SDA-All about

sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82051 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

samo samo razjebt sve, sve sto hoce dodik i vovic potpisat i okoncat ove muke.
kakva zgadija
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#82052 Re: SDA-All about

Post by RagibUzoriti »

Posl'o me Asim... :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82053 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

ma fuj
nismo mi za drzavu nikad ni bili fuj kakvi ljudi
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#82054 Re: SDA-All about

Post by Control panel »

Pa i sebiju, fadila i malinara ce osloboditi.
Hajde ukradeni milioni, ali zali boze pobijenih ljudi onim respiratorima.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82055 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Kakav će dernek biti večeras,to Bjelašnica zapamtila nijeeeeeee... A kad tek oslobode malinara,ohh to će cirkuski šator biti velik ko Babin do
Last edited by Seyfo on 10/02/2023 14:48, edited 1 time in total.
ljubijankic
Posts: 3968
Joined: 20/11/2011 21:38

#82056 Re: SDA-All about

Post by ljubijankic »

Selam, poslao me Asim je donijelo malinaru posao od 10mil KM, zar mislite da selam ovdje Asim nije moglo zavrsiti oslobađajuću presudu?
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17057
Joined: 27/04/2021 22:52

#82057 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

sumirprimus wrote: 10/02/2023 14:46 ma fuj
nismo mi za drzavu nikad ni bili fuj kakvi ljudi
ma normalno da nismo likovi ti se otvoreno smiju u lice i hovore drzava to sam ja sve dok se kunu u tu istu drzavu :lol: :lol: , potpisuj makar i bila avlija samo da se ovog smrada iz mehmeda spahe rijesimo za sva vremena
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82058 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Control panel wrote: 10/02/2023 14:47 Pa i sebiju, fadila i malinara ce osloboditi.
Hajde ukradeni milioni, ali zali boze pobijenih ljudi onim respiratorima.
sta drugo ocekivat od kriminalne zgadije
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82059 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

tramvajtrojka wrote: 10/02/2023 14:48
sumirprimus wrote: 10/02/2023 14:46 ma fuj
nismo mi za drzavu nikad ni bili fuj kakvi ljudi
ma normalno da nismo likovi ti se otvoreno smiju u lice i hovore drzava to sam ja sve dok se kunu u tu istu drzavu :lol: :lol: , potpisuj makar i bila avlija samo da se ovog smrada iz mehmeda spahe rijesimo za sva vremena
ne treba nama ni avlija, treba nas utalit nekom, taman kako smo i navikli.
DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#82060 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

Zar je neko realno oscekivao da ga osude ?

Ovako ce biti i za respiratore, za slucaj Memic.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#82061 Re: SDA-All about

Post by emigrazione »

Najgore sto ce sad 4568 stranica i postova, danima ce se o Asimu raspredati...ovdje treba ili zacepiti labrnju kao i obično, ili konkretne akcije građanstvo da poduzme...
noviforumas
Posts: 3187
Joined: 12/08/2016 22:28

#82062 Re: SDA-All about

Post by noviforumas »

"Hvala Bogu, stranci, porodici i svim prijateljima," kaze Asim :mrgreen:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#82063 Re: SDA-All about

Post by GandalfSivi »

Mozda nisu imali dovoljno dokaza :D
doktor78
Posts: 3948
Joined: 14/09/2006 11:02

#82064 Re: SDA-All about

Post by doktor78 »

Dobro je ovaj Tvrtković prošao, da ga ne optuže za nelegalno snimanje :skoljka:.
Dobro neko napisa, kada se u ovakvim slučajevima ne može donijeti osuđujuća presuda, šta će biti za respiratore i sl.?
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#82065 Re: SDA-All about

Post by Student_u_Ostavci »

emigrazione wrote: 10/02/2023 14:54 Najgore sto ce sad 4568 stranica i postova, danima ce se o Asimu raspredati...ovdje treba ili zacepiti labrnju kao i obično, ili konkretne akcije građanstvo da poduzme...
U vijeću ministara ti sjede kriminalci i to presuđeni pravosnažno i oni kojima je minstarstvo došlo kao kec na deset da ne budu presuđeni. Što ne preduzmeš konkretne akcije, ti kao građanstvo? :lol:
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#82066 Re: SDA-All about

Post by tindbe »

Bošnjačke stvari, bile i ostale.
Spoiler
Show
zippoo87
Posts: 19662
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#82067 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

Drzava za asime,fadile,bakire,sekice ...itd itd.
Sa ovakvim korumpiranim sudstvom,ne postoji drzava koja moze opstati na kugli zemaljskoj.
Strasno.

