SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#64176 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by GandalfSivi »

Ateista wrote: 01/02/2023 15:48
GandalfSivi wrote: 01/02/2023 15:23

A sta mi ovdje radimo svega ti? Sve se ovih dana desava u virtualnom svijetu...
Drugo je sto mi komentarisemo, ne ide da roditelj djeteta to pise po fb vec to treba uputiti na pravu adresu, pogotovo ne ide da jos i preuvelicava. Da ona nije to pisala ne bismo ni mi to sad komentarisali nego bi se tim bavili oni koji trebaju.
Ovakve stvari treba iznositi i javnost onda kada klubovi, skole, policija, sud ili ko vec treba, ne odreaguju, na primjer slucaj onog nastavnika koji je nakon sto je osudjen za bludne radnje sa maloljetnicom nastavio raditi u skoli.
Aha, kod nas se uvijek bave problemima oni koji se trebaju baviti, pogotovo kada narod suti. Ali eto sada, oni se ne mogu baviti tim jer je ona napisala status. Da nije digla frku, ovaj malisa bi vjerovatno bio vracen sljedeci dan i pojeo vuk magarca. Ne treba sutjeti na nasilje i nepravdu…
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#64177 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by GandalfSivi »

Mislim fakat, koji bezobrazluk, zensko sa kratkom frizurom i dva prezimena (normalno da te stvari prijete svakoj muskarcini) se usudila napisati na svom FB profilu da joj je neko prebio dijete.

Treba je u zatvor odmah!!!
User avatar
Ateista
Posts: 51664
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#64178 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ateista »

GandalfSivi wrote: 01/02/2023 19:47
Ateista wrote: 01/02/2023 15:48

Drugo je sto mi komentarisemo, ne ide da roditelj djeteta to pise po fb vec to treba uputiti na pravu adresu, pogotovo ne ide da jos i preuvelicava. Da ona nije to pisala ne bismo ni mi to sad komentarisali nego bi se tim bavili oni koji trebaju.
Ovakve stvari treba iznositi i javnost onda kada klubovi, skole, policija, sud ili ko vec treba, ne odreaguju, na primjer slucaj onog nastavnika koji je nakon sto je osudjen za bludne radnje sa maloljetnicom nastavio raditi u skoli.
Aha, kod nas se uvijek bave problemima oni koji se trebaju baviti, pogotovo kada narod suti. Ali eto sada, oni se ne mogu baviti tim jer je ona napisala status. Da nije digla frku, ovaj malisa bi vjerovatno bio vracen sljedeci dan i pojeo vuk magarca. Ne treba sutjeti na nasilje i nepravdu…
Nisam rekao da ne mogu zbog toga, vec da se mi bavimo zbog njenog statusa :D
Da je tako onda je ok dizati frku, ali cini mi se da nije bilo pojeo vuk magarca, bila disciplinska komisija, nisam samo upratio kakva je odluka.
User avatar
Ateista
Posts: 51664
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#64179 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ateista »

DaysleepeR wrote: 01/02/2023 15:55
Ateista wrote: 01/02/2023 15:53
To ne mozemo sa sigurnoscu znati, klub tvrdi da je postupak pokrenut ali da su oni trazili puno viseod toga i da je zato do ovoga doslo.
Slazem se sa tim za odgovornost, opet ako je tacno saopstenje kluba onda su oni uradili ono sto treba i uvijek moze doci do incidenta i u skoli, vrticu, produzenom, bitno je reagovati na to, ako je bilo ovako kakosu napisali onda sa njihove strane nije nista sporno. Drugo je to sto mi sad citamo dvije strane price, pitanje je sta je prava istina.
po tebi je nerealno da roditelj djeteta koje je napadnuto traži najgore moguće sankcije?

da traže zatvaranje kluba ja ne bih vidio problem kako rekoh

ovo se ne smije desiti, upišeš dijete na skijanje, i neko ti ga prebije
Ne treba ni pretjerivati. Koliko god da treba sankcionisati vrsnjacko nasilje, ne treba ni pretjerivati i zbog toga dizati toliku buku, pogotovo ako je istina bliza ovome sto klub kaze a zvuci mi realnije nego sto mama pise da je tukao 5 minuta a ona samo stajala, to nema nikakvog smisla.
Opet kazem, meni sve ovo sto klub pise zvuci smislenije i blize realnosti.
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#64180 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by NediM17 »

