Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
hopi
Posts: 7258
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#16151 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by hopi »

Taj tuareg ne bi ni mogao povući mašineriju za estrih+par kršnih momaka+halat u gepeku
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#16152 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sumirprimus »

ovisi o kakvom makadamu pricate?
odlazak na vikendicu do koje nema asfalata? pa to moze svaka kanta od auta i ona od par hiljada km ovuci bez problema ako nisu bile zesce kise ili veci snijeg, sto ove godine nije bio problem.
ne vidim potebu za tim autima vece kubikaze i kilaze za ljude prosjecnog dzepa realno.
ako imas takvo auto ka opciju za vikned, i ifnansijski ti nije udar na kucni budzet onda ok, a to realno nije slucaj sa vecinom ljudi.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#16153 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by RagibUzoriti »

basicm wrote: 03/02/2023 08:59 Ma samo malo objektivnosti treba.
Svako moze da pise sta zeli.

Ali se misljenje ne uzima od svakoga.

Koliko je amar kompetentan...ne bih se izjasnjavao :-) :lol:
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#16154 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by lavic »

RagibUzoriti wrote: 03/02/2023 10:50
basicm wrote: 03/02/2023 08:59 Ma samo malo objektivnosti treba.
Svako moze da pise sta zeli.

Ali se misljenje ne uzima od svakoga.

Koliko je amar kompetentan...ne bih se izjasnjavao :-) :lol:
Ma mlad je, sve mu je oprosteno!
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#16155 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by anex »

I opet ja ne znam u šta uložiti 20K KM

@konektovan je bio najbliži... KUGA me privlaci... :D
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#16157 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

anex wrote: 03/02/2023 10:59 I opet ja ne znam u šta uložiti 20K KM

@konektovan je bio najbliži... KUGA me privlaci... :D
https://www.olx.ba/artikal/50418571/ope ... -navi-pdc/

https://www.olx.ba/artikal/51341409/u-d ... ness-2016/

https://www.olx.ba/artikal/51537765/dac ... i-vlasnik/


Moj glas ide za ovog, najpraktičniji je, iako nije ni blizu najljepši, al' jbg. https://www.olx.ba/artikal/49494630/for ... -max-2016/
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#16158 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by anex »

Hvala na trudu...fina auta...
Al naveo sam SUV u svom prvom postu... :-D
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#16159 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

Al mu nađe Megana od opreme ima volan :D
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#16160 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Leon16v wrote: 03/02/2023 11:08 Al mu nađe Megana od opreme ima volan :D
I Focus isto :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51417
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#16161 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Tačno zaslužuješ ban zbog ove ružnoće koju čovjeku predlažeš..čuj c max grand :-) :lol:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#16162 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

anex wrote: 03/02/2023 11:08 Hvala na trudu...fina auta...
Al naveo sam SUV u svom prvom postu... :-D
Ovaj C-Max dođe skoro ko SUV što se tiče položaja za volanom i preglednosti. :mrgreen:
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#16163 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by anex »

konektovan wrote: 03/02/2023 11:09 Tačno zaslužuješ ban zbog ove ružnoće koju čovjeku predlažeš..čuj c max grand :-) :lol:
Hahaahh
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#16164 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by RagibUzoriti »

anex wrote: 03/02/2023 10:59 I opet ja ne znam u šta uložiti 20K KM

Image
Image
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#16165 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

konektovan wrote: 03/02/2023 11:09 Tačno zaslužuješ ban zbog ove ružnoće koju čovjeku predlažeš..čuj c max grand :-) :lol:
Jebiga, kod mene su prioriteti kod polovnih vozila što manja kilometraža, što mlađe godište, motor, oprema, pa tek onda izgled, naravno sve to se mora uklopiti u budžet.

Ako ćemo po ljepoti, nek uzme sebi Breru :mrgreen:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#16166 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

RagibUzoriti wrote: 03/02/2023 11:10
anex wrote: 03/02/2023 10:59 I opet ja ne znam u šta uložiti 20K KM

Image
Image
Dobar prijedlog, samo ne ove plug-in varijante.
Ne znam da li se kod nas može naći za 20k KM uopće.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#16167 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by RagibUzoriti »

EFD22 wrote: 03/02/2023 11:11

Dobar prijedlog, samo ne ove plug-in varijante.
Ne znam da li se kod nas može naći za 20k KM uopće.
Danas( ili najkasnije tokom vikenda) se jedan tovari i ode za BiH. 20k BAM do registracije dole.

Ovaj sa slike je 2018ta,automat...istih karakteristika samo druga boja.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#16168 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

RagibUzoriti wrote: 03/02/2023 11:14
EFD22 wrote: 03/02/2023 11:11

Dobar prijedlog, samo ne ove plug-in varijante.
Ne znam da li se kod nas može naći za 20k KM uopće.
Danas( ili najkasnije tokom vikenda) se jedan tovari i ode za BiH. 20k BAM do registracije dole.

Ovaj sa slike je 2018ta,automat...istih karakteristika samo druga boja.
Koji motor? 225xe?
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#16169 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by RagibUzoriti »

Da

:)
User avatar
konektovan
Posts: 51417
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#16170 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

To je dzaba fakat...
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#16171 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

konektovan wrote: 03/02/2023 11:34 To je dzaba fakat...
Bolje jos dodat cenera i kupit sta za makadama pusti ovo :D
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#16173 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by duh_sa_sjekirom »

Osim izgleda, imaju li ovi C-max Fordovi kakvih ozbiljnijih mana? Motori, mjenjač, mehanika...?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#16174 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by anex »

https://www.olx.ba/r/49783440/7455

Jel realna cijena i kakve su mane?
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#16175 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Nema velikih mana, pregledaj donji dio i obrve zbog hrđe.

Kilometraža, realno, nije realna.
Post Reply