SDA-All about
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82051 Re: SDA-All about
samo samo razjebt sve, sve sto hoce dodik i vovic potpisat i okoncat ove muke.
kakva zgadija
kakva zgadija
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#82052 Re: SDA-All about
Posl'o me Asim... 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82053 Re: SDA-All about
ma fuj
nismo mi za drzavu nikad ni bili fuj kakvi ljudi
nismo mi za drzavu nikad ni bili fuj kakvi ljudi
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#82054 Re: SDA-All about
Pa i sebiju, fadila i malinara ce osloboditi.
Hajde ukradeni milioni, ali zali boze pobijenih ljudi onim respiratorima.
Hajde ukradeni milioni, ali zali boze pobijenih ljudi onim respiratorima.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82055 Re: SDA-All about
Kakav će dernek biti večeras,to Bjelašnica zapamtila nijeeeeeee... A kad tek oslobode malinara,ohh to će cirkuski šator biti velik ko Babin do
Last edited by Seyfo on 10/02/2023 14:48, edited 1 time in total.
-
ljubijankic
- Posts: 3968
- Joined: 20/11/2011 21:38
#82056 Re: SDA-All about
Selam, poslao me Asim je donijelo malinaru posao od 10mil KM, zar mislite da selam ovdje Asim nije moglo zavrsiti oslobađajuću presudu?
- tramvajtrojka
- Posts: 17056
- Joined: 27/04/2021 22:52
#82057 Re: SDA-All about
ma normalno da nismo likovi ti se otvoreno smiju u lice i hovore drzava to sam ja sve dok se kunu u tu istu drzavu
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82058 Re: SDA-All about
sta drugo ocekivat od kriminalne zgadijeControl panel wrote: ↑10/02/2023 14:47 Pa i sebiju, fadila i malinara ce osloboditi.
Hajde ukradeni milioni, ali zali boze pobijenih ljudi onim respiratorima.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82059 Re: SDA-All about
ne treba nama ni avlija, treba nas utalit nekom, taman kako smo i navikli.tramvajtrojka wrote: ↑10/02/2023 14:48ma normalno da nismo likovi ti se otvoreno smiju u lice i hovore drzava to sam ja sve dok se kunu u tu istu drzavu![]()
, potpisuj makar i bila avlija samo da se ovog smrada iz mehmeda spahe rijesimo za sva vremena
-
DonieBrasco
- Posts: 20110
- Joined: 31/08/2016 16:09
#82060 Re: SDA-All about
Zar je neko realno oscekivao da ga osude ?
Ovako ce biti i za respiratore, za slucaj Memic.
Ovako ce biti i za respiratore, za slucaj Memic.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#82061 Re: SDA-All about
Najgore sto ce sad 4568 stranica i postova, danima ce se o Asimu raspredati...ovdje treba ili zacepiti labrnju kao i obično, ili konkretne akcije građanstvo da poduzme...
-
noviforumas
- Posts: 3187
- Joined: 12/08/2016 22:28
#82062 Re: SDA-All about
"Hvala Bogu, stranci, porodici i svim prijateljima," kaze Asim 
- GandalfSivi
- Posts: 22785
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#82063 Re: SDA-All about
Mozda nisu imali dovoljno dokaza 
-
doktor78
- Posts: 3948
- Joined: 14/09/2006 11:02
#82064 Re: SDA-All about
Dobro je ovaj Tvrtković prošao, da ga ne optuže za nelegalno snimanje
.
Dobro neko napisa, kada se u ovakvim slučajevima ne može donijeti osuđujuća presuda, šta će biti za respiratore i sl.?
Dobro neko napisa, kada se u ovakvim slučajevima ne može donijeti osuđujuća presuda, šta će biti za respiratore i sl.?
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#82065 Re: SDA-All about
U vijeću ministara ti sjede kriminalci i to presuđeni pravosnažno i oni kojima je minstarstvo došlo kao kec na deset da ne budu presuđeni. Što ne preduzmeš konkretne akcije, ti kao građanstvo?emigrazione wrote: ↑10/02/2023 14:54 Najgore sto ce sad 4568 stranica i postova, danima ce se o Asimu raspredati...ovdje treba ili zacepiti labrnju kao i obično, ili konkretne akcije građanstvo da poduzme...
-
tindbe
- Posts: 1358
- Joined: 04/02/2020 20:46
#82066 Re: SDA-All about
Bošnjačke stvari, bile i ostale.
Spoiler
Show
-
zippoo87
- Posts: 19661
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#82067 Re: SDA-All about
Drzava za asime,fadile,bakire,sekice ...itd itd.
Sa ovakvim korumpiranim sudstvom,ne postoji drzava koja moze opstati na kugli zemaljskoj.
Strasno.
Na svim nivoima,od najnizeg do najviseg sve goli kriminalci i seljoberi.