Ako je ovo za crne hronike onda je Sarajevo grad sigurnog zivljenja.
Dabogda nam ovo bilo najcrnje u hronici.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#64181 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

wrote: 01/02/2023 13:38 Frizura nam otkriva da je ova zena ortodoksni lazov. A da je lažovcina na kvadrat nam potvrduje to da ima dva prezimena. :roll:
:lol: o svashta.
. ova zena je lijepa.. :thumbup:
User avatar
liyf
Posts: 3743
Joined: 08/06/2021 22:55

#64182 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by liyf »

Ateista wrote: 01/02/2023 15:14
GandalfSivi wrote: 01/02/2023 15:07 Djecak izudarao djevojcicu, djecak treba da bude izbacen. Nema tu ko ie sta rekao. Ako su i iz skole potvrdili nasilje, hvala i dovidjenja. Sta treba, da ova djevojcica opet ide na skijanje sa njim?
Taj dio nije upitan, vec cemu ova hajka po fb ako je klub pokrenuo disciplinski postupak protiv djecaka.

Ako necim nije zadovoljna, tu je policija da to rijesi, ne fb.
ma kakva policija, šta ti je? Kod nas je fejzbuk policija, bolje na fejzbuk objaviti da te neko opljačkao nego prijaviti policiji. Stvarno ne razumijem debilizam ovih nekih ljudi.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79542
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#64183 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Velkoski »

mali krkani danas odrastaju na tabletima tako da ne sumnjam u priču uopšte

a znam i kako djeluju klubovi (bilo kojeg sporta) tako da ne sumnjam i da je mali "šampion" u očima roditelja/trenera, mora da ima i para :mrgreen:
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#64184 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sid the sloth »

lavi wrote: 01/02/2023 21:37
Ateista wrote: 01/02/2023 15:14

Taj dio nije upitan, vec cemu ova hajka po fb ako je klub pokrenuo disciplinski postupak protiv djecaka.

Ako necim nije zadovoljna, tu je policija da to rijesi, ne fb.
ma kakva policija, šta ti je? Kod nas je fejzbuk policija, bolje na fejzbuk objaviti da te neko opljačkao nego prijaviti policiji. Stvarno ne razumijem debilizam ovih nekih ljudi.
Ma kakva policija, upravo tako, sta ce mu? Mislis da ce istrazivati ista? Dovesti par "svjedoka", uzeti izjave i hajte svi kuci.
Ovo je puno bolniji nacin za delikventa, udari mu na nesto do cega mu je stalo pa da vidi da ne moze sa svakim kao sa roditeljima.
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3491
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#64185 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Matijevic_Vlado »

moonca wrote: 01/02/2023 20:53
wrote: 01/02/2023 13:38 Frizura nam otkriva da je ova zena ortodoksni lazov. A da je lažovcina na kvadrat nam potvrduje to da ima dva prezimena. :roll:
:lol: o svashta.
. ova zena je lijepa.. :thumbup:
Cuj ove. Pala s nebesa.
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#64186 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by HelaS »

Ateista wrote: 01/02/2023 20:41 To ne mozemo sa sigurnoscu znati, klub tvrdi da je postupak pokrenut ali da su oni trazili puno viseod toga i da je zato do ovoga doslo.
Slazem se sa tim za odgovornost, opet ako je tacno saopstenje kluba onda su oni uradili ono sto treba i uvijek moze doci do incidenta i u skoli, vrticu, produzenom, bitno je reagovati na to, ako je bilo ovako kakosu napisali onda sa njihove strane nije nista sporno. Drugo je to sto mi sad citamo dvije strane price, pitanje je sta je prava istina.
DaysleepeR wrote: 01/02/2023 15:55 po tebi je nerealno da roditelj djeteta koje je napadnuto traži najgore moguće sankcije?

da traže zatvaranje kluba ja ne bih vidio problem kako rekoh

ovo se ne smije desiti, upišeš dijete na skijanje, i neko ti ga prebije
Ateista wrote: 01/02/2023 20:41 Ne treba ni pretjerivati. Koliko god da treba sankcionisati vrsnjacko nasilje, ne treba ni pretjerivati i zbog toga dizati toliku buku, pogotovo ako je istina bliza ovome sto klub kaze a zvuci mi realnije nego sto mama pise da je tukao 5 minuta a ona samo stajala, to nema nikakvog smisla.
Opet kazem, meni sve ovo sto klub pise zvuci smislenije i blize realnosti.
Tvoj post je kontradiktoran. Obzirom na tvoju kulturu, ti si već prije donio svoju procjenu, povjerovao pravdanju muškog nasilja iz tog skijaškog kluba i odgovornom proglasio djevojčicu. Pitanje za tebe, za vješalicu pravnicu, i druge koji se rugaju ženi sa dva prezimena i koji sumnjaju vjerodostojnost njene priče: Šta da je taj mali junošica, skijaški "pobjednik", mali pomahnitali divljak, svoje divljaštvo pokazao nad tvojim djetetom, nad tvojom djevojčicom, neukom da se fizički odbrani od nasilja? Kako bi se ti ponašao spram tog primitivca i spram te skijaške škole, koja, očito je, pokušava prije zataškati slučaj, nego naprasno izbaciti malu bagru iz svoje škole. Da, škola, kakva god bila, njeni učitelji, odgovorni su za svoje učenike. U svakom trenutku, na svakom mjestu, sve dok su im djeca povjerena, i dok su pod njihovim nadzorom.
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#64187 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

