacije, zasto bi vlasnik postavio nekoga bez ikakvog iskustva u toj bransi da vodi multimilionski posao. Osim ako joj nije caca rodjeni![]()
-
carobnjak_N
- Posts: 816
- Joined: 18/06/2020 13:11
#82200 Re: SDA-All about
Sad se više ni ne krije ono što svi znaju. Koliko još imaju nekretnina što se ne zna...
Ali ipak je morbidno da ovog ubicu Rastodera postavljaju tu. Valjda što je muž nastradale u Nipu.
Ali ipak je morbidno da ovog ubicu Rastodera postavljaju tu. Valjda što je muž nastradale u Nipu.