Sa ovakvim korumpiranim sudstvom,ne postoji drzava koja moze opstati na kugli zemaljskoj.
Strasno.
Na svim nivoima,od najnizeg do najviseg sve goli kriminalci i seljoberi.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#82068 Re: SDA-All about
Zato što ne želim, ja ne bih izašao na proteste taman da me tri Asima safataju i opljačkaju na sred ulice...ja govorim za ove što će se od danas pa u narednih ko zna koliko takmičiti ko će više postova da nakuca. Ja sam se davno uvjerio da smo mi svi Asim i ako se nekada pojavi neko pametan i pošten to mora da je teška budaletinaStudent_u_Ostavci wrote: ↑10/02/2023 14:58U vijeću ministara ti sjede kriminalci i to presuđeni pravosnažno i oni kojima je minstarstvo došlo kao kec na deset da ne budu presuđeni. Što ne preduzmeš konkretne akcije, ti kao građanstvo?emigrazione wrote: ↑10/02/2023 14:54 Najgore sto ce sad 4568 stranica i postova, danima ce se o Asimu raspredati...ovdje treba ili zacepiti labrnju kao i obično, ili konkretne akcije građanstvo da poduzme...![]()
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#82069 Re: SDA-All about
Zaboravio si selam
-
DonieBrasco
- Posts: 20110
- Joined: 31/08/2016 16:09
#82070 Re: SDA-All about
Sad ce Asim da uzme od naroda i drzave za dusevnu bol koliko je đuma propustio radi rocista.
I naravno naodjednom ce se pojaviti Sekina diploma i sva moga popratna dokumentacija.
I naravno naodjednom ce se pojaviti Sekina diploma i sva moga popratna dokumentacija.
- pici
- Posts: 46392
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#82071 Re: SDA-All about
Pedro vrni se sve ti hallalimo.Izbavi nas iz mraka upali svjetlo.Pozavrsavaj sve.Također, postavio je pitanje da li je društvo bolje nakon njegove ostavke.
"Da li je društvo bolje ostavkom Asima Sarajlića i završetkom ovog procesa? Da li su na političkoj sceni bolji momci? Ja vas uvjeravam da je gore. Ono što se danas radi s trgovinom mandatima, davanjem poslova, namještanjima je puno dramatičnije i nažalost stanje u društvo je puno gore", pojasnio je.
Nakon toga, Sarajlić je citirao naslov pjesme iz sedamdesetih godina "Neka visi Pedro". Riječ Pedro u ovoj pjesmi postala je sinonim za žrtvenog jarca.
"Neka visi Pedro. Visio je Asim Sarajlić. Pitao sam vas. Ko to danas 'završava' ruke? Ko danas puni kabinete? Rade to neki drugi. Asima nema već tri godine u tom prostoru, a stanje je puno gore", izjavio je Sarajlić.
Na kraju, uputio je zahvalnicu i stranci, ali i članovima porodice.
"Časno smo se nosili u ovom predmetu. Hvala Bogu, stranci, porodici i svim prijateljima koji su stajali iza mene", zaključio je Sarajlić.
-
carobnjak_N
- Posts: 816
- Joined: 18/06/2020 13:11
#82072 Re: SDA-All about
O hljebe kakav licemjerno šupački govor lika koji je snimljen kako podmicuje drugog unutar ISTE stranke, uhljebnistvom.
Ovo drustvo vode najgori od nas.
Mozda da probamo umjesto patriJota postavljati izdajnike?
Ovo drustvo vode najgori od nas.
Mozda da probamo umjesto patriJota postavljati izdajnike?
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#82073 Re: SDA-All about
Stop satanizaciji i kriminalizaciji pripadnika ARBiH, nece ici marvo dezertersko podanicko izdajnicka kako ste nanijetili.
Asime izdurao si veliku nepravdu dostojanstveno kao pravi gazija. Odmori malo, pa nastavi gdje su te dusmani prekinuli.

Asime izdurao si veliku nepravdu dostojanstveno kao pravi gazija. Odmori malo, pa nastavi gdje su te dusmani prekinuli.
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#82074 Re: SDA-All about
Vjerujte Asimu na riječ da nije, a ne slušajte baš sada svaku Asimovu riječ kako ipak jeste.
Hvala legitimnoj stranci!
Hvala legitimnoj stranci!
- tramvajtrojka
- Posts: 17056
- Joined: 27/04/2021 22:52
#82075 Re: SDA-All about
kluz franjo wrote: ↑10/02/2023 15:38 Vjerujte Asimu na riječ da nije, a ne slušajte baš sada svaku Asimovu riječ kako ipak jeste.
Hvala legitimnoj stranci!

nemoj ovo im je sad pobjeda slave pp drustvenim mrezama ovi pobjedu Asima nad sudom, al ova sudinica je bas jaka kaze ne cuje se dobro sta je htio reci