HelaS wrote: 01/02/2023 22:22
Ateista wrote: 01/02/2023 20:41 To ne mozemo sa sigurnoscu znati, klub tvrdi da je postupak pokrenut ali da su oni trazili puno viseod toga i da je zato do ovoga doslo.
Slazem se sa tim za odgovornost, opet ako je tacno saopstenje kluba onda su oni uradili ono sto treba i uvijek moze doci do incidenta i u skoli, vrticu, produzenom, bitno je reagovati na to, ako je bilo ovako kakosu napisali onda sa njihove strane nije nista sporno. Drugo je to sto mi sad citamo dvije strane price, pitanje je sta je prava istina.
DaysleepeR wrote: 01/02/2023 15:55 po tebi je nerealno da roditelj djeteta koje je napadnuto traži najgore moguće sankcije?

da traže zatvaranje kluba ja ne bih vidio problem kako rekoh

ovo se ne smije desiti, upišeš dijete na skijanje, i neko ti ga prebije
Ateista wrote: 01/02/2023 20:41 Ne treba ni pretjerivati. Koliko god da treba sankcionisati vrsnjacko nasilje, ne treba ni pretjerivati i zbog toga dizati toliku buku, pogotovo ako je istina bliza ovome sto klub kaze a zvuci mi realnije nego sto mama pise da je tukao 5 minuta a ona samo stajala, to nema nikakvog smisla.
Opet kazem, meni sve ovo sto klub pise zvuci smislenije i blize realnosti.
Tvoj post je kontradiktoran. Obzirom na tvoju kulturu, ti si već prije donio svoju procjenu, povjerovao pravdanju muškog nasilja iz tog skijaškog kluba i odgovornom proglasio djevojčicu. Pitanje za tebe, za vješalicu pravnicu, i druge koji se rugaju ženi sa dva prezimena i koji sumnjaju vjerodostojnost njene priče: Šta da je taj mali junošica, skijaški "pobjednik", mali pomahnitali divljak, svoje divljaštvo pokazao nad tvojim djetetom, nad tvojom djevojčicom, neukom da se fizički odbrani od nasilja? Kako bi se ti ponašao spram tog primitivca i spram te skijaške škole, koja, očito je, pokušava prije zataškati slučaj, nego naprasno izbaciti malu bagru iz svoje škole. Da, škola, kakva god bila, njeni učitelji, odgovorni su za svoje učenike. U svakom trenutku, na svakom mjestu, sve dok su im djeca povjerena, i dok su pod njihovim nadzorom.
I ti si već presudio da je mali kriv, a znaš koliko i Ateista kojeg kritikuješ.
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#64188 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by HelaS »

Hakiz wrote: 01/02/2023 22:29
HelaS wrote: 01/02/2023 22:22


Tvoj post je kontradiktoran. Obzirom na tvoju kulturu, ti si već prije donio svoju procjenu, povjerovao pravdanju muškog nasilja iz tog skijaškog kluba i odgovornom proglasio djevojčicu. Pitanje za tebe, za vješalicu pravnicu, i druge koji se rugaju ženi sa dva prezimena i koji sumnjaju vjerodostojnost njene priče: Šta da je taj mali junošica, skijaški "pobjednik", mali pomahnitali divljak, svoje divljaštvo pokazao nad tvojim djetetom, nad tvojom djevojčicom, neukom da se fizički odbrani od nasilja? Kako bi se ti ponašao spram tog primitivca i spram te skijaške škole, koja, očito je, pokušava prije zataškati slučaj, nego naprasno izbaciti malu bagru iz svoje škole. Da, škola, kakva god bila, njeni učitelji, odgovorni su za svoje učenike. U svakom trenutku, na svakom mjestu, sve dok su im djeca povjerena, i dok su pod njihovim nadzorom.
I ti si već presudio da je mali kriv, a znaš koliko i Ateista kojeg kritikuješ.
U kojem dijelu mojeg teksta, kojim riječima, sam ja presudio malcu :?

