Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Strah ga krađe.
Kod mene u porodici ima Golf V kupljen 2004 godine, odmah je Mul-T-Lock na njega nabačen i Mul-T-Lock stickeri nalijepljeni.
Nisu ni pokušali nikad da ga ukradu Koliko je to danas sigurna zaštita pojma nemam iskreno.
Ne znam vala, 34 milje za 8 godina starog kompakta, ma kakva god da je oprema, previše je. Jedino da je neka beli sportska varijanta sa opasnom mašinom pa i nekako.
Dodaš još 9 milja i imaš novu novcatu Astru L za 43 milje...
Ma i meni je malo cijena pojaka, priznajem, da ga je na 30k spustiti bilo bi ekstra. Motor je 180ks.
Ta astra je vjerovatno osnovni model, ipak bih jaci motor i automatic, zbog mjenjaca najvise i mijenjam auto, da me ne boli koljeno sigurno bih jos koju godinu vozio ovaj.
Iskreno mislim da je i 30k puno..
Uredu, razumijem ja da je nakrcan opremom i da je 2.0 HDi, ali evo na Olx-u je sljedeći najskuplji P308 2015. 2.0 sa Allure opremom za više od 10k KM jeftiniji... Čak ima i mlađih od 15-te koji su jeftiniji za 10k KM ili približno od onog.
Golf 7 1.6 tdi u srednjem paketu opreme godista i kilometara kao ovaj mladji P308 GT kosta kao taj stariji P308 GT. Ta dva auta zbog razlike u snazi motora nemaju nikakve slicnosti. Ja ne bi imao dilemu sta kupiti
Golf 7 1.6 tdi u srednjem paketu opreme godista i kilometara kao ovaj mladji P308 GT kosta kao taj stariji P308 GT. Ta dva auta zbog razlike u snazi motora nemaju nikakve slicnosti. Ja ne bi imao dilemu sta kupiti
2018. godište i još uz to uvijek precijenjeni Kramar...
Ateista wrote: ↑10/02/2023 16:15
Ma i meni je malo cijena pojaka, priznajem, da ga je na 30k spustiti bilo bi ekstra. Motor je 180ks.
Ta astra je vjerovatno osnovni model, ipak bih jaci motor i automatic, zbog mjenjaca najvise i mijenjam auto, da me ne boli koljeno sigurno bih jos koju godinu vozio ovaj.
Golf 7 1.6 tdi u srednjem paketu opreme godista i kilometara kao ovaj mladji P308 GT kosta kao taj stariji P308 GT. Ta dva auta zbog razlike u snazi motora nemaju nikakve slicnosti. Ja ne bi imao dilemu sta kupiti
2018. godište i još uz to uvijek precijenjeni Kramar...
Audi a3 2018 godiste sa 60 kkm 1.6 tdi nov placen na onoj akciji ako se sjecas 40 hiljada KM, sa solidnom opremom, prodat u privatnoj reziji krajem 2022 godine za 34 hiljade KM.
Cijene su danas visoke.
Da li ga je precijenio ili ne, zavisi i od cijene koja je bila kad je bio nov. Ne znam koliko je kostao nov, ali sam siguran da mu je pad cijene dosta veci od ovog gore Audija.
2018. godište i još uz to uvijek precijenjeni Kramar...
Audi a3 2018 godiste sa 60 kkm 1.6 tdi nov placen na onoj akciji ako se sjecas 40 hiljada KM, sa solidnom opremom, prodat u privatnoj reziji krajem 2022 godine za 34 hiljade KM.
Cijene su danas visoke.
Da li ga je precijenio ili ne, zavisi i od cijene koja je bila kad je bio nov. Ne znam koliko je kostao nov, ali sam siguran da mu je pad cijene dosta veci od ovog gore Audija.
Pogledaj i leona fr, meni se cini kao dobar auto, ima na piku jedan fl 2017, ispod 100000 na satu, napucan, tu je negdje s cijenom...
