Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
MPayne3
- Posts: 150
- Joined: 06/07/2013 18:07
#65777 Re: Liverpool FC
"Svi vi koji ulazite, ostavite svaku nadu!"
- JohnnyS
- Posts: 17460
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#65780 Re: Liverpool FC
Meni je najgore od svega što je Real tako neuvjerljiv da će od ovog raspalog Liverpoola ispast
- no_sekirli
- Posts: 7006
- Joined: 02/10/2013 18:36
#65781 Re: Liverpool FC
Najvece je pitanje koja je linija gora u ovom timu.
Oni u okvir gola ne mogu pogoditi...
Oni u okvir gola ne mogu pogoditi...
- MMM1977
- Posts: 6692
- Joined: 15/07/2009 12:56
#65782 Re: Liverpool FC
Sve linije su katastrofa, nema niko dobar jednostavnono_sekirli wrote: ↑04/02/2023 16:28 Najvece je pitanje koja je linija gora u ovom timu.
Oni u okvir gola ne mogu pogoditi...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65784 Re: Liverpool FC
Vrlo vjerovatno će ovo na kraju biti najlošija sezona u historiji kluba kako je EPL nastala. Do sada je najlošiji plasman bio u onom Kennyevom gašenju požara 2012-te kada smo bili 8.
- no_sekirli
- Posts: 7006
- Joined: 02/10/2013 18:36
#65785 Re: Liverpool FC
Bajcetic daleko najbolji, Thiago solidan, ostalo sve katastrofa.
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#65787 Re: Liverpool FC
Ima li neki link?
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#65790 Re: Liverpool FC
Ovakvu sezonu ni jedan trener na svijetu ne moze prezivjeti na klupi. Ako je do Kloppa neka mu vlasnici daju otkaz, ako nije neka on sam kaze dosta je bilo.
-
Zgembo030
- Posts: 66
- Joined: 28/02/2020 18:01
#65791 Re: Liverpool FC
Uvijek sam govorio da je Adama igracina, samo mu treba disciplina jer covjek pravi ogromnu razliku na terenu i bio bi idealna zamjena Salahu, a ovako Salah zakupio mjesto u prvoj postavi a i nema ko da ga zamijeni
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- no_sekirli
- Posts: 7006
- Joined: 02/10/2013 18:36
#65793 Re: Liverpool FC
Salah trenutno nije bolji ni od Oxa.
Last edited by no_sekirli on 04/02/2023 18:00, edited 1 time in total.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#65794 Re: Liverpool FC
Pogledao utakmicu sa predubjeđenjem da će izgubiti, tako da se nisam iznervirao ni sekunde...
Dobro je to.
Dobro je to.
-
Zgembo030
- Posts: 66
- Joined: 28/02/2020 18:01
#65795 Re: Liverpool FC
Nisam rekao da nije bolji Salah, nego da nema apsolutno nijedan igrac koji ga moze zamijeniti, a za to bi Adama idealan bio..
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65796 Re: Liverpool FC
Baš je lako spremati utakmice protiv Liverpoola.
Sve isto.
Sve isto.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#65797 Re: Liverpool FC
Ekipa koja se bori za goli zivot, na krajuvte ponizi s ole ole pasovima... Dotakli su dno. Bravo.
Milner, Henderson, Ox, ruzan nekakav flashback losih vremena, dok gledas ove istrosene igrace.
Pa i ono odvratno vrijeme, kad si shelvye gledao, allene, flanagane, bar si vidio zar i borbu, iako veze sa zivozom nisu imali. Sad ni tog nema. Samo crno...
Darwin... Majko moja... Ali kazu strasno se krece. Ma hajte molim vas, ne budalite.
Vezni red, zadnja linija, sve gore od goreg...
Ja fakat ne vidim kako vi vidite da bi moglo bolje dogodine. Iskreno. Sve je ovdje truhlo, taman da 2 Bellinghama dovedu.
Milner, Henderson, Ox, ruzan nekakav flashback losih vremena, dok gledas ove istrosene igrace.
Pa i ono odvratno vrijeme, kad si shelvye gledao, allene, flanagane, bar si vidio zar i borbu, iako veze sa zivozom nisu imali. Sad ni tog nema. Samo crno...
Darwin... Majko moja... Ali kazu strasno se krece. Ma hajte molim vas, ne budalite.
Vezni red, zadnja linija, sve gore od goreg...
Ja fakat ne vidim kako vi vidite da bi moglo bolje dogodine. Iskreno. Sve je ovdje truhlo, taman da 2 Bellinghama dovedu.
- no_sekirli
- Posts: 7006
- Joined: 02/10/2013 18:36
#65798 Re: Liverpool FC
Protivnici puste stopere da vode igru do centra, nasi veznjaci se sakriju iza njihovih, i onda i kad prodje pas, oni povratnu nazad na Gomeza. I u krug.
Dodje se u sansu, ne mogu vise zabit ni na prazan gol. Suradnja nikakva u napadu, Robertson i Trent ocajni i u ofanzivi i u defanzivi.
Ja vjerujem da ce Klopp dati ostavku. Ne navijam za to, ali lik stvarno ne moze ovdje nista napraviti.
Dodje se u sansu, ne mogu vise zabit ni na prazan gol. Suradnja nikakva u napadu, Robertson i Trent ocajni i u ofanzivi i u defanzivi.
Ja vjerujem da ce Klopp dati ostavku. Ne navijam za to, ali lik stvarno ne moze ovdje nista napraviti.
- no_sekirli
- Posts: 7006
- Joined: 02/10/2013 18:36
#65799 Re: Liverpool FC
Dedere im druze onu tvoju jednu socnu psovku, lakse ce nam svima bitiBHF_Manijak wrote: ↑04/02/2023 18:06 Ekipa koja se bori za goli zivot, na krajuvte ponizi s ole ole pasovima... Dotakli su dno. Bravo.
Milner, Henderson, Ox, ruzan nekakav flashback losih vremena, dok gledas ove istrosene igrace.
Pa i ono odvratno vrijeme, kad si shelvye gledao, allene, flanagane, bar si vidio zar i borbu, iako veze sa zivozom nisu imali. Sad ni tog nema. Samo crno...
Darwin... Majko moja... Ali kazu strasno se krece. Ma hajte molim vas, ne budalite.
Vezni red, zadnja linija, sve gore od goreg...
Ja fakat ne vidim kako vi vidite da bi moglo bolje dogodine. Iskreno. Sve je ovdje truhlo, taman da 2 Bellinghama dovedu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#65800 Re: Liverpool FC
Ma brate ubili su sve u meni Boga mi, znas kad si ono totalno prazan, kad ne vidis ni naprijed ni nazad, kad krvi vise nemas.
Ravnodusnost je najgora, a zadnjih mjesec dana totalno tako docekujem utakmice, jer znam da ne moze bolje.
Tako da se vise i ne nerviram. Ravna linija. Ocekivano sve.
I sto je najtuznije ja fakat ne vidim sta se treba desit da bude bolje. Fakat ne znam. Evo da me pitas sta bi ti uradio da bude bolje, veze nemam... Toliko rupa ima.
Ravnodusnost je najgora, a zadnjih mjesec dana totalno tako docekujem utakmice, jer znam da ne moze bolje.
Tako da se vise i ne nerviram. Ravna linija. Ocekivano sve.
I sto je najtuznije ja fakat ne vidim sta se treba desit da bude bolje. Fakat ne znam. Evo da me pitas sta bi ti uradio da bude bolje, veze nemam... Toliko rupa ima.
