Hej, hoćeš da mi uvrtiš vesvese
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Idemedosumom
- Posts: 8291
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
- konektovan
- Posts: 51426
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16052 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Vlado..vlatko je nekad drzao auto otpad....eto. 
- sime_cipol
- Posts: 23409
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#16053 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Imaš li za vodokotlic? Pitam za Jarana.bitanga_sa_otesa wrote: ↑01/02/2023 21:56 prodajem Ćipove za dvogrle karburatore i bošpuNpe,upit u iMboxs
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#16054 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
To je tačno 100%.
Ponekad odem na te ćunerske skupove. Dovuku one mobilne valjke i dyno ko hoce isprobati koliko konja ima. Odnosno ciji je penis veci
Nagledam se svasta. Ali kad dodju bmw e90-92 sa tim motorima. 335 itd. To su Najveci sleeper-i. Otvore haube nista narocito. Izgleda fabricki. Na dyno po 500 konja deru od šale..
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#16055 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Koji SUV kupiti za 20K maraka?
- konektovan
- Posts: 51426
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#16057 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
https://www.youtube.com/watch?v=Ce73-ewLi1kB6Redhell wrote: ↑01/02/2023 23:44To je tačno 100%.
Ponekad odem na te ćunerske skupove. Dovuku one mobilne valjke i dyno ko hoce isprobati koliko konja ima. Odnosno ciji je penis veci.
Nagledam se svasta. Ali kad dodju bmw e90-92 sa tim motorima. 335 itd. To su Najveci sleeper-i. Otvore haube nista narocito. Izgleda fabricki. Na dyno po 500 konja deru od šale..
Samo što ih vamo po Balkanu pod lupom jedino možeš naći. Tu i tamo poneki 35d i to je to..
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#16058 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
canvra888 wrote: ↑02/02/2023 01:55https://www.youtube.com/watch?v=Ce73-ewLi1kB6Redhell wrote: ↑01/02/2023 23:44
To je tačno 100%.
Ponekad odem na te ćunerske skupove. Dovuku one mobilne valjke i dyno ko hoce isprobati koliko konja ima. Odnosno ciji je penis veci.
Nagledam se svasta. Ali kad dodju bmw e90-92 sa tim motorima. 335 itd. To su Najveci sleeper-i. Otvore haube nista narocito. Izgleda fabricki. Na dyno po 500 konja deru od šale..![]()
Samo što ih vamo po Balkanu pod lupom jedino možeš naći. Tu i tamo poneki 35d i to je to..
Ma mocni pravo. U zadnjih 5-6 godina svake godine na vrhu najboljih motora…
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ward%27 ... es#Results
Mada su prve generacije imale problema sa začepljenjem usisnih ventila zbog direktnog ubrzgavanja..
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#16059 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#16060 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Je l' karbonizacija ventila u pitanju? Znam da je dosta i ovih 'prizemnijih' benzinaca drugih brendova kuburilo s tim kad se krenulo masovno sa direktnim ubrizgavanjem..B6Redhell wrote: ↑02/02/2023 02:06canvra888 wrote: ↑02/02/2023 01:55
https://www.youtube.com/watch?v=Ce73-ewLi1k![]()
Samo što ih vamo po Balkanu pod lupom jedino možeš naći. Tu i tamo poneki 35d i to je to..
Ma mocni pravo. U zadnjih 5-6 godina svake godine na vrhu najboljih motora…
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ward%27 ... es#Results
Mada su prve generacije imale problema sa začepljenjem usisnih ventila zbog direktnog ubrzgavanja..
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#16061 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jeste. Sve su prve generacije sa direktnim ubrzgavanjem imale problema tako da nije zaobišlo ni N54/55.
I n52 motori su im podcijenjeni nemaju performanse ko turbaci, ali jednostavni i ko mazge..
I n52 motori su im podcijenjeni nemaju performanse ko turbaci, ali jednostavni i ko mazge..
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16063 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Imam naravno stejĐ Ćetri veliku diznu ko puno sere da voda odmah odnese.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#16064 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nek je tebi hairli to auto, pa nam baci koju sliku kad dođe
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#16065 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Chipuju.

Sve raja ChiPaci sa foruma, sa ljutim masinama
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16067 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- hopi
- Posts: 7258
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#16068 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I ova s klasa do se čini kao dobra prilika 
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#16069 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Po mogucnosti RAV 2.2 d4d sto srce ulje.
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
-
husoboss
- Posts: 964
- Joined: 19/07/2012 22:22
#16071 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I truhnu...RagibUzoriti wrote: ↑02/02/2023 10:01Svi D4D motori srcu ulje. Ali pssst to se ne smije pricati.
Idemo mlatiti po TSI i TDI motorima kako su za khurca...
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#16072 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
RagibUzoriti wrote: ↑02/02/2023 10:01Svi D4D motori srcu ulje. Ali pssst to se ne smije pricati.
Idemo mlatiti po TSI i TDI motorima kako su za khurca...
2.8 D4D u LC nije imao tih problema.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#16073 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dobar. Obicni ovjes.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#16074 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#16075 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Tih 238 hiljada je drugi krug.
