Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
anex
Nindža revizor
Posts: 5105 Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam
Post
by anex » 03/02/2023 12:10
EFD22 wrote: ↑ 03/02/2023 12:00
Nema velikih mana, pregledaj donji dio i obrve zbog hrđe.
Kilometraža, realno, nije realna.
Cijena po meni je nerealna...OK bi bilo 17000-18000 KM ali sve su skuplje za 2k maraka pa tako i ova...
Ne znam koliko je hrđa još uvijek problem kod Fordova...
Naravno, treba zaviriti u sve, ne samo motor i kontrolnu tablu...
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649 Joined: 10/03/2022 22:16
Post
by ZoomZoomKiwi » 03/02/2023 12:12
anex wrote: ↑ 03/02/2023 12:10
EFD22 wrote: ↑ 03/02/2023 12:00
Nema velikih mana, pregledaj donji dio i obrve zbog hrđe.
Kilometraža, realno, nije realna.
Cijena po meni je nerealna...OK bi bilo 17000-18000 KM ali sve su skuplje za 2k maraka pa tako i ova...
Ne znam koliko je hrđa još uvijek problem kod Fordova...
Naravno, treba zaviriti u sve, ne samo motor i kontrolnu tablu...
Ma Kuge su do 2014-2015 malo mogle zahrđati, poslije je to riješeno.
Ova kombinacija manuelac i AWD je nepoderiva.
Motor je odličan.
Ako je na vrijeme održavan nema šta.
Ali 178000 km mi je presumnjivo za Švicarca koji je išao na skijanje s njom garant jer da nije ne bi uzeo AWD.
Prešla je ona još najmanje 100000km više.
Idemedosumom
Posts: 8294 Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..
Post
by Idemedosumom » 03/02/2023 12:14
I meni se cini da je ova Kuga prve generacije skupa. Znam da se nedavno (prije 3-4 mjeseca) mogla fina probrati za do 18kKM. Ali ove cijene odose dovraga
Leon16v
Posts: 7019 Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo
Post
by Leon16v » 03/02/2023 12:23
Meni realno ova Kuga i nije nešto, unutrašnjost totalni Ford Focus 2008 godina
konektovan
Posts: 51431 Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu
Post
by konektovan » 03/02/2023 13:15
Leon16v wrote: ↑ 03/02/2023 12:23
Meni realno ova Kuga i nije nešto, unutrašnjost totalni Ford Focus 2008 godina
Tačnije unutrašnjost c - maxa prve generacije.
mk ultra
Posts: 24032 Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak
Post
by mk ultra » 03/02/2023 14:28
pored 2 godine starijeg tuarega kugu ne bih ni pogledao
ako je za iste pare, paydo, kuga bi trebala biti barem 2015to
najteži auto u klasi
beco
Posts: 5095 Joined: 25/08/2004 14:22
Post
by beco » 03/02/2023 14:31
RagibUzoriti wrote: ↑ 03/02/2023 11:10
anex wrote: ↑ 03/02/2023 10:59
I opet ja ne znam u šta uložiti 20K KM
BMW imao je dosta rugoba u zadnjih 20 godina ali ovo je jedna od gorih
, BMW MPV bože gađaj precizno.
beco
Posts: 5095 Joined: 25/08/2004 14:22
Post
by beco » 03/02/2023 14:33
...
emotivac
Posts: 1612 Joined: 01/03/2013 14:24
Post
by emotivac » 03/02/2023 14:39
Ne znam stvarno, stvar ukusa, al' meni ovaj BMW ne izgleda toliko loše
beco
Posts: 5095 Joined: 25/08/2004 14:22
Post
by beco » 03/02/2023 14:48
Auto je antiteza BMW filozofije.
Ako se vec traži MPV, ok VW, PSA, Reno ko god. Ne vidim poentu u kupovini BMW MPV.
Last edited by
beco on 03/02/2023 14:51, edited 1 time in total.
TLOP
Posts: 358 Joined: 23/01/2020 11:12
Post
by TLOP » 03/02/2023 14:49
haman ko mercedes b klasa
Seyfo
Posts: 4540 Joined: 23/08/2011 14:12
Post
by Seyfo » 03/02/2023 14:57
Serija 2 ima neake tri verzije, onaj sa dvoje vrata i guzicom kao M2, pa ovo sranje, pa onaj novi neakav 2 coupe sa 4 vrata, šta li...u svakom slučaju, ovaj dva sa slike neodoljivo podsjeća na X1 iz 2016.g. Ono skontali da ga malo nešto modifikuju i tušnu kao SUV, prodaja skočila milion posto garant.Kad sam bio u Njemačkoj vidio sam nevjerovatno mnogo tih X1 druge generacije.
konektovan
Posts: 51431 Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu
Post
by konektovan » 03/02/2023 15:49
beco wrote: ↑ 03/02/2023 14:31
BMW imao je dosta rugoba u zadnjih 20 godina ali ovo je jedna od gorih
, BMW MPV bože gađaj precizno.