Na svim nivoima,od najnizeg do najviseg sve goli kriminalci i seljoberi.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#82068 Re: SDA-All about

Post by emigrazione »

Student_u_Ostavci wrote: 10/02/2023 14:58
emigrazione wrote: 10/02/2023 14:54 Najgore sto ce sad 4568 stranica i postova, danima ce se o Asimu raspredati...ovdje treba ili zacepiti labrnju kao i obično, ili konkretne akcije građanstvo da poduzme...
U vijeću ministara ti sjede kriminalci i to presuđeni pravosnažno i oni kojima je minstarstvo došlo kao kec na deset da ne budu presuđeni. Što ne preduzmeš konkretne akcije, ti kao građanstvo? :lol:
Zato što ne želim, ja ne bih izašao na proteste taman da me tri Asima safataju i opljačkaju na sred ulice...ja govorim za ove što će se od danas pa u narednih ko zna koliko takmičiti ko će više postova da nakuca. Ja sam se davno uvjerio da smo mi svi Asim i ako se nekada pojavi neko pametan i pošten to mora da je teška budaletina
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#82069 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

RagibUzoriti wrote: 10/02/2023 14:45 Posl'o me Asim... :lol:
Zaboravio si selam :mrgreen:
DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#82070 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

Sad ce Asim da uzme od naroda i drzave za dusevnu bol koliko je đuma propustio radi rocista.

I naravno naodjednom ce se pojaviti Sekina diploma i sva moga popratna dokumentacija.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82071 Re: SDA-All about

Post by pici »

Također, postavio je pitanje da li je društvo bolje nakon njegove ostavke.

"Da li je društvo bolje ostavkom Asima Sarajlića i završetkom ovog procesa? Da li su na političkoj sceni bolji momci? Ja vas uvjeravam da je gore. Ono što se danas radi s trgovinom mandatima, davanjem poslova, namještanjima je puno dramatičnije i nažalost stanje u društvo je puno gore", pojasnio je.

Nakon toga, Sarajlić je citirao naslov pjesme iz sedamdesetih godina "Neka visi Pedro". Riječ Pedro u ovoj pjesmi postala je sinonim za žrtvenog jarca.

"Neka visi Pedro. Visio je Asim Sarajlić. Pitao sam vas. Ko to danas 'završava' ruke? Ko danas puni kabinete? Rade to neki drugi. Asima nema već tri godine u tom prostoru, a stanje je puno gore", izjavio je Sarajlić.

Na kraju, uputio je zahvalnicu i stranci, ali i članovima porodice.

"Časno smo se nosili u ovom predmetu. Hvala Bogu, stranci, porodici i svim prijateljima koji su stajali iza mene", zaključio je Sarajlić.
Pedro vrni se sve ti hallalimo.Izbavi nas iz mraka upali svjetlo.Pozavrsavaj sve.
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#82072 Re: SDA-All about

Post by carobnjak_N »

O hljebe kakav licemjerno šupački govor lika koji je snimljen kako podmicuje drugog unutar ISTE stranke, uhljebnistvom.
Ovo drustvo vode najgori od nas.
Mozda da probamo umjesto patriJota postavljati izdajnike?
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#82073 Re: SDA-All about

Post by relativno84 »

Stop satanizaciji i kriminalizaciji pripadnika ARBiH, nece ici marvo dezertersko podanicko izdajnicka kako ste nanijetili.

Asime izdurao si veliku nepravdu dostojanstveno kao pravi gazija. Odmori malo, pa nastavi gdje su te dusmani prekinuli.

:thumbup: :bih:
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#82074 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

Vjerujte Asimu na riječ da nije, a ne slušajte baš sada svaku Asimovu riječ kako ipak jeste.
Hvala legitimnoj stranci!

User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17057
Joined: 27/04/2021 22:52

#82075 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

kluz franjo wrote: 10/02/2023 15:38 Vjerujte Asimu na riječ da nije, a ne slušajte baš sada svaku Asimovu riječ kako ipak jeste.
Hvala legitimnoj stranci!

Image

nemoj ovo im je sad pobjeda slave pp drustvenim mrezama ovi pobjedu Asima nad sudom, al ova sudinica je bas jaka kaze ne cuje se dobro sta je htio reci :lol: :lol: :mrgreen:
Post Reply