Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65776 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

A dokle više.
MPayne3
Posts: 150
Joined: 06/07/2013 18:07

#65777 Re: Liverpool FC

Post by MPayne3 »

"Svi vi koji ulazite, ostavite svaku nadu!"
User avatar
MMM1977
Posts: 6691
Joined: 15/07/2009 12:56

#65778 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Katastrofa...
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#65779 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Amaterska ekipa
User avatar
JohnnyS
Posts: 17454
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#65780 Re: Liverpool FC

Post by JohnnyS »

Meni je najgore od svega što je Real tako neuvjerljiv da će od ovog raspalog Liverpoola ispast
User avatar
no_sekirli
Posts: 7004
Joined: 02/10/2013 18:36

#65781 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Najvece je pitanje koja je linija gora u ovom timu.

Oni u okvir gola ne mogu pogoditi...
User avatar
MMM1977
Posts: 6691
Joined: 15/07/2009 12:56

#65782 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

no_sekirli wrote: 04/02/2023 16:28 Najvece je pitanje koja je linija gora u ovom timu.

Oni u okvir gola ne mogu pogoditi...
Sve linije su katastrofa, nema niko dobar jednostavno
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65783 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Da, rasulo generalno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65784 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Vrlo vjerovatno će ovo na kraju biti najlošija sezona u historiji kluba kako je EPL nastala. Do sada je najlošiji plasman bio u onom Kennyevom gašenju požara 2012-te kada smo bili 8.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7004
Joined: 02/10/2013 18:36

#65785 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Bajcetic daleko najbolji, Thiago solidan, ostalo sve katastrofa.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7004
Joined: 02/10/2013 18:36

#65786 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Keita :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 53560
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#65787 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Ima li neki link?
User avatar
MMM1977
Posts: 6691
Joined: 15/07/2009 12:56

#65788 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Ma marš svi u pm
User avatar
MMM1977
Posts: 6691
Joined: 15/07/2009 12:56

#65789 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

:run:
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#65790 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Ovakvu sezonu ni jedan trener na svijetu ne moze prezivjeti na klupi. Ako je do Kloppa neka mu vlasnici daju otkaz, ako nije neka on sam kaze dosta je bilo.
Zgembo030
Posts: 66
Joined: 28/02/2020 18:01

#65791 Re: Liverpool FC

Post by Zgembo030 »

Uvijek sam govorio da je Adama igracina, samo mu treba disciplina jer covjek pravi ogromnu razliku na terenu i bio bi idealna zamjena Salahu, a ovako Salah zakupio mjesto u prvoj postavi a i nema ko da ga zamijeni
User avatar
Edin H.
Posts: 53560
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#65792 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Zgembo030 wrote: 04/02/2023 17:49 Uvijek sam govorio da je Adama igracina, samo mu treba disciplina jer covjek pravi ogromnu razliku na terenu i bio bi idealna zamjena Salahu, a ovako Salah zakupio mjesto u prvoj postavi a i nema ko da ga zamijeni
Bolji je Salah od njega dosta
User avatar
no_sekirli
Posts: 7004
Joined: 02/10/2013 18:36

#65793 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Salah trenutno nije bolji ni od Oxa.
Last edited by no_sekirli on 04/02/2023 18:00, edited 1 time in total.
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#65794 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Pogledao utakmicu sa predubjeđenjem da će izgubiti, tako da se nisam iznervirao ni sekunde...
Dobro je to.
Zgembo030
Posts: 66
Joined: 28/02/2020 18:01

#65795 Re: Liverpool FC

Post by Zgembo030 »

Nisam rekao da nije bolji Salah, nego da nema apsolutno nijedan igrac koji ga moze zamijeniti, a za to bi Adama idealan bio..
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65796 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Baš je lako spremati utakmice protiv Liverpoola.

Sve isto.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#65797 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ekipa koja se bori za goli zivot, na krajuvte ponizi s ole ole pasovima... Dotakli su dno. Bravo.

Milner, Henderson, Ox, ruzan nekakav flashback losih vremena, dok gledas ove istrosene igrace.
Pa i ono odvratno vrijeme, kad si shelvye gledao, allene, flanagane, bar si vidio zar i borbu, iako veze sa zivozom nisu imali. Sad ni tog nema. Samo crno...

Darwin... Majko moja... Ali kazu strasno se krece. Ma hajte molim vas, ne budalite.
Vezni red, zadnja linija, sve gore od goreg...

Ja fakat ne vidim kako vi vidite da bi moglo bolje dogodine. Iskreno. Sve je ovdje truhlo, taman da 2 Bellinghama dovedu.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7004
Joined: 02/10/2013 18:36

#65798 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Protivnici puste stopere da vode igru do centra, nasi veznjaci se sakriju iza njihovih, i onda i kad prodje pas, oni povratnu nazad na Gomeza. I u krug.

Dodje se u sansu, ne mogu vise zabit ni na prazan gol. Suradnja nikakva u napadu, Robertson i Trent ocajni i u ofanzivi i u defanzivi.

Ja vjerujem da ce Klopp dati ostavku. Ne navijam za to, ali lik stvarno ne moze ovdje nista napraviti.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7004
Joined: 02/10/2013 18:36

#65799 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

BHF_Manijak wrote: 04/02/2023 18:06 Ekipa koja se bori za goli zivot, na krajuvte ponizi s ole ole pasovima... Dotakli su dno. Bravo.

Milner, Henderson, Ox, ruzan nekakav flashback losih vremena, dok gledas ove istrosene igrace.
Pa i ono odvratno vrijeme, kad si shelvye gledao, allene, flanagane, bar si vidio zar i borbu, iako veze sa zivozom nisu imali. Sad ni tog nema. Samo crno...

Darwin... Majko moja... Ali kazu strasno se krece. Ma hajte molim vas, ne budalite.
Vezni red, zadnja linija, sve gore od goreg...

Ja fakat ne vidim kako vi vidite da bi moglo bolje dogodine. Iskreno. Sve je ovdje truhlo, taman da 2 Bellinghama dovedu.
Dedere im druze onu tvoju jednu socnu psovku, lakse ce nam svima biti :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#65800 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma brate ubili su sve u meni Boga mi, znas kad si ono totalno prazan, kad ne vidis ni naprijed ni nazad, kad krvi vise nemas.
Ravnodusnost je najgora, a zadnjih mjesec dana totalno tako docekujem utakmice, jer znam da ne moze bolje.

Tako da se vise i ne nerviram. Ravna linija. Ocekivano sve.

I sto je najtuznije ja fakat ne vidim sta se treba desit da bude bolje. Fakat ne znam. Evo da me pitas sta bi ti uradio da bude bolje, veze nemam... Toliko rupa ima.
Post Reply