Pismen auto....grand tourer je već poružan
Evolution_IV
Posts: 20832 Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša
Post
by Evolution_IV » 03/02/2023 16:36
ok je, samo se lrevisoko sjedi i mogli su malo bolje sakrit sine od sjediata, bas strse
konektovan wrote: ↑ 03/02/2023 08:06
Taj nisan je dobar samo za estrich..
sta su sve prevukli, zamisli kad bi ove tovarili onoliko
RagibUzoriti
Posts: 2658 Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju
Post
by RagibUzoriti » 03/02/2023 16:45
beco wrote: ↑ 03/02/2023 14:31
BMW imao je dosta rugoba u zadnjih 20 godina ali ovo je jedna od gorih
, BMW MPV bože gađaj precizno.
Jbg
I ja sam nekom lijep a nekom nisam.
I ti si nekom lijep,nekom nisi.
O ukusima se ne raspravlja.
Vozio sam ga, vozilo se ponasa izvrsno. Da gledam nesto na taj fazon,nikad ne bih bjezao od ovakvog modela.
Tako da.
.
lavic
Posts: 3589 Joined: 14/04/2011 15:03
Post
by lavic » 03/02/2023 16:49
RagibUzoriti wrote: ↑ 03/02/2023 16:45
beco wrote: ↑ 03/02/2023 14:31
BMW imao je dosta rugoba u zadnjih 20 godina ali ovo je jedna od gorih
, BMW MPV bože gađaj precizno.
Jbg
I ja sam nekom lijep a nekom nisam.
I ti si nekom lijep,nekom nisi.
O ukusima se ne raspravlja.
Vozio sam ga, vozilo se ponasa izvrsno. Da gledam nesto na taj fazon,nikad ne bih bjezao od ovakvog modela.
Tako da.
.
Zena ima prvu B klasu i ovakav bi mogao biti slijedece joj auto, ali iskljucivo samo bezin i mozda xdrive.
I ugodno se vozi u ovakvim autima.
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 03/02/2023 17:09
RagibUzoriti wrote: ↑ 03/02/2023 16:45
O ukusima se ne raspravlja.
nema se o ukusu sta raspravljati,ali o neukusu ima itekako jer ga je dosta
RagibUzoriti
Posts: 2658 Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju
Post
by RagibUzoriti » 03/02/2023 17:19
bitanga_sa_otesa wrote: ↑ 03/02/2023 17:09
RagibUzoriti wrote: ↑ 03/02/2023 16:45
O ukusima se ne raspravlja.
nema se o ukusu sta raspravljati,ali o neukusu ima itekako jer ga je dosta
To bi nekako bilo kao ljudi bez ukusa hoce da raspravljaju o ukusu...
Sve zavisi kako se formulise teza
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 03/02/2023 17:24
RagibUzoriti wrote: ↑ 03/02/2023 17:19
To bi nekako bilo kao ljudi bez ukusa hoce da raspravljaju o ukusu...
Sve zavisi kako se formulise teza
koju bi ti??
Throttle
Posts: 14680 Joined: 10/06/2016 12:35
Post
by Throttle » 03/02/2023 17:25
Ja sam najvise vidjao čiče sa švapskim tablicama da voze ovo kino
meni licno bezveze al koga veseli nek vozi
@bitanga_sa_otesa bolje da ljulja
RagibUzoriti
Posts: 2658 Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju
Post
by RagibUzoriti » 03/02/2023 18:11
bitanga_sa_otesa wrote: ↑ 03/02/2023 17:24
RagibUzoriti wrote: ↑ 03/02/2023 17:19
To bi nekako bilo kao ljudi bez ukusa hoce da raspravljaju o ukusu...
Sve zavisi kako se formulise teza
koju bi ti??
Obje. Iskreno
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 03/02/2023 18:12
o tom pricam ...neukus
RagibUzoriti
Posts: 2658 Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju
Post
by RagibUzoriti » 03/02/2023 18:39
Nije to neukus,to je izbor i mogucnost eventualna.
A zenio bih drugu, barem znam da je nece niko osim mene.
Tako ti nekako i ovi alfisti razmisljaju,eto pitaj ih
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649 Joined: 10/03/2022 22:16
Post
by ZoomZoomKiwi » 03/02/2023 18:47
Pa valjda je za Afiste ova prva, lijepa i skupa za održavat’