Napisao sam njegove ljudske osobine. Neko, ma kojih godina, ko tuče i pretuče djevojčicu, nije ništa drugo i drugačije od pomahnitalog divljaka i primitivca.

Gdje sam ja presudio da je mali kriv, odgovori konkretno.
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#64189 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

HelaS wrote: 01/02/2023 22:34
Hakiz wrote: 01/02/2023 22:29

I ti si već presudio da je mali kriv, a znaš koliko i Ateista kojeg kritikuješ.
U kojem dijelu mojeg teksta, kojim riječima, sam ja presudio malcu :?

Napisao sam njegove ljudske osobine. Neko, ma kojih godina, ko tuče i pretuče djevojčicu, nije ništa drugo i drugačije od pomahnitalog divljaka i primitivca.

Gdje sam ja presudio da je mali kriv, odgovori konkretno.
To pretuče je presuda. Mi ne znamo šta se dešavalo. Možda je jeste pretukao, možda ju je jednom udario, možda je ona njega udarila prva a on vratio, možda...

Nije ni djevojčicama strano udariti.

Ne vjerujem ni njemu ni njoj.

A ti si već odlučio da je mali kriv.
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#64190 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by NediM17 »

Udar'o je stapom po kacigi.
Ima li kakav ljekarski nalaz o nanesenim povredama ako je "pretucena" k'o sto joj mamica pise?
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#64191 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by HelaS »

Hakiz wrote: 01/02/2023 22:38
HelaS wrote: 01/02/2023 22:34

U kojem dijelu mojeg teksta, kojim riječima, sam ja presudio malcu :?

Napisao sam njegove ljudske osobine. Neko, ma kojih godina, ko tuče i pretuče djevojčicu, nije ništa drugo i drugačije od pomahnitalog divljaka i primitivca.

Gdje sam ja presudio da je mali kriv, odgovori konkretno.
To pretuče je presuda. Mi ne znamo šta se dešavalo. Možda je jeste pretukao, možda ju je jednom udario, možda je ona njega udarila prva a on vratio, možda...

Nije ni djevojčicama strano udariti.

Ne vjerujem ni njemu ni njoj.

A ti si već odlučio da je mali kriv.
Kolega Hakiz, popusti života ti :-)
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#64192 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

HelaS wrote: 01/02/2023 22:22 za vješalicu pravnicu, i druge koji se rugaju ženi sa dva prezimena i koji sumnjaju vjerodostojnost njene priče
Pošto si mi prozvao pa red je da ti odgovorim na montiranu konstataciju, ja nigdje nisam sumnjala u vjerodostojnost njene priče,niti sam s erugala njoj sa dva prezimena(pročitaj bolje moj odgovor pošto paušalno čitaš)(to si ti ponavljam lažno nabacio),već isključivo sam napisala da dijete od 9 godina ne možeš goniti krivično,jer po zakonima nije odgovorno (pročitaj ako ti nije jasno) drugo da bi nekoga ganjao,moraš dokazati da to djelo krivično postoji ;), a i da dokažeš dijete od 9 godina po zakonima ove drzave NIJE KRIVIČNO odgovorno niti se išta prema njemu poduzima od sankcije,pa ti bujrum dokazi da to nije tako i da ja izmišljam
dakle ispuši balončić
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#64193 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by GandalfSivi »

NediM17 wrote: 01/02/2023 22:44 Udar'o je stapom po kacigi.
Ima li kakav ljekarski nalaz o nanesenim povredama ako je "pretucena" k'o sto joj mamica pise?
Nije tukao nju, tukao joj je kacigu. Odlicno, ali nemoj vise, nikada…
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#64194 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

https://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronik ... c-pobjegao

Izvalio stub i pobjegao
Stub pao na zgradu

Odranije poznat policiji kao i skije te kaciga
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#64195 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

Hakiz wrote: 01/02/2023 22:38 To pretuče je presuda. Mi ne znamo šta se dešavalo. Možda je jeste pretukao, možda ju je jednom udario, možda je ona njega udarila prva a on vratio, možda...

Nije ni djevojčicama strano udariti.

Ne vjerujem ni njemu ni njoj.