Ili ako neces dizela, cekaj kakvog gti-ja da ispadne. Bio je jedan oko 35 2014. https://www.olx.ba/r/51524883/6477 eto leona
mk ultra wrote: ↑10/02/2023 21:00
35000 kuraca za sta u picku materinu
Pa jbg, ako je onaj pezo 2014 ili 15 koja vec 33, ovaj leon mladji, manje presao, da se oborit sigurno.. ne svidjaju se ni meni trenutne cijene da se razumijemo al tako je kako je
mk ultra wrote: ↑10/02/2023 21:04
Leon je ok auto, samo za 20k
Brz ide fino, ali za ove pare jok
Vidi, lijepo je to sto ti kazes ali ne ide.. ne mozes imat mladog, jakog dizela napucanog opremom sa dsg mjenjacem, ispod 100k na satu i sta ti ja znam za 20k, ne leona, nego nikakvog.. ponavljam, i ja bi volio isto ali nece da moze
Možda i jeste muljao. Sjetimo se da auto nije odmah bio dostupan nego je navodno čekao da mu dođe drugi auto. Možda je pokušavao da riješi problem, mislio da ga je riješio i baš kad ga je krenuo predati problem se ponovo javio.
Nije ni to iskljuceno, ali meni to da neko ceka da dodje drugi auto djeluje normalno, treba mu auto pa nece da ostane bez njega. Sve u svemu, da je muljator imam utisak da ne bi ni sad rekao za tu gresku, probao bi nekako zamaskirati i rijesiti se auta. Naravno, to je moj utiaak na osnovu ovoga sto procitam, ne tvrdim da sam u pravu.
To da je čekao da mu dođe drugi auto samo po sebi ni meni nije bilo sumnjivo do trenutka kad se pojavila greška. Pa, ni sad ne mora značiti da je on muljator. Moguće je da je on pošten čovjek kome se usred prodaje pojavila greška na autu (dešava se) pa je pokušao dobiti na vremenu da riješi tu grešku i da čovjeku ne proda problematičan auto. U prilog tome ide i to što mu je rekao za grešku (a mogao je da je poništi i nada se da se neće pojaviti neko vrijeme, kasnije se ionako ne može biti siguran kad je problem nastao).
Btw, priča za rubriku "Nije se desilo", ali se (ako je vjerovati mojem bivšem kolegi) stvarno desilo: dan prije nego što će čovjek doći da preuzme auto, sve bilo dogovoreno, kolega je imao sudar sa autom kog je prodavao.
Uvezi facelift leona sa fr opremom, dsg mjenjacem, istim motorom i kilometrazom i platit ces 40 hiljada i to su u vecini slucajeva karavani koristeni u firmama. Hatchback je tesko naci za male pare.
canvra888 wrote: ↑10/02/2023 21:39
Nije ispod 100k km na satu, ali jest zato gotovo 7-8k KM jefitniji onaj P308 GT što sam ja postao. Isto godište, ista snaga kao i ovaj Leon.
Dok ga reg, zastita, gume eto te na 30, i po meni je neuporedivo auto iz uvoza sa 170 hiljada, i auto kupljeno ovdje sa 100.. sad sve zavisi sta ko voli, par milja u dzepu ili kilometre porijeklo i ostalo. Sve treba izvagati, uzeti u obzir i svako auto dobro pregledati, nije malo love za nas standard...
Audi a3 2018 godiste sa 60 kkm 1.6 tdi nov placen na onoj akciji ako se sjecas 40 hiljada KM, sa solidnom opremom, prodat u privatnoj reziji krajem 2022 godine za 34 hiljade KM.
Cijene su danas visoke.
Da li ga je precijenio ili ne, zavisi i od cijene koja je bila kad je bio nov. Ne znam koliko je kostao nov, ali sam siguran da mu je pad cijene dosta veci od ovog gore Audija.
Jeste da je 150 KS, ali nije problem remapovati, mislim da je samo do mape, da je konstrukcija ista, neka me neko ispravi ako griješim.
Dalmi ima neke dobre popuste na sva vozila. Cijene bez popusta su mu kao i kod drugih trgovaca. I za taj popust ima pretpostavljam neki razlog da ima tolike popuste na svim vozilima a ne samo na tom Pezou.