A ti si već odlučio da je mali kriv.
Malo je vjerovatno da je udario. tek tako... netrpeljivost je postojala .
kao i detalj
Nezadovoljan, dječak je nastavio fizičko maltretiranje tako što joj je veliku grudu snijega nasilno trljao na lice. Dva puta. Moje dijete je imalo sreću što je bila obučena i zaštićena slojevima skijaške opreme.
. i pored udaranja. je :-) napravio veliku grudvu i trljao na lice.. ..pa to je trajalo.. zar nije mogla pobjechi od njega ..
radijator
Posts: 385
Joined: 25/01/2003 00:00

#64196 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radijator »

Cudi me da niko ne skrece paznju na olako tretiranje ovakvih slucajeva kao "vrsnjacko nasilje"?!
Vrsnjackim nasiljem se smatra sistematsko i kontinuirano uznemiravanje jedne ili vise osoba opet od strane jedne ili vise osoba, i to u teen dobi.
Nazivati jedan napad djeteta od 9 godina na drugo dijete od 9 godina vrsnjackim nasiljem?? Onda mozemo biti sigurni da svaki dan u skolama, obdanistima, parkicima... sve vrvi od vrsnjackog nasilja! Rekao bih da bi neki ovdje smatrali za shodno da se sva djeca koja se potuku, a posebno ona koja zadaju degeneka, trebaju izbaciti iz skola, zabraniti im dalje obrazovanje, u protivnom zatvoriti same skole?!
mali_balon
Posts: 14559
Joined: 12/09/2012 09:57

#64197 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

GandalfSivi wrote: 01/02/2023 23:35
NediM17 wrote: 01/02/2023 22:44 Udar'o je stapom po kacigi.
Ima li kakav ljekarski nalaz o nanesenim povredama ako je "pretucena" k'o sto joj mamica pise?
Nije tukao nju, tukao joj je kacigu. Odlicno, ali nemoj vise, nikada…
ko bake "znate, on je napao kameru a ne kamermana", braneci husu cesira
User avatar
duga puska
Posts: 838
Joined: 08/02/2012 21:40

#64198 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by duga puska »

radijator wrote: 02/02/2023 00:36 Cudi me da niko ne skrece paznju na olako tretiranje ovakvih slucajeva kao "vrsnjacko nasilje"?!
Vrsnjackim nasiljem se smatra sistematsko i kontinuirano uznemiravanje jedne ili vise osoba opet od strane jedne ili vise osoba, i to u teen dobi.
Nazivati jedan napad djeteta od 9 godina na drugo dijete od 9 godina vrsnjackim nasiljem?? Onda mozemo biti sigurni da svaki dan u skolama, obdanistima, parkicima... sve vrvi od vrsnjackog nasilja! Rekao bih da bi neki ovdje smatrali za shodno da se sva djeca koja se potuku, a posebno ona koja zadaju degeneka, trebaju izbaciti iz skola, zabraniti im dalje obrazovanje, u protivnom zatvoriti same skole?!
100%
User avatar
Ateista
Posts: 51664
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#64199 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ateista »

radijator wrote: 02/02/2023 00:36 Cudi me da niko ne skrece paznju na olako tretiranje ovakvih slucajeva kao "vrsnjacko nasilje"?!
Vrsnjackim nasiljem se smatra sistematsko i kontinuirano uznemiravanje jedne ili vise osoba opet od strane jedne ili vise osoba, i to u teen dobi.
Nazivati jedan napad djeteta od 9 godina na drugo dijete od 9 godina vrsnjackim nasiljem?? Onda mozemo biti sigurni da svaki dan u skolama, obdanistima, parkicima... sve vrvi od vrsnjackog nasilja! Rekao bih da bi neki ovdje smatrali za shodno da se sva djeca koja se potuku, a posebno ona koja zadaju degeneka, trebaju izbaciti iz skola, zabraniti im dalje obrazovanje, u protivnom zatvoriti same skole?!
:thumbup:
Tako je, s tim sto naravno treba imati nultu toleranciju i prema pojedinacnim slucajevima jer vrlo lako mogu prerasti u vrsnjacko nasilje.
sakib_jebivjetric
Posts: 369
Joined: 09/02/2021 18:52

#64200 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sakib_jebivjetric »

Kakve debile roditelji odgajaju to je za pricu.
Jucer vodim malog u skolu i dvojica se djecaka poguraju, 5-7 razred ijedan padne u lokvu i pocne se previjati. I lezi tako u lokvi ni da se makne. Pridjem mu, hajde sine ustani, hoces li do doktora da te vodim, nemoj lezati u vodi, on se otima i govori pusti me.
Te ga fino pustim i posaljem ga u pm nevaspitanu i odem svojim poslom
Post